Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 19:27   #3081
Šta i okućene Djevice švrljaju '?
Mislila sam da su više od reda i odgovornosti.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:04   #3082
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Da s' ti preuzela inicijativu nebi tako bilo.
Ali i ja sam djevica! Za prvog jesam, za drugog nisam jer mi nije bio toliko napet, al sam mogla vidit scenarij

Sent from my 5010X using Tapatalk
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:07   #3083
E da, da li bi rekli da mi djevice volimo flertat? Ja npr bas uzivam u tome, u romanticnim druzenjima, generalno u musko zenskim igrama. Koji su ostali pokazatelji u natalnoj?

Sent from my 5010X using Tapatalk
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:01   #3084
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
E da, da li bi rekli da mi djevice volimo flertat? Ja npr bas uzivam u tome, u romanticnim druzenjima, generalno u musko zenskim igrama. Koji su ostali pokazatelji u natalnoj?

Sent from my 5010X using Tapatalk
Ne znam da li vole flertati, ali znaju biti duša društva i baš jako društveni.

Čak možda nije ni prava riječ društveni, jer uvijek zadržavaju onaj neki svoj odmak, ali znaju biti glavni vic-maheri u društvu, duhoviti, dobri zabavljači.

Vjerojatno nisu svi takvi, ali ja ih imam jako puno u familiji i uz sve njihove legendarne mane zaista su često vickasti, duhoviti, zabavni i šarmantni na jedan poseban način (to mu valjda dođe od Merkura).

Što se flertanja i ostalog povezanog s time tiče, ne mislim da su posebno brakolomni ili nevjerni. Svakako ima ih kao i u svakom drugom znaku, ali nije to nešto što bi za njih bilo tipično. Tu im preteže neka odgovornost i realno poprilično su savjesni po tom pitanju.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:23   #3085
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Ne znam da li vole flertati, ali znaju biti duša društva i baš jako društveni.

Čak možda nije ni prava riječ društveni, jer uvijek zadržavaju onaj neki svoj odmak, ali znaju biti glavni vic-maheri u društvu, duhoviti, dobri zabavljači.

Vjerojatno nisu svi takvi, ali ja ih imam jako puno u familiji i uz sve njihove legendarne mane zaista su često vickasti, duhoviti, zabavni i šarmantni na jedan poseban način (to mu valjda dođe od Merkura).

Što se flertanja i ostalog povezanog s time tiče, ne mislim da su posebno brakolomni ili nevjerni. Svakako ima ih kao i u svakom drugom znaku, ali nije to nešto što bi za njih bilo tipično. Tu im preteže neka odgovornost i realno poprilično su savjesni po tom pitanju.
Vidis, interesantna primjedb-- drustveni al s odmakom. Skroz se mogu pronaci u tom opisu.

Sent from my 5010X using Tapatalk
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:47   #3086
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Draga, bizi ca od muskih djevica. Ja sam zenska djevica i imala sam 2 muske... Sta da kazem oboje smo se motali ko macke oko vruce kase i nista od toga. Bjeziiii!

Sent from my 5010X using Tapatalk
Evo pobjegla sam, nadam se da me nece on ponvno ili neka kosmicka sila povuci natrag..nadam se i nedam se
MoonShine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 22:53   #3087
Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Šta i okućene Djevice švrljaju '?
Mislila sam da su više od reda i odgovornosti.
Svrljaju, htjeli bi, pa im proradi moral pa opet ne mogu..kao da su Vage u nekm momentima...
MoonShine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 17:52   #3088
Quote:
MoonShine kaže: Pogledaj post
Ne moze bez mene,
...a kažeš nikad te ne traži prvi, čudno.

Quote:
trenutno smo u neko off fazi i jako je tuzan, ranjen, etc...

Muškarci djevice su jako spretni na riječima.


Quote:
MoonShine kaže: Pogledaj post

Mene zanima zasto onda ne prestane sa svime nego me uvijek najera na korake da ja poduzmem nesto i sav uziva u tome
Zašto bi imao seks s jednom kad može s dvije, čak se ne treba ni truditi.

Quote:
Ja sam prava Vaga, kada bi i dobila sto hocu ohladila bi vrlo brzo... to bi mi bio spas trenutno
Onda se ni kod tebe ne radi o fatalnoj ljubavi, nego te boli ego.

Quote:
nan kaže: Pogledaj post
Šta i okućene Djevice švrljaju '?
Mislila sam da su više od reda i odgovornosti.
Naravno, onako tipično, uzornu ženu za javnost i zadovoljavanje tradicije,
sa strane barem još jedna. Savršeni zavodnici baš jer se to ne očekuje.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 22:56   #3089
Quote:
MoonShine kaže: Pogledaj post
Svrljaju, .......
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
.

Naravno, onako tipično,....
a mene naivne, tražim iznimke pod astro znakove
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:22   #3090
Svrljaju Djevice, muske pogotovo.
Najveci kurvisi koje poznam su Djevice.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:35   #3091
Pa, svi djevci koje malo bolje znam svrljaju ili su svrljali - bez posljedica i sve onako kao ne bi.
Valjda, usluzni znak pa im neugodno odbiti.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 18:14   #3092
Mislim da bi, da se ovdje za bilo koji od 12 znakova postavi pitanje: "Mislite li da muškarci tog znaka švrljaju?", odgovor bio: "Ooo, daaa, nemoj misliti da ne".
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 18:35   #3093
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Mislim da bi, da se ovdje za bilo koji od 12 znakova postavi pitanje: "Mislite li da muškarci tog znaka švrljaju?", odgovor bio: "Ooo, daaa, nemoj misliti da ne".

U stilu, možemo izostavit boldano

Činilo mi se, da Djevice svojim razumom i samo- kontrolom mogu dobro vladat emocijama i tim nekim iskušenjima ili da im je na prvom mjestu do sređenosti partnerskog odnosa.
Dve muške Djeve bolje poznam, ne varaju žene, principjelno, skoro puritanski osuđuju svaki takvav način dvostrukog života,
dobro, šarmiraju onako usput, ali ništa ciljno planirano više od toga.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:12   #3094
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Mislim da bi, da se ovdje za bilo koji od 12 znakova postavi pitanje: "Mislite li da muškarci tog znaka švrljaju?", odgovor bio: "Ooo, daaa, nemoj misliti da ne".
Sigurno ne postoji znak u kojem svi svrljaju ili u kojem svi ne svrljaju, mogu se jedino traziti motivi svrljanja koji bi trebali astroloski ovisti o arhetipovima.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:28   #3095
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Sigurno ne postoji znak u kojem svi svrljaju ili u kojem svi ne svrljaju, mogu se jedino traziti motivi svrljanja koji bi trebali astroloski ovisti o arhetipovima.
Dug je red potencijalnih švrljatora ispred muških Djevaca.

Naravno da ih ima i među njima, kao i među svim znakovima, ali nije to nešto tipično za njih.

Oni nisu nikakve perjanice muških švrljatora.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 20:12   #3096
Lili, djevica je zemljani realni znak i dovoljno analiticna da trebala znati barem prikriti svoje tragove ako se upusti u nedozoljeno.
Djevica je i perfekcionista koji je vjecito nezadovoljan (Venera u padu) sto moze biti motiv prevare itd.
Moja namjera nije pljuvanje po znaku i pripadnicima djevice nego samo na ukazivanje na neke motive koji imaju astrolosku podlogu za prevaru u ovom znaku. Imaju je i ostali, ali svatko ima svoju.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:13   #3097
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
E da, da li bi rekli da mi djevice volimo flertat? Ja npr bas uzivam u tome, u romanticnim druzenjima, generalno u musko zenskim igrama. Koji su ostali pokazatelji u natalnoj?

Sent from my 5010X using Tapatalk
Mora da imaš Marsa, Veneru i Mjesec u trigonu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:16   #3098
Quote:
MoonShine kaže: Pogledaj post
Svrljaju, htjeli bi, pa im proradi moral pa opet ne mogu..kao da su Vage u nekm momentima...
I analiza im proradi. Mnoooogo analize.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 22:05   #3099
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Mora da imaš Marsa, Veneru i Mjesec u trigonu.
Mars trigon Mjesec, Venera kvadrat Mjesec
Saronge is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:21   #3100
Ne podnosim ni muške ni ženske djevice. Svi do jednog su mi se zamjerili.
To su tako proračunate i dvolične osobe koje bi te udavile u žlici vode. Katastrofa.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.