Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2016., 10:11   #2141
da ste naručili pouzecem nebi vam se to desilo :P puno puta sam narucivao sa profumina i nikad ne platim unaprijed i uvijek sve bude ok, jer kad im uplatite lovu unaprijed boli ih k.

ovako se trude ugodit kupcu da sve bude ok, i da što prije se to pošalje i da dobiju novce..

jedna stvar samo.. lijepa hr ima istog dobavljača kao i profumino kao i biraj hr, jer znam osobu koja radi u lijepa hr, samo što su oni potrudili i otvorili službu za korisnike i dio ljudi koji vodi facebook i stranicu za kupce iz hrvatske.. što profumino nema.. i tu su stvarno po tom pitanju nula bodova..

lijepa hr ima čak i popuste dobre, nekad i do 110kn.. dok toga na profuminu nema.. što se tiće parfema sve dolazi iz jednog skladišta u češkoj, i kad se tamo pojave neki određeni parfemi pojave se skoro isti dan na profuminu, lijepa hr i na biraj hr.. tj biraj hr kasni par dana uvijek, jer kod njih što ima na sajtu imaju odmah za slanje a pošto su u hr parfemi stižu za jedan dva radna dana.. pa zato..

tako da vam je to sve isti klinac.. u zadnje vrijeme kupim di je jeftinije..

na biraj hr debelo imaju niže cijene što se tiče Chanela..

tipa bleu de chanel 150ml edt na biraj hr je 760kn.. a na lijepa hr 1030kn..što je abnormalna razlika.. ali u nekim stvarima su profumino i lijepa jeftiniji
Trace_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 12:20   #2142
Quote:
Trace_4 kaže: Pogledaj post
da ste naručili pouzecem nebi vam se to desilo :P puno puta sam narucivao sa profumina i nikad ne platim unaprijed i uvijek sve bude ok, jer kad im uplatite lovu unaprijed boli ih k.
Ja jesam naručila pouzećem pa se svejedno natežem s njima, jer gospoda bez pardona naplati proizvod kojeg više nisu imali pa ga jednostavno nisu stavili u paket. I prave se blesavi. Niti isprike niti rješenja na vidiku. I besramno uvaljuju škart robu pa se ti žali upravi vodovoda kasnije.

Cure, ne naručujte s profumina, čuvajte živce! A nisu više ni toliko jeftini, neke stvari su digli za duplo. Korisnička služba nepostojeća, komunikacija užasna, artikli u groznom stanju, a reklamacije, povrat, samo uz čelične živce i tjedne i tjedne...
neroliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 15:26   #2143
Iiii evo opet su digli cijene, bar nekim stvarima. Npr Sauvage je bio oko 750 kn jucer, danas je 825 I Dior Homme Intense je isto skocio za jedno 100 kn. Bolesnici
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 15:36   #2144
Ma gdje to? Na lijepoj.hr su poskupili za maksimalno 10-15 kn. Bar za ovo sto ja pratim a pratim previše toga 😂

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 11:50   #2145
Quote:
WhiteDeath kaže: Pogledaj post
Iiii evo opet su digli cijene, bar nekim stvarima. Npr Sauvage je bio oko 750 kn jucer, danas je 825 I Dior Homme Intense je isto skocio za jedno 100 kn. Bolesnici
dada baš sam primjetio idu blagdani pa da upecaju ljude koji ne prate to
Trace_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 12:19   #2146
I lijepa hr je digla užasno cijene a taman sam ih branila jučer -.- kolika je šansa da nakon blagdana vrate cijene na staro?

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
__________________
I don't shackle myself to people I don't know.
sarNevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 12:35   #2147
Quote:
NeveCro kaže: Pogledaj post
I lijepa hr je digla užasno cijene a taman sam ih branila jučer -.- kolika je šansa da nakon blagdana vrate cijene na staro?

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk
Pa vjerojatno ce ih vratiti na pocetnu cijenu i napisati ekstra novogodisnji popust... Standarno poslovanje svih hrv ducana.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 13:17   #2148
Mislim da cu novi parfem naruciti s biraj.hr
Najjeftiniji je i besplatna postarina + stigne mi drugi dan.
Profumino sam prekrizila.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 20:02   #2149
Itko naručuje sa Strawberry?
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 20:50   #2150
fragrancenet.com se cini najpovoljnija za kupovinu parfema. Ne mogu se sjetiti jel se ovdje pisalo da je pouzdana i original, mislim da jeste...
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 09:10   #2151
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
fragrancenet.com se cini najpovoljnija za kupovinu parfema. Ne mogu se sjetiti jel se ovdje pisalo da je pouzdana i original, mislim da jeste...
najpovoljnija unatoc carini?
fat_monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 11:26   #2152
Fragrancex se uvijek zaglavi na carini, odnosno kod DHL...i onda platiš i carinu i špediciju. Nema baš velike računice naručivati od njih.

Ups, tek sad vidim da se radi o fragrancenet...nisam sigurna da šalju k nama.
Pslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 15:30   #2153
Quote:
fat_monster kaže: Pogledaj post
najpovoljnija unatoc carini?
ne znam koliko je isplativo sa carinom, nisam u hr, ali onako vidim cijene na stranici i stvarno su znatno jeftiniji od drugih, jos uvijek imaju neke kodove tipa 30% i mislim da se isplati..
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 14:25   #2154
jos su vise digli cijene na lijepa.hr valjda da im se isplati davati popust na narudzbe s kodovima koje salju
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 14:47   #2155
hvala ti Boze na paypalu...cim sam pokrenula dispute i nakon toga claim, Profumino mi poslao obavjest o refundu .... sad cekam da postane vidljiv na paypalu...
fat_monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 10:45   #2156
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
ne znam koliko je isplativo sa carinom, nisam u hr, ali onako vidim cijene na stranici i stvarno su znatno jeftiniji od drugih, jos uvijek imaju neke kodove tipa 30% i mislim da se isplati..
Nazalost se ne isplati, jer kad zaglavi na carini platis i 25% poreza i cijenu carinjenja kod DHL-a koja je fiksna mislim oko 150 kn. I jos troskove spedicije. Ne znam koliki bi popust morao biti.
Mozda u nekom specijalnom slucaju ti moze ispasti 10% jeftinije, ali sumnjam.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 10:18   #2157
Profumino su vrazji prevaranti i nema sanse da vise ikad od njih ista uzimam.


Naletim na 120 mL Green Irish Tweeda za 800 kn, narucim... I za 2 dana mi dolazi mail da je narudzba "expired", proizvod nije dostupan, ispricavaju se na gresci.
A proizvod naravno JE dostupan, ali je sada 1600 kn. Bagra.
WhiteDeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 10:51   #2158
Meni još uvijek nisu vratili novce!

Dvije kreme iz zadnjeg paketa sam bacila u kakvom su bile stanju.

Ljudi, ne naručujte poklone s profumino.hr, samo ćete si upropastiti Božić!
neroliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 11:17   #2159
Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Meni još uvijek nisu vratili novce!

Dvije kreme iz zadnjeg paketa sam bacila u kakvom su bile stanju.

Ljudi, ne naručujte poklone s profumino.hr, samo ćete si upropastiti Božić!
Apsolutno potpisujem! Neodgovorni i neprofesionalni! A za vratit novce dušu treba ispustit! Uglavnom nikad više profumino! Bilo je to jednom i nikad više!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 11:48   #2160
Quote:
neroliana kaže: Pogledaj post
Meni još uvijek nisu vratili novce!

Dvije kreme iz zadnjeg paketa sam bacila u kakvom su bile stanju.

Ljudi, ne naručujte poklone s profumino.hr, samo ćete si upropastiti Božić!
Kakve su bile kreme?
Ja sam naručila dva puta kreme, sve skupa 4 komada i došlo je sve u najboljem redu, fino zapakirano i neupitne kvalitete.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.