Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 16:20   #6101
Quote:
L'black kaže: Pogledaj post
Pozdrav
u planu imamo neko vjenčanje nakon duuugo godina pa bih cijenila bilo kakvu informaciju glede lokacije, menua i cijena.
Naime nisam u mogućnosti previše obilaziti okolo i sve obavljam isključivo preko neta,mailova itd.(rezervacije,kupnje ..sve) a za vjenčanja svi skrivaju cijene kao da se radi ne znam o čemu i svatko traži da se osobno dođe i dogovara.
Inače ja sam već organizirala jedno vjenčanje i napravila sve dekoracije od prostora do njenih noktiju i najradije bih i sebi tako jer u njenom slučaju sve što nismo sami radili je na kraju postao problem.
Nažalost ljudi lažu i obećavaju nešto što na kraju ne bude prema dogovoru.Zato ja želim izbjeći probleme no jasno je da nema šanse da stignem sve sama napraviti.
Najviše me zanima hrana i lokacija.Imamo dvije opcije ili iznajmljiti cijeli neki prostor/kuću/vilu, ili organizirati vjenčanje na otvorenom za što imamo svoju lokaciju.Uvjet je da nema drugih gostiju osim naših.
Čula sam da organizacije na otvorenom znaju biti još skuplje radi šatora i ostalih stvari koje se sve moraju iznajmiti i donositi što je još jedan dodatni problem.Ima li tko iskustva s time?
Mi sve sami plaćamo pa naravno da će konačna cijena prevagnuti u odabiru.
Cijenila bih bilko kakvu info i zahvaljujem svima unaprijed i ispričavam se na dugom postu.
Preporučam restaurant Ronjgi miran kraj gostoljubivo osoblje, gazada sa kojim se dade pričat i razgovarat i dogovarat, i sve najbolje.... http://www.ronjgi.com.hr/
Sretno!
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 17:12   #6102
Zahvaljujem na odgovoru. :-)
Trenutno razmišljamo o jednoj kući u Lovranu pa ćemo još vidjeti. Dogovaramo razgledavanje prostora za ovaj tjedan .Nažalost nema baš puno opcija najma cijele kuće sa sobama što bi mi željeli.
L'black is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 09:19   #6103
Evo, slučajno sam naletila na slike s jednog vjenčanja i googlam i skužim ovaj prostor, odlično izgleda! Ako kome pomogne...
http://www.konoba-frankopan.com/kono...sto-frankopan/
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:50   #6104
Molim vas iskustva vezana Royal u Opatiji, cijene, dodatni troskovi, sto se sve naplacuje? Cujem da ima menua od 300-1000 kn, ali da su jako skupi po pitanju popratnih stvari npr. tocenje vina, konobari nakon pola noci, naplacivanje navlaka za stolicu 20 kn isl.
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:53   #6105
Takoder me zanima i Commodore u Icicima, ikakva iskustva? Ne mogu cak ni slike pronaci, ocito nisu popularni. Nasla sam divnu konobu u Labinu, ali to je zbilja daleko i ne znam vise di bi ni sta bi.
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 22:28   #6106
Evo napokon i mi rekli to famozno "da". Vjenčanje sam uglavnom organizirala sama i mogu reći da se sav trud isplatio. Večera je bila u Kinkeli u Bregima,obilan i prefin meni po pristupačnoj cijeni( nismo ni servirali jelo iza ponoći, već ga drugi dan dijelili susjedima pošto nitko nije mogao više disat od hrane). Svirao nam je Trio Andreas. Dečki su super usklađeni i baš naprave štimung,za svakoga po nešto odsviraju Fotkao nas je Mario Žnidarčić i mogu samo reći da sam oduševljena,nenametljiv,fotkanje na lokacijama brzinski ali kvalitetno odradio. Cvijeće i dekoraciju našeg auta i crkve nam je napravilla cvjetarna Venerus iz Opatije,nisu razvikani,uglavnom rade pogrebe ali pokazali su definitivno da i za vjenčanja mogu biti TOP Vjenčanicu sam kupila na rasprodaji u Sposi i za cure koje tamo rade imam samo riječi hvale,točno ti kazu sto ti stoji,kod prepravka brze(i što me šokiralo nisu mi ga ni naplatile),na frizuru sam išla u coco studio u Opatiji,Tereza je za svečane frizure maherica ali i druge cure stalno su uskakale,jako mi se sviđa kako se nadopunjuju. Šminkala me Leana Garčev i mogu reć i u 5 ujutro kad sam se vraćala sa svadbe nisam bila ko rakun. Revere smo naručili preko fejsa sa stranice Petra reveri a pozivnice sa RM pozivnice i zahvalnice za vjenčanje i ostale prigode, imaju stvarno velik izbor a cijene su ok. Konfete i kolače smo radile mama,tetka i ja što nam je bila velika ušteda glede novca ali dosta vremena i truda. Svadbena torta je bila u Meniju ali smo uzeli još jednu iz Slatke tajne pošto smo imali i krštenje. Uglavnom ja zadovoljna
mae1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 06:26   #6107
Da Kinkela Bregi gazdarica rospija, duplo ti naplate ono što popiju svatovi, radije bi napravio kućnu feštu nego se tamo ženio... Jedino što se ne može poreć hrana im je dobra.
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 09:14   #6108
Quote:
lovella kaže: Pogledaj post
Molim vas iskustva vezana Royal u Opatiji, cijene, dodatni troskovi, sto se sve naplacuje? Cujem da ima menua od 300-1000 kn, ali da su jako skupi po pitanju popratnih stvari npr. tocenje vina, konobari nakon pola noci, naplacivanje navlaka za stolicu 20 kn isl.
Sve što si napisala je istina, s tim da je Royal Hall ogroman i s par ljudi sam pričala da tamo svatovi od 100 ljudi izgledaju ko desetkovano okupljanje nakon 15 godina srednje. (I tepih je očajan )
Imam ti cjenik, ako ćeš, ti pošaljem na mail.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 10:33   #6109
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Sve što si napisala je istina, s tim da je Royal Hall ogroman i s par ljudi sam pričala da tamo svatovi od 100 ljudi izgledaju ko desetkovano okupljanje nakon 15 godina srednje. (I tepih je očajan )
Imam ti cjenik, ako ćeš, ti pošaljem na mail.
Pozdrav,
biš mogla meni poslati cjenik na mail ako nije bed
dragana2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 12:10   #6110
U biti, evo tu...
http://www.filedropper.com/svadbenaponuda2015
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 21:26   #6111
Drage sve, je li neka od vas imala vjenčanje/bila na vjenčanju u onom botelu (hotelu na brodu) Marina u Rijeci? Ja sam nedavno vidjela jedno dok sam onuda prolazila i jako mi se svidjelo. Jel znate kakva je hrana, prostor, cijene? Ja sam iz Zagreba, ali voljela bih se udati u Rijeci ako bude moguće (prije svega financijski jer moram plaćati smještaj svim gostima ). Tako da je svaka pomoć i savjet dobrodošao!

P.S. Ispričavam se ako je ovo pitanje već negdje odgovoreno, tek sam počela čitati temu.
s.p.q.r. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 22:44   #6112
Quote:
s.p.q.r. kaže: Pogledaj post
Drage sve, je li neka od vas imala vjenčanje/bila na vjenčanju u onom botelu (hotelu na brodu) Marina u Rijeci? Ja sam nedavno vidjela jedno dok sam onuda prolazila i jako mi se svidjelo. Jel znate kakva je hrana, prostor, cijene? Ja sam iz Zagreba, ali voljela bih se udati u Rijeci ako bude moguće (prije svega financijski jer moram plaćati smještaj svim gostima ). Tako da je svaka pomoć i savjet dobrodošao!

P.S. Ispričavam se ako je ovo pitanje već negdje odgovoreno, tek sam počela čitati temu.
Botel marina ti ima radno vrijeme svega do 2 ujutro za svadbe ako ti to odgovara...
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 11:09   #6113
Smile Royal i ostali hoteli

Quote:
lovella kaže: Pogledaj post
Molim vas iskustva vezana Royal u Opatiji, cijene, dodatni troskovi, sto se sve naplacuje? Cujem da ima menua od 300-1000 kn, ali da su jako skupi po pitanju popratnih stvari npr. tocenje vina, konobari nakon pola noci, naplacivanje navlaka za stolicu 20 kn isl.
Pozdrav,
Ja ti imam cijeli meni sa svim cijenama od Hotela Milenije, jer za sve njihove hotele vrijedi ista ponuda. Dobila sam sve info prošli tjedan iako nas to baš nije jako zanimalo ali držimo u rezervi nek se nađe.
ps. Za sve one koje zanima Royal dvorana- sve im je rezervirano već za iduće ljeto (navodno)
ako te zanima meni, pošaljem ti u poruci pdf.
L'black is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 11:13   #6114
Stavila sam pdf javno.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 08:53   #6115
Smile Hotel Kvarner Opatija

Pozdrav ljudi, već sam pitala.. Ali ima li tko iskustva s Kristalnom dvoranom što se tiče vjenčanja?
Natcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 13:46   #6116
Ima li netko ponudu iz Ville Lavrus?
Jos uvijek nismo nasli salu, trazim nesto do 100 ljudi, Opatija ili Volosko, vecina hotela mi se ne svidja . Molo longo mi je bio u igri ali sam shvatila da je plesni podij premalen, pa tamo ne stane 10 ljudi. Hotel Bonavia mi je preskup za ono sto nudi (nije neka super sala niti pozicija).
Ima li tko iskustva sa vjencanjima u Istri tj. kako se organizira prijevoz i koliko to kosta? Npr. ako zelimo ici u Paladnjake.
Royal mi je divan, ali preskup, a i za 100 ljudi je to prevelika sala.
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 13:19   #6117
Quote:
lovella kaže: Pogledaj post
Ima li netko ponudu iz Ville Lavrus?
Jos uvijek nismo nasli salu, trazim nesto do 100 ljudi, Opatija ili Volosko, vecina hotela mi se ne svidja . Molo longo mi je bio u igri ali sam shvatila da je plesni podij premalen, pa tamo ne stane 10 ljudi. Hotel Bonavia mi je preskup za ono sto nudi (nije neka super sala niti pozicija).
Ima li tko iskustva sa vjencanjima u Istri tj. kako se organizira prijevoz i koliko to kosta? Npr. ako zelimo ici u Paladnjake.
Royal mi je divan, ali preskup, a i za 100 ljudi je to prevelika sala.
Royal je i meni predivan, ali također prevelik.
A kako ti se čini Sorriso? i sala i lokacija su top!
dragana2502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 08:43   #6118
Smile Vjencanje Villa Ariston

Cure! Da li imate iskustva ili ste bile na vjencanju u Villa Ariston nedavno? Vidjela sam nesto na forumu od 2006 itd ali to je vec davno;p tako neka novija iskustva i kako vam se svidjelo i njihove ponude
Ri17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:24   #6119
šilica Milena

Pozdrav,
molimvas ako netko možda ima broj moba od šilice Milene (živi na gornjem Zametu, kad se skrene u onu uličicu pored restorana Morčić , pa naprijed još jedno 500ak metara). Kod nje sam šivala svoju haljinicu/vjenčanicu prije 6 god i bila jaaako zadovoljna, ženica je stvarno draga , a kako mi se šogorica udaje na proljeće, htjela bi isto dati šivati haljinu pa bi se i ona raspitala kod nje za ponudu... E sad, ja sam negdje imala sve zapisano ali sad to naravno ne mogu naći a ne mogu ni naći broj od te gđe. Milene ovdje po forumu pa ako je netko nedavno šivao nešto kod nje ili jednostavno ima njen broj, molim da mi pošalje u inbox
Hvala!!
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 20:06   #6120
Pozdrav svima! Dugo čitam i vrijeme je da se uključim
Vjenčanje je u 6 mjesecu slijedece godine

Da podjelim s vama moje iskustvo do sada. Prvo ću napomenuti da smatram da je baš rano da bi radila neke planove ali se ispostavilo da nije haha
vidjela sam Hotel Draga di Lovrana i odučili smo se otići gore na razgovor Lokacija ostavlja bez daha, ali stvarno. Nama je bas bitno da ima terasa i da bude otvoreno zbog pušenja :P Žena koja se bavi stime je IZRAZITO ljubazna i simpatična i odgovara na sve moguće upite. Cijene su malo paprenije nego inače, što nas je odmah odbilo jer nemamo preveliki buđet. Cijena hrane i cuge se plaća odvojeno, u cijeni je torta. Dekoraciju sale odradujemo sami, i trajanje je do 4 ujutro Ako koga još sta zanima sto se tice Drage di Lovrane pitajte i da zaboravila sam napomenuti da smo TREĆI za taj datum haha

I poslije smo otišli do restoranja Ronjgi,i to je bilo to. Jako su fleksibilni sto je nama dosta bitno, cijene su standardne tako da to idemo kroz par dana kaparirati
Imamo i bend, preko prijatelja došli do njih i super su dečki, Njih dvoje ali naprave super super štimung.
TinaBzzz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.