Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2017., 18:23   #601
Ma zena je biznis, i to jako dobro radi. Ista, ali aposlutno ista je Severina kod nas. Najveca zvijezda, uvijek po novinama, stalno nastupa, stalno radi, stalno izdaje neke nove stvari, sve je to kul i moderno i uvijek novije, nekad malo zasokira, nekad mozda izrazi nekakvo svoje misljenje, i to je to. Radi svoj posao odlicno i zgrce lovu. Da ce netko za 50 godina pjevat Bijonse ko sto danas pjevaju Elvisa, ili pamtit nju da je neznam koliko pridonjela ikakvok femi istickom i antirasistickom pokretu....sumLJam. Isto kao sto za 50 godina nitko nece slusat Severinu, niti pamtit kako je malo nosila broseve sa brojem nezaposlenih na burzi, a malo heštegirala poztporu frendici Todorić.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 12.10.2017., 18:25   #602
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Meni je sva ta bijonsasta muzika ekvivalent novovalnih balkanskih narodnjaka, s nešto boljom produkcijom A tekstovi su isti. A i stajling.
jašta. i j.lo.
isadora w. is offline  
Old 12.10.2017., 18:26   #603
Moje nepopularno mišljenje

Ocito je nepopularno - obožavam RNB! Beyonce ne volim kao "ikonu", ali volim njene stvari. Rihannu obožavam.
Volim i starog Sean Paula, 50 Centa, Eminema, Destiny's Child i slično.
Nažalost, doslovno nemam s kim otići na mjesta gdje se pusta takva glazba.
Volim i domaći trap nad kojim se svi zgražaju - ne bih oprostila Kreši Bengalki, a volim Krankšvester, Kišu Metaka, 33 Bandu i sve ostale.

Mrzim skoro svu rock glazbu i pop s rock prizvukom. Odrasla sam uz to jer mi je tata bas stari roker, a mama je slušala pop-rock. Meni je to zivi uzas, zvuk gitare me jako iritira.

E: mislim i da bi svi koji oštro osuđuju rekreativnu konzumaciju droga trebali i sami probati, cisto da vide po cemu pljuju. Ovak izvana izgleda uzasno, ali nije u tome poanta.
Mislim da je alkohol puno veći problem od droge i marihuane.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 12.10.2017., 18:27   #604
Švesteri su Isusovi naspram svega ovog ispred nabrojanog
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 12.10.2017., 18:30   #605
BBast, volim ja dosta arenbija i gomilu hip-hopa, nije žanr problem.
I da, jučer sam čula neku obradu od Shimmy Shimmy Ya i želim obrađivaču da gori u najgorem od svih paklova
Silajn is offline  
Old 12.10.2017., 18:31   #606
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Narodnjaci su starije cajke, ako ćemo tako. Ono iz osamdesetih i ranije.


Narodnjak: https://www.youtube.com/watch?v=63aVTXx73mY

Cajka: https://www.youtube.com/watch?v=gA4ftjPVI-s
Strašno! Sve!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 12.10.2017., 18:32   #607
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Švesteri su Isusovi naspram svega ovog ispred nabrojanog
samo kandžija.




i šaban.



isadora w. is offline  
Old 12.10.2017., 18:33   #608
BBast, i mene zvuk gitare iritira, al ne smijem rec zakaj, jer ce me Kuki opet ukoriti.
Ali, jako me iritira.

Dobila sam nedavno neki Zarin CD, kakti opustajuc, a sama gitara u svakoj pjesmi dominira.
Poklonit cu ga zeni koja ima salon za masazu, pod uvjetom da ga ne pusta dok mene masira.
Hannah 3 is offline  
Old 12.10.2017., 18:34   #609
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Groooooozni su. Onaj shereen i jos ima tih nekih sa tim piskutavim glasicima. Na onaj all of me loves all of you kad cujem razbijam sredstvo prenosenja tog zvuka automatski.


Protiv narodnjaka nemam nis
Ma čak bi mi i prošli ti hitići jer ih slušam uglavnom kad vozim auto da ne puštaju non stop jedno te isto. E, od toga mi mozak zakuha i onda postanem nervozna pa stisnem gas pa pokažem fakića u vožnji. Nije na dobro, nikako.






Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Žensko sam, hetero, ali volim gledati (lijepe) ljude - i žene. Svaki dan vidim neko privlačno žensko lice, ali mi jednostavno nije privlačno SVAKO žensko lice s debelim usnama i golemim očima. Treba se tu još svašta drugo posložiti

Ovako nešto?


Inače, meni su punije usne i veće oči lijepa kombinacija.
Orlandia is offline  
Old 12.10.2017., 18:35   #610
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Strašno! Sve!
Šaban je institucija, how dare you!
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 12.10.2017., 18:37   #611
Sad će mi jutjub podivljati s prijedlozima.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 12.10.2017., 18:38   #612
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
BBast, volim ja dosta arenbija i gomilu hip-hopa, nije žanr problem.
I da, jučer sam čula neku obradu od Shimmy Shimmy Ya i želim obrađivaču da gori u najgorem od svih paklova
pretpostavljam da misliš na ovo https://www.youtube.com/watch?v=NGLxoKOvzu4


da, i ja poželim razbiti uređaj kad to čujem. preiritantno, baš skače po nervama.
isadora w. is offline  
Old 12.10.2017., 18:38   #613
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
samo kandžija.




i šaban.



Stjepkili je šećer
Urnebesno mi je drago za njega da se probio do sire publike, odlicni su mu tekstovi i odlican mu je bend uzivo. Sjecam ga se tipa iz srednje skole kad bi isli na neke svirke po haustorima, te prastare stvari s nekoh prvog dema su bile urnebesne.

Švesteri mi imaju super muziku. Kad ih čujem počnem skakat po sobi i ispoljavam svoju unutarnju Bijonsacu samo tako. Al to mise samo s njima dešava, sva ostala glazba tog 5ipa mi je meeeeh. Sve je to iz lokalpatriotizma
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 12.10.2017., 18:38   #614
Sve su žene lijepe, svaka nešto ima!
Jole
nalij pero is offline  
Old 12.10.2017., 18:39   #615
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Šaban je institucija, how dare you!
nemoj tako, kul je voljeti mišu, a šabana sramota sve čekam da krenu i majice, bedževi, cekeri i tenisice na šabanovu ćelavu glavu. da od miše malo odmorim.
isadora w. is offline  
Old 12.10.2017., 18:40   #616
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Stjepkili je šećer
Urnebesno mi je drago za njega da se probio do sire publike, odlicni su mu tekstovi i odlican mu je bend uzivo. Sjecam ga se tipa iz srednje skole kad bi isli na neke svirke po haustorima, te prastare stvari s nekoh prvog dema su bile urnebesne.
je
genijalni su uživo, ne znam kak netko može ostati ravnodušan na to.

na švestere se nisam zakačila, možda nekad. al' kandžijica
isadora w. is offline  
Old 12.10.2017., 18:40   #617
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da misliš na ovo https://www.youtube.com/watch?v=NGLxoKOvzu4


da, i ja poželim razbiti uređaj kad to čujem. preiritantno, baš skače po nervama.
A ispod ti jutu ponudi bovu Jahovcku, ojesma je tolko glupa da je dobra....a meni se pijeee samo limunada jede cokolada rambarambaba aaaaaa
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 12.10.2017., 18:40   #618
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Sad će mi jutjub podivljati s prijedlozima.


Jedno sam vrijeme živjela kraj narodnjačke birtije i znam sve hitove od prije nekih 7,8 godina napamet. Mislim da mi je umro dio mozga, a razinu živčanoće kad čujem onaj tešanj-zoru vam ne mogu opisat. Jedno sam vrijeme intenzivno maštala o kalašnjikovu i pokolju
Silajn is offline  
Old 12.10.2017., 18:42   #619
https://youtu.be/VIN8hEhqj5g
Pod kaj bi ovo spadalo?
Hannah 3 is offline  
Old 12.10.2017., 18:43   #620
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ontopić: nepopularno mišljenje - slušam glupi Otvoreni radio danas silom prilika i svaka treca pjesma je Bijonse i tako neko americko arenbi sranje, tesko smece od glazbe.
Podsjetila si me - Narodni radio je baš dobar. I nisu sve Severinine, Rozgine i Šuputičine pjesme smeće.
Scarlett_O_Hara is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.