Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2016., 11:18   #7261
Quote:
Ango kaže: Pogledaj post
Trebala bi ici. Ja vec jako dugo promatram njihov gel za ciscenje jer gdje god citam, sve same pohvale za njega pronalazim, ali za njega mi daje samo 50 kn postarinu, jer je veci ipak. Cekam nekakav popust i cim se ukaze kupujem
Da, i ja sam čitala dobre stvari i o gelu, ali s obzirom da trošim zalihe kojih se nakupilo, pa čekam da ponovno kupim Elemis koji mi je top ne planiram uzimati za sada Cerave, ali javi kad uzmeš i kakav je nikad se ne zna možda zatreba
rosa_salvaje is offline  
Old 08.12.2016., 16:06   #7262
Molim preporuku za micelarnu drogerijskog ranga?

Normalna do suha koža.

Hvala.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Old 08.12.2016., 16:21   #7263
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za micelarnu drogerijskog ranga?

Normalna do suha koža.

Hvala.
Mixa za osjetljiviju, Garnier ako nisi.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 08.12.2016., 17:39   #7264
Balea za suhu,meni bolja od Garnier,Vichya i Bioderme

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 09.12.2016., 01:39   #7265
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za micelarnu drogerijskog ranga?

Normalna do suha koža.

Hvala.
i ja bih isto mixu preporučila, prevenstveno micelarnu sa pumpicom, iako je ekonomičnija ona micelarna za suhu kožu. obje su dobre. baleina za suhu kožu mi ne čisti tako dobro i pjeni se ko luda.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 12.12.2016., 08:00   #7266
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Mixa za osjetljiviju, Garnier ako nisi.
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
i ja bih isto mixu preporučila, prevenstveno micelarnu sa pumpicom, iako je ekonomičnija ona micelarna za suhu kožu. obje su dobre. baleina za suhu kožu mi ne čisti tako dobro i pjeni se ko luda.
potpis na Mixu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 12.12.2016., 09:32   #7267
Garnierka roza ili Byphasse - ona mi još bolje čisti, ali ima intenzivan miris pa ako ti to smeta...
dimlight is offline  
Old 12.12.2016., 10:14   #7268
Quote:
dimlight kaže: Pogledaj post
Garnierka roza ili Byphasse - ona mi još bolje čisti, ali ima intenzivan miris pa ako ti to smeta...
I meni su ove dvije super a vrlo ekonomične. Samo što se ja nakon micelarne umijem s nekim gelom, pa možda nisam mjerilo. Meni je definitivno to najbolja kombinacija i već dugo tako skidam šminku.
rosa_salvaje is offline  
Old 12.12.2016., 10:48   #7269
Htjela bi sestri kupiti regenerator/balzam/nesto za suhe vrhove. Ima uzasno gustu kosu, no suha je i odnedavno su joj vrhovi ispucali, a ne zeli se sisati . Treba biti nesto jako prirodno jer prirodna kozmetika rules. I da je jednostavno za koristenje . Mozda ulje nekakvo?

Nemam pojma, ja imam skroz drugaciju kosu i zamislila sam si da bi joj eto uzela nesto, a ne znam od kud da krenem uopce . Moj uvjet je samo da se moze kupiti u Zg, ne bi htjela riskirati s narucivanjem online, pa da mi ne stigne do Bozica.
Doria is offline  
Old 12.12.2016., 12:07   #7270
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Htjela bi sestri kupiti regenerator/balzam/nesto za suhe vrhove. Ima uzasno gustu kosu, no suha je i odnedavno su joj vrhovi ispucali, a ne zeli se sisati . Treba biti nesto jako prirodno jer prirodna kozmetika rules. I da je jednostavno za koristenje . Mozda ulje nekakvo?

Nemam pojma, ja imam skroz drugaciju kosu i zamislila sam si da bi joj eto uzela nesto, a ne znam od kud da krenem uopce . Moj uvjet je samo da se moze kupiti u Zg, ne bi htjela riskirati s narucivanjem online, pa da mi ne stigne do Bozica.
Teško da će ti prirodna sredstva uspijeti regenerirati tako uništenu kosu. Može ju aragnovo ulje zagladiti i slični preparati, ali sanirati... Jok jok. Na žalost. Pokloni joj neko ulje (arganovo, bademovo, pšenično) ili set za njegu da joj više ne puca. Imaš u Keuneu (prirodna kozmetika za kosu je u kolekciji So pure).
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Old 12.12.2016., 12:42   #7271
Ima netko preporuku za antiage hranjivu nocnu kremu za 40+, koja nije masna ali je hranjiva?
Mozda nesto od afrodite?
Probao netko ma3genix?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 12.12.2016., 13:37   #7272
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za antiage hranjivu nocnu kremu za 40+, koja nije masna ali je hranjiva?
Mozda nesto od afrodite?
Probao netko ma3genix?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Meni je Ma3genix noćna masna, iako imam suho lice zimi. Nije mi se dobro upijala, a miris jak. Suprug koji nije od nekih riči je komentirao da mu smrdi.

Proslijedila je mami i njoj je miris težak al joj je krema više pasala nego meni.
BBC drama is offline  
Old 12.12.2016., 14:02   #7273
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Meni je Ma3genix noćna masna, iako imam suho lice zimi. Nije mi se dobro upijala, a miris jak. Suprug koji nije od nekih riči je komentirao da mu smrdi.

Proslijedila je mami i njoj je miris težak al joj je krema više pasala nego meni.
Koliko imas godina, a koliko mama?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 12.12.2016., 14:16   #7274
Joj nemoj me podsjećat , 40te stižu .... mama 24 godina starija.
BBC drama is offline  
Old 12.12.2016., 14:57   #7275
Haha, jos si uvijek mladja od mene

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 12.12.2016., 15:58   #7276
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za antiage hranjivu nocnu kremu za 40+, koja nije masna ali je hranjiva?
Mozda nesto od afrodite?
Probao netko ma3genix?

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
Meni je dobra ona Afroditina nocna maska,u pakiranju u vrecicama,ljubicasta ambalaza,koristim je kao kremu,dosta je hranjiva ili mozda Biobaza smilje,jako mi je dobra
aaatina is offline  
Old 12.12.2016., 16:01   #7277
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Meni je dobra ona Afroditina nocna maska,u pakiranju u vrecicama,ljubicasta ambalaza,koristim je kao kremu,dosta je hranjiva ili mozda Biobaza smilje,jako mi je dobra
Hvala ti, bacit cu oko

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 12.12.2016., 17:25   #7278
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Htjela bi sestri kupiti regenerator/balzam/nesto za suhe vrhove. Ima uzasno gustu kosu, no suha je i odnedavno su joj vrhovi ispucali, a ne zeli se sisati . Treba biti nesto jako prirodno jer prirodna kozmetika rules. I da je jednostavno za koristenje . Mozda ulje nekakvo?

Nemam pojma, ja imam skroz drugaciju kosu i zamislila sam si da bi joj eto uzela nesto, a ne znam od kud da krenem uopce . Moj uvjet je samo da se moze kupiti u Zg, ne bi htjela riskirati s narucivanjem online, pa da mi ne stigne do Bozica.
alverde ima dobro ulje za takvu kosu https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355851376.html

ali nisam sigurna koliko ce zagladiti ispucale vrhove - tu su bolje kombinacije sa silikonima kao keune kapsule, nuxe ili loccitane ulja/serumi
crvenkapica5 is offline  
Old 12.12.2016., 18:59   #7279
Moze preporuka za neki sprej za fixiranje, ne preskup, ali da radi svoj posao i da se moze kupit kod nas, treba mi kroz par dana? I da raspršuje ko maglica ne da me pljusne u lice. Hvala
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 12.12.2016., 19:14   #7280
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Moze preporuka za neki sprej za fixiranje, ne preskup, ali da radi svoj posao i da se moze kupit kod nas, treba mi kroz par dana? I da raspršuje ko maglica ne da me pljusne u lice. Hvala
Ja imam diego dalla palma sprej i super je. Ali nisam sigurna gdje ga i da li vise ima kupiti u hr.
rosa_salvaje is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.