Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 13:23   #1
Question skener B2

Zna li netko gdje postoji u Zagrebu skener velicine B2 i da je rezolucija minimalno 200dpi ?

imam crtez 50x50 (crni flomic na foto papiru) koji sam mjesecima dovrsavala da bi se dogodilo sranje - flomic je tjekom ispustanja duse (crkavanja) nekom kemijskom reakcijom, promijenio boju.
i sad imam crtez koji je na nekim mjestima crven, umjesto da je sve crno bijelo.
jedino kaj mi pada na pamet je skenirat i isprintat crno-bijelo.

al ne zelim rezat jer mi se ne da u photoshopu jos mjesece provest - crtez je napravljen jako komplicirano (crtice, linijice...) uzasno bi komplicirano bilo to spajat u photoshopu.

pa jel netko zna di ima tako veliki skener? i da je rezolucija ok?
oOivanaOo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 15:57   #2
mislim da na dobrom dolu i u onoj fotokopiraonici kod komedije.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 16:11   #3
jel mozes specificirat, pliiiiz...ne znam koje su to kopiraone...
oOivanaOo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 16:53   #4
http://www.copycentar.com/

to ti je copycentar na dobrom dolu, nazovi ih pa pitaj.
ovo drugo ti je kad stojis pred katedralom krenes prema komediji i s lijeve strane ulice naides na neku pekaru iza koje slijedi veza, udes u vezu (neka poznata turisticka agencija je tamo) i vidjet ces opet s lijeva stepenice za podrum. oni su imali skenere za veci format prije, sumnjam da su nazadovali. imaju ja mislim malu tablu za reklamu onako u zraku.
od tih malo konkretnijih kopiraonica imas i dabu na savskoj kod uciteljske, kolding u berislavicevoj i jednu jos u vezi u vlaskoj, veza je negdje nasuprot smiciklasovoj. vjerojatno imaju nesto i u kopiraonici u podrumu arhitekture. ima i neka na cosku kaciceva- klaiceva. i ima i na remizi u sklopu neke knjizare.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.