Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2011., 09:53   #121
Quote:
Roland Bozz kaže: Pogledaj post
Pozdrav dečki, ja imam jedan problem pa se nadam da cete pomoci!
Napokon kupio Shogun 2 preko neta iz Engleske za 150 kn! Stavim ja DVD u PC i prvo se registriram na Steam koji svaki puta kada zelim igrati pocinje sa nekim update-ovima koje traju najmanje 3 h a rijec je o pišljivih nekoliko stotina MB.
A ako iskopcam internet, igricu ne mogu pokrenuti. Internet veza je odlicna, tako da u tome nije problem...
Molim vas ako netko nesto zna bio bih zahvalan da mi pomogne jer ja cu popi#$&t! Unaprijed hvala!
Probaj promjenit download regiju u Steam opcijama pa ce ic brze ako hoces da igra bude updejtana sto svakako preporucujem, ili namjesti steam u offline mode pa nece skidat update.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 13:16   #122
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Probaj promjenit download regiju u Steam opcijama pa ce ic brze ako hoces da igra bude updejtana sto svakako preporucujem, ili namjesti steam u offline mode pa nece skidat update.
Evo, napravio sve sto si rekao i sada mi radi! Kambe puno hvala!!
__________________
To protect the sheep you gotta catch the wolf, and it takes a wolf to catch a wolf.
Roland Bozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 15:55   #123
Jel radi darth mod sa crackiranom igrom, uvijek mi crasha igru?
jake2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2011., 16:01   #124
meni radi bez problema...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 01:41   #125
Alo pozdrav ljudi ja tek pocea igrat shogun 2 i dobro mi islo al onda sam postao prepopularan legenda kazu, fame mi do kraja, pa me zanima kako se gubi fame, jeli moguce nonstop povecavat teritorij,a da ne povecavam famee, ili eliminirat protivnike a da ne raste fame
seljober is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 18:15   #126
Nova ekspanzija, navodno standalaone, trailer
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 20:20   #127
Izgleda da se odvija u kasnije doba. Ima strojnica, a scena me podsjeca na film The Last Samurai.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 20:21   #128
Jedva čekam da igram s "Algrenom"
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 20:25   #129
Oklopi se nisu nosili u to doba (1868. / 1869.). Mislim da Japanci nikad nisu kupili gatling gun od amerikanaca.
Fall of the samurai se sigurno odnosi na zadnje pobune samuraja protiv nove moderne carske vojske.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 20:43   #130
Ja pak kao Colonel Bagley na strani imperijalne carske vojske
Samo neće biti baš neki izazov pokosit par stotina samuraja s par gatling topa i haubica. Možeš imat super strategiju i tisuče iskusnih boraca, al nemreš ti protiv tehnologije
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 20:53   #131
detalji ekspanzije, ovo bi moglo biti zanimljivo, samo bezveze što će opet naplatit punu cijenu igre za ekspanziju kao što su napravili s Napoleon TW. Po meni treba biti DLC kao što je Rise of the Samurai.
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 28.11.2011. at 20:59.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:08   #132
Ovo bi mogao biti kao neki pokus kako ce izgledati ratovati sa strojnicama i oklopnim brodovima i sa svim tim tehnologijama. Bice zanimljivo...
Dobro sto je standalone da ne moram instalirati Shogun 2 cije doba me ne zanima previse.
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 09:26   #133
Shogun 2 je na 67% popusta na Steam-u, još jedno 9 sati. Za 18,00 EUR Shogun 2 sa svim DLC-ovima (da, i sa Rise of the Samurai).
Tako da trk do Steam-a, jer neće još dugo. Ja ću uzet još jedan za poklon.

BTW, original je odličan, jer su Ikko Ikki potpuno drugačiji nego na piratiziranoj verziji, a u jednom update-u su uveli i više vrsta dvoraca za tactical bitke, što također fali piratu, itd. itd...
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 13:55   #134
Ne isplati se osim ako ne planiras igrati multiplayer. Ovaj S2TW odigraš jednu kampanju i to je to, vidio si sve, sve je isto. Bolje kupit M2TW i Kingdoms pa igrat Third Age mod.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 15:58   #135
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Ne isplati se osim ako ne planiras igrati multiplayer. Ovaj S2TW odigraš jednu kampanju i to je to, vidio si sve, sve je isto. Bolje kupit M2TW i Kingdoms pa igrat Third Age mod.
Očekivao sam svašta, ali ne i jamranje.
Shvaćam da si mtwnostalgičan, ali reći da se S2TW + svi DLCovi ne isplati za 18 EURa je smiješno. Meni S2TW izgleda kao definitivno najispoliraniji TW naslov, a Rise of Samurai DLC je stvarno odličan, praktično igra za sebe.

No, neka svako vidi za sebe. Eto ima još 3 sata, ja upozorih na popust od 67% koji se rijetko viđa, a još kraće traje, pa tko voli nek' izvoli.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 12:47   #136
kupio sam danas igru Shogun2 i prilikom instalacije Steama dolazi mi nakon updatea da jedna biblioteka nije pronađena.bez toga ne mogu nastaviti instalaciju pa ako ko ima prijedlog kako da rišim to?

poruka je:
Steam.exe(main exception):Unable to load library Steam.dll

Zadnje uređivanje pingvin-zd : 20.02.2012. at 12:58.
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 15:53   #137
probaj reinstalirat Steam
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:04   #138
hallo pozz,imam shogun 2 rie of the samurai i kad udjem u igru tamo nema nikakvog teksta ili speeca advisori sute i nema texta u onom prozoru,kad udjem u diplomaciju tamo nema naziva klanova niti mogu pokrenuti pregovore kad dodjem misem na unitse opet tamo nepisu njihovi nazivi cak mi ni nepise sa kim sam u ratu tako da mi je nemoguce igrat molim vas ako ko ima neku ijedju koji filee bi mi mogao falit da mi kaze,jedina ste mi nada .hvala.
seljober is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 01:51   #139
Za one kaj vole singleplayer kampanje Fall of the samurai je obavezan. Ako vas zanima kako stvari izgledaju u praksi svratite na moj youtube kanal. Uglavnom sam snimao multiplayer bitke ali ove nove kampanje su toliko opasno dobre da u zadnje vrijeme igram isključivo singleplayer. Startao sam 3 različite kampanje. Prvo Fall of the samurai sa Tosa klanom, jučer sam počeo snimati Mori kampanju iz Shoguna i danas počinjem Rise of the samurai sa Kiso Minamoto klanom. Do jaja.... BRAIN ERROR
__________________
► GitHub:
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 00:42   #140
Let's play Shogun 2 - Fall of the samurai

Vozdra ekipa! Vidim da ovdje ima dosta ljudi kaj prate Total War serijal. Ja sam jedan od onih fanova kaj ima svaki nastavak i većinu novijih dlc-ova.

Imam youtube kanal na kojem objavljujem multiplayer bitke i singleplayer kampanje. Cijela priča oko youtubea je počela sa Shogunom 2 tako da nisam obrađivao starije naslove ali mogao bih početi.

U multiplayeru sam prilično uspješan, 480. na ljestvici, tako da su većina mojih snimaka video komentari sa strateškim savjetima za multiplayer. Snimao sam i svoju Oda kampanju (meni jedna od dražih) koju nisam uspio dovršiti jer sam ostao bez sejvanih fajlova.

Nedavno je izašla "Fall of the samurai" samostalna ekspanzija pa sam startao još jednu kampanju sa Tosa klanom. Novi singleplayer je toliko dobro odrađen da sam odlučio snimiti još jednu kampanju iz Shoguna (Mori klan) i uskoro možda i kampanju iz "Rise of the samurai".

Da ne duljim previše ovo je topic gdje ću postati svoju Tosa kampanju.
Uživajte!


Spojeno s temom o matičnoj igri... Kako je ova tema inaće relativno mrtva, nema potrebe za otvaranjem nove.

-Spec.tre


************************************************** *****************

Početak, Zima 1864. Razvijanje ekonomije i prve tehnologije, pogled na diplomatsku sliku japana, trgovina.

Klikni na sliku za youtube video:
__________________
► GitHub:

Zadnje uređivanje Spectre : 28.04.2012. at 00:51.
dopeFree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.