Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2010., 12:24   #9981
Quote:
Chocolate_M kaže: Pogledaj post
A istodobno spremanje Rima (preko kolokvija) i OPPD-a za 4.mj? Moguce?
Itekako...90% ljudi koje znam je tako 1. kolokvij iz rima ima malo stranica i stvarno je jednostavno gradivo tako da možeš do tjedan dana (eventualno 10) prije kolokvija učit samo oppd
Fashion Barbie is offline  
Old 01.03.2010., 16:19   #9982
Ajde da i ja jedno nadobudno pitanje postavim.
Učenje rima za 12.4( s tim da za rim ne trebam ono vremena kao da ucim prvi put,nego kao da sam prosla jednom pa sad idem drugi put prolazit-samo hocu 2! ) i uz to oppd,otpd i/ili socku za kolokvije.Jel to moguce??

Meni zvuci nemoguce,al mislim probat
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Old 01.03.2010., 16:48   #9983
Ima koji redovni student da je danas bio na predavanjima da čujem dojmove i očekivanja za novi semestar? (ne, nisam izostao prvi dan već, nego sam imao usmeni iz teorije) :P
demarkis is offline  
Old 01.03.2010., 18:59   #9984
Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Ima koji redovni student da je danas bio na predavanjima da čujem dojmove i očekivanja za novi semestar? (ne, nisam izostao prvi dan već, nego sam imao usmeni iz teorije) :P
Evo ja sam bila na pola nacije....Ne,nisam bila na ispitu iz teorije,vec sam jednostavno prelijena Bio nam je Cepulo,a ne Kresicka...Ugl ni vruc ni hladan...Onako,pokusavao je bacati koju foru,kao u Savicevom stilu,ali ovo je ispalo neuspjesno,pa sam otisla...A i dosta drugih se pokupilo...Sto se tice politicke kazu da ce svi imati mogucnost kolokvirati,a kolokviji ce bit ...Prvi kol oko 29.3. a drugi oko 10.5. i valjda vrijede samo na 1. roku u 6.mj....
Aurora Bella is offline  
Old 01.03.2010., 19:36   #9985
Ni na kraj pameti mi nije ići kolokvirat političku uz socku i, nadam se, rim. Što je njima. Baš me zanima koliko će ljudi izlaziti na te kolokvije.
demarkis is offline  
Old 01.03.2010., 19:46   #9986
Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Ni na kraj pameti mi nije ići kolokvirat političku uz socku i, nadam se, rim. Što je njima. Baš me zanima koliko će ljudi izlaziti na te kolokvije.
Ma vjerojatno ljudi koji su uspjeli ocistit prvi semestar...jer nije pametno paralelno ucit rim i naciju...No ne vjerujem da je takvih bas puno...Mislim da cu je ja dobit za seminar ako se gleda po prijemnom...a mozda dobijem i naciju,ali tesko,jer ne znam koliko se pomaknila ljestvica....A tako mi i treba kad nisam ucila za prijemni,ali ipak realno gledajuci nije im to posteno,ali necu se zivcirati
Aurora Bella is offline  
Old 01.03.2010., 21:42   #9987
Quote:
sweetamber kaže: Pogledaj post
Ajde da i ja jedno nadobudno pitanje postavim.
Učenje rima za 12.4( s tim da za rim ne trebam ono vremena kao da ucim prvi put,nego kao da sam prosla jednom pa sad idem drugi put prolazit-samo hocu 2! ) i uz to oppd,otpd i/ili socku za kolokvije.Jel to moguce??

Meni zvuci nemoguce,al mislim probat
Pa uči rim i dva predmeta (dakle ne sva 3 jer mislim da bi bilo nemoguće i nekome tko nema "zaostataka) i to je to Ipak su to kolokviji, a kad se o njima radi...ništa nije nemoguće
Fashion Barbie is offline  
Old 01.03.2010., 21:45   #9988
Quote:
demarkis kaže: Pogledaj post
Ni na kraj pameti mi nije ići kolokvirat političku uz socku i, nadam se, rim. Što je njima. Baš me zanima koliko će ljudi izlaziti na te kolokvije.
ahahaha, ne mogu vjerovat da su uveli kolokvije iz političke za sve. Stvarno nisu normalni. Mislim ionako ne moraš ići odgovarat ako nećeš...pa zašto bi onda netko pisao 3 (ili koliko već kolokvija) kad ionako ne mora na usmeni...čega se to točno rješava kolokvijima? Jednog pismenog u zamjenu za 3 kolokvija! Jako pametna ideja Ali znate kaj...mislim da možete to dati u 2 dana učenja svaki kolokvij ako onu skriptu od 120 str na 3 dijela podijelite. Tako da...kome se igra s tim...vrlo lako može profitirati (jer vjerujem da u tom slučaju možete prihvatiti veću ocjenu s kolokvija bez usmenog )
Fashion Barbie is offline  
Old 01.03.2010., 22:01   #9989
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
ahahaha, ne mogu vjerovat da su uveli kolokvije iz političke za sve. Stvarno nisu normalni. Mislim ionako ne moraš ići odgovarat ako nećeš...pa zašto bi onda netko pisao 3 (ili koliko već kolokvija) kad ionako ne mora na usmeni...čega se to točno rješava kolokvijima? Jednog pismenog u zamjenu za 3 kolokvija! Jako pametna ideja Ali znate kaj...mislim da možete to dati u 2 dana učenja svaki kolokvij ako onu skriptu od 120 str na 3 dijela podijelite. Tako da...kome se igra s tim...vrlo lako može profitirati (jer vjerujem da u tom slučaju možete prihvatiti veću ocjenu s kolokvija bez usmenog )
Mislim da i dalje mozemo uzeti samo dvojku....BTW.Barbie,prosla sam socku...Jest da sam dobila dva,ali prolaz je prolaz...Ni to nisam zasluzila jer sam se toliko uplasila Kregara da sam odgovarala mehanicki...mozak mi je stao..a sto je najgore Kregar je bas bio korektan

+ mislim da sam te prije nekih 2 tjedna vidila u zari u prolazu,ali nisam bila sigurna pa nisam zeljela zaustavit neku drugu curu
Aurora Bella is offline  
Old 01.03.2010., 22:57   #9990
Onda kolokviji baš i nemaju smisla Čestitam na socki A gle, shvaćam zašto si se njega uplašila. Nekad se ponaša nekorektno, nekad korektno ali uvijek djeluje kao neki autoritet i jednostavno te trta pred takvim profesorima.

Moguće da si me vidila, samo ne znam baš da sam u to vrijeme izlazila. Čini mi se da sam učila tad financije. Izašla jesam iz kuće možda par puta...ali se uopće ne sjećam gdje sam sve bila Uglavnom...ako si skoro pa sigurna da si me vidjela, onda vjerojatno jesi (znaš već kako to ide ). Sljedeći put se javi
Fashion Barbie is offline  
Old 01.03.2010., 23:03   #9991
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
ahahaha, ne mogu vjerovat da su uveli kolokvije iz političke za sve. Stvarno nisu normalni. Mislim ionako ne moraš ići odgovarat ako nećeš...pa zašto bi onda netko pisao 3 (ili koliko već kolokvija) kad ionako ne mora na usmeni...čega se to točno rješava kolokvijima? Jednog pismenog u zamjenu za 3 kolokvija! Jako pametna ideja Ali znate kaj...mislim da možete to dati u 2 dana učenja svaki kolokvij ako onu skriptu od 120 str na 3 dijela podijelite. Tako da...kome se igra s tim...vrlo lako može profitirati (jer vjerujem da u tom slučaju možete prihvatiti veću ocjenu s kolokvija bez usmenog )
Imamo 2 kolokvija iz političke haha. Danas je profa iz političke više puta naglasila da to nije bitan predmet na prvoj godini a i uopće. Toliko o predmetu ako profesorica to kaže. Ja ne vjerujem da ću ići, ali budem još vidio.
A inače za obje povijesti, zašto ne? Prvi kolokvij iz nacije ima 180 str, za što mi treba oko 10 dana, i uz paralelno učenje opće povijesti u 6 tjedana je sasvim izvodivo. Ili možda ipak ne.
Stipo is offline  
Old 01.03.2010., 23:04   #9992
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Onda kolokviji baš i nemaju smisla Čestitam na socki A gle, shvaćam zašto si se njega uplašila. Nekad se ponaša nekorektno, nekad korektno ali uvijek djeluje kao neki autoritet i jednostavno te trta pred takvim profesorima.

Moguće da si me vidila, samo ne znam baš da sam u to vrijeme izlazila. Čini mi se da sam učila tad financije. Izašla jesam iz kuće možda par puta...ali se uopće ne sjećam gdje sam sve bila Uglavnom...ako si skoro pa sigurna da si me vidjela, onda vjerojatno jesi (znaš već kako to ide ). Sljedeći put se javi
Mislim da je to bilo bas nakon ispita iz socke,a mozak mi je bio u bogzna kakvom stanju,pa.......
Ma sav je dosao nekakav ljut,nije ni pozdravio...ali na kraju je opet bilo koliko-toliko ok,ali njegov izraz lica dok odgovaras...brrrrrr.......tip ima svoj portret u uredu Kao da je ljepotan neki,a ne ono.......
Aurora Bella is offline  
Old 01.03.2010., 23:08   #9993
Quote:
Stipo kaže: Pogledaj post
Imamo 2 kolokvija iz političke haha. Danas je profa iz političke više puta naglasila da to nije bitan predmet na prvoj godini a i uopće. Toliko o predmetu ako profesorica to kaže. Ja ne vjerujem da ću ići, ali budem još vidio.
A inače za obje povijesti, zašto ne? Prvi kolokvij iz nacije ima 180 str, za što mi treba oko 10 dana, i uz paralelno učenje opće povijesti u 6 tjedana je sasvim izvodivo. Ili možda ipak ne.
I ja se nadam seminaru iz nacije..i uz to ucit oppd..Ma ne vjerujem da je problem spremit 1 kolokvij i ispit..a mozda uz to izidjem i na politicku..makar da se pojavim samo i vidim sta se trazi
Aurora Bella is offline  
Old 01.03.2010., 23:25   #9994
Quote:
Stipo kaže: Pogledaj post
Imamo 2 kolokvija iz političke haha. Danas je profa iz političke više puta naglasila da to nije bitan predmet na prvoj godini a i uopće. Toliko o predmetu ako profesorica to kaže. Ja ne vjerujem da ću ići, ali budem još vidio.
A inače za obje povijesti, zašto ne? Prvi kolokvij iz nacije ima 180 str, za što mi treba oko 10 dana, i uz paralelno učenje opće povijesti u 6 tjedana je sasvim izvodivo. Ili možda ipak ne.
Moguće je obje povijesti ako spremaš jednu za ispit, drugu za kolokvij. Dvije za ispit...ne, nikako! Mislim naravno krajnja odluka ovisi o nama samima, ali ja za ispit nikako ne bih spremala dvije povijesti. Kolokviji i nisu toliki problem niti im pridajem toliku važnost

Quote:
Aurora Bella kaže: Pogledaj post
Mislim da je to bilo bas nakon ispita iz socke,a mozak mi je bio u bogzna kakvom stanju,pa.......
Ma sav je dosao nekakav ljut,nije ni pozdravio...ali na kraju je opet bilo koliko-toliko ok,ali njegov izraz lica dok odgovaras...brrrrrr.......tip ima svoj portret u uredu Kao da je ljepotan neki,a ne ono.......
Ma nemam pojma stvarno jesam bila ja jer se uopće ne mogu sjetit gdje sam u to vrijeme bila jer
Ma ne znam, meni Kregi nikad neće sjest...govorili ljudi o njemu ovo ili ono, meni on ne paše
Fashion Barbie is offline  
Old 02.03.2010., 00:07   #9995
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Pa uči rim i dva predmeta (dakle ne sva 3 jer mislim da bi bilo nemoguće i nekome tko nema "zaostataka) i to je to Ipak su to kolokviji, a kad se o njima radi...ništa nije nemoguće
Onda ok.Rim,oppd i jos nekaj trece su uzet i uciti
Woohooo!malo sam luda
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Old 02.03.2010., 00:30   #9996
Quote:
sweetamber kaže: Pogledaj post
Onda ok.Rim,oppd i jos nekaj trece su uzet i uciti
Woohooo!malo sam luda
Ja ti savjetujem otpd,jer cete vjerojatno imat mogucnost ispravka kolokvija,a bas i ne ruse kolokviste...a socku mozes izic na 1.kolokvij tek tako,a onda ako za 2. budes imala vremena nauci,jer se skupljaju bodovi,a i sreca igra veliku ulogu...Ja sam za 2.kolokvij ucila samo 2 dana i imala sam 60%...mislim da se moze naucit i iz skripte...Znaci moj savjet je OTPD....
Aurora Bella is offline  
Old 02.03.2010., 00:41   #9997
bijah danas na prvom predavanju iz oppd-a zrinkica se čini ok,bila je sa svojim asistentom koji ni riječ nije progovorio,al ajd
ugl,zezala se malo,onda nam je predavala i tak.ništa posebno.čini mi se daleeekoo zanimljivije od nacije

ja imam jedno pitanje sad,prvenstveno za brucoše koji su ju sada imali-ona je danas više puta naglasila da je hrestomatija ispitna literatura i da se to kao mora učiti uz 2 kurtovićeve knjige molim vas,recite mi da nije tako

I spomenula je dns te skripte i rekla da one nikako nisu dovoljne za spremanje ispita bla bla bla....
huh -_-
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 02.03.2010., 01:10   #9998
Quote:
Aurora Bella kaže: Pogledaj post
Ja ti savjetujem otpd,jer cete vjerojatno imat mogucnost ispravka kolokvija,a bas i ne ruse kolokviste...a socku mozes izic na 1.kolokvij tek tako,a onda ako za 2. budes imala vremena nauci,jer se skupljaju bodovi,a i sreca igra veliku ulogu...Ja sam za 2.kolokvij ucila samo 2 dana i imala sam 60%...mislim da se moze naucit i iz skripte...Znaci moj savjet je OTPD....
Hvala
Dobra ideja.Sad sam te tek sjetila da se socka skupljaju bodovi.90 je za oslobodenje od pismenog jel da?ili sam krivo zapamtila.

Onda rim,oppd i otpd it is.
__________________
Ra Ra Rah Rah Rah Ra! GaGa xD
sweetamber is offline  
Old 02.03.2010., 01:39   #9999
ljudi moji koliko je moj plan moguć.. možda sam malo pretjerala
ovako - 4.mj. obiteljsko i ustav, prvi rok 6.mj. kazneno, 7.mj. upravna znanost i 9.mj. međunarodno
Dadushka is offline  
Old 02.03.2010., 09:23   #10000
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Itekako...90% ljudi koje znam je tako 1. kolokvij iz rima ima malo stranica i stvarno je jednostavno gradivo tako da možeš do tjedan dana (eventualno 10) prije kolokvija učit samo oppd
Barbie, tnx.

Sto? Zbilja se moze politicka kolokvirati? Pa to ne bi uopce bilo lose.. naprotiv. Haha!

Btw, bila sam jucer na predavanju iz Rima. Bio je asistent Karlovic. Ovako, lik se cini simpa i super je sto je bio iskren i nije uljepsavao Rim i ne znam sto.. naglasio je da ce biti krvi, suza i znoja!
Chocolate_M is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.