Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2012., 07:52   #41
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Cure iz Kaštela, vidim da se otvara Kozmo u Novome. Zna li se provjereno kad je otvorenje?
ma nemoj? ja sam iz Kastela, pa tek sad cujem. odlicno, bit ce mi blize. Trenutno mi je zgodnije ic u Bipe nego u Kozma.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 27.02.2012., 07:34   #42
Doreen is offline  
Old 27.02.2012., 09:20   #43
Koja je cijena healthy mix korektora u kozmu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 27.02.2012., 09:23   #44
Odlična srijeda, nisam joj se nadala, a baš se mislim ovih dana kako bi uzela Creme puff od Max Factora. A i moj Healthy mix puder je pri kraju
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 27.02.2012., 10:57   #45
I primeri će biti sniženi!
aelys is offline  
Old 27.02.2012., 12:44   #46
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Koja je cijena healthy mix korektora u kozmu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
čini mi se da je nekih 57 kuna.

Doreen ko i svaki ponedjeljak najažurnija na ovoj temi
meni ništa ne treba no privlači me ovaj novi bourjois korektor. neki dan sam ga testirala i baš mi se svidio tak da sam sad u dilemi
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 27.02.2012., 13:02   #47
Jel bolje eveline ili Catrice baza?
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Old 27.02.2012., 13:07   #48
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
čini mi se da je nekih 57 kuna.
Zahvaljujem!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Old 27.02.2012., 14:04   #49
hoce li uskoro kucni i trendy bonus? cini mi se da ih daju uvijek prije prvog u mjesecu.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 27.02.2012., 14:08   #50
Nisam se ni ja ovome nadala Kolika je cijena Healthy Balance pudera od Bourjoisa?
Uzet ću si onda i primer od Eveline kad toliko hvalite
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 27.02.2012., 14:34   #51
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Doreen ko i svaki ponedjeljak najažurnija na ovoj temi
hvala što zapažaš moj trud

izgleda da sam jedini (ne svojom voljom) ranoranilac s radnim vremenom od 7, a sposobnošću za rad tek negdje od 9

meni isto zapravo ništa ne treba, ali probala bi Catrice primer ako šta valja. Valja li? Kolika je redovna cijena?
Doreen is offline  
Old 27.02.2012., 14:41   #52
Super, taman mi je HM korektor pri kraju, a mogla bi i kakav puder ubosti. Možda i Catrice primer

Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
čini mi se da je nekih 57 kuna.

Doreen ko i svaki ponedjeljak najažurnija na ovoj temi
meni ništa ne treba no privlači me ovaj novi bourjois korektor. neki dan sam ga testirala i baš mi se svidio tak da sam sad u dilemi
Koji, koji?
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 27.02.2012., 15:18   #53
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Super, taman mi je HM korektor pri kraju, a mogla bi i kakav puder ubosti. Možda i Catrice primer
i kakav ti je taj korektor? ja imam ovaj:



i ne pokrije mi nista podocnjake.....

a ionako moram u Kozmo ovaj tjedan, pa sam mislila iskoristit priliku
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 27.02.2012., 15:26   #54
Quote:
aelys kaže: Pogledaj post
I primeri će biti sniženi!
hm, jesi sigurna?

Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
hvala što zapažaš moj trud

izgleda da sam jedini (ne svojom voljom) ranoranilac s radnim vremenom od 7, a sposobnošću za rad tek negdje od 9

meni isto zapravo ništa ne treba, ali probala bi Catrice primer ako šta valja. Valja li? Kolika je redovna cijena?

Catrice primer je odličan, pogotovoo s obzirom na cijenu U toj maloj kutijici zapravo dobiješ jaaaaaako puno proizvoda jer je zaista jako malo dovoljno za jednokratnu upotrebu. Kad ga naneseš ostavlja ti lagan, nježan osjećaj na licu. Ja ga koristim samo za večernje izlaske, i zaista mi puder ostaje čitavu noć, ali moram napomenuti da mi se koža ne masti pa mi nije potrebno niti fiksirati puder tijekom večeri.

Catrice primer + Catrice Infinite mat puder + Catrice Compact Powder skin finish
E da, i cijena je nekih 35 kuna, redovna, ako se ne varam...

imaš dodatne recencije tu.
ejdisiti is offline  
Old 27.02.2012., 15:32   #55
Okej,koju bi marku preporučile,sad kad je popust na korektore?
Jeguljica is offline  
Old 27.02.2012., 15:58   #56
[QUOTE=Electra8472;38292017]i kakav ti je taj korektor?

/QUOTE]

Meni je HM super, i jako dugo traje tubica
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 27.02.2012., 16:46   #57
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
hvala što zapažaš moj trud

izgleda da sam jedini (ne svojom voljom) ranoranilac s radnim vremenom od 7, a sposobnošću za rad tek negdje od 9

a ostali se obično uključe u raspravu oko podneva

Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Koji, koji?
mislim na healthy mix illuminating concelar. čini mi se da dođe oko 60 kuna. ja volim ovakva pakiranja sa kistićem a i tekstura mi se svidjela, samo opet nisam na čisto sa nijansom postoje tri.
http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma...rush_concealer

__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 27.02.2012., 17:49   #58
cure, kozmo srijeda se može kombinirati sa popunjenom knjižicom s naljepnicama, jel tako??
planirala sam ovih dana u neki shopping s tom knjižicom pa mi je ovo super došlo ako se može kombinirati.

planiram kupiti manhattan puder u prahu. šta mislite o njemu?? trebam nešto što će fiksirati korektor i puder, matiranje mi nije bitno, dapače, bolje da ne matira baš jer mi je koža više suha... primam i druge prijedloge, znam da ih imate
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 27.02.2012., 17:57   #59
Da li Kozmo ima onu Maybelline FIT ME liniju?
molanie is offline  
Old 27.02.2012., 18:02   #60
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
cure, kozmo srijeda se može kombinirati sa popunjenom knjižicom s naljepnicama, jel tako??
planirala sam ovih dana u neki shopping s tom knjižicom pa mi je ovo super došlo ako se može kombinirati.

planiram kupiti manhattan puder u prahu. šta mislite o njemu?? trebam nešto što će fiksirati korektor i puder, matiranje mi nije bitno, dapače, bolje da ne matira baš jer mi je koža više suha... primam i druge prijedloge, znam da ih imate
Može se kombinirat
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.