Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 21:21   #181
Moderatori temu na LJES
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 21:27   #182
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Lijepo, Endi, bravo! Pogodio si! Da, imam PMS.
I znaš što, ako nisi gay, baš bih voljela da si nađeš neku žensku, također nervoznu u tom razdoblju, pa da joj kažeš to što si meni napisao. Baš me zanima kako bi se proveo i što bi ostalo od tebe....
kriste isuse, prvo me optužiš da sam gay, sad će uskoro biti da sam židov i komunist.
nisam gay, nisam židov i nisam komunist. to se ti samo ljutiš zbog onih duhova.
inače, nemam urođen dar za prepoznavanje PMS-a. poštujem emancipaciju, pa se prema ženama odnosim kao da ga nemaju, pa mi se sve vrati u facu. baš vam fala. nikad na zelenu granu s vama. . isto tako, smatram da je PMS jako uveličan sindrom. 60% placebo efekt (girl power, yay! uh, those men, grrrr! let's buy sanitary pads! yay, pink!) i 40% hormoni.
(ooo da, sad sam najeba )
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 21:40   #183
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
kriste isuse, prvo me optužiš da sam gay, sad će uskoro biti da sam židov i komunist.
nisam gay, nisam židov i nisam komunist. to se ti samo ljutiš zbog onih duhova.
inače, nemam urođen dar za prepoznavanje PMS-a. poštujem emancipaciju, pa se prema ženama odnosim kao da ga nemaju, pa mi se sve vrati u facu. baš vam fala. nikad na zelenu granu s vama. . isto tako, smatram da je PMS jako uveličan sindrom. 60% placebo efekt (girl power, yay! uh, those men, grrrr! let's buy sanitary pads! yay, pink!) i 40% hormoni.
(ooo da, sad sam najeba )
Pa nije menga ti počne curit tj. maternica se ljuštit kad ti esterogen padne na nulu, tako da nije placebo.

Zadnje uređivanje outoftheblue : 01.02.2007. at 23:57.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:17   #184
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Pa nije menga ti počne curit tj. maternica se ljuštit kad ti esterogen padne na nulu, tako da nije placebo.
nisam rekao da je samo placebo. rekao sam da je i placebo. imamo snažno razvijenu svijest, i sve što poduzmemo i što nam se događa utječe na nas same.
placebo nije kad nekome daš tabletu od brašna. placebo se pojavljuje kod svega, pa tako i kod običnih lijekova.
hormonske promjene su tu, ali moraš priznati da danas postoji globalna marketinška podvala što se tiče menstruacije. taj vražji PMS se pumpa na sve strane, i time se prodaju ženski časopisi, ulošci, itd.
i kako to neće utjecati na ženu?
čak su počeli mljeti o muškoj menopauzi. sve, samo da se prodaje, da se zaradi lova. tako svijet ide.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:46   #185
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
kriste isuse, prvo me optužiš da sam gay, sad će uskoro biti da sam židov i komunist.
nisam gay, nisam židov i nisam komunist. to se ti samo ljutiš zbog onih duhova.
inače, nemam urođen dar za prepoznavanje PMS-a. poštujem emancipaciju, pa se prema ženama odnosim kao da ga nemaju, pa mi se sve vrati u facu. baš vam fala. nikad na zelenu granu s vama. . isto tako, smatram da je PMS jako uveličan sindrom. 60% placebo efekt (girl power, yay! uh, those men, grrrr! let's buy sanitary pads! yay, pink!) i 40% hormoni.
(ooo da, sad sam najeba )
Kako god okreneš, u pravu si.

Edit: onih 40% (a hormone si 100% namjerno stavio da budu u manjem postotku) znaš kakve promjene uzrokuju u tijelu žene? Ne misliš li možda da se nervoza javlja baš zbog toga?!
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 22:59   #186
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Kako god okreneš, u pravu si.

Edit: onih 40% (a hormone si 100% namjerno stavio da budu u manjem postotku) znaš kakve promjene uzrokuju u tijelu žene? Ne misliš li možda da se nervoza javlja baš zbog toga?!
ma očito je da PMS postoji, ne negiram ga. ( -> kiss)
a hormone sam namjerno stavio u nižem postotku , pravi postotak je zapravo nemoguće izračunati.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 23:01   #187
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ma očito je da PMS postoji, ne negiram ga. ( -> kiss)
a hormone sam namjerno stavio u nižem postotku , pravi postotak je zapravo nemoguće izračunati)
Eto vidiš da si namjerno stavio? Vidiš?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 23:58   #188
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Pa nije menga ti počne curit tj. maternica se ljuštit kad ti esterogen padne na nulu, tako da nije placebo.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 09:15   #189
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Lijepo, Endi, bravo! Pogodio si! Da, imam PMS.
I znaš što, ako nisi gay, baš bih voljela da si nađeš neku žensku, također nervoznu u tom razdoblju, pa da joj kažeš to što si meni napisao. Baš me zanima kako bi se proveo i što bi ostalo od tebe....
Ništa. Cura bi bila živčana, histerizirala bi, plakala, emotivno ucjenjivala. Nakon par dana bi se smirila, dobro bi se poseksali (da izglade svađu) i to bi bilo to.
Inače za sve žene koje bilo kome muškarcu žele neku drugu:
Quote:
Ne savjetujete ono što i same možete a ne želite učiniti.
Dakle, budi mu ti cura ili šuti.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 14:49   #190
Quote:
diki prije par dana kaže kaže: Pogledaj post
Lijepo, Endi, bravo! Pogodio si! Da, imam PMS. ...
I, je li procurilo?
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 14:52   #191
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
I, je li procurilo?
Je, Arsene, prije sat vremena
diki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.