Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2016., 17:37   #8121
Pa ima logike. Mene i tebe to živcira jer nas kozmetika zanima i znamo puno vise o tome od prosječnog kupca. Mi znamo posto smo došle, sto nam pase i gdje to stoji. I želimo uci u dućan po to i izaći. E sad zamisli da te netko pošalje kupiti kupaonske pločice u Bauhaus. Nemaš pojma kakve ti trebaju i gdje stoje ni gdje su stajale prije mjesec dana. Jedva čekaš da ti netko pomogne, kamo sreće da se netko pojavi i pita moze li ti pomoći. A Bauhaus ima pločice koje su prije mjesec dana stajale na nekom mjestu gdje nisu bas bile uočljive i nisu se bas prodavale. Moraju ih se riješiti pa ih postave na najvidljivije mjesto da ih ti lakse primjetiš. Tako je sa svim proizvodima. To je psihologija prodaje i ona funkcionira, mozda ne na tebi i meni, ali na većini prosječnih kupaca da. To ti je slično kao ambalaža. Pitanje je koliko bi se brzo npr. The Balm probio da ima neku jednostavnu prostu ambalažu. Pozicija proizvoda i ambalaža (vizual) itekako djeluju na odluku hoces li nesto kupiti ili ne. Takodjer su sredstva za uočavanje kod ciljanih skupina potrošača. Npr Essence ima veselu, mladenačku ambalažu jer je njihova ciljna skupina potrošača mladja populacija relativno slabije kupovne moći. Este Lauder ima luksuznu ambalažu jer je njihova ciljana skupina "starija" populacija jače kupovne moći. EL vec 10 g stoji na istom stalku u Mulleru jer većina njihovih kupaca ciljano dodje po nesto dok je kod mladih ljudi koji jos eksperimentiraju i imaju 20 kn za tusiralicu ili sjajilo veca vjerojatnost da nisu ciljano po nesto došli pa ce ovaj put mozda uzeti isprobati nesto novo sto sad stoji na centralnoj polici u razini očiju , a ducanu je u cilju sad trenutno iz nekog razloga "gurati" taj proizvod. Takodjer, proizvođači nerijetko plaćaju ekstra "bolju" poziciju u trgovinama, a to nije svaki mjesec isti proizvođač. Svime time se bavi marketing management i to nema veze sa prodavačima, čak ni sa voditeljima.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 21:30   #8122
Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Zanima me u kojem Mulleru mogu pronaći Victoria Secret vanilla lace mist? Ako netko ima provjerenu svježu informaciju
ima ga kod mene u osijeku, snižen je, na mislim 59 kn, ali nisam sasvim sigurna u cijenu
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 21:48   #8123
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Zna li itko što se desilo sa Isadora štandom u Mullerima? Nisam ga dugo vidjela iako nisam baš puno tražila, barem u onom na trgu u koji najviše idem.
Rekla mi je frendica da ju više ne drže, baš sam joj bila nosila par proizvoda kad sam nedavno bila dolje. Šteta, super je brend. S obzirom da je švedski brend, tu imaju stvarno ogroman stalak (dupli) s jako puno svega i stalno imaju nove kolekcije
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 13:07   #8124
ono sta mene nervira je "treba li vam pomoci" samo na kozmetici. treba, daj mi reci koji omeksivac da uzmem. zasto me niko ne davi kod tariguza? zasto ne mogu naci vrecice jer u tim redovima nema kobaca? ili hajde kad me vec salijecu cim koraknem u svetiste kozmetike nek bar budu educirane, ovako imam osjecaj da su security u rukavicama
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 13:26   #8125
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
ono sta mene nervira je "treba li vam pomoci" samo na kozmetici. treba, daj mi reci koji omeksivac da uzmem. zasto me niko ne davi kod tariguza? zasto ne mogu naci vrecice jer u tim redovima nema kobaca? ili hajde kad me vec salijecu cim koraknem u svetiste kozmetike nek bar budu educirane, ovako imam osjecaj da su security u rukavicama


Potpis kao kuca velik
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 18:45   #8126
Quote:
QueenCOZofYOU kaže: Pogledaj post
nigdje, nema ga uopće
Ipak ima, uzela u city centru east. Ima svih vrsta
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 18:48   #8127
Cure kakva je ponuda OPI lakova u Mulleru? Nikad ne zagledam stalak a sad mi baš hitno treba nešto. Jučer sam bacila jedan, a pri kraju i sa drugim najdražim liquid sand lakom Stay the night.
Pretpostavljam da je šansa nikakva da ga nađem i kupim odmah
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 20:31   #8128
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Rekla mi je frendica da ju više ne drže, baš sam joj bila nosila par proizvoda kad sam nedavno bila dolje. Šteta, super je brend. S obzirom da je švedski brend, tu imaju stvarno ogroman stalak (dupli) s jako puno svega i stalno imaju nove kolekcije
Aha, pretpostavila sam, hvala na odgovoru. Falit će mi njihova Prime Red olovka za usne, nedavno sam je se sjetila i htjela uzeti ali rekoh da pitam jel' Isadore ima kod još. :/
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 12:27   #8129
Jel drzi muller mozda vichy proizvode?
B1rdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2016., 12:35   #8130
Ne, samo ljekarne i ne sve.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 10:04   #8131
da li je netko kupovao aluminijske i one plestične folije i u mulleru i u dm-u pa da usporedi kvalitetu i cijenu?
Gdje su kvalitetnije/jeftinije?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 10:09   #8132
novi letak drogerija
igračke
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 14:40   #8133
Je li itko imao ove muller termo tajice?
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 18:51   #8134
Meni je od svih drogerija Muller najdraža drogerija, mogla bih unutra satima provesti. ALI, što me najviše smeta je odjel dekorativne kozmetike drogerijskog ranga. Ambalaža kozmetike im je često toliko "zapackana", ma prljava straight forward. Htjedoh pogledati tester one L'Oreal palete crvenih ruževa koja je sada "in", otvorim kutijicu, unutra svi ruževi razliveni. Ogledalo zaprljano. L'Oreal štand im je uz Catrice najgori. Niz bočice se slijeva tekući puder, ma užas.

Htjedoh si uzeti od Catrica onaj Matt Lip Artist, pretražila ima li jedan netaknut (tester naravno postoji), ali zašto tester probati, kad možeš na ruku testirati nov novcat proizvod i onda ga naravno vratiti natrag
Jaga12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 17:53   #8135
ja sam nazalost bila svjedok zeni u odmaklim godinama koja je bez pardona na essence standu uzela onaj stick za ciscenje kozice od laka, ocistila si lak na svim noktima i vratila na mjesto. dok recimo sve curice s kojima bi bila u liniji su grabile testere i jedna drugu opominjale ako nije tester ili trazile skupa testere. naravno, nije u redu generalizirati, ali najcesce sam susretala bas takvu situaciju. nazalost, sama imam mamu koju uopce nije briga i grabi sve redom. pa ja idem za njom i opominjem ju. ma te babe pod stare dane polude, brijem.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 18:35   #8136
Meni je jos fascinantnije to sto je ispod onih (na nekim stalcima) zarulja temperatura valjda 50 stupnjeva. I kak ta sminka moze bit normalna nakon cjelodnevnog grijanja ispod toga???


Sent from my iPhone using Tapatalk
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 19:40   #8137
i jos gore kod parfema koji kostaju xy puta skuplje.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 20:39   #8138
u subotu sam malo njuškala parfeme u mulleru kad mi dođe prodavačica, pruži mali poklon i kaže "izvolite ovo" - nisam ništa ni kupila, nisam ni pitala za nešto - i dala mi malu kutijicu na kojoj piše armani i lancome i unutra 3 testera u bočicama i onim malim kutijicama - armani si, ramani code muški i la vie est bellle - baš me ugodno iznenadila
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 05:41   #8139
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
u subotu sam malo njuškala parfeme u mulleru kad mi dođe prodavačica, pruži mali poklon i kaže "izvolite ovo" - nisam ništa ni kupila, nisam ni pitala za nešto - i dala mi malu kutijicu na kojoj piše armani i lancome i unutra 3 testera u bočicama i onim malim kutijicama - armani si, ramani code muški i la vie est bellle - baš me ugodno iznenadila
da, dijelili su ih za vikend. blizu ulaza je bila velika siva kutija (a unutra tona tih manih kutijica) sa mašnom koju bi povremeno otvorili pa dijelili.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 18:20   #8140
Jel drži Muller Mini Meet Matte Hughes od theBalma se od 6 mini ruževa?
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.