Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 17:38   #8541
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Ja sam vec napravila test za trudnocu...jer nisam mogla izdrzati...i naravno je negativan...
Pozitivan lh test je bio 30.09.
draga Iva_na, ja svakako razumijem nestrpljivost i radjenje po dva testa dnevno prerano, ali stvarno si ga rano učinila i negativan test u ovom trenutku ne znači da nisi trudna
sretno..
meritas is offline  
Old 09.10.2017., 18:09   #8542
I to sam napravila neki test za rano otkrivanje trudnoce od 10mlu. Bas sam mislila da ce se bar sjenica nazirati...

Hvala i tebi
Iva_na is offline  
Old 09.10.2017., 18:42   #8543
meritas, izvadi betu ako si u mogućnosti. postoje rasponi kolike su normalne bete po danima DPO, i nepogrešiv pokazatelj ide li sve u pravom smjeru provjerom dupla li se beta nakon 48 sati.

meni su objašnjavali da su te biokemijske toliko česte, da većina žena ni ne zna da ih ima. jer većina žena ne radi preuranjene testove kao mi ovdje, pa jednostavno ispadne ko da je menga malo kasnila i to je to. zato doktori te biokemijske ne trpaju u isti koš sa spontanima, kada se rade dijagnoze, izgubljene trudnoće i tako to...
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 09.10.2017., 19:17   #8544
Quote:
meritas kaže: Pogledaj post
Prilog 19063

evo me, roza trakica je lh, plava bhcg..
na ovoj plavoj ta druga crtica je svijetla-presvijetla, a danas 15 dpo
pišnula jutros, ali tek sam sad uhvatila vremena poslati..
Hvala draga ne znam sta bi ti rekla za test, mozda ti je bila ovulacije kasnije nego ti mislis? Znaci, lh nije bijela kao snijeg

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 09.10.2017., 19:20   #8545
ako je lh bila pozitivna 30.9, O je mogla biti i 1.10 a možda i 2.10.

tako da ti je zbilja prerano, debelo prerano. strpi se barem do petka
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 09.10.2017., 19:42   #8546
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
meritas, izvadi betu ako si u mogućnosti. postoje rasponi kolike su normalne bete po danima DPO, i nepogrešiv pokazatelj ide li sve u pravom smjeru provjerom dupla li se beta nakon 48 sati.

meni su objašnjavali da su te biokemijske toliko česte, da većina žena ni ne zna da ih ima. jer većina žena ne radi preuranjene testove kao mi ovdje, pa jednostavno ispadne ko da je menga malo kasnila i to je to. zato doktori te biokemijske ne trpaju u isti koš sa spontanima, kada se rade dijagnoze, izgubljene trudnoće i tako to...
hvala ti, pričekat ću barem još tjedan do 10 dana, pa ako ne dobijem mengu ću zvati gin za pregled..
istina, biokemijske trudnoće su česte i nije to neka drama, ali ugdjdnfngjdhfjfj!!!!

taman se ponadaš i eto ga...
meritas is offline  
Old 09.10.2017., 20:02   #8547
Vanna Bee Vol.18

Quote:
meritas kaže: Pogledaj post
draga Iva_na, ja svakako razumijem nestrpljivost i radjenje po dva testa dnevno prerano, ali stvarno si ga rano učinila i negativan test u ovom trenutku ne znači da nisi trudna

sretno..

Upravo tako!!! Puuuno prerano Ivana za par dana ponovi..
Meritas zao mi je i nadam se da će te ako me u ovom onda i idućem obradovati jedna školska trudnoca




Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 09.10.2017., 20:29   #8548
Curke ja piskila sad s ultra slabom vecernjom mokracom, crtica je tu! Golom oku odmah vidljiva, kad fotkam nesto slabo se nazire. Jucer me ujutro probadalo dolje i moguce da je to bila implantacija, sutra bi se trebao bolje vidjeti crta (ako je zbilja tu). Necu se previse uzivljavat s obzirom na moju povijest ali imam feeling da je nesto tu. Javim sutra!

Meritas, jos malo pricekaj, moze za dva dana biti puno tamnija crta. Tko zna koji dan ti je tocno bila O!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Old 09.10.2017., 20:34   #8549
Quote:
angiebanangie kaže: Pogledaj post
Curke ja piskila sad s ultra slabom vecernjom mokracom, crtica je tu! Golom oku odmah vidljiva, kad fotkam nesto slabo se nazire. Jucer me ujutro probadalo dolje i moguce da je to bila implantacija, sutra bi se trebao bolje vidjeti crta (ako je zbilja tu). Necu se previse uzivljavat s obzirom na moju povijest ali imam feeling da je nesto tu. Javim sutra!

Meritas, jos malo pricekaj, moze za dva dana biti puno tamnija crta. Tko zna koji dan ti je tocno bila O!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Slika??

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 09.10.2017., 20:48   #8550
Quote:
angiebanangie kaže: Pogledaj post
Curke ja piskila sad s ultra slabom vecernjom mokracom, crtica je tu! Golom oku odmah vidljiva, kad fotkam nesto slabo se nazire. Jucer me ujutro probadalo dolje i moguce da je to bila implantacija, sutra bi se trebao bolje vidjeti crta (ako je zbilja tu). Necu se previse uzivljavat s obzirom na moju povijest ali imam feeling da je nesto tu. Javim sutra!

Meritas, jos malo pricekaj, moze za dva dana biti puno tamnija crta. Tko zna koji dan ti je tocno bila O!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
: cheer:
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 09.10.2017., 21:21   #8551
Quote:
angiebanangie kaže: Pogledaj post
Curke ja piskila sad s ultra slabom vecernjom mokracom, crtica je tu! Golom oku odmah vidljiva, kad fotkam nesto slabo se nazire. Jucer me ujutro probadalo dolje i moguce da je to bila implantacija, sutra bi se trebao bolje vidjeti crta (ako je zbilja tu). Necu se previse uzivljavat s obzirom na moju povijest ali imam feeling da je nesto tu. Javim sutra!

Meritas, jos malo pricekaj, moze za dva dana biti puno tamnija crta. Tko zna koji dan ti je tocno bila O!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

čestitam od srca! 💗 veseli se i uživaj u tom super sretnom osjećaju!
meritas is offline  
Old 09.10.2017., 21:46   #8552
Angie cestitam!!! Divno! Sutra hocemo sliku kad crtica potamni! Koji si dpo otprilike?

Meni je ostala jedna trakica za ovulaciju, pa sam se testirala danas, trpila sam valjda 5 sati prije toga ( slucajno se poklopilo), i ful je svjetla crtica. Tako da mogu smatrat da je prosla ovulacija, iako nisam ulovila pozitivnu trakicu. Narucila sam si vec 40 komada da mi ne ponestane iduci ciklus 😁😁

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 09.10.2017., 22:02   #8553
Hvala curke! Sutra piskim pa ako se pojaca crta stavim fotku. Danas sam 10dpo, (ne)trebam dobiti u cetvrtak.
angiebanangie is offline  
Old 09.10.2017., 22:38   #8554
angie angie
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 10.10.2017., 00:57   #8555
Ma daj nam i tu sjenuuuuuu figeeeeeee za sutra


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 10.10.2017., 07:57   #8556
Jutro!
angie, držim fige da crtica potamni!! Sretno! Jel ti imaš kraću lutealnu? Trebamo ne-dobiti isti dan, a ja sam dva dana ispred?!

Kod mene i danas negativni test. 13.dpo. Ali btt mi se još uvijek drži visoko, pa ne gubim zadnju nadu...

Jel ok raditi test u 5h ujutro?! Morala sam na wc, pa nisam htjela da mi propadne prvi jutarnji (noćni) urin.
kikica8888 is offline  
Old 10.10.2017., 08:25   #8557
ajmo kolko nas angie čeka?

jutrooo
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 10.10.2017., 08:50   #8558
angie i ja drzim fige!!! ajde razveseli nas jednom lipom slikicom pozitivnog testa.

meritas nadam se da su to samo testovi malo blesavi i da ce ipak ovo bit jedna uredna trudnoca. Betu mmozda i ne trebas vadit ovako rano, barem iz mog iskustva se pokazalo ko nebitno. beta mi je bila super, lipo se uduplala a na kraju opet nista.

Kod mene se ceka jos jedna M i onda sam ponovno u akciji, jedva cekam.
betty boop! is offline  
Old 10.10.2017., 09:17   #8559
Jutro!
Nemam sliku jer sam prvo jutarnje piskenje u polusnu obavila ranom zorom, nije mi stapic pao ni napamet. Sutra cu piskiti ujutro.

Lili, crtica je na slici bila jedva vidljiva, izbrisala sam. Kad/ako potamni stavim pravu crtu!

Kikica, lutealna mi je obicno 13-14 dana, nije kratka. Piskila sam extra rano (budimo realni, haha), sutra mi je tek 12dpo pa cu vidjet sta ce se pojaviti na testicu. HCG se tek poceo izlucivati pa da mu dam jos malo vremena.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Old 10.10.2017., 09:21   #8560
Angieeee! Angieeee


betty TO je stav! :klap:

meritas i ja se slažem s curama... ovo razdoblje je puno toliko nepoznanica da se s trakicama možeš samo živcirati... ili beta ili čekati...

Iva na...ne troši živčeke... ne daj hrane razočarenjima... za koji dan ponovi...
Anda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.