Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2016., 10:55   #2561
Meni je zadnji put stiglo za 5 dana, ukljucujuci i vikend. Bas sam se iznenadila kako brzo. Narucila sam u cetvrtak ujutro, dan prije crnog petka i u utorak mi postar donio.
Catrice is offline  
Old 05.12.2016., 13:39   #2562
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Čekam svoj prvi paket sa LF. Prešla sam 50€ i uzela sam free tracking delivery.

Danas mi dodje mail od DPD-a da mi je sutra paket u dostavi. Gledam adresu, piše samo kućni broj, ne i ulica (?!). Gledam na LF, imam upisanu adresu u accountu, sve normalno.
Opet kliknem na link za praćenje, piše da mi je paket 'delivered'.
Niš ne kužim, al nisam sretna sa ovim razvojem situacije.
Zvat ću ih odmah ujutro
Kako je prošlo?

Ja i dalje nemam nijednu narudžbu s Looka zato jer ništa zanimljivo ne šalju kod nas ili ne prolaze kodovi. Prošli tjedan sam gledala Benefit asortiman i iznenadila se što prolazi narudžba za Hrvatsku.
Danas dobijem kod od 20% na mejl i hoću napravit narudžbu. Stavim u košaricu Elemis set i dva Benefit proizvoda. EH NE MOŽE! S popustom narudžba ne prolazi, a bez koda prolazi. Jel im ima smisla pisati? Oni baš ne žele da ja to kupim s kodom.


EDIT: Čini se da ipak nije problem u Benefitu, nego u gratis setu kistova.
hooly is offline  
Old 05.12.2016., 16:32   #2563
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Kako je prošlo?

Ja i dalje nemam nijednu narudžbu s Looka zato jer ništa zanimljivo ne šalju kod nas ili ne prolaze kodovi. Prošli tjedan sam gledala Benefit asortiman i iznenadila se što prolazi narudžba za Hrvatsku.
Danas dobijem kod od 20% na mejl i hoću napravit narudžbu. Stavim u košaricu Elemis set i dva Benefit proizvoda. EH NE MOŽE! S popustom narudžba ne prolazi, a bez koda prolazi. Jel im ima smisla pisati? Oni baš ne žele da ja to kupim s kodom.


EDIT: Čini se da ipak nije problem u Benefitu, nego u gratis setu kistova.
koliko vidim na elemis ne daju discount isto
Bebwy is offline  
Old 05.12.2016., 17:09   #2564
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
koliko vidim na elemis ne daju discount isto
Nisam otvarala Asos, ali u mailu koji sam dobila piše Up to 30% off beauty i spominje se Elemis.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 05.12.2016., 21:15   #2565
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Nakon koliko u zadnje vrijeme stizu paketi s Feela? Nisam dugo nista narucivala.
Paleta naručena 22.11.mi je došla početkom mjeseca, negdje 10-12 kalendarski dana.

Poslano sa mog SM-T560 koristeći Tapatalk
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 06.12.2016., 00:24   #2566
od 22.11 feel mi je stigao 2.12, a fragrance direct od istog datuma 29.11
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Old 06.12.2016., 15:56   #2567
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
također
ja se ponadala da nešto šteka sa informacijama a da su kistovi na putu
Evo, došao je prvi kist Samo me malo brine što Sigma očito piše iznose bez popusta na pakete, a ja sam naručila još dva paketa u vrijednosti 23-24 dolara...Puna vrijednost im je oko 32. Ako mi dođe poziv s carine, dal oni uvažavaju e-mail, tj račun gdje se točno vidi kolko sam platila?
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Old 06.12.2016., 18:04   #2568
Quote:
aine kaže: Pogledaj post
Evo, došao je prvi kist Samo me malo brine što Sigma očito piše iznose bez popusta na pakete, a ja sam naručila još dva paketa u vrijednosti 23-24 dolara...Puna vrijednost im je oko 32. Ako mi dođe poziv s carine, dal oni uvažavaju e-mail, tj račun gdje se točno vidi kolko sam platila?
ajme, piše iznos na paketu
onda sam gotova
stvarno sam tuka jer sam u brzini naručivanja tri kista zbuksala u jedan paket a ne u tri
ponadala sam se da je faktura u paketu i da će pisamce biti malo i da se carina neće obazirati
ali ti kažeš da cifra vrišti
kukulele
leonidas27 is offline  
Old 06.12.2016., 18:18   #2569
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ajme, piše iznos na paketu
onda sam gotova
stvarno sam tuka jer sam u brzini naručivanja tri kista zbuksala u jedan paket a ne u tri
ponadala sam se da je faktura u paketu i da će pisamce biti malo i da se carina neće obazirati
ali ti kažeš da cifra vrišti
kukulele
Hm, nije da vrišti, malim brojkama je napisao Al jebiga, ak budu gledali vidjet će Ma i ja sam tuka, umjesto da sam sve kistove posebno naručila, pogotovo jer je bio free shipping....Držimo fige da se sad u predbožićno razdoblje neće obazirati previše na to
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Old 06.12.2016., 19:34   #2570
Quote:
aine kaže: Pogledaj post
Evo, došao je prvi kist Samo me malo brine što Sigma očito piše iznose bez popusta na pakete, a ja sam naručila još dva paketa u vrijednosti 23-24 dolara...Puna vrijednost im je oko 32. Ako mi dođe poziv s carine, dal oni uvažavaju e-mail, tj račun gdje se točno vidi kolko sam platila?
Uvažavaju email/račun, ali svejedno ćeš morati platiti troškove obrade, tj. otvaranje paketa.
Maslinica is offline  
Old 06.12.2016., 20:21   #2571
Quote:
Maslinica kaže: Pogledaj post
Uvažavaju email/račun, ali svejedno ćeš morati platiti troškove obrade, tj. otvaranje paketa.
Hvala! Znaš li možda kolko novaca je to?
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Old 06.12.2016., 20:52   #2572
Quote:
aine kaže: Pogledaj post
Hvala! Znaš li možda kolko novaca je to?
40ak kn
leonidas27 is offline  
Old 07.12.2016., 10:46   #2573
Mislila sam naručiti paletu sjenila s Pinkpande, ali mi fali oko 36 kn do minimalnog iznosa za naručivanje.
Ne da mi se ništa drugo uzimati, pa me zanima dal ima koja cura iz Zagreba koja je mislila nešto uzeti od njih, pa da skupa naručimo i podijelimo poštarinu?
anđeo tame is offline  
Old 09.12.2016., 02:58   #2574
Quote:
aine kaže: Pogledaj post
Evo, došao je prvi kist Samo me malo brine što Sigma očito piše iznose bez popusta na pakete, a ja sam naručila još dva paketa u vrijednosti 23-24 dolara...Puna vrijednost im je oko 32. Ako mi dođe poziv s carine, dal oni uvažavaju e-mail, tj račun gdje se točno vidi kolko sam platila?
Ne da uvažavaju, nego ga traže, bar je tako meni bilo s narudžbom iz SAD-a.
Nego da, ako nemaš EORI broj nabavi ga prije nego što ti dođe paket na carinu jer dok dočekaš to oni ti naplaćuju ležarinu.
Tigresse is offline  
Old 09.12.2016., 16:24   #2575
Danas su došla oba paketa, na jednom piše iznos od 33 dolara, na drugom od 34...Nije ništa carinjeno, možda jer (kolko sam vidla) na paketu nigdje ne piše da su stigli iz SAD-a. Piše da ako paket nije dostavljen, neka se vrati u Belgiju Hvala svima na odgovorima
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Old 10.12.2016., 09:21   #2576
Quote:
aine kaže: Pogledaj post
Danas su došla oba paketa, na jednom piše iznos od 33 dolara, na drugom od 34...Nije ništa carinjeno, možda jer (kolko sam vidla) na paketu nigdje ne piše da su stigli iz SAD-a. Piše da ako paket nije dostavljen, neka se vrati u Belgiju Hvala svima na odgovorima
i meni stigao onaj jedan od 43$
bez carine!
u Sigmi su pretpostavili da se radi o delikventu pa su na paketić napisali vrijednost 19$
leonidas27 is offline  
Old 10.12.2016., 18:21   #2577
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
i meni stigao onaj jedan od 43$
bez carine!
u Sigmi su pretpostavili da se radi o delikventu pa su na paketić napisali vrijednost 19$
ispravak netočnog navoda: ponovo gledam kutiju i u rubrici količine je 3 (kao što i jest) a u rubrici value je 19$ (inače su različite cijene svakog kista)
tek sam sad bacila pogled na dno tablice gdje je iskazan totals: $58
(ali 3x19 nije 58 )
nebitno. izgleda da oni to nešto otprilike - u kutiji nema računa
na naljepnici vanjskoj (customs declaration) je belgija - ne znam da li se ta naljepnica kelji u nekom dijelu tranzita ili kistove stvarno šalju iz Belgije???
tako npr. kad naručiš nešto sa Vitacosta ne možeš se obraniti od naljepnica i deklaracija "Germany" ali carina oplete jer je izvorno iz USA paket poslan
leonidas27 is offline  
Old 10.12.2016., 20:17   #2578
Cure, može mi netko molim vas reći ako naručujem sa stranice Nable, da li moram paziti na poreze, carine, nešto...?
Apollonia10 is offline  
Old 10.12.2016., 21:06   #2579
Ne, oni su firma iz Italije
__________________
x
Elektra is offline  
Old 10.12.2016., 22:31   #2580
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ne, oni su firma iz Italije
Hvala tii!
...to sam i mislila, ali reko' bolje da provjerim, nego da bude neugodnih iznenađenja
Apollonia10 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.