Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2022., 17:12   #1
Njegov prijatelj

Dugo sam razmišljala da li pisati ili ne. A onda what the hell..ne može škoditi. To nikako. Eventualno bi me mogli odgovori nasmijat.
Radi se o tome da se taj jedan muškarac i ja godinama (da, godinama) barimo. Bilo je svakakvih situacija, uglavnom on u pijanom stanju daje do znanja da mu se sviđam. Trijezan se boji pričat sa mnom. Ja sam opuštena, na meni se ne skuži da sam izvan sebe kad se družimo.
On ima tog najboljeg prijatelja koji mene poziva na piće kad je s njim, koji u opuštenom stanju govori: "Dajte se dogovorite vas dvoje!", ili "Zašto joj ne predložiš..." i tome slično.
Moje pitanje glasi da li muškarci pričaju sa svojim prijateljima o ženama koje im se sviđaju? Da li ovaj prijatelj nešto zna? Nekako mi je teško za povjerovat da mu je ovaj moj nešto rekao.
Čisto me je sram napisat, ali radi boljeg uvida u situaciju.
Oni su u pedesetima, ja u četrdesetima.
Obrazovani smo i poslovno surađujemo, osim toga i susjedi.
And the last but not the least - oženjeni. 🤩
Zanima me da li taj frend nešto zna, da li je skužio ovog svog. Čovjek nas spaja.
jenny77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 17:19   #2
Sa 45 ti se dâ godinama (da, godinama ) bariti s oženjenim muškarcem?

Pa, svaka ti čast Ja bih do sad već stopedesettisuća puta odjebala i njega, i njegovog frenda, i njihove žene
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 17:25   #3
Moje je nepopularno mišljenje:

Oženjena žena u četrdesetima (što je jako puno) treba držati dva ugla kuća i čistiti, a ne razmišljati koga bi pojebala od priča prijatelja. Možda sam tradicionalan, oprostite mi unaprijed. Hvala.
Macabre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 17:29   #4
Quote:
jenny77 kaže: Pogledaj post
Dugo sam razmišljala da li pisati ili ne. A onda what the hell..ne može škoditi. To nikako. Eventualno bi me mogli odgovori nasmijat.
Radi se o tome da se taj jedan muškarac i ja godinama (da, godinama) barimo. Bilo je svakakvih situacija, uglavnom on u pijanom stanju daje do znanja da mu se sviđam. Trijezan se boji pričat sa mnom. Ja sam opuštena, na meni se ne skuži da sam izvan sebe kad se družimo.
On ima tog najboljeg prijatelja koji mene poziva na piće kad je s njim, koji u opuštenom stanju govori: "Dajte se dogovorite vas dvoje!", ili "Zašto joj ne predložiš..." i tome slično.
Moje pitanje glasi da li muškarci pričaju sa svojim prijateljima o ženama koje im se sviđaju? Da li ovaj prijatelj nešto zna? Nekako mi je teško za povjerovat da mu je ovaj moj nešto rekao.
Čisto me je sram napisat, ali radi boljeg uvida u situaciju.
Oni su u pedesetima, ja u četrdesetima.
Obrazovani smo i poslovno surađujemo, osim toga i susjedi.
And the last but not the least - oženjeni. 🤩
Zanima me da li taj frend nešto zna, da li je skužio ovog svog. Čovjek nas spaja.
Vjerojatno mu je rekao nešto, a ovog je malo prpa jer ste i jedno i drugo već upareni.
Ne znam, ja bi ti preporučio da preuzmeš inicijativu.
Imaš birc (ili si imala, ne znam kakvo je sada stanje poslije korone, potresa i sličnog), swanky u Ilici.
Iznad birca je hostel, ne znam koliko dođe dvokrevetna soba
Čuo sam priče da je ok.
Sretno
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 17:29   #5
Quote:
Macabre kaže: Pogledaj post
Moje je nepopularno mišljenje:

Oženjena žena u četrdesetima (što je jako puno) treba držati dva ugla kuća i čistiti, a ne razmišljati koga bi pojebala od priča prijatelja. Možda sam tradicionalan, oprostite mi unaprijed. Hvala.
A od kud znaš koje joj je stanje doma, možda ima dozvolu za šaranje.
Treba biti tolerantan
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 17:34   #6
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Sa 45 ti se dâ godinama (da, godinama ) bariti s oženjenim muškarcem?

Pa, svaka ti čast Ja bih do sad već stopedesettisuća puta odjebala i njega, i njegovog frenda, i njihove žene
I ja se to pitam često. Ali kad ga vidim, kad razgovaramo, ne opisat taj osjećaj, te fizičke reakcije (lupanje srca, klecanje koljena, kao da sam u transu).
Znam da zvuči glupo. Ali tako je. I ne prestaje. Godinama ne prestaje.

Quote:
Macabre kaže: Pogledaj post
Moje je nepopularno mišljenje:

Oženjena žena u četrdesetima (što je jako puno) treba držati dva ugla kuća i čistiti, a ne razmišljati koga bi pojebala od priča prijatelja. Možda sam tradicionalan, oprostite mi unaprijed. Hvala.
Držim sva 4 ugla kuće, čistim, kuham itd. I sanjam ga.. Ne prijatelja, nego njega.
Prijatelja pokušavam skužiti da li mi želi nešto reći. To je poanta topica.
A ovo da sam amoralna..jesam. Činjenica.
jenny77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 17:35   #7
Quote:
jenny77 kaže: Pogledaj post
Dugo sam razmišljala da li pisati ili ne. A onda what the hell..ne može škoditi. To nikako. Eventualno bi me mogli odgovori nasmijat.
Meni je svakako zanimljivo kako ton ovog posta jako odudara od tvoje profilne fotke. Mene zapravo zanima slijedeće - da se čovjek ohrabri i prizna ti trijezan svoje osjećaje i želju da bude s tobom - što bi ti napravila?
Potjeh. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 17:43   #8
Što znači da se barite? Flert? Ljubljenje? Sex?
georgi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 18:05   #9
Quote:
Potjeh. kaže: Pogledaj post
Meni je svakako zanimljivo kako ton ovog posta jako odudara od tvoje profilne fotke. Mene zapravo zanima slijedeće - da se čovjek ohrabri i prizna ti trijezan svoje osjećaje i želju da bude s tobom - što bi ti napravila?
Bila bi s njim. Ostavila bi muža i bila bi s njim.

Quote:
georgi kaže: Pogledaj post
Što znači da se barite? Flert? Ljubljenje? Sex?
Flert. Nije bilo ljubljenja, a kamoli seksa.

Poslovno surađujemo, pića i ručkovi u sklopu podla, nekad sami, uglavnom u društvu. Upoznali smo prijatelje, on moje, ja njegove. Znamo i privatno sjest na piće u društvu. Kad prijatelj sredi.
Dakle, ja sam dobra s njegovim najboljim prijateljima, on s mojima.

On je 15-tak godina stariji od mene.
Ja nikad nisam varala.
Za njega ne znam, ali ne bi rekla da je jer se uopće ne snalazi. Inače samouvjeren tip, odličan u svom poslu, cijenjen..ali sa mnom sušta suprotnost.

Pitanje je prijatelj. Dal zna? Da li je skužio?
jenny77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 18:20   #10
Quote:
jenny77 kaže: Pogledaj post
Bila bi s njim. Ostavila bi muža i bila bi s njim.



Flert. Nije bilo ljubljenja, a kamoli seksa.

Poslovno surađujemo, pića i ručkovi u sklopu podla, nekad sami, uglavnom u društvu. Upoznali smo prijatelje, on moje, ja njegove. Znamo i privatno sjest na piće u društvu. Kad prijatelj sredi.
Dakle, ja sam dobra s njegovim najboljim prijateljima, on s mojima.

On je 15-tak godina stariji od mene.
Ja nikad nisam varala.
Za njega ne znam, ali ne bi rekla da je jer se uopće ne snalazi. Inače samouvjeren tip, odličan u svom poslu, cijenjen..ali sa mnom sušta suprotnost.

Pitanje je prijatelj. Dal zna? Da li je skužio?
Nema što skužiti. Ovaj tvoj mu je objasnio kako stvari stoje, ali njegov prijatelj priča umjesto njega.
A to puno govori o ovom tvom.
Vjerujem da doma ima dragu ženicu, da se vole i da je ne želi povrijediti. Zbog milijun razloga.
Ili mu godi ova igrica s tobom, ali ne želi ići dalje od toga jer mu godi i obitelj i obiteljska idila, mislim što mu fali?
Doma sigurnost, ljubav i mir, s tobom malo natezanja da mu ego i emocije imaju od čega živjeti.
Ili je pasivan i super mu je dok ti skakućeš oko njega, ali da se makneš, pitanje je bi li se pomaknuo s mjesta ili bi te ispratio uzdahom i tužnog pogleda, misleći u sebi, eto bilo je lijepo dok je trajalo.
A možda je aseksualan pa je ovo što imaš trenutno, sve što možeš dobiti.
forchetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 18:36   #11
Frend vjerojatno zna ponešto o njegovim sanjama i maštarijama. Muškarci se hvale i jadaju međusobno sasvim sigurno! Neki i dijele prilično intimne maštarije. Makar kao na razini anegdote. Jer, to je dobro ime za to. Da su planovi, pokušao bi na makar kako zaobilazan način. Nije i neće, jer ga nešto koči. Godi mu tvoja pažnja, godi mu maštati, ali uteg na drugoj strani vage je jednostavno prevelik. A tako će i ostati u toj dobi. Jedno je mašta i dizanje repa, drugo djelovanje. Godinama ne djeluje, nego se samo rajca mogućnosšću. Piši kući propalo, ali to i sama znaš, ne?!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 18:38   #12
Quote:
jenny77 kaže: Pogledaj post
Bila bi s njim. Ostavila bi muža i bila bi s njim.



Flert. Nije bilo ljubljenja, a kamoli seksa.

Poslovno surađujemo, pića i ručkovi u sklopu podla, nekad sami, uglavnom u društvu. Upoznali smo prijatelje, on moje, ja njegove. Znamo i privatno sjest na piće u društvu. Kad prijatelj sredi.
Dakle, ja sam dobra s njegovim najboljim prijateljima, on s mojima.

On je 15-tak godina stariji od mene.
Ja nikad nisam varala.
Za njega ne znam, ali ne bi rekla da je jer se uopće ne snalazi. Inače samouvjeren tip, odličan u svom poslu, cijenjen..ali sa mnom sušta suprotnost.

Pitanje je prijatelj. Dal zna? Da li je skužio?
I što čekaš? Nisi mala curica. Još nekoliko godina? Naučila si već da muškarce kadikad valja malo pogurnuti u pravom smjeru! Ako baš želiš, ne bi trebalo biti preteško. Da bar saznaš. Mada, to je mačak u vreći, jasno ti je?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 18:57   #13
Meni samo nije jasno, zašto muža ne ostaviš već sad, bez obzira na ovog?
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 18:59   #14
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Meni samo nije jasno, zašto muža ne ostaviš već sad, bez obzira na ovog?
A zašto bi ga obavezno ostavila? Služi svrsi valjda. Za sada.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 19:02   #15
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Frend vjerojatno zna ponešto o njegovim sanjama i maštarijama. Muškarci se hvale i jadaju međusobno sasvim sigurno! Neki i dijele prilično intimne maštarije. Makar kao na razini anegdote. Jer, to je dobro ime za to. Da su planovi, pokušao bi na makar kako zaobilazan način. Nije i neće, jer ga nešto koči. Godi mu tvoja pažnja, godi mu maštati, ali uteg na drugoj strani vage je jednostavno prevelik. A tako će i ostati u toj dobi. Jedno je mašta i dizanje repa, drugo djelovanje. Godinama ne djeluje, nego se samo rajca mogućnosšću. Piši kući propalo, ali to i sama znaš, ne?!
Vjerojatno si u pravu, da.
Ono, da je htio već odavno bi pokušao. Vjerojatno.
Bilo je svakakvih životnih događanja, bilo je faza kad se nismo vidjeli mjesecima..i godine prođu.
Nisam spomenula da njegova žena zna za ovo. Između nas se ništa konkretno nije desilo, ali bili smo viđeni sami i ona saznala. Živimo u manjem gradu pa i nije čudno. Dolazimo u isti kafić i onda dolazi u kontrolu.

Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
I što čekaš? Nisi mala curica. Još nekoliko godina? Naučila si već da muškarce kadikad valja malo pogurnuti u pravom smjeru! Ako baš želiš, ne bi trebalo biti preteško. Da bar saznaš. Mada, to je mačak u vreći, jasno ti je?
Kak to misliš da bar saznaš? Da li mu se sviđam?
Znam da mu se sviđam, ne znam zašto ništa ne poduzima i zašto nam njegov prujatelj sređuje susrete. I onda sjedi s nama.
Bojim se odbijanja.
A i nije tipičan muškarac, to što on izvodi je neviđeno.
jenny77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 19:04   #16
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Meni samo nije jasno, zašto muža ne ostaviš već sad, bez obzira na ovog?
Dobro pitanje. Valjda zato jer sam kukavica.
jenny77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 19:34   #17
Ja uopće ne znam što ti zapravo želiš ....
Iako, ovo se događa kad ti je dosadno u životu, pa ajmo pokvariti to što imam doma ...
Bilo je simpa dok nisam pročitala da imaš godina koliko imaš i da si udana, a taj njonjo oženjen .
__________________
There' s no going back!
Mother Of Pearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 19:35   #18
Djetinjasti ste svo troje. Taj tip očito ne želi ništa poduzeti već mu paše flert, inače bi valjda već napravio neki korak.

Prijatelja ne razumijem, što vas ima zvati da se sastanete i nagovarati na nešto kao djecu u školi. Glupost.

A ti si se zaljubila u viziju vas dvoje.
georgi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 19:35   #19
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
A zašto bi ga obavezno ostavila? Služi svrsi valjda. Za sada.
Pa ne mora ga "obavezno" ostavit. Znam da se mi ljudi razlikujemo po tom pitanju. No ja po tom pitanju spadam u ovu kategoriju koja bi ostavila u slučaju da me srce vuče na drugu stranu, pa mi je teško shvatit.

Uz to, vjerojatno mi je teško shvatljiv i taj dio da zapravo odluku o ostanku u svojoj vezi predaješ u ruke nekom drugom.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2022., 19:44   #20
Quote:
jenny77 kaže: Pogledaj post
Dugo sam razmišljala da li pisati ili ne. A onda what the hell..ne može škoditi. To nikako. Eventualno bi me mogli odgovori nasmijat.
Radi se o tome da se taj jedan muškarac i ja godinama (da, godinama) barimo. Bilo je svakakvih situacija, uglavnom on u pijanom stanju daje do znanja da mu se sviđam. Trijezan se boji pričat sa mnom. Ja sam opuštena, na meni se ne skuži da sam izvan sebe kad se družimo.
On ima tog najboljeg prijatelja koji mene poziva na piće kad je s njim, koji u opuštenom stanju govori: "Dajte se dogovorite vas dvoje!", ili "Zašto joj ne predložiš..." i tome slično.
Moje pitanje glasi da li muškarci pričaju sa svojim prijateljima o ženama koje im se sviđaju? Da li ovaj prijatelj nešto zna? Nekako mi je teško za povjerovat da mu je ovaj moj nešto rekao.
Čisto me je sram napisat, ali radi boljeg uvida u situaciju.
Oni su u pedesetima, ja u četrdesetima.
Obrazovani smo i poslovno surađujemo, osim toga i susjedi.
And the last but not the least - oženjeni. 🤩
Zanima me da li taj frend nešto zna, da li je skužio ovog svog. Čovjek nas spaja.
naravno da prica se medu frendovima kaj bi nategli, posebno onako malo za s strane baciti pod ...
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:02.