Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2007., 20:37   #1
Vitaskin

moram pohvaliti vitaskin kremu za normalnu/mjesovitu kozu.

odlicna mi je.

znam da imaju u prodaji i 2 mlijeka za ciscenje lica (jedan je za suhu/osjetljivu , a drugi za masnu kozu), gel za lice (za normalnu kozu) , maska, piling i tri kreme (masna, suha/osjetljiva i normalna koža lica).

jeste probale kaj od navedenog?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 22:08   #2
Dobra ideja! Već dugo imam u planu probati nekaj od Vitaskina, al svaki put zaboravim. Jel dobro hidratizira ta kremica?
littlefoot78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:04   #3
Quote:
littlefoot78 kaže: Pogledaj post
Dobra ideja! Već dugo imam u planu probati nekaj od Vitaskina, al svaki put zaboravim. Jel dobro hidratizira ta kremica?
na ovoj mojoj za normalnu/mjesovitu kozu ne pise da je hidratantna, ali nije mi masna. meni je taman i odlicna mi je podloga za puder.

no, imas iz iste kolekcije (vitaskin basic) za suhu/osjetljivu kozu i masnu kozu lica koje su bas hidratantne. na mojoj ne pise da je hidratantna, ali ima zato A i E vitamine.
jako sam zadovoljna.
neki dan mi je izbila alergija od rosalove kreme, pa mi je mama rekla da si kupim od vitaskina nekaj i da su njihove kreme jako dobre. kupila sam ju, namazala se i za tri sata od alergije nije bilo niti 'a', a koza mi je bila bas onak fina, mekana.

btw, mama mi stalno tupi da imaju neku hidratantnu kremicu za sve tipove koze i da je isto jako dobra. tu sam ja zapravo htjela kupiti, ali je nisam nasla. valjda su je povukli iz prodaje.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:06   #4
moram si jos kupiti i gel za umivanje koji je bas iz te kolekcije (vitaskin basic).
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:09   #5
Tonik za lice sam probala. Ne valja mi, previše alkohola.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:09   #6
Tonik za lice sam probala. Ne valja mi, previše alkohola.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:17   #7
kaj se tice tonika, ima i za masnu i za suhu kozu. koji si ti imala?

__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:18   #8
ja imam onaj tonik bez alkohola, ok je, ne pece i ne zateze lice (za suhu i pise zrelu je taj bez alkohola)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:23   #9
evo link na sve vitaskin proizvode.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 19:30   #10
evo jos jedan link bas sa krkine stranice.
http://www.krka.si/si/kozmetika/
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 16:39   #11
Cure, molim vaša iskustva. Da li je koja od vas probala ili koristi nešto iz Vitaskinove dermokozmetičke linije Reacitve skin. To je za jako osjetljivu reaktivnu kožu, sklonu crvenilu, bockanju, zatezanju i svrbežu, uglavnom za jako, jako osjetljivu kožu, a moja koža je upravo takva.
Do sad sam koristila mnoge kremice za takvu kožu (Sensibio AR, Ruboril, Eucerin, Avene, Murad, Clinique, Collistar...), većina njih mi je e u početku super, a kasnije kao da dođe do zasićenja i više mi nisu tako dobre.
Eto, sad sam po nekim reklamama vidjela da i iz linije Vitaskin postoji linija za takvu kožu, pa me zanima da li netko to koristi, kakva su vaša iskustva s tim i ima li po ljekarnama u HR to za kupiti (ako se vaša iskustva pokažu dobra pa i ja to odlučim kupiti)?
snježana0301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 16:54   #12
Bavim se prodajom kozmetickih proizvoda iz oblasti personal Care&Hygiene.
Od Vitaskina ima dosta trazenih proizvoda a medju bestselerima je Vitaskim dezinfekciona krema.
Ostavlja prijatnu svezinu, lepo mirise a dezinfikuje kozu . Zene je nose svojim torbicama "da im se nadje" a jos vise one koje su po prirodi posla cesto "izlozene" rukovanjima i kontaktu sa novcem a nisu u stanju da trce do kupatila svaki cas ( sluzbenice, kasirke itd)
_BAGIRA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 18:50   #13
obožavam vitaskinovo mlijeko za čišćenje od krastavca kupi ću ga definitivno ponovno...izmasiram lice njime i onda se umijem, baš mi lijepo očisti, ne ostavlja masne tragove i jako fino miriši (općenito sam luda za proizvodima s krastavcem)
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 18:53   #14
Meni je bio genijala Vitaskinov tuš prije 7-8 godina
I još se sjećam da je bio prejeftin
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 21:46   #15
da li je probao netko od vitaskin pharme kolekciju za ciscenje lica protiv crvenila (reactive skin)? i da li ste zadovoljne?
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 10:30   #16
One kreme iz Age formule (za bore i pigmentacijske mrlje) su definitivno pre-pre-premasne... jedino je serum iz te linije ok...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2011., 11:49   #17
Dali zna netko dali ima još negdje za kupiti krema Vitaskin za jako suhu kožu za noć( mojoj staroj je jako odgovarala ali više ne nalazi proizvode od Vitaskina ovdje u blizini), na području Zg.?
hondaCBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 09:34   #18
Ima li Vitaskin krema još igdje za kupiti u Zagrebu...?
Konkretno tražim ovu:



Uploaded with ImageShack.us
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.