Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2010., 15:24   #1
Kopala sam slučajno dečku po mobitelu i našla poruku sumnjivog sadržaja upućenu bivšoj curi

ovako.. jako bi mi značilo da mi netko da savjet, podijeli iskustvo.. ne znam kako dalje, slomljena sam na komadiće. dvije godine sam s dečkom, živjeli smo zajedno, sad sam zbog financijske situacije opet kod mame, ali stalno sam kod njega, spavam kod njega, stalno smo zajedno, savršen je seks, savršeno se razumijemo, sve je super, bliski smo i beksrajno povezani. ali jučer kad sam bila kod njega, bezveze sam išla gledati poslane poruke u njegovom mobitelu i našla da je poslao poruku bivšoj curi nešto u stilu da mu fali i da mu je drago što još ima isti broj i tako. vidjela sam i da ju je zvao. kad sam vidjela poruku, počela sam nekontrolirano plakati, srušio mi se cijeli svijet. nazvala sam ju i pitala ima li što s njim, rekla je da je bila s njim prije 3 godine, da se od tada nisu vidjeli ni čuli i da joj je poslao poruku i da nije odgovorila i da je to sve. i da joj je žao i da me razumije i tako, dobro, to sad nije bitno. posvađali smo se, on se kune da je bezveze to poslao kad je bio pijan i ljut nešto na mene. zgadilo mi se sve, i njegovo lažno objašnjenje i sve s njim. otišla sam doma, zove me cijelo vrijeme, kune se da me voli i da mu ona ništa ne znači, a dvije godine što smo zajedno, on zna njen broj napamet. sve ovo vrijeme. ako mu ništa ne znači, zašto pobogu zna njen broj napamet i zašto je poslao tu prokletu poruku?! on se opravdava i izmišlja gluposti, kune se da me voli i da s nikim nije imao što sa mnom ima, da smo si suđeni i da je bez ikakvog razloga poslao to sranje. zlo mi je od svega. plačem cijelo vrijeme, ne mogu prihvatiti činjenicu da je odjednom sva idila ovako naprasno prekinuta. jer ja i da želim, ne mogu preći preko toga, jer sam stvarno bila uvjerena da ne postoji nitko osim mene za njega, inače mi je privržen i blizak, ne shvaćam, ne shvaćam.... kako odjednom se sjetio nje, što mu je došlo da to pošalje, zašto zna broj.. slomljena sam i ne znam kako dalje. ne znam što da radim..
teodorra is offline  
Old 19.06.2010., 15:29   #2
Quote:
teodorra kaže: Pogledaj post
bezveze sam išla gledati poslane poruke u njegovom mobitelu
epic.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.06.2010., 15:35   #3
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
epic.
postao si previse cinican.

OT-nemam ti sta pametno za rec. sve ima svoje zasto, pa tako i ta njegova poruka. ali opet, nemoj olako odbaciti sve sto ste imali radi toga. dobro razmisli.

a bogme i moderatori s ovom promjenom naslova. umanjujete pravi problem. just a tought.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 19.06.2010., 15:37   #4
Quote:
teodorra kaže: Pogledaj post
ovako.. jako bi mi značilo da mi netko da savjet, podijeli iskustvo.. ne znam kako dalje, slomljena sam na komadiće. dvije godine sam s dečkom, živjeli smo zajedno, sad sam zbog financijske situacije opet kod mame, ali stalno sam kod njega, spavam kod njega, stalno smo zajedno, savršen je seks, savršeno se razumijemo, sve je super, bliski smo i beksrajno povezani. ali jučer kad sam bila kod njega, bezveze sam išla gledati poslane poruke u njegovom mobitelu i našla da je poslao poruku bivšoj curi nešto u stilu da mu fali i da mu je drago što još ima isti broj i tako. vidjela sam i da ju je zvao. kad sam vidjela poruku, počela sam nekontrolirano plakati, srušio mi se cijeli svijet. nazvala sam ju i pitala ima li što s njim, rekla je da je bila s njim prije 3 godine, da se od tada nisu vidjeli ni čuli i da joj je poslao poruku i da nije odgovorila i da je to sve. i da joj je žao i da me razumije i tako, dobro, to sad nije bitno. posvađali smo se, on se kune da je bezveze to poslao kad je bio pijan i ljut nešto na mene. zgadilo mi se sve, i njegovo lažno objašnjenje i sve s njim. otišla sam doma, zove me cijelo vrijeme, kune se da me voli i da mu ona ništa ne znači, a dvije godine što smo zajedno, on zna njen broj napamet. sve ovo vrijeme. ako mu ništa ne znači, zašto pobogu zna njen broj napamet i zašto je poslao tu prokletu poruku?! on se opravdava i izmišlja gluposti, kune se da me voli i da s nikim nije imao što sa mnom ima, da smo si suđeni i da je bez ikakvog razloga poslao to sranje. zlo mi je od svega. plačem cijelo vrijeme, ne mogu prihvatiti činjenicu da je odjednom sva idila ovako naprasno prekinuta. jer ja i da želim, ne mogu preći preko toga, jer sam stvarno bila uvjerena da ne postoji nitko osim mene za njega, inače mi je privržen i blizak, ne shvaćam, ne shvaćam.... kako odjednom se sjetio nje, što mu je došlo da to pošalje, zašto zna broj.. slomljena sam i ne znam kako dalje. ne znam što da radim..
Za početak znaj da te totalno razumijem. Ja sam prije nekih mjesec dana bila u istom stanju kao ti. Mislila sam da mi se svijet srušio zbog nečeg što sam pročitala, a što me dečko uvjeravao da sam krivo shvatila. I da, skupa smo 3 god...i da, tiče se bivše gdje jednom dečku govori da mu je još u srcu..nešto u tom smislu, nakon što smo 2 god bili skupa..

Nisam mogla to vjerovati jer ničim mi to nije pokazivao da bi mu ona još bila u srcu. Bili su 4 god skupa, jako burna veza i znam da ju je volio, ali nikada ne bi rekla da je još voli. Jer na sve žive načine, svakim danom i svakim postupkom mi dokazuje da me voli. Zato, kad sam to pročitala nisam mogla vjerovat. Doživjela sam živčani slom, a on me pokušavao na sve načine smiriti i uvjeravao da je to bilo zezancija, da ga taj dečko uvijek provocira, da nije bez razloga stavio smajl kraj toga itd.

Još sam s njim. Zašto? Pa zato jer mu duboko u srcu vjerujem. Iako je moj um to protumačio na svoj, naravno, najgori način. Iako mi se sve što on tvrdi čini besmisleno i nerazumno..Opet mu vjerujem. Ne znam da li sam glupa,ali valjda ne bi sa mnom bio 3 god da voli drugu. Jer nije takav tip. A kad smo tek prohodali mogao joj se jedno 500 puta vratit jer ga je opsjedala. Ali ne ostao je sa mnom. I zato što me voli, a ne nju.

E sad, to je što se mene tiče. Najgore od svega što mi cure možemo činiti je kopati po dečkovim porukama i mailovima. Ja sam užasna što se toga tiče. Prava špijunka. I koliko god puta sam se zakunila sama sebi da neću nikad više jer nema smisla opet me neki vrag tjera. Izigram njegovo povjerenje. On mi da šifru od maila (što prvo ne bi ni napravio da što skriva) i onda ja idem kopat u namjeri da nađem nešto. I onda naravno da ću naći. Čak i ako nije tako ja ću protumačit na najgori način i ispast će sranje. Sad vidim da nisam jedina.

E sad, to što joj je on poslao da mu fali ne znam kako bi objasnila. Jel friško s njom prekinuo kad ste vi prohodali? Ne znam baš u potpunosti cijelu priču. Možda mu fali ko prijateljica, ko netko s kim je proveo jedan dio svog života, a ne mora mu falit zato jer pati za njom i jer je voli, a tebe ne. Uostalom, što bi radio s tobom 2 god? Ne znam kako da ja to objasnim, ne poznam ga. Ti bi ga trebala poznavati najbolje i biti svjesna toga je li te voli. Da voli nju i da mu fali na način da joj se želi vratit zar ne misliš da bi to ipak na neki način pokazivao. Skužila bi to na njemu. Niste 2 mjeseca skupa nego 2 god. Još ste i živjeli skupa.

Mislim da mu trebaš dati priliku da ti objasni na koji način mu je falila. A na koncu trebaš slušat svoje srce. Jer ono će te najbolje usmjeriti. Ono zna najbolje. U ovom slučaju razum zna nekada zavarati.
Nadam se da sam bar malo pomogla. Ako imaš pitanja ,reci. I nemoj se bedirati previše. Ja 2 tjedna nisam jela, spavala, funkcionirala, a on je bio tu uz mene i onda sam shvatila da me ne voli samo bi otišao. Mučila sam ga dugo s tim, čak sam mislila da ću ga otjerati od sebe zbog sumnji i nepovjerenja. Nemoj da ti glupost upropasti lijepu vezu. Samo toliko.
zločesta is offline  
Old 19.06.2010., 15:38   #5
Ajme užas, žao mi je , meni bi isto bilo grozno, ali znam da mu ne bi oprostila.
i sama si napisala, još uvijek se sjeća njenog broja, poslao joj je poruku da mu fali.. ( dok ti misliš da vam je super ).
Ja ne bi više gubila vrijeme na njega. Tko zna što bi bilo da mu je odgovorila.
velika_mrvica is offline  
Old 19.06.2010., 15:38   #6
Quote:
teodorra kaže: Pogledaj post
bezveze sam išla gledati poslane poruke u njegovom mobitelu i..
Klasika
Chansomps is offline  
Old 19.06.2010., 15:39   #7
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
epic.
Tek sam sad ovo vidio
Chansomps is offline  
Old 19.06.2010., 15:40   #8
kaj da radiš? odsijeci si prste

yebo vas ja koje kopate po mobitelima
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 19.06.2010., 15:40   #9
No no teodorra, u stvarnosti te nije prevario! Možda joj je poslao poruku onako, da se još uvijek osjeća da je muškarac i da može zavoditi da želi, znaš da su muški zeznuta bića s potrebom za nekim samodokazivanjem u svim područjima života. Ako ga na zapostavljaš zbog posla i ne iskaljuješ se na njemu, ako vam je redoviti i zadovoljavajući spolni odnos i ako otvoreno možete razgovarati o svemu i ostalo što si već otprije nabrojala, onda sumnjam da je imao ozbiljne namjere naći se s tom curom i poduzeti nešto konkretno.
Isplači se što još trebaš, pa se primiri. Dogovorite sastanak na nekom neutralnom terenu i otvoreno bez dernjave razgovarajte o svemu tome.

Fruga stvar, zašto si mu uopće išla kopati po mobitelu? Ako imate takav odnos da jedno drugome to dozvoljavate, ok. Ali ako si ovako "slučajno" to išla raditi, zapitaj se koji to put u dvije godine veze "slučajno" si mu gledala poruke na mobitel. Možda si nesigurna, bojala se takve situacije i upravo ti se to dogodilo čega si se najviše bojala. Mislima i da morate proraditi i na međusobnom povjerenju.
__________________
Anketa
Sabačonka is offline  
Old 19.06.2010., 15:41   #10
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
OT-nemam ti sta pametno za rec. sve ima svoje zasto, pa tako i ta njegova poruka. ali opet, nemoj olako odbaciti sve sto ste imali radi toga. dobro razmisli.

a bogme i moderatori s ovom promjenom naslova. umanjujete pravi problem. just a tought.
nemam ni ja ništa pametno za reći, osim suprotno - molim te, olako odbaci sve što ste imali radi toga. Jer vrijedi. amen.

Da, to ja govorim "ostavi ga". Ne mogu ni sama vjerovati, ali od ovakvih stvari dobijem instant dupebolju za svim, pa tam man da smo skupa izgradili Taj Mahal. Dakle, ja okidam na slanje poruka bivšim, pijan i ljut. Ono, odrasti majmune.

i meni je bezveze ovo s naslovom. bezveze je kopati po nečijim porukama, a još bezveznije imati dečka koji zna napamet broj od bivše i šalje
joj poruke pijan i ljut na tebe.

da je kopala slučajno - nije. Laže. Namirisala je dim. Kopala je namjerno, jer je sumnjala. Otkrila plamičak. end of story.
MelodyNine is offline  
Old 19.06.2010., 15:42   #11
e ljudi...
pa nema bezveznog kopanja po nečijem mobitelu...
provjeravati ideš kad te nešto kopka i muči..znači nije sve bajno...

i onda još umjesto da se problemi riješavaju s tom osobom (dečkom) ti ideš zvati tu curu ni krivu ni dužnu...

alo,pa šta je svima vama
__________________
...tonight we're burning all the tough times...
simona_says is offline  
Old 19.06.2010., 15:42   #12
pa eto ti sad na kad si išla kopati..... ne da vrag mira
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Old 19.06.2010., 15:44   #13
mislim da ljudi moraju prihvatiti da ce nekima bivsi parnetri mozda na neki nacin faliti... i samo rijetki ih nece na neki nacin i dalje voljeti. ako nista,... voljeti ce mentalnu sliku svog partnera iz tog (uglavnom sretnog)razdoblja (no ajde i to valjda ovisi o vezi )


ALI to ne znaci da bi vecina ljudi bivsima skakali u zagrljaj... ljudi prekidaju sa razlogom.

(then again, do sada sam uvijek ja nekako prekidao veze, tako da nemam iskustva kako je to ako se dobije noga. )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.06.2010., 15:45   #14
Quote:
Melody999 kaže: Pogledaj post
nemam ni ja ništa pametno za reći, osim suprotno - molim te, olako odbaci sve što ste imali radi toga. Jer vrijedi. amen.

Da, to ja govorim "ostavi ga". Ne mogu ni sama vjerovati, ali od ovakvih stvari dobijem instant dupebolju za svim, pa tam man da smo skupa izgradili Taj Mahal. Dakle, ja okidam na slanje poruka bivšim, pijan i ljut. Ono, odrasti majmune.

i meni je bezveze ovo s naslovom. bezveze je kopati po nečijim porukama, a još bezveznije imati dečka koji zna napamet broj od bivše i šalje
joj poruke pijan i ljut na tebe.

da je kopala slučajno - nije. Laže. Namirisala je dim. Kopala je namjerno, jer je sumnjala. Otkrila plamičak. end of story.
jako dobro
velika_mrvica is offline  
Old 19.06.2010., 15:45   #15
Ah, slavni poučak "Nemoj postavljati pitanje ako ne želiš čuti odgovor".

Nitko ti ne može reći što je on mislio i zašto je to poslao. Moraš razgovarati s njimi vjerovati svom osjećaju.
I ubuduće nemoj sama sebi postavljati klopke ako se ne znaš izvući iz njih.
Ariane is offline  
Old 19.06.2010., 15:46   #16
Quote:
Melody999 kaže: Pogledaj post
nemam ni ja ništa pametno za reći, osim suprotno - molim te, olako odbaci sve što ste imali radi toga. Jer vrijedi. amen.

Da, to ja govorim "ostavi ga". Ne mogu ni sama vjerovati, ali od ovakvih stvari dobijem instant dupebolju za svim, pa tam man da smo skupa izgradili Taj Mahal. Dakle, ja okidam na slanje poruka bivšim, pijan i ljut. Ono, odrasti majmune.

i meni je bezveze ovo s naslovom. bezveze je kopati po nečijim porukama, a još bezveznije imati dečka koji zna napamet broj od bivše i šalje
joj poruke pijan i ljut na tebe.

da je kopala slučajno - nije. Laže. Namirisala je dim. Kopala. Otkrila plamičak. end of story.
da. intuicija je gadna stvar. ni ona se ne dogadja bez razloga. a kajaznam, ne bih ni ja progutala te izgovore tipa bio sam pijan, bio sam ljut, kenj trac bla..al ono, ne valja ni naglo djelovati

i jos nesto. ne mozes kriviti decka zato sto zna broj od bivse napamet. mislim, ne mozes naredit mozgu da ga zaboravi i odjednom ga vise ne znati napamet.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 19.06.2010., 15:47   #17
Quote:
velika_mrvica kaže: Pogledaj post
Ajme užas, žao mi je , meni bi isto bilo grozno, ali znam da mu ne bi oprostila.
i sama si napisala, još uvijek se sjeća njenog broja, poslao joj je poruku da mu fali.. ( dok ti misliš da vam je super ).
Ja ne bi više gubila vrijeme na njega. Tko zna što bi bilo da mu je odgovorila.
Jao, još uvijek se sjeća njenog broja, kako se samo usuđuje sjećati ićeg prije nje, ustvari, trebao je odmah po ulasku u vezu napraviti lobotomiju i gotovo.

Teodorra, moj savjet je da pokušaš prijeći preko toga (ako možeš) i daš mu još jednu priliku, svi nekad napravimo sranje radi neke svoje gluposti i možda mu se jednostavno dogodio trenutak slabosti.
marcons is offline  
Old 19.06.2010., 15:49   #18
Znam kako ti je ,i ja sam bila u sličnoj situaciji. Nakon godinu dana veze vidjela sam dopisivanje koje je moj dragi imao s jednom "frendicom" iz susjednog grada. Trebali su na kavu, no nisu otišli jer sam ja našla te poruke. I ja sam poput tebe u trenutku bijesa, tuge, razočarenja nazvala tu žensku i rekla mi je da je on njoj poslao poruku nakon xxxx vremena i da se htio naći s njom na kavi. Također je rekla da ga je pitala da li ima curu, on je rekao da nema. Što na to kažeš? Uglavnom ,da ne duljim. Nakon maratonskih svađa, privremenog prekida, njegovog konstantnog ispričavanja i cviljenja odlučila sam mu oprostiti i pružiti mu još jednu šansu. Jer sam ga voljela i jedna sam od onih osoba koje smatraju da svatko zaslužuje drugu šansu. Bili smo zajedno još 2 godine,ali te su godine bile sve,samo ne idilične. Zašto? Zato što mu više nikada nisam vjerovala kao što sam vjerovala prije tih poruka.Postala sam sumnjičava, posesivna, ljubomorna....Užas. Moj ti je savjet da jako dobro razmisliš prije nego doneseš odluku. Da ga voliš to stoji, vjerojatno i on tebe isto voli. No ljubav sama po sebi nije dovoljna. Ako misliš da ćeš moći preći preko toga i ne nabijati mu to na nos kad god ti se pruži prilika, onda mu oprosti. A on neka se potrudi vratiti tvoje povjerenje. Ako misliš da nećeš moći to zaboraviti, onda ti je bolje da prekineš. Vjeruj mi, ne želiš se pretvoriti u ljubomornu, sumnjičavu curu koja stalno kvoca i sve što on kaže uzima s rezervom. Znam da ti nije lako...u svakom slučaju sretno što god da odlučila.

Edit: vi koji moralizirate o kopanju po mobitelu... ne kakite. Cura je očito imala određene sumnje i htjela ih je potvrditi. Pa šta sad ? Bolje ne kopati i ne znati da imaš dečka koji kada si malo cugne (iako ne vjerujem da je to razlog) šalje poruke bivšim curama? I don't think so...
Rainbow Lady is offline  
Old 19.06.2010., 15:51   #19
Zločesta je vlo lijepo i razumno odgovorila Teoddori.

One imaju isti problem, kopaju po mobitelima, mailovima, špijuniraju svoje dečke. I to će raditi sve dok ti njihovi dečki jednoga dana, lijepo ih ne zamole, da zatvore vrata s vanjske strane. Onda će one ponovno plakati, neće jesti, neće spavati,...pisati će na forumu o svojim špijunskim sklonostima, pravdati će se da su sasvim slučajno otkrile intrigantnu poruku, da one nisu ništa krive...i tako dalje i tako bliže.

Kao što netko reče, klasika...ženski nedostak nepovjerenja, muška nezrelost ili neiskustvo...i eto ti teme za LJES.
zanzy is offline  
Old 19.06.2010., 15:53   #20
Ljudi ne kopaju po tuđim mobitelima slučajno.
Nego namjerno.

Kad već želiš iskustvo evo ti moje mene je bivši nazvao da pohvali kako se oženio i da čeka bebu.
Imao je moj broj i onda kad sam ja njegov davno izbrisala.
Zato sam se i javila jer nisam u brzini skužila broj.
I onda pilanje od četrdeset minuta kako želi da se nađemo i da stavimo i na kraj naše veze

Popizdila sam.
Popizdila bi vjerovatno i njegova žena i da je znala da u deset navečer zivka bivše dok ona leži trudna s otečenim nogama u zraku.
Nisam si utvarala ništa jer sam znala radi čega zove, naime to je bila osoba koja je pijana izjavila kako je on premija za mene, pa me vjerovatno htio obavijestiti da je neka druga ubrala jack pot.
Ali.... he failed
Jedino što sam si mislila koji krelac.

Možda je u tome stvar.
Imaš krelca za dečka
Libertango is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger