Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2011., 11:54   #5081
Quote:
mein teil kaže: Pogledaj post
ma ne,e ja sam ti bila cool cijelo vrijeme,uopce nisam mogla pojmit da ja zbilja idem na taj koncert,,,,sve dok nisam sjela u auto i krenila,onda su mi se noge odsjekle(sva sreca decko vozio haha),ali kad je pocelo toliko sam vec izmaštala o tome da sam imala osjecaj kao da ih vec stoti puta vidim.pre dobro je bilo.Paul mi je tako drag sa onim smješkanjem,baš je neki sav pozirivan i Schneider isto.Richard je malo izbotoksiran,ali mi je isto super i simpa je,a i tjelo mu je ko da je 20 godina mlađi.super su mi.Till je Till odlican je.ma bilo je genijalno,tek sad bi htjela opet i svaki dan haha tako brzo prođe
moram reci da mi Till i Schneider sa ovim novim frizurama puno mlađe izgledaju,Schneider skoro kao u mladosti
ma pre savršeno
e ne znam sa kojom su završili pri kraju sam toliko strahovala da je svaka zadnja da uopce nisam memorirala koja je stvarno bila zadnja
želim jooooooš

Svaka čast na pribranosti i oku za detalj!!!
Painted bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:10   #5082
Quote:
mein teil kaže: Pogledaj post
pre savršen koncert došlo mi je da kada je završio
Psycho pricaj
kaa su uopce djelii te narukvice,zašto j to nisam vidjela
neka,baš mi je drago da su naše cure upale
bio je lik u kariranoj košulji koji je dijelio passove. ne znam jel bio itko drugi, al ovaj je baš imao cijelo čudo.
i mi smo ga uhvatili, i pitali, i rekli da smo fanovi, pa je bilo:
-that's the problem, there is no party with FANS.
-oh yes, there is >_> trust me!
-hm... ok, I'll see what I can do, just wait here *razmišlja minutu* ...ok, just don't get too excited, no pictures, JUST party.
-ok, yeah, no problem!
-just wait here.

i onda nam se uvalilo još ljudi, počelo ga vući za rukav i tako to, i onda je popizdio i više nikom nije dao pass.
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 12:59   #5083
Quote:
milas_lacrymosa kaže: Pogledaj post
bio je lik u kariranoj košulji koji je dijelio passove. ne znam jel bio itko drugi, al ovaj je baš imao cijelo čudo.
i mi smo ga uhvatili, i pitali, i rekli da smo fanovi, pa je bilo:
-that's the problem, there is no party with FANS.
-oh yes, there is >_> trust me!
-hm... ok, I'll see what I can do, just wait here *razmišlja minutu* ...ok, just don't get too excited, no pictures, JUST party.
-ok, yeah, no problem!
-just wait here.

i onda nam se uvalilo još ljudi, počelo ga vući za rukav i tako to, i onda je popizdio i više nikom nije dao pass.
Pas mater !

Užasno me nervira to kad ekipa postane dosadna i nasilna-mislim s tim povlačenjima za rukav, gurkanjima i slično...
To uredno ničim dobrim ne rezultira. Desila mi se jednom-dvaput slična situacija (ne na Ramm-u), ali oba puta je veća grupica ljudi s normalnim pristupom pojela govno zbog par optimista. Mislim, normalno da svi žele pass, al zaista treba malo filinga za situaciju...
Painted bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 13:45   #5084
e, ne mogu ti uopće opisati kako se osjećam.
ono, to mi je bila šansa da ih upoznam (kaže psycho da tilla nije bilo, doduše) i vidim, i bila sam tako blizu, i onda zbog nekih drugih nisam uspjela. ono, da sam došla tražit after, i da su rekli ne može, ok, nema problema, ni prvi ni zadnji puta (nadam se da nije zadnji puta da ću imat prilike za to T_T).
ali kaže nam da samo pričekamo, još je stajao s nama kad je prvi val redara došao tjerati ljude van, i nisu nas istjerali zbog toga, i onda ih dođe još šestero, i krene gnjavit skroz, ono, bio je pokraj nas, u sekundi smo mi bili iza negdje, a ljudi ga vuku za rukav i kvocaju. T____T
i rekao je da tko nema narukvicu, nema aftera, mi se proguramo opet do njega, i ono, rekao si da čekamo tu, nama trima samo, i on - yeah, I said that, now I say no.

onako, jebote, nisam ja kriva T____T

ali dečki iz deathstarsa su divni <3 mislim, ne izgledom baš, al su simpatični do smrti, ajme. predragi su. bar sam s njima pričala malo. i umirala sam kako mi se vice (bubnjar deatstarsa) ispričavao što nema pass T__T sav je bio - I'm so sorry, but I can't do anything, it's Rammstein, I really can't, I'm sorry,...
a ja umirem tamo. presladak je i stalno mi se smješkao poslije toga, i joj
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 14:59   #5085
Da, glup je to osjećaj. Dođeš tako blizu i na kraju - drek. I to zbog nekog drugog. Ali bit će još prilika, sigurno (mora bit, mora, ommmm!!!!).

Nego, nije svako zlo za zlo.. Bubnjar kažeš? Sladak? Drag?
Najs, veri najs indid
Painted bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:10   #5086
drago mi je kaj su konačno svirali ohne dich.
roter sand i rosenrot -to mi je žao kaj nije bilo.

inače,imala sam jebeno mjesto, donje tribine, u ravnini fan pita, istovremeno pogled i na onu mini pozornicu gdje su odsvirali par stvari.
super sam ih sve vidjela, sa svih strana. pogled na cijeli buck dich performans, onaj most i sve. zaštitari nisu pazili, tko je htio mogao je otići i na parter, ali bolji pogled mi je bio gore.
umrla sam kad sam vidila da jadnog flake-a opet maltretiraju na pokretnoj traci , u onom čamcu gdje je skoro završio nosom na podu...

ako smijem primjetiti, richu se dupe malo proširilo, još je to naglasio onim remenom, i da, fakat izgleda malo previše izbotoksirano. izgleda kao da tek za 15 godina bude imao 44, a ne kao da sada ima toliko. -.-

till je ovaj put lijepo sve na hrvatskom gramatički ispravno izgovorio, pohvale.

ulovila sam i suvenir, one plave trakice što su letale po zraku. zapravo,pokupila sam je s poda kad su upalili svijetla.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:22   #5087
isuse cure, ja još sređujem dojmove u glavi, ono sinoć je bilo neopisivo!

na znam uopće šta reći. al vas vjerojatno zanima after, pa riječ, dve o tome
uglavnom, ja sam upala preko carle bruni, njoj su na upoznavanju rekli da dođe na after i da može povest ekipu, s tim da na kraju frenda joj nisu ni pustili, jer kao što mu je rekao nijemac, only women with big boobs

tam su se pojavili richard, schneider i paul, till se nije udostojio doć i deathstarsi. richard je presmiješan, došao je pet minuta nakon nas i svakoj curi pružio ruku i odmjerio nas i onda si je našao neku (prezgodnu) butru i s njom se fatao cijelu večer. al dobra mu je taktika, šta je, je
paul i schneider su se stalno sprešetavali, al uspjele smo ulovit paula i kratko popričat s njim i predragi je još ja kažem sori kaj gnjavim al jel bi problem ak se slikamo, on ma kakvi, ne gnjavite me, nema problema i odvuče nas na hodnik di ima svjetla kao da se bolje vidi

a onaj ženskasti gitarist iz deathstarsa je svakih pet minuta išao u garderobu presvlačit se, bokte promijenio je outfita kolko ih ja u tjedan dana promijenim

al u biti se sve svodi na to da si tam dovučen da si oni izaberu pucke s kojima će se družit po garderobama, a nisu to ni krili, ovaj njihov neki iz tima nam je došao i rekao nešto tipa there's party and there's "PARTY" sa značajnim pogledom. u biti sam si trebao doć nekom od tih likova i reć da bi išla iza i ovi bi te odveli u roku keks. al nema veze, meni je i bez toga bilo presuper i još nemrem doć sebi i ne vjerujem da sam bila na afteru sa rammsteinom
PsychoKiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:23   #5088
milas, jako mi je žao zbog vas, mogu mislit koji grozan osjećaj

edit: tom frajeru koji vas je odfakao ste trebale pokazat sise, onda bi ušle sto posto
PsychoKiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:33   #5089
jel se netko od vas tko ima njen broj, čuo sa rammsteinicom? rekla je da je u kurcu, ništa ne piše na forumu. :/ jel sve u redu s njom?

edit:
milas fakat mi je žao. to je najgore, tako blizu a tako daleko. koliko ste ranije došle tamo i stajale u prvom redu?

Zadnje uređivanje Splenda : 09.11.2011. at 15:40.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:53   #5090
Ja sam se mislila dal da mu pokažem sise, ali sam zaključila da toliko jadna ipak (još ) ne mogu biti.
Ali ono, ful je rekao da pričekamo i sve... i onda se odjednom pojavilo cijelo čudo ljudi. Ajme ubila bi ih bila. I da, svi znamo zašto služe njihovi afteri. A možda mi je ovo znak da nisam spremna pa da trebam pričekati dok ne odlučim da ipak mogu i želim biti njihova kurva
__________________
Dreambound for life.
oceanborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 16:16   #5091
Oceanborn, dok mi budemo spremne, oni će u penziju
x_____X

Ja vidjeh rammsteinicu jučer, pričala je s nekim. nije mi se činila u kurcu. možda je nešto kasnije bilo.

Psycho, ajme! <3 Želim slike odmah. I Paul duša i srce, ajme <3333
On se cijeli koncert smijao, medo mali slatki :3 Umirao je od smijeha na Wollt ihr das Bett in Flammen sehen kad je ona vatra ispred fan pita krenula, i mi se svi odmaknemo/pokrijemo facu, i svi o_O, a čini se da je i njega iznenadila, i on se odmaknuo, i prestane vatra, a vidiš njega, umire tamo. I taman se smiri, ono opet krene vatra, i on opet u smijeh <333
Cijeli koncert sam imala najdebilniji smješak na svijetu, umirala sam od sreće, jedino me taj after sjebao T___T
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 18:05   #5092
Sise?! Uz moje jadne dvojkice neću daleko. Možda neki after od Mladena Grdovića...
Je, fakat se uvijek sve svodi na fatanje i kurvanje, što kaže Oceanborn.
A meni uvijek neka romantika u mislima i kad bi se trebalo žrtvovat za viši cilj, pokazat sise i istima se okoristit, ja bih zakazala

Psycho, fotke!!!!
Painted bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 18:42   #5093
da, Paul je baš süß, svira i smiješi se ma svi su mi super simpa

ps. mislim da sam ja stajala blizu rammsteinice, mislim ne znam ju, al čula sam kaj priča pa sam zbrojila 2 i 2
Cinnamon Revenge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 18:47   #5094
Pozdrav svima, pogotovo Psyho... Još ne vjerujem, ali dogodilo se i sve kako je ona napisala. Naravno da se nisam došla kurvati, ali vjerujem da smo se mogle posexat s bilo kim da smo htjele, ali ja sam udana žena i nisam tako nisko pala. Sve u svemu mi se još čini kao san. Sad sam se dovezla kući, vozila 5sati i moram se odmoriti, ali slike ću sutra staviti. Nakon onog upoznavanja mi je njihova glasnogovornica rekla da me bend tražio da dođem na after, a ja sam rekla da hoću jedino ako mogu povesti prijatelje. Naravno, prijatelj mi izvisio zbog te pederčine u kariranoj košulji. Mrzim ga!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 18:55   #5095
đizs koji kreten, ne vjerujem
ček, šta oni fakat ozbiljno na tim afterima gledaju koju će trebu povalit? to mi je malo not so classy za njih :/
ajd Richard mi se čini kao takav tip, al za ostale me iznenadilo O.o
Cinnamon Revenge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 19:01   #5096
Neću lagati i reći da je sto posto tako, ali je nekako tako izgledalo.
Sve u svemu boli me k.za to, nama je bilo ludilo!!!!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 19:04   #5097
vjerujem, uh, sretnice
Cinnamon Revenge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 19:17   #5098
Ja sam bila na Afteru onom posebnom.

Bilo je poprilično dobro, ali mislim da nije nešto neobično što žele cure za povalit, mislim okruženi su s muškima.

Ja sam bila sa Schneiderom, nije loše
Marla-Singer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 19:27   #5099
koncert je bio savrsen meni je zao kaj sam bila na tribinama, ali mi sjebano koljeno nije dozvolilo odlazak na parter. i kaj je na kraju bilo na afteru, neki kazu da se Till pojavio urokan, a neki kazu da uopce nije dosao
__________________
Way out of sync from the beginning
cvetek_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 19:28   #5100
Quote:
cvetek_ kaže: Pogledaj post
koncert je bio savrsen meni je zao kaj sam bila na tribinama, ali mi sjebano koljeno nije dozvolilo odlazak na parter. i kaj je na kraju bilo na afteru, neki kazu da se Till pojavio urokan, a neki kazu da uopce nije dosao
Došao je urokan. Ollie i Flake se nisu pojavili.
Marla-Singer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.