Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2007., 14:13   #1
Unhappy Želim smanjiti bokove....help!

Vjerojatno je ovakva tema već bila ali fakat nemam vremena tražiti po forumu pa mi nemojte zamjeriti. Moj problem su bokovi koji su malo širi ali ne zbog kostiju,jer mi kosti nisu široke,nego zbog "mesa"
Trebala bih skinuti 4-5 cm u bokovima u što kraćem roku. Imate li savjete u vezi prehrane,vježbi,lijekova, ičega??

Unaprijed hvala
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 15:03   #2
Onda sigurno nemaš ni vremena baviti se nekom fizičkom aktivnošću, za početak i hodanje je dovoljno, dakle, pješaćenje, što više na otvorenom ili vožnja biciklom, aerobik....imaš bezbroj opcija Najteže je početi i naći volju za to, ali kad se jednom ufuraš i kad imaš cilj....vidjet češ kako se bokovi tope . Isto tako, važno ti je da paziš na prehranu, izbaciti razne grickalice, sokove, i sve umjereno. Sretno!
Bettyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:28   #3
ja znam masu mršavim cura koje imaju jake bokove..genetika stara moja..i ja sam takve građe..nema tu ništa puno šta moš napravit..ali naravno možeš pokušati...otići primjerice u teretanu i da ti daju vježbe za taj dio tijela...pa to učvrstit...ali hrana..pa sad...nema neke dijete koje se bazira samo na jedan dio tijela..
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:29   #4
eventualno, znam da u ljekarnama postoji neka krema, koja se umarisa u kožu, obavije prozirnom folijom i ti tako pokrivena se "znojiš"..krema košta cca. 300kuna...
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 20:39   #5
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
eventualno, znam da u ljekarnama postoji neka krema, koja se umarisa u kožu, obavije prozirnom folijom i ti tako pokrivena se "znojiš"..krema košta cca. 300kuna...
I sto mozes dobiti znojenjem? Nemojte bacati novce.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 15:51   #6
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
I sto mozes dobiti znojenjem? Nemojte bacati novce.
a neam pojma koja se to rekacija događa..ugl. jedna žena je imala tu kremu i neznam koliko cm smanjila u nogama...
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 09:29   #7
Ne skida se ravnomjerno s cijelog tijela vec je to odredjeno genetikom, dakle mozda ces imati baksuz i s bokova ce zadnje otic. Najbolje je hodati ujutro prije dorucka sat vremena. Nemoj se izgladnjivati vec samo smanji ugljikohidrate (izbaci kruh i peciva, pomfri, rizu itd i ostavi samo kuhano povrce, krumpir, tjesteninu itd.). Takodjer ne jedi ugljikohidrate navecer (pojedi malo svjezeg sira i salate).
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2007., 13:20   #8
A ja bi skinula struk, pa ne ide! Geni, geni kameni!
A_N_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 23:45   #9
ej serena jesi uspjela skinut bokove?ako da sta si radila da ti je uspjelo?ja bih isto trebala kojih 10 cm u bokovima skinut..ma mislim znam u biti sto funkcionira ali zelim cut od nekoga sa svjezim uspjesima
evelin-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 18:57   #10
pa jesam nekih 2-3 cm s time da sam svaki dan hodala po sat vremena i jela većinom voće,juhe i salate
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 19:39   #11
Što bi reklo da si u biti gladovala..u kojem periodu si skinula tih 2-3 cm?
evelin-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 20:33   #12
cca 2.5 tjedna
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.