Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2011., 09:27   #1
Neki matori jarci

Sjedimo jučer ja i moj kum na terasi jedne renomirane kavane , kad pored nas sjedaju dvije pripadnice onoga što mi tukci u ranim 40-tima zvemo "dooobre pičke".

One plave , namirišane , našmincane (ma , tipična inačica one "nije sve ravno u Slavoniji " ) , mame poglede , prelijepe koke između 25 i 28 god.

Balavimo mi tako ,i balavimo, ko fol zanimljiva nam priča , a kava fina (možeš misliti) kad na izdajničkom zvučniku (mamicu mu i DJ-u ) odsvira onu staru (gdje li je nađe,mamicu mu ...) od Animatora "Neki matori jarci"

Pogledali smo se , trgnuli kavu kao da je tričak Jegera , i gas.

Mislite li i vi da smo mi matori degeneratori ili normalni mužjaci krmeljaši koji obožavaju ljudske ženke (picikus lizus dominestica vulgaris- obične domaće slatke pičke) ?
__________________
kulena,tambura i vina - i sve mi štima...
MAX SLAVONIJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 10:04   #2
Eto sad na. Jesi gledo onu reklamu za Tele. Onaj čiča na aerobiku i u liftu. Fino se trebalo uvalit, naručit limunadicu i osmijeh od uha do uha.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 10:05   #3
Ae, triba si slinit dok si mogao.

Moja sućut u vezi tvojih godina
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 11:27   #4
matori jarci
booahaha
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 11:40   #5
kaki kurac matori jarci , tos najlipse godine , najkvalitetnije ti se jebe za sve oko tebe
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 11:40   #6
Sve je to za OK... normalna muška reakcija. Šteta bi bilo da nisu bile zapažene, a kažeš tako zgodne

Pa muškarac u ranim 40-ima je još uvijek Daleko je to od starog jarca...

Papa Štrumf, što se ti naslađuješ? I ti ćeš doći u te godine... neće te zaobići, ne brini.

Max: Šta im niste poslali piće i samo rekli - cure, hvala što ste tako lijepe?
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 11:47   #7
...trebao si im reći: odi dedi, deda da bonu....
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 11:50   #8
Quote:
amalka33 kaže: Pogledaj post
...trebao si im reći: odi dedi, deda da bonu....
Hahah, ili: djevojke bi li dale ruku nama starijima, teško nam se dići sa stolice...
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 13:08   #9
aj nać će se neka koja ne gleda koliko su stari
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 13:14   #10
Biste se vi svi skupa iznenadili kakvih sve po ulicama Lambašica ima!
I to u dvije kategorije: one koje samo vole starije i one koje vole novčarke starijih (mlađi od 30g. su mahom lišeni sadržajne novčarke)


MAXše- trebali ste ih zašprehavati, jedan je život. Da znaš za sljedeći put.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 15:52   #11
taman

Quote:
MAX SLAVONIJA kaže: Pogledaj post
Mislite li i vi da smo mi matori degeneratori ili normalni mužjaci krmeljaši koji obožavaju ljudske ženke (picikus lizus dominestica vulgaris- obične domaće slatke pičke) ?
Ne znam tu pjesmu, ali rane četrdesete i 'matori starci' mi ne ide u istu rečenicu.. da su kokice imale 15-16, složio bih se..



edit: doduše kad vidim topice po mk tipa, 2litre rakije u 24h, onda me ne čude izrazi 'matori starci' za sve preko 22 godina...lol
Sva sreća da imam 19-ipo

Zadnje uređivanje Marakana : 07.05.2011. at 15:58. Reason: omatorivanje
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 17:00   #12
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
MAXše- trebali ste ih zašprehavati, jedan je život.
Ugodno bi se iznenadili da jesu...
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 18:43   #13
Quote:
mayablond kaže: Pogledaj post
Ugodno bi se iznenadili da jesu...
Ako si ti mlađa cura kojoj bi bilo ugodno čuti kakav kompliment, onda je ovo pravi odgovor našem autoru topica.

Ako si neka stara babuskara, neobrijana brkata feministica koja ima jedan trajni uložak godinu dana, onda mi je opet jasno da želiš kompliment.

Onda, što si, odaj se...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 18:52   #14
Pa gle ima cura od 25-26 koje bi bile s nekim od 40+, a ima ih pak tih godina kojima su 30+ ekipa - stari jarci, sve ovisi o curama.
Na5kos3jela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:06   #15
Pročitao si me, s razlogom si moderator, vidim.
Brkata feministica neobrijanih pazuha i nogu, kojoj nikakvi ulošci već duže ne trebaju... Jedini doticaj s muškarcima mi je na ovom forumu, molim Vas nemojte mi to uskratiti

Budite blagi.
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 21:12   #16
Quote:
Na5kos3jela kaže: Pogledaj post
Pa gle ima cura od 25-26 koje bi bile s nekim od 40+, a ima ih pak tih godina kojima su 30+ ekipa - stari jarci, sve ovisi o curama.
Sad za ozbiljno - nije mi jasno kako nekome osoba starija npr. 15 god može biti stari jarac. Tako ne razmišljam o ljudima sa 60g, a kamoli 40 i sitno.
Ali neću generalizirati, svatko ima pravo na svoje mišljenje. Moje je da bi se Max (vjerojatno) ugodno iznenadio da je curama uletio, sumnjam da bi ga gledala kao dedu...
Ali doživjela sam i ja da su me par puta oslovili s teta/gospođo...
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 00:11   #17
wtf ,rane 40. starci najbolje godine...
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 03:07   #18
Max, tipična reakcija, za jednog muškarca. Složila bih se s gore navedenim, najbolje godine.
Nema ništa loše u tome da se pogleda (a zašto nam oči služe), pa i (diskretno) prokomentira. Iako, moram reći, da je meni poprilično neukusno kad mi s komplimentima ulijeću muškarci koji imaju godina koliko i moj otac ili čak i više. Pri tom ne mislim na bezazlene komplimente, nego one slinave, pohotne.
Misguided Ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 11:38   #19
Slavonac dobro das uteko,, slična situacija meni i legi(samo što mi imamo 27,a one 18-19) i još bolja stvar što i one nas škicale,,, Samo je bed ispao nakon par minuta pogleda što je jedna ustala i došla i zamamnim glasićem pitala "ČIKO vidim da pušite, dali imate cigaru za mene i frendicu?"
Ošo sam kuć
__________________
papučar :D
vals is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 11:59   #20
Quote:
vals kaže: Pogledaj post
Slavonac dobro das uteko,, slična situacija meni i legi(samo što mi imamo 27,a one 18-19) i još bolja stvar što i one nas škicale,,, Samo je bed ispao nakon par minuta pogleda što je jedna ustala i došla i zamamnim glasićem pitala "ČIKO vidim da pušite, dali imate cigaru za mene i frendicu?"
Ošo sam kuć
treba s reć das sramežljiv pa i nji povest kuč
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger