Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2007., 22:28   #1
Iskustva s zatvorima i pritvorima

dakle, da li je netko završio u kakvom pritvoru? gdje, kada, kako, kako ste se proveli, kakva su iskustva, kako ste se proveli...

da li je nečija žena uzrokovala saobraćajku, došla novčana kazna i to, a muž recimo odvratio: a čuj, nemamo baš love, pa neće ti biti teško odsjediti tri dana u ćeliji...
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 23:32   #2
Ludnica, na zidiću
Čikolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 20:54   #3
u pritvoru 2 puta jednom 6 sati drugi put 3 sata ali izasa nekaznjeno
osim jednom zabrane
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:19   #4
par puta po par dana i par puta po par sati
a niš uzmeš si knjigu pa sjediš i čitaš,ili slušaš cigu i umireš os smjeha
i da malo ti je glupava ona šetnja ali šta ćeš
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:34   #5
ima vas zločinaca dosta

ali kako je tamo, mislim, što tamo imate, što vam je dopušteno... ako se nekome da malo detaljnije, kako se panduri odnose prema vama, kolko vas je u ćeliji...
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:41   #6
Ja sam morao ići u kut u vrtiću, pa ako se to računa...
Nije bilo ugodno.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 23:44   #7
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Ja sam morao ići u kut u vrtiću, pa ako se to računa...
Nije bilo ugodno.
I ja sam isla u drugom osnovne
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:15   #8
Mene su tjerali iz ucionice u osnovnoj i srednjoj. Nisam se dao, na hodniku je dosadno, a u ucionici "miniranje nastave" (razlog zakaj su me i tjerali ). Osim ak jos nekog kompića nisu istjerali skupa samnom, pa sam imal s kim otic do birtije

Imo sam problema s murjom na HR-SLO granici kad su me trazili racune za ugrađene zvucnike i pojačalo u autu

Al nisu me zatvorili (i neznam zakaj me bi uopce?).
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:39   #9
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
I ja sam isla u drugom osnovne
ja isto

nije to bio zatvor, ali kazna je definitivno bila... sada na to gledam skroz čudno, uvijek sam bio štreber i sve 5 kroz sve godine i miran, jedino u drugom sam nešto počkaljivao ljude, ne znam što mi je bilo


gdje su ovi kriminalci koji su postajama završili tako da se znam pripremiti ako me ikad kazne za nešto, jer šanse su velika da im neću isplatiti u novcima... jer ih nemam
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 00:41   #10
Moja frendica je u Puli u menzi upoznala tipa koji je u Puli u zatvoru (Valtura) koji je zapravo otvoreni tip zatvora i tip je preko vikenda bio slobodan.

Inače, bio je osuđen na nekih 10 godina zbog nekakve pucnjave gdje je netko poginuo ili tako nešto sl.

Uglavnom, ne sjećam se da je pričala da se žalio.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 04:21   #11
Quote:
Obješeni čovjek kaže: Pogledaj post
dakle, da li je netko završio u kakvom pritvoru? gdje, kada, kako, kako ste se proveli, kakva su iskustva, kako ste se proveli...

da li je nečija žena uzrokovala saobraćajku, došla novčana kazna i to, a muž recimo odvratio: a čuj, nemamo baš love, pa neće ti biti teško odsjediti tri dana u ćeliji...
Znam lika koji je bio u zatvoru u remetincu. Navodno je dobivao jako malo za jesti, no prilično je velik pa
Imaš mogućnost i kupnje hrane u "menzi" preko kartice (tekući račun valjda od neke banke), ali hrana je prilično skupa.
Imaš i nekakve posjete.
Ak radiš sranja ili ak prijaviš nekog da ti radi sranja, taj gubi sva prava, što uključuje posjete, hranu iz menze i slično.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 09:46   #12
bio sam 3 mjeseca u okružnom zatvoru u osijeku i mogu ti reči da je bilo prejebeno...

zajebancija tamo ti je na razini, a cijeli dan provedeš igrajuči sony.. nije ti to ko u filmovima da si non-stop zatvoren.. naprotiv non-stop si pušten i non-stop bauljaš, ako je sony u čeliji zauzet..
čuvari ti nisu ko u US zatvoru nadrkani i pokvareni, već se zajebavaju još više od tkz. "zatvorenika".
al ima samo jedan problem, kad ti znaš da si ti pod ključem nije to, to..sjebano je samo zbog toga.. a i ono, nasloniš se na prozor i vidiš pijacu a ljudi mali milijun, a ti u buxi
the osijek crew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 12:45   #13
Quote:
Obješeni čovjek kaže: Pogledaj post
ja isto

nije to bio zatvor, ali kazna je definitivno bila... sada na to gledam skroz čudno, uvijek sam bio štreber i sve 5 kroz sve godine i miran, jedino u drugom sam nešto počkaljivao ljude, ne znam što mi je bilo

Ja isto jos da stvar bude gora,tada su nam na satu bili neki
gosti-studenti,pa sam se jos i osramotila pred njima
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 18:41   #14
Ima li netko, ili točnije znali nekog tko ima iskustva s kazneno popravnom domom u Valturi ( otvoreni tip ) zanima me jesu ti izlasci iz ćuze stvarno jednom mjesečno ili? kakve pogodnosti su tamo?
ccarrie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 20:16   #15
Imam jednog frenda koji je robijo po raznim zatvorima,cak ste vjerovatno culi za njega iz novina, ali necu spominjat imena. Proveo je i 2 godine u istraznom zatvoru u Remetincu, kaze uzas, imas televizor , ono kuhalo za kavu, mozes si izvana narucivat hranu, ali cuvari ti prekopaju sve prije ulaska u zatvor tako da nema koristi narucivat izvana.
U celijama sve prenatrpano, u svim celijama ima vise ljudi nego sto je predvideno za to. Onda u celiji imas i wc , i tak netko si skuha kavu ili jede neki sendvic, a drugi pokraj njega sere...

Zajebancija je na nivou, pricao mi je kada je dosao u zatvor Vladimir Zagorec da su svi pjevali "necu necu dijamante" .

Svi zapecavaju, svi pricaju da imaju neke vile,kuce,bazene a uglavnom su sve jajare, peta ruka od neke ozbiljnije face za koju oni robijaju.

Imas poseban odjel za cigane, tamo sam cuo da je urnebes.

Bivsi panduri koji su osudeni za neko kazneno dijelo nemaju posebni odjel, onda znas kako je njima u celijama

Za cigarete, zlicu kave ili tako nesto slicno, ljudi rade svasta tamo, necu ti sad sve pricati u detalje,ali valjda razumijes.

Sve u svemu, UZAS, i ne bih preporucio nikome !
vlatko1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 11:11   #16
Quote:
vlatko1312 kaže: Pogledaj post
... "necu necu dijamante" ....

Quote:
vlatko1312 kaže: Pogledaj post
necu ti sad sve pricati u detalje,ali valjda razumijes...
Detalje!
cermak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 21:02   #17
Quote:
cermak kaže: Pogledaj post



Detalje!
Tocnije, nemas wc nego u svakoj celiji imas cucavac. A kaj drugo da ti kazem, kantina uzasno skupo, sve je skoro duplo skuplje nego u bilo kojem normalnom ducanu vani. Za zlicu kave, kutiju cigareta ili tak nesto mozes dobit i po guzi . O cuvarima isto necu puno pricat jel ce me jos netko tuzit, ali ako si neki guzonja sa dosta novaca imas odredene povlastice. Ne znam ak te nes odredeno zanima slobodno pitaj, donosim informacije iz druge ruke
vlatko1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 18:00   #18
kakve povlastice??
misliš na mobitele i žene ili još nešto? pisalo se nešto po novinama ali ne sjećam se konkretnih imena...
cermak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 00:24   #19
Quote:
cermak kaže: Pogledaj post
kakve povlastice??
misliš na mobitele i žene ili još nešto? pisalo se nešto po novinama ali ne sjećam se konkretnih imena...
Ma necu ja sad nikog prozivat i pisat o javnim tajnama. A zasto tebe zanimaju toliko uvjeti u zatvoru ?? Da se ti ne spremas odgulit neku kaznu
vlatko1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 12:55   #20
ma pitam bezveze
cermak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.