Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2013., 23:38   #5961
Quote:
Tonka 24 kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom. Zehra je učinila ono što je mogla, s obzirom na to kakav je Riza. Svaka majka želi ono što je najbolje za svoje dijete, i zaštiti će ga od svakoga pa i od oca tog djeteta. Feriha je punoljetna i kao takva sama je odgovorna za svoje postupke. Kao što si i napisala zar je trebala Zehra otići Emiru i sve mu reći ili uzeti pod ruku Ferihu i natjerati je da kaže istinu.
Zehra kad laze Rizi razumijem ju.
Nije to sama izabrala, na takav je zivot zena primorana.
Da je po njenom izboru imala bi muza Hasana, kojeg voli i s kojim bi mogla razgovarati, a koji nije bio zagrizeni tradicionalac. S njim bi mogla skupa odgajati djecu.
Ona s Rizom zivi skupa i nista drugo ne rade skupa. Ona odgaja djecu, jer je to njen posao, kuha i sluzi Rizi.
Riza komanduje i odredjuje, upravlja tudjim zivotima.
A Zehra se trudi da uz sto manje problema dozvoli svojoj djeci da zive svoje zivote. Ako je to i lazima - neka je.

Ne razumijem je u nekoliko situacija.
Kad se pridruzi laganju. Tu je mogla ocutati i pustiti Ferihu da stvar rijesi kako god hoce. Emir je pretpostavio da je ona sluzavka tada na vratima. Ona je mogla cutati, a ne potvrditi da je sluzavka. Tu je situaciju trebala prepustiti Ferihi da je rijesi kako zna i umije (ja vjerujem da bi rekla istinu ili izvrdala ne rekavsi nista).
Druga situacija su prisilne zaruke (ona, koja je to sama prosla, nije to smjela uraditi ne znam sta da se desilo (taman da je Feriha trudna ili da se prostituise).
Treca su neke njene izjave kojima svoju djecu ubija u pojam, recimo kad Ferihi kaze - kao da bi te volio da zna istinu (Emir).

Ali svakako nije bilo na njoj da ide Emiru i otvara mu oci.

Ocito Hasana nikad preboljela nije (onaj komad uglja jos cuva), ali ma sta osjecala, ona ne zeli Rizu izdati, cak ni toliko da cuje i vidi, nakon toliko godina, voljenog covjeka. Mene je cak i nervirala ponavljajuci - udata sam, imam troje djece.
Zeno draga, zelis li ga vidjeti ili ne!?!?!
Pa necete u krevet, vec porazgovarati samo nakon toliko godina nametnute odvojenosti.



Meni je taj luster promakao. Jos vidim ljudi na temi spominju luster. Tek sad na tvojim fotkama vidim luster, ruzicasto-perjani.

Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
a to kao sve su sa 19 g. glupe-tupe-neupotrebljive i ne znam što već,po tvom je tako ..
ja sam upoznala puno devetnaestogodišnjakinja , i mudrih i pametnih u RL a ima ih u seriji ..lara!

pa emir ima koju godinu više !?
Lara zivi, ima slobodu i majku s kojom moze otvoreno razgovarati.
Emir je takodje imao svu mogucu slobodu i iskusio zivot (posebno zene).

Feriha ima zivot skola - kuca, kuca - posao ciscenja i kuca - sat vremena kod kolegice Dzansu na sprat.
Sve to, naravno, isprekidano nebrojenim kontrolnim telefonskim pozivima kad se nalazi van kuce.
Sta je ona mogla iz podruma nauciti o zivotu, o ljudima, o odnosu muskarca i zene (od Rize i Zehre samo kako ne treba)?

Ne radjaju se ljudi nauceni.
Zivot treba iskusiti, okusiti, prigrliti, zivjeti, pa i greske pri tom praviti, da bi covjek naucio.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 30.09.2013., 23:46   #5962
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
ova gulsun u svojim glupostima i ponižavanju svaki put nadmaši samu sebe ....
koliko ta žena može ići ispod svakog dostojanstva ...
baš je jadna ...
Kad sam vidjela tu plavu glavu mrak mi je pao na oci.
Razumijem da se bori za voljenog covjeka, cak i kad misli da je uzaludno, ali ovo sto radi je ispod svakog nivoa.

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
'Necu dopustiti da trosi Korayev novac.' Mislim.. wt?
Sto se to Hande tice? Zar nema pametnijeg posla?
Hande je Rizina skola, izgleda.
Ona bi isto ljudima upravljala kao marionetama. Svi ima da rade kako ona zeli.
Ona je glavna i njena rijec je glavna u tudjim zivotima.

Ni sa onim upadanjem i napadanjem i vrijedjanjem Gulsumice kao seljancice nije bila nista bolje. Sta je ona imala sa Gulsum ili Gulsum s njom?

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ajmeeee, molim pritefteriti - 51. epka, gulsum postala plavuša! ono, gulsum + hande = gande

htjela sam prokomentirat riječ "pišmanum" (netko se kaje, pokajao se itd.). kod mene se koristi riječ "osoba X se popišmanila.", u smislu "osoba X se pravi podpapučila / pravi se važna". znači, gande se popišmanila!

evo cansu kuha finu večeru, umak od mišomora. njamac.
Tvoji upisi su pis zivi.

I kod nas se kaze popismanila. Jesi i ti Bosanka?

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Jos jedna epka u 'Halil'-stilu ... mucenje...opet isto!!
I ova Cansu... da vec jednom hoce puknut' do kraja... postala je negledljiva, uvijek isto! : 503:
A zar moze puknuti vise nego sto jeste?

U oblekici po engleski, ustirkana crno-bijela kombinacija, mrtva-hladna servirala ljudima veceru sa misomorom i gleda ih kako crkavaju sa osmijehom na licu...
Ima li puknutije od toga?

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Jos jedna epka u 'Halil'-stilu ... mucenje...opet isto!!
I ova Cansu... da vec jednom hoce puknut' do kraja... postala je negledljiva, uvijek isto!
A zar moze puknuti vise nego sto jeste?
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 30.09.2013. at 23:51.
M@3X is offline  
Old 30.09.2013., 23:52   #5963
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
a to kao sve su sa 19 g. glupe-tupe-neupotrebljive i ne znam što već,po tvom je tako ..
ja sam upoznala puno devetnaestogodišnjakinja , i mudrih i pametnih u RL a ima ih u seriji ..lara!

pa emir ima koju godinu više !?
pa da ..u tim godinama već rade..neke se udaju i zasnivaju obitelj..imaju dijete ..brinu se o kućanstvu..neke uz sve još i dalje se obrazuju i to realno i jest za očekivat ..da budu zrele i odgovorne,,možda ne životno iskusne koje su prošle i proživile dosta ..samo znaju što hoće u životu a što neće i kod takvih cura je prisutan i kućni odgoj ..ali bože moj ..ima i onih praznoglavih i tupastih ..što sebi dozvole svašta ..ali takve su i onako prepoznate . i često su tema za sprdanje.
Riva Taš Ev is offline  
Received Infraction
Old 30.09.2013., 23:55   #5964
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Druga situacija su prisilne zaruke (ona, koja je to sama prosla, nije to smjela uraditi ne znam sta da se desilo (taman da je Feriha trudna ili da se prostituise).

Lara zivi, ima slobodu i majku s kojom moze otvoreno razgovarati.
Emir je takodje imao svu mogucu slobodu i iskusio zivot (posebno zene).

Feriha ima zivot skola - kuca, kuca - posao ciscenja i kuca - sat vremena kod kolegice Dzansu na sprat.
Sve to, naravno, isprekidano nebrojenim kontrolnim telefonskim pozivima kad se nalazi van kuce.
Sta je ona mogla iz podruma nauciti o zivotu, o ljudima, o odnosu muskarca i zene (od Rize i Zehre samo kako ne treba)?

Ne radjaju se ljudi nauceni.
Zivot treba iskusiti, okusiti, prigrliti, zivjeti, pa i greske pri tom praviti, da bi covjek naucio.


U potpunosti se slažem. Skratila sam ti post.
Ali da,to sam i ja rekla,unatoc nekim greskama,moze joj se oprostiti koliko je zena propatila i pretrpjela u zivotu. Ona opet prihvaća sve u zivotu kako jeste. Samo mi nije bila jasna tu kad su u pitanju zaruke,prvo ju je pokusavala spasiti,a kad je saznala za lazi pristala je. Sama se borila protiv toga i na kraju pristane. Zar je rjesenje za lazi prisilne zaruke? Ona zna da nije ali ipak se tu zeznula. Al' hajde.


I za Laru tokođer se slažem,a posebo sa zadnjom rečenicom. To su dva zivota. Feriha je bila zatvorena u podrum,zivjela je cudan zivot,jedino je na selo isla,znaci ili je na selu,u podrumu,skoli ili u parku. Prvi put je izasla iz podruma i suočila se sa zivotom. Naravno da nema zivotne mudrosti.. Lara radi kod majke,vjerovatno je dosta putovala,zivjela je normalno,nitko ju ne pritšće,smije imati muske prijatelje za razliku od Ferihe (koja nebuloza),majka joj je vlo razumna...
Jadransko more is offline  
Old 30.09.2013., 23:57   #5965
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ali zato Emir i Fer...savršeno. : cerek: Kako je samo maknula Aysun ruku da dođe do svog muža. : cerek:
ma joj, toliko mi se zgadila u tom trenutku ta EMIROVA MAMA (ako je netko zaboravio ), zamišljao sam scenu kako joj feriha priljepi jednu zidarsku i gurne ju 10 metara od sebe da se skloni više glupača, šteta što tako nešto nije bilo. nije mi se svidjela ona blaga ili nikakva reakcija ferihe kad joj je nekoliko puta rekla da se makne, tu me razočarala

Quote:
Mehmeta na kolac. : o
ma ne na kolac, na kolce, u množini, treba ih izredat stotine i bacit ga na to
odvratan je, još kad je na kraju pljunuo na ferihu, ajme meni

Quote:
Seher mi je večeras bila odlična, i kad je Mehi sve sasula u facu - Sad se udala, hoćeš li je i sada moći tući? - i kad je fino Rizi knjižicu pod nos metnula. Jebala vas vaša čast.
da, haha, ma trebala mu je u facu bacit...

Quote:
Jadransko more kaže: Pogledaj post
Serija nije samo sapunica,već je prava komedija!

Hande kad je ugledala plavu Gulsum,trznula se,ja sam vrisnula koliko mi je smijesno bilo!
da, slažem se, a bome prava komedija i ovdje čitajući neke komentare.

Quote:
Hadizde ko neki pjetao kad se svađala s Aysun.


gif, gif!

bilo je danas zanimljivih pogleda i reakcija, zato gif, pa da se još malo nasmijemo xd

pogotovo onaj seherin smješak kad je čula da je feriha saraffoglu

Quote:
Ne znam za vas,ali meni se Đansu obukla isto one francuske sobarice,samo nije bas otkrila tijelo..
da, i mene je podsjetila na njih kad sam ju vidio XD

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
reče čovjek koji je umakao u pola istanbula i ostade živ. njemu i aysun je najstrašnije što je nikogovićka feriha yilmaz dobila veleuvaženo sarrafoglu prezime! a aysun, "benim oglum.." "olgum.." .. "emir'in annesi..." : bonk:
baš to

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
i sad? kzlar? šta čekamo? brak je tu, oni odoše u svoj stan... femirčiće :cerek :
to to želimo

današnja epizoda, eh, ne znam što da velim na sve ove situacije... pravi mehiko televisa/mundo..... šteta. tako dobra priča uništena...
Frankenstein. is offline  
Old 01.10.2013., 00:11   #5966
Quote:
Jadransko more kaže: Pogledaj post
A kad je Seher provirila i vidjela kako Riza sjedi ko neki kip s onim očima..


tlcfan is offline  
Old 01.10.2013., 00:15   #5967
Quote:
Jadransko more kaže: Pogledaj post
... Gulsum- tuga. Ona ono ne bi uradila bez Seher,ali opet kako moze biti tako glupa. Pokusava biti Hande,prejadno. ...
To i jest najtuznije od svega. Umjesto da slusa sebe, svoju savjest, ona slusa Seherusu. Vec je mogla zakljuciti da joj ti Sehini glupi potezi ne daju zeljeni rezultat, Koray nije s njom. Vrijeme je da pokupi ono malo ponosa i dostojanstva sto je ostalo i da kaze Zbogom!

Quote:
Fritz kaže: Pogledaj post
I još koliko je stavila, a Feriha i Emir kažu da je ukusno! :eek :ne zna
Lara je mislila da joj se priviđaju oni bijeli miševi : D
Lara je genijalka, predobra, kao i Tulin. Ta mi je zena sve draza. Kako je veceras 'sredila' Sanem, a da joj rijec nije uputila.

http://imageshack.us/a/img100/5213/8...842b0c779c.jpg

Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
... Guga je odvratno jadna :bljak , nije mi jasno kako se itko može toliko ponižavati, jednostavno odvratno :amen
Slazem se da je presla granicu i shvacam tvoj animozitet prema njoj, ali... nije ona prva i jedina koja se tako ponasa. Sjetimo se samo sto je sve Hande radila da bi dobila Emira. Mastala je o njemu, htjela ga za sebe, a on ju nikad nije cak ni pogledao (kao zenu), kamoli tek spavao s njom kao Koray s Gulsum. (Hande je u neku ruku bila blaza verzija Cansu.. umislila ljubav za koju nije imala pokrice.)

Pritom, Hande se nije samo ponizavala i bila odvratna prema drugima nego ih je usput dovodila u ozbiljnu opasnost, ponajvise Fer.

Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
... Hande kaže da Gulsum ne pomažu krpice ..a Hande stalno nacifrana pa joj isto ne pomažu krpice ..sama ..i samo vodi brigu što se dešava u tuđim životima..a u svom nema nikog i ništa joj se ne dešava..možda da se okrene sebi i svom životu...nebi bilo loše.
Slazem se u potpunosti. Dzabe joj sve krpice svijeta, ona je svejedno sama i tuzna... i necija ljubavnica. Bolje bi joj bilo da se posveti sebi. Moze ponizavati Gulsum koliko hoce, ali njena tuzna realnost je k'o vjecnost naspram tih par sekundi uzitka.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
...A zar moze puknuti vise nego sto jeste? :misli ...
Iskreno ne znam.
Zenska puca vec 50 epki i nikako da konacno pukne.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 01.10.2013., 00:33   #5968
često se vode rasprave, jel' ima opravdanja za ferine laži ili nema,
ja sam i dalje mišljenja da nije imala ni jedan jedini razlog lagati a konstantno laže od prve do sadašnje epizode i to sve oko sebe .... ali uvijek s nekom novom laži, koja vuče staru pa proizvodi novu ...
i kao što sam ja tog uvjerenja meni je drago kad je feriha večeras sama za sebe rekla to što ja mislim o njenim lažima...feriha je večeras razuvjerila sve one koji su opravdavali njene laži ...
feriha me nikada nije uvjerila u suprotno a to nije bio cilj scenaristima...
feriha je večeras sebe samu tako dobro opisala ...i kao što joj je rako otac "neka ti bog oprosti" a tko sam ja da joj sudim...ali se ne moram ni slagati, ni aplaudirati a još manje diviti njenim postupcima...
i ne slažem se, i ne divim se i ne opravdavam i ne aplaudiram!







traženje oprosta "oče došli smo ti poljubiti ruku"

samo znam jedno a to da je taj prekrasni dečko imenom emir jako iscrpljen i zbunjen...

emir se svijesno odriče sviju oko sebe u ime ljubavi ...
zato ja volim njegovu ljubav...
zaljubljena sam u njegovu prekrasnu ljubav ...
on je čovjek vrijedan poštovanja...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 01.10.2013. at 00:55.
teuta.luburic is offline  
Old 01.10.2013., 00:35   #5969
A Emir nam je i dalje izbjegava reći Ferihi istinu o Kuyi, Emire, Emire.

Mrkva nije normalna! Bolesnica mala odvratna! Užas koliko zlobe ima u jednoj osobi i onda to sve prizna kao da je to ništa, ma za dobro jutro?!
Ali kad je kuhala onaj umak, pa miješala, o Isuse Kriste, premreš od straha kad ju ugledaš! Pa još ona odjeća!
Cansu se razotkrila pred Emirom, sve je priznala, kad je opisivala Ferihu govorila je o sebi! Sad Emir konačno zna apsolutno sve.
Stol priliči ovoj posebnoj prilici!
Loši ste, loši ste oboje.
Priznaje da je ona kriva za časopis!
Priznaje da je Emir saznao za laži zahvaljujući njoj!
Priznaje da ih je vidjela na rođendanu i da je polako razvijala plan!
Ti si ukrala moju bajku Feriha?! Koju crnu bajku Mrkvo luda?!
Emir: Nisi govorila o Ferihi, nego o sebi?!
Cansu: Željela sam da te Halil ubije! Srahota!
Feriha: Ti nas želiš ubiti!
Emir: Pusti nas da idemo Cansu!
Feriha: Emire ispričavam se, da te barem nisam pozvala.
Cansu: Nisam je ja ubila, sama se ubila.
Ali kako se Emir koprcao u njenom krilu (baš kao štakor!), a ona ga miluje, horor! (Hollyss, ali istina, lijepo se znojio, ja se isto na to fokusirala )
I još ono ispijanje šampanjca! Pa ovo je hororac! Prvo Halil, sad Cansu!

Gulsum što si to učinila? Pristaje li mi? To sam učinila za tebe! Vrištala sam na ovo, vrištala! Koliko je ta mala jadna, ofarbala se da bi glumila Hande , pa koliko nisko žena može pasti, pa Feriha je prema njoj mala maca, ova je rekla zbogom lijepa pameti davnih dana, prestrašno! Njoj je sve servirano na pladnju, nacrtano xy puta, kristalno jasno svima, ne samo njoj i ona i dalje ne vidi, odnosno ne želi vidjeti. Pa nije normalna. Koray jadan ostane u šoku svaki put kad mu ova priredi neku novu predstavu, jadno moje, pošalji ti nju k vragu.
Crkla sam kad je Hatice vidjela Gugutavu kozu u plavom izdanju, plus prijašnji pogledi ekipe kad su upali u kuću.

Unal i Sanem na večeri, a kao šlag na torti, Bulent svira za Sanem, mali ti si lud. Ali bitno je da je on bio sa Sanem u bolnici, a njoj blagi smješak na licu kad je čula odvjetnika!

Ni jedno ni drugo nisu mi ništa. Bravo Meho, baš si vrijedan divljenja, ma treba na tebe netko pljunuti zbog tvog ponašanja kao što si ti na Ferihu, gad odvratni! Pa još ono teatralno razbacivanje stvari u Ferihinoj sobi i nošenje odjeće pred vrata stana, koliko zatucanosti u jednoj glavi, strašno.
Da je Feriha umrla ne bi čuli one stvari jučer. Pa dobro, koji k!? Koji je idiot! Pa taj ne zaslužuje živjeti, užas koliko mi se gadi! Njega i Rizu na mučenje! Idite k vragu i vi i vaša čast, budale! Čast im je važnija od sreći kćeri/sestre, prekrasno. Bitno da oni dvoje mogu uvijek raditi što god požele bez obzira na to što drugi misle.

Unal: Feriha šta!? Sarrafoglu dragi moj, Sarrafoglu!! Femir Sarrafoglu! Femir!

Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
ma joj, toliko mi se zgadila u tom trenutku ta EMIROVA MAMA (ako je netko zaboravio :lol
Aysun pa ta svakom epizodom sve više potvrđuje da je sramota za ženski rod! Jednako kao i Guga! Ali, ljudi moji, jel ja možda nisam čula ili nije ni jednom rekla Ja sam mu majka!?! Ako nije rekla, to moramo zabilježiti!
Ali kako je Hatice nasrnula na nju! Umrla sam, kao kakav pjetlić! Ovo zaslužuje gif!
Aysun nikako da shvati da ju njen sin ne želi jer mu ne želi sreću u životu. Svojim ga prodavanjem pameti i tjeranjem inata o tome da je Feriha hodajuće zlo samo odbija od sebe. Ni ova druga mogućnost smrti njegova sina, ma vraga druga, prvo prometna, pa Halil i sad ovo, znači treća mogućnost smrti njenog sina ju nije nagnala da promisli glavom i konačno kaže dosta glupostima. Ne, ona u svemu vidi samo sebe i svoj interes, svoje želje, njega nažalost ne pita ništa. Ne može mu nametati sreću jer ju on sam bira. Uzalud joj je sve to glumatanje i rađenje budale od sebe. Ta žena nema ništa, zato i ponavlja rečenicu, ja sam mu majka. Ima samo činjenicu da ga je rodila jer mu majka u pravom smislu te riječi nije nikada bila. Zaista je jad i bijeda, žalosno.

Dobro a tko je zvao ono čudo od Vegete u bolnicu?! Pa nemoguć je, priljepak!

Hande: Ovdje sam zbog prijatelja Emira s kojim sam odrasla. Ostatak je sve dobro rekla također.

Femir! Feriha se probudila, ni 5 ni 6 čupa infuziju iz ruke i traži Emira, canim benim! Kako je samo sredila Aysun, tako treba! Maknite se. Sad ću vidjeti Emira! Uđe i grle se pa razgovaraju! Predivni su!
Emir kaže Aysun: Neću te slušati! Vjenčali smo se, morate to prihvatiti. Toooo, traalaaala Aysunica, tralaaallal, moš pjevati do mile volje da si mu majka!! Tralalalaa! Ahahah!!

Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
zamišljao sam scenu kako joj feriha priljepi jednu zidarsku i gurne ju 10 metara od sebe da se skloni više glupača, šteta što tako nešto nije bilo. nije mi se svidjela ona blaga ili nikakva reakcija ferihe kad joj je nekoliko puta rekla da se makne, tu me razočarala :rofl :
Trebala ju ovako: prvo je odalamiti pa da joj skine onu fasadu s lica, mislim da bi vidjeli samo par tona pudera na Ferihi i manjak na Aysun! I onda Feriha pogurne Aysun i ovoj pukne peta na štikli pa se raskelji kao palačinka na podu, a Feriha malo skoči na nju pa ova jaukne i konačno ju preskoči i hop Emiru na krevet i fućkaj se Ja sam mu mama! I trebala se je jače derati na ovu kokoš da joj bubnjići popucaju! Kad već imamo Mexico, nek bude pravi, šta ne?

Feriha:
Ja se najviše sramim svojih laži, sramim se same sebe.
Molim te, preklinjem te da mi oprostiš, ali ne mogu se opravdati. Volim oče.
Platila sam za to što sam učinila.

Usprkos tome što su joj učinili i dalje želi njegov oprost, želi da ju konačno prihvati takvom kakva je. Nikada nije bila prihvaćena, živjela je s njima u tom podrumu no bila je sama, jedino je imala Zehru, a sad ni to. Uvijek tamo zatvorena sa rešetkama na prozorima. Ona je živjela no nikada nije imala život u pravom smislu te riječi. Nije naučila živjeti. Jedino što ima je nametnuti osjećaj krivnje i upravo zbog toga je bila i sad udana u podrumu i tražila očev oprost. Krivnja koja je usađena u njoj joj nije dala dalje nažalost. Godine toga učinile su svoje. Sve s Emirom joj je bilo po prvi put, do tad je bila zarobljenik u vastitom domu. Nije proživjela ono što žive djeca, mladi, ništa. Sve je to na njoj ostavilo traga, a sve to krivnjom Rize koji vidi samo sebe i svoju čast.
Riza: On ti je sad jedina obtelj koju imaš. I Meho pljune, ma idi u mp3!

Nego, Hollyss , Emirko se je oblizao čok lijepo u jednoj sceni, znam da si i ti zamijetila sigurno pa molim gif. I puno, puno Femira!

Umrla sam na ovu scenu!! Još kad mu je turnula knjižicu u facu!!
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 01.10.2013., 00:40   #5970
Tlcfan: Hvala na onoj slici

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
da, fakat, žena '81. godište sa 5cm šminke, izgleda mi ko nosferatu iz one crno-bijele verzije, era nijemog filma.
Aha,zena je vitka i zgodna i sve to,ali bas je starolika. Kad je dobila ulogu da glumi majku Emira koji ima 22-23 godine u seriji,sve je jasno. Cak mozda i postane baka u seriji sada.. Ne mogu vjerovati da je godinu dana mlađa od Gulsum,šok,šok.

A ima vjerovatno dosta pora,treba to nekako začepiti,ali opet sto onako zumiraju kamerom,bas se vidi,kao da je netko lopatom onaj puder stavljao.
Jadransko more is offline  
Old 01.10.2013., 00:48   #5971
Quote:
Hollyss kaže: Pogledaj post
Da, Femir Ali sam Emir onako oznojen na podu, ma bolje da (znam da nije vrijeme ni mjesto, ali ne mogu si pomoći ) Uf!
Ovaj upis me plasi.



Quote:
BonyBon kaže: Pogledaj post
Ajme umrla sam od smijeha kad sam vidjela Gulsum : lol:: rofl:
Molim vas postavite Korayevu facu kad je vidio: moli:
Koray dolazi kuci nista ne sluteci...



Koray u nevjerici zatvara oci i misli kad ih otvori Gulsumica ce opet biti normalna...prevario se...a Gulsumica ocekuje pohvalu valjda...



Gulsum shvata da joj to i nije bila najbistrija ideja...a Koray i dalje pokusava treptanjem promijeniti stvarnost...



Samo Koray, u soku i nevjerici (i u krupnom kadru)
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 01.10.2013., 00:55   #5972
ja Ferihine lazi nisam nikad opravdavala al rekla sam da je razumijem kao sto razumijem i Emira ...

a eto imali smo prilike vidjeti veceras da ni ona se neopravdava vec trazi oprost

Zadnje uređivanje EzelFata : 01.10.2013. at 01:01.
EzelFata is offline  
Old 01.10.2013., 01:00   #5973
Jako ružno su se ponijeli Emirovi roditelji! Čak je i Riza bolje reagirao! On više ne želi primiti svoju kćer - ali poštuje brak i njezinu volju, dok kod ovih to nije slučaj. Ovaj mu prijeti da će im oduzeti prezime, a ona kaže da im je sve rekao tim brakom... i što mu sve nije rekla. Emir se suzdržavao i rekao joj da su se već dosta izvrijeđali... (kad je pljuvala po Fer)
I ne znam čemu im ono ponavljanje 'spasili su se'? Pa ako je Unal znao za laži - kako može to reći Rizi i dalje misliti da on od toga ima neke koristi!? To što se udala za Emira... kad vidi njegovu reakciju (šok i nevjerica)
Nije mi jasno čemu toliko njihovo protivljenje? Hoće im oni 'oteti' svu imovinu? Bar su oni neka 'moderna' obitelj - pa čemu onda protivljenje tom braku? Kao da mlada mora dati neki miraz...
Ustvari, razumijem. Njih je jednostavno sramota zbog drugih što je njihov sin oženio takvu (siromašnu) djevojku, iz za njih 'neugledne obitelji', s kojom su već odavno u sporu i po sudovima... Unal je cijelo vrijeme razmišljao da je to Emiru prolazna djevojka s kojom će se poigrati i onda je ostaviti... I Emir je izgleda toga bio svjestan da oni neće prihvatiti taj brak i zato je sve tako i izveo (vjenčanje). Ali sad ostaje bez njihove potpore...

Bojim se da je to klasno društvo jako izraženo u Turskoj i danas. Tako da to nije samo film (serija), nego i stvarnost. Ta podjela ima svoju prošlost, ali je i danas očito tako. Bogatih i siromašnih ima svugdje u svijetu - ali ovo nije samo stvar bogatih i siromašnih nego baš te klasne razlike su potencirane!

Unatoč inače liberalnih nazora, po kojima sve mogu tolerirati i prihvaćati, da sin radi što hoće, ide kud hoće, živi kako hoće... ali ovo ne mogu provariti - da sin oženi siromašnu djevojku. Oni izgleda ne mogu shvatiti ljubav - nego gledaju samo na interes - i zato sude Ferihu po sebi: ona se udala iz interesa, 'da se spasi'

Da su ljudi i da stvarno vole Emira, mogli su zadržati taj stav - da se protive tom braku - ali im ipak pomoći (jer on je njihov sin, kako to stalno Aysun ponavlja). A ovako, čini se da će ih stvarno ostaviti bez ičega...
Fritz is offline  
Old 01.10.2013., 01:06   #5974
Večeras je bilo svega u ovome od epizode. Ali smo se i nasmijali.

Hollyss, izgleda da nakon epizode imaš dosta posla. Ali nemoj zaboraviti i Femir.

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
i sad? kzlar? šta čekamo? brak je tu, oni odoše u svoj stan... femirčiće
A nego.

Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
A Emir nam je i dalje izbjegava reći Ferihi istinu o Kuyi, Emire, Emire.
Ajde recimo da u današnjoj gunguli oko svega stvarno nije stigao.
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Unal: Feriha šta!? Sarrafoglu dragi moj, Sarrafoglu!! Femir Sarrafoglu! Femir!
Još se smijem.

Ali žalosno je da u svemu ovome je njemu najvažnije da mu se sin tajno oženio i da Feriha nosi njegovo prezime.
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Trebala ju ovako: prvo je odalamiti pa da joj skine onu fasadu s lica, mislim da bi vidjeli samo par tona pudera na Ferihi i manjak na Aysun! I onda Feriha pogurne Aysun i ovoj pukne peta na štikli pa se raskelji kao palačinka na podu, a Feriha malo skoči na nju pa ova jaukne i konačno ju preskoči i hop Emiru na krevet i fućkaj se Ja sam mu mama! I trebala se je jače derati na ovu kokoš da joj bubnjići popucaju! Kad već imamo Mexico, nek bude pravi, šta ne?


Danas su joj stvarno stavili fasadu na lice. I djelovala mi je još starije.
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Umrla sam na ovu scenu!! Još kad mu je turnula knjižicu u facu!!
Seher inače ima dobre facijalne ekspresije. Ali večeras je bila komična. To kad je turnula knjižicu Rizi pred oči . Eto ti pa gledaj, udana je žena, ako do sad slučajno nisi vjerovao.

Femir se više ne skriva. Sarrafoglu.
__________________
Eksik Sarp :)

Zadnje uređivanje Poncha_los a : 01.10.2013. at 01:44.
Poncha_los a is offline  
Old 01.10.2013., 01:23   #5975
Nista manje zabavna nije ni Handina reakcija na Gulsum-plavusu.
Kaze Hande Korayu na vratima: Iznenadjeeeeenjeeeee!!!
Bogme - i bi iznenadjenje.
Ali za nju.
On se jadan iznenadio nesto prije.



Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Hande, ako vec misli da je bolja od Gulsum, onda bi se trebala tako i ponasati. Ako je vec takva dama, onda bi trebala pokazati to damsko drzanje i ne spustati se na nizi nivo... provocira Gulsum kao da je ona jedini krivac za sve sto se desilo... zaboravlja Korayev, a bome i svoj udio u toj prici.


Hande, majstorica podmetanja i spletki, je bas osjetljiva na tudje spletke, igre i podmetanja.
A prema Gulsum se ponasa tako krkanski, da je Gulsum za nju dama i na nivou hendla susrete s Hande.
Izuzmemo li crnu kapuljacu kojom prikriva plavu kosu!


Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Meho : Nitko od njih nije mi u rodu! : eek:,koji kreten,sestra mu se bori za zivot a on ovako : 503:
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
'Da je Fer umrla, ne bi culi one stvari jucer.' http://hfboards.hockeysfuture.com/im...s/facepalm.gif Meho nije normalan! : rolleyes:
Ne znam ni sama zasto se zivciram oko njega kad vec znam da je kreten of the world. Stvarno : ne zna:
Ne znam zasto, ali i mene njegov kretenluk uvijek iznova zapanji.
Znam kakav je, znam sve, ali me opet uspije iznenaditi i docekati nespremnu novi izljev njegovih kretenizama.
Kao da svaki put iznova nadmasi sam sebe, a sokira mene.

Quote:
RoseLily kaže: Pogledaj post
Jao Hatidze kako je napala Aysun hahaha : lol:
Želim gif ove scene!
Hatidze napada...iliti - atomska s lijeva...


Histericna kokos i papagaj na ripitu susreli se prsa u prsa!
Umalo da perje leti na sve strane.

Ali neka je napala Aysunicu...
Zena koja non-stop ponavlja "ja sam Emirova majka, ja sam Emirova majka" u casu kad joj je sin u zivotnoj opasnosti, prica o - Ferihi, naravno.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 01.10.2013., 01:27   #5976
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
često se vode rasprave, jel' ima opravdanja za ferine laži ili nema,
ja sam i dalje mišljenja da nije imala ni jedan jedini razlog lagati a konstantno laže od prve do sadašnje epizode i to sve oko sebe .... ali uvijek s nekom novom laži, koja vuče staru pa proizvodi novu ...
i kao što sam ja tog uvjerenja meni je drago kad je feriha večeras sama za sebe rekla to što ja mislim o njenim lažima...feriha je večeras razuvjerila sve one koji su opravdavali njene laži ...
feriha me nikada nije uvjerila u suprotno a to nije bio cilj scenaristima...
feriha je večeras sebe samu tako dobro opisala ...i kao što joj je rako otac "neka ti bog oprosti" a tko sam ja da joj sudim...ali se ne moram ni slagati, ni aplaudirati a još manje diviti njenim postupcima...
i ne slažem se, i ne divim se i ne opravdavam i ne aplaudiram!
Kako su meni dobre ove tvoje sličice koje tvore cijelu scenu povezano i smisleno.

Kaže Feriha ..došli smo ti poljubiti ruku..zar se nisu uputili u stan i naišli na Rizu.. bez namjere da idu u podrum..što bi Emir ljubio Rizi ruku ..nije ni izrazio želju za tim..nit ima zašto mu ljubit ruku..dobro da ne ljube nešto drugo....valjda bi Emir i to trebao.

Jasno da nije imala razloga za lagat..ne može netko samo tako ..i toliko dugo lagat ..to moraš znat i moć..i imat motiv za to..a Feriha kaže da ne zna zašto je to radila..ali ona ionako nikad ništa ne zna..kao da se nje ništa ne tiče.
Lako što je bezobzirno lagala ..ali ona je druge uvukla u svoje laži..što nije pričala laži bez da lažima ulazi u tuđe živote i zadire u njih sebe pakirajući u tuđe živote..pa ti pričaj izmišljaj.. nemoj štetit drugima ..predstavljajući se kao netko drugi..a kad se sve otkrilo..onda su svi ostali bili krivi za svoje reakcije na njenu igru.Ne znajući što da radi ..Feriha već x puta počinje iz početka ..a ništa nije u stanju privest kraju i riješit.Tako sad kad Riza zna da je udata ..traži oprost i želi da krenu iz početka ..jbt ..pa ne funkcionira ju svi ko ona.Kaže ..ja sam ta koja je uprljana svojim lažima ..opet je ona bitna ..kao da druge nije uprljala svojim lažima ..i povrijedila..sad je ona žrtva..i traži milost..mogla bi kod sviju kojima je lagala ..tražit oprost.Ali Ferihi drugi ionako nisu bili važni..uvijek je sama sebi bila najvažnija i samo na sebe mislila.

To se vidi i u razgovorima..Ajsun kaže Emiru ..Feriha nije imala drugog izbora nego se tajno udat..
Feriha ocu govori ..što sam drugo mogla učinit ..a ne ..što smo drugo mogli..gdje je Emir..Ajsun je u pravu ..Feriha to sama potvrđuje..Emiru brak nije ni trebao..on nije ni bježao ..da se spasi brakom.Emir muči na majčine riječi..pred Rizom opet muči ..Fer vodi razgovor..on je promatrač..sluša ..njega nitko ništa ni ne pita..a nema što ni reći na taj razgovor Ferihe i Rize..koji je pomalo bizaran i njemu stran...takav način komunikacije...kao i sama tema razgovora.


Bilo bi glupo očekivat da nam scenaristi šalju poruku i da im je cilj predstavit nekog tko laže ..kao pozitivan lik..jer ni laganje nije pozitivno..samo je predočeno što laž može napravit ljudima ..onaj tko laže ..koliko štete može napravit..naposljetku imali smo i pozitivnih ženskih likova u turskim serijama ..dakako ..nisu bile savršene i griješile su ..ali su bile karakterne ..jake osobnosti..ponosne i čvrste..koje su se izborile u životu i koje su se ostvarile kao žene,,majke i partnerice..nije im uvijek bilo lako ..nimalo..ali su na kraju dobile svoju životnu bitku ..zajedno sa svojim voljenim.A to je dobra poruka i pouka ..Feriha za mene ..ni slučajno.I dobro joj je otac rekao "nek ti bog oprosti"...jer gadne su se stvari desile zbog njenih laži..i njenog ponašanja..a znala je osim što je lagala ..bit bezobrazna ..drska ..agresivna..kad nije bilo po njenom i kad se nije osjećala sigurna ..

Zato Emir šalje dobru poruku ..i diviš se tom mladom čovjeku..koji ne posustaje ..u životnim bitkama ..a i njemu je bilo gadno..ali pun života i želje za životom ..dobrim načinom kroči i pokušava živjet.
Još samo da se trgne iz ovog malaksalog stanja i počne mislit malo i na sebe ..ne samo na druge.Jer je izgubio sebe putem..koncentriran na Ferihu i pomaganju njoj..prazni baterije i snagu ..a nitko i ništa ga ne puni ..skroz je izgubio energiju ..rijetki trenutci kad je on sretan su tek mrvice za njegov kapacitet.

btw. što se ima zamjerat Emirovim roditeljima ..nakon svega ..saznanja o Ferihinim lažima..nakon Emirovog sloma..i svega što je prošao sa ferihom i zbog njene obitelji ..pa i Emirov otac..kako bi oni trebali gledat tu Ferihu i njenu obitelj ..mogu mislit što hoće..jer ništa normalno ni lijepo nisu doživjeli od njih.I to nema veze sa materijalnim ..već ljudskim odnosima.Ljudi bilo kakvog materijalnog statusa ..mogu naći zajednički jezik ..pogotovo kad se radi o njihovoj djeci...u ovom slučaju su roditelji izigrani i izdani ..zbog Fer..i Emirovi i sam Riza.

Zadnje uređivanje Riva Taš Ev : 01.10.2013. at 02:40.
Riva Taš Ev is offline  
Old 01.10.2013., 01:50   #5977
Cansu je stvarno dno dna, takvo nešto napraviti nekadašnjoj prijateljici i dečku kojeg navodno voli. Ja ju ne mogu shvatiti, razumijem da je bolesna ali ovo što je napravila je previše....i onda nek ju netko opravdava, pokušaj ubojstva nema opravdanja, ne može se pripisati tome što nema ni majke, ni oca, jer koliko ljudi nema roditelje pa ne rade takve stvari. Samo u jednom trenutku mi je bilo žao Cansu, kada joj je otac umro, ali nakon toga ona je postala još gora, eto priznala je da je vidjela Halila kako otima Ferihu. Željela je da umre. Nadam se da će u zatvor jer joj je tamo mjesto.
Drago mi je što su svi saznali da su se Emir i Feriha vjenčali, još samo da se sredi ovo s Ruyom
Meho onom rečenicom da mu nitko od njih dvoje mu nije u rodu je rekao sve... kao da nije dosta što je sve napravio Ferihi, on ima još uvijek obraza takvo što reći...odvratno. Umjesto da se brine za svoju jednu sestru i da ju drži ko kap vode na dlanu, on pljuje u nju.
A Rizi je jedino bitno da je Feriha vratila svoju čast, razumijem da je povrijeđen saznanjem o Ferihinim lažima, ali tako okrenuti leđa svojoj kćeri, toj kćer koju je do neki dan želio dati Leviju koda je onaj namještaj iz Mehine i Seherine sobe .
Gulsum se srozala totalno, od one drage djevojke koja je ispitivala Ferihu kako je to kad se poljubiš s dragim, nije ostalo ništa. Mislila sam da će nakon što joj je Koray rekao da ona nije Hande, odustati od braka i Koraya, ali ne...

Feriha sada zaista ima samo Emira, na njega se jedinog može osloniti i on na nju.
__________________
Čekam. Ne znam što i ne znam koga. Ali čekam.
Tonka 24 is offline  
Old 01.10.2013., 02:08   #5978
Quote:
Kornelia002 kaže: Pogledaj post
Gulsum se psihicki poremetila jos nakon vesanja, a prve znakove su bile vidljive na njeno vencanje kad se cerekala ko da je sve normalno. Tako da meni nishta nije iznenadilo od svega shto se desilo do sad. Curi nisu svi loncici u glavi.
Bogme si ti to dobro povezala. Ima logike.

Meni je djelovala normalno.

Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
neprocjenjivo gledati facu Aysun kad je čula Feriha Sarrafoglu i ono u autu ona govori Unalu kao trebala je upozoriti Emira na Cansu..da skuplja njegove slike..glavno je da si ti onaj dan došla reći svom bivšem misleći da je istina da su Feriha i Emir prekinuli...a Cansu i njenu opsjednutost Emirom nisi ni spomenula
Iskreno receno, mene nije iznenadio izostanak reakcije na Cansuino ludilo.
A ni to sto joj je opet Feriha kriva za sve.

Cansu je bogata, pa joj se moze progledati kroz prste i opsesija Emirom i pokusaj ubistva.
Samo da nije sirota, kao Feriha. To je vec neoprostiv grijeh.

Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
gif, gif!

bilo je danas zanimljivih pogleda i reakcija, zato gif, pa da se još malo nasmijemo xd

pogotovo onaj seherin smješak kad je čula da je feriha saraffoglu
Koka vs papagaj sam vec stavila.

Evo i Seherinog 'masala, masala, nije Feriha luda i naivna kako sam mislila, bice vajde i za nas od nje' pogleda...


Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Slazem se da je presla granicu i shvacam tvoj animozitet prema njoj, ali... nije ona prva i jedina koja se tako ponasa. Sjetimo se samo sto je sve Hande radila da bi dobila Emira. Mastala je o njemu, htjela ga za sebe, a on ju nikad nije cak ni pogledao (kao zenu), kamoli tek spavao s njom kao Koray s Gulsum. (Hande je u neku ruku bila blaza verzija Cansu.. umislila ljubav za koju nije imala pokrice.)
Da, vec se zaboravilo kako se Hande ponizavala. Uvlacila mu se u krevet dok spava, letala za njim, slagala da su spavali, pravila spletke i podmetala.

A sad Gulsum zamjera sto je ziva i sto dise kraj Koraya.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 01.10.2013. at 03:11.
M@3X is offline  
Old 01.10.2013., 02:21   #5979
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Unal: Feriha šta!? Sarrafoglu dragi moj, Sarrafoglu!! Femir Sarrafoglu! Femir!


tako je

Quote:
Trebala ju ovako: prvo je odalamiti pa da joj skine onu fasadu s lica, mislim da bi vidjeli samo par tona pudera na Ferihi i manjak na Aysun! I onda Feriha pogurne Aysun i ovoj pukne peta na štikli pa se raskelji kao palačinka na podu, a Feriha malo skoči na nju pa ova jaukne i konačno ju preskoči i hop Emiru na krevet i fućkaj se Ja sam mu mama! I trebala se je jače derati na ovu kokoš da joj bubnjići popucaju! Kad već imamo Mexico, nek bude pravi, šta ne?
da, i to je dobra solucija, samo nek ju žvajzne da se makne više, ako ju je lijepo zamolila da se makne onda se makni ženo prokleta... allah allah... XD

...ili da joj je onu ruku koju je stavila kao prepreku da uđe, uzela i zavrnila (polomila) i nogom ju onako odbacila od sebe pa nek si onda jauče i kuka u boli tamo negdje, odbačena, 'ja sam emirova mama', 'ja sam trebala unutra'...

dobro, sad već pretjerujem s ovim nasiljem
Frankenstein. is offline  
Old 01.10.2013., 02:32   #5980
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Koka vs papagaj sam vec stavila.

Evo i Seherinog 'masala, masala, nije Feriha luda i naivna kako sam mislila, bice vajde i za nas od nje' pogleda...


hvala na gifovima, odlična je seherica u tim svojim izrazima, a i odličan si opis stavila, baš tako sam i ja zamišljao da si je govorila u sebi, vaj vaj vaj
Frankenstein. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.