Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2007., 01:04   #1
Bog i alternativno liječenje

Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem se na informaciji!
eno ih u mom kvartu,sjede i mole se tom pokojnom brunu
njegova slika visi na zidu,upale svijeće i mole
ljudi moji,Bog nam je dao medicinu za ozdravljenja,dao nam je i Isusa krista koji i danas ozdravljuje.Svećenik bolesniku daje bolesničko pomazanje,i on ozdravlja.Ko jeruje u Boga,nek bježi od zlatne teladi,samo se bogu klanjati,ostalo nije od njega nego od Đavla

sve to zvuči fino i normalno,ali nije
mnogi današnji iscjelitelji drže svete slike na zidovima da privuku ljude,sve umotaju u fini celofan da prikriju od koga zapravo dolaze...
mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 09:02   #2
Quote:
mmamma kaže: Pogledaj post
eno ih u mom kvartu,sjede i mole se tom pokojnom brunu
njegova slika visi na zidu,upale svijeće i mole
ljudi moji,Bog nam je dao medicinu za ozdravljenja,dao nam je i Isusa krista koji i danas ozdravljuje.Svećenik bolesniku daje bolesničko pomazanje,i on ozdravlja.Ko jeruje u Boga,nek bježi od zlatne teladi,samo se bogu klanjati,ostalo nije od njega nego od Đavla

sve to zvuči fino i normalno,ali nije
mnogi današnji iscjelitelji drže svete slike na zidovima da privuku ljude,sve umotaju u fini celofan da prikriju od koga zapravo dolaze...
kako nam je to Bog dao medicinu?
Kaj onda kad smo bolesni, trebamo medicinu ili pomazanje?
od koga zapravo dolaze?
FW190 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 12:06   #3
Quote:
FW190 kaže: Pogledaj post
od koga zapravo dolaze?
sve su to vukovu prerušeni u janjad... jedna je istina i milost i spasenje, u Gospodinu našem ISUSU KRISTU dobrostivom u vijeke vjekova.Amen

Sve ostalo je od Đavla.

ALELUJA
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 13:36   #4
Quote:
Mano kaže: Pogledaj post
sve su to vukovu prerušeni u janjad... jedna je istina i milost i spasenje, u Gospodinu našem ISUSU KRISTU dobrostivom u vijeke vjekova.Amen

Sve ostalo je od Đavla.

ALELUJA
istina!
mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 14:55   #5
Quote:
mmamma kaže: Pogledaj post
istina!
oni ni ne znaju u kakvom su sosu. Đavao ih je navukao svojim slatkim rijećima i lažnim altruizmom iza kojeg se krije postupno odvlačenje duše od Boga u vječni mrak i patnju ... trebalo bi stati na kraj jednom za svagda svim tim muljatorima i sotonama koji truju našu mladež...

BOG I HRVATI
ALELUJA
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 13:34   #6
Quote:
ileana_ kaže: Pogledaj post
U Krugu prijatelja sam 5 godina, ako koga zanima može na PP..

U biti u Krug prijatelja dolaze mnogi sa neizliječivim bolestima kojima suvremena medicina nije uspjela pomoći, ima i poseban odsjek liječnika koji zatim provjeravaju ta iscjeljenja i daju stručni komentar (također svatko je slobodan otići kod neovisnog liječnika, koji na poslijetku i potvrde iscijeljenje ako se ono desilo, ne zabranjuje se ni ne preporuča nikakva terapija, nema nikakvog liječenja ni pregleda u smislu klasične medicine, liječnici su tu samo da zabilježe ako pojedinac osjeća da je doživio neku promjenu u svom tijelu ili iscjeljenje)...

...nema nikakvih članarina niti vezanosti, dapače svatko je slobodan doći i otići kako želi, nema nikakvih posljedica od takvog postupka..također svaki novac koji se želi ostaviti može se na dobrovoljnoj bazi, dakle čovjek dođe posluša,ako osjeća da je to nešto za njega može i dalje dolaziti ako ne i to je također u redu..

...kao što rekoh dolaze mnogi ljudi sa neiscjeljivim bolestima i teškim dijagnozama, kojima se liječnici nažalost uzeli svaku nadu i kroz školsku medicinu im se ne može pomoći..

.....nažalost skeptici su uglavnom ljudi koji ne znaju o čemu se radi...ne radi se o nikakvoj sekti ili nečem sličnom i sam Bruno Gröning je poticao ljude da ostanu u svojim crkvama, ja osobno normalno idem u svoju crkvu, jedna prijateljica mi je pravoslavka, a druga je muslimanka, obje su zadržale svoju vjeru,obje su došle zbog fizički neizlječivih bolesti u nadi da im se može pomoći..

..Bruno Gröning nikad nije rekao da on iscjeljuje dapače uvijek je naglašavao "Bog je najveći liječnik!", dakle nikad nije tražio nikakvo obožavanje, dapače često je naglašavao "Ukoliko ste doživjeli neku pomoć, zahvalite se Bogu ne zahvaljujte meni,ja sam samo njegov mali pomoćnik i sluga."
da,da svi ti "isscjelitelji" pričaju isto,Bog liječi itd,ne morate ostaviti lovu,ali možete
imaju i svete slike po zidovima
ja sam prošla pored dvorane gdje se mole i vidjela da se ne mole Bogu,nego tom brunu,što je idolopoklonstvo,samo je jedan Bog
tko je ovlastio te ljude?Crkva?ne
ako nije u pitanju službena medicina,jedina ispravna je ona u Crkvi
uz pomoć svetih sakramenata tražiti i dobiti iscjelenje
ako se ne dobije bitno je prihvatiti volju Božju i ostati u skladu s njim
"Što vrijedi čovjeku da cijeli svijet zadobije,ako dušu izgubi"
Nema te bolesti koja bi me natjerala da se klanjam Brunu i sličnima
bolje smrt tijela,ako je volja božja,nego gubitak duše,koja je i tako jedina besmrtna
tijelo svakako umire,ovako ili onako,prije ili kasnije
a duša je besmrtna,i kako se s njome ponašamo na ovom svijetu,tako će nam biti na drugom
ja se klanjam bogu i od njega primam bolest i ozdravljenje,kako je volaj njegova

nijedan iscjelitelj neće reći "ja dolazim da vas odvučem od boga,ja nism poslan od njega"
piše u Bibliji
"u zadnja vremena izići će mnogi lažni proroci,u janjećoj koži,a iznutra vukovi..."
čuvajte se,pazite kome ćete povjerovati
mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:41   #7
Mama

Daj odi doma spat,sta svasta jos pise u bibliji...zasto to ne spominjes?Sto se ti rukovodis biblijom koja je stara 2000 g i mislis da se ona moze uklopiti u danasnji svijet?Odrasti malo mama mamina.
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:45   #8
Za mamu-dijelovi Biblije,citaj sada

"Nije dobro da čovjek bude sam: načinit ću mu pomoć kao što je on." (19) Tada Jahve, Bog, načini od zemlje sve životinje u polju i sve ptice u zraku i predvede ih čovjeku da vidi kako će koju nazvati, pa kako koje stvorenje čovjek prozove, da mu tako bude ime."
No čovjeku se ne nađe pomoć kao što je on. Tada Jahve, Bog, pusti tvrd san na čovjeka te on zaspa, pa mu izvadi jedno rebro, a mjesto zatvori mesom. Od rebra što ga je uzeo čovjeku napravi Jahve, Bog, ženu pa je dovede čovjeku.
" Od rebra što ga je uzeo čovjeku napravi Jahve, Bog, ženu pa je dovede čovjeku. Nato čovjek reče: "Gle, evo kosti od mojih kostiju, mesa od mesa mojega! Ženom neka se zove, od čovjeka kad je uzeta! "
Knjiga postanka 2, 20

" Ali htio bih da znate: svakomu je mužu glava Krist, glava ženi muž, a glava Kristu Bog. "
Podložni budite jedni drugima u strahu Kristovu! Žene svojim muževima kao Gospodinu! Jer muž je glava žene kao i Krist Glava Crkve - On, Spasitelj Tijela. Pa kao što se Crkva podlaže Kristu, tako i žene muževima u svemu!
(Efežanima 5,21).


Kao u svim Crkvama svetih, žene na Sastancima neka šute. Nije im dopušteno govoriti, nego neka budu podložne, kako i Zakon govori. Žele li što saznati, neka kod kuće pitaju svoje muževe jer ružno je da žena govori na Sastanku.
1 Korinćanima 14,34-35
"Ako se žena ne pokriva, neka se šiša; ako li je pak ružno ženi šišati se ili brijati, neka se pokrije.
A muž ne mora pokrivati glave, ta slika je i slava Božja; a žena je slava muževa. Jer nije muž od žene, nego žena od muža. I nije stvoren muž radi žene, nego žena radi muža."
1 Korinćanima 11


" Dobro je čovjeku ne dotaći ženu. Ipak, zbog bludnosti , neka svaki ima svoju ženu i svaka neka ima svoga muža.
1 Timotej 7
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 00:04   #9
Quote:
Flower24 kaže: Pogledaj post
Daj odi doma spat,sta svasta jos pise u bibliji...zasto to ne spominjes?Sto se ti rukovodis biblijom koja je stara 2000 g i mislis da se ona moze uklopiti u danasnji svijet?Odrasti malo mama mamina.
Kako bezvezan komentar
mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 00:27   #10
Bezvezni su i ti tvoji komentari-tema je otvorena za one koji zele doprinijeti kvalitetnim postovima na tu temu,a ne na nesuvisle komentare koje tu dijelis i trazis svadu.Vaya con dios!
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 09:25   #11
Quote:
mmamma kaže: Pogledaj post
Kako bezvezan komentar


"Kao u svim Crkvama svetih, žene na Sastancima neka šute. Nije im dopušteno govoriti, nego neka budu podložne, kako i Zakon govori. Žele li što saznati, neka kod kuće pitaju svoje muževe jer ružno je da žena govori na Sastanku. "
1 Korinćanima 14,34-35

Pavle legendo

kao što je netko prije naveo ... ti kao Kršćanka nemaš pravo glasa... reci svom mužu (ako ga imaš) da piše na forumu pa ga onda kod kuće pitaj što je bilo

ak hoćeš sudjelovati, promjeni vjeru
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 15:09   #12
Quote:
mmamma kaže: Pogledaj post
da,da svi ti "isscjelitelji" pričaju isto,Bog liječi itd,ne morate ostaviti lovu,ali možete
imaju i svete slike po zidovima
ja sam prošla pored dvorane gdje se mole i vidjela da se ne mole Bogu,nego tom brunu,što je idolopoklonstvo,samo je jedan Bog
Pa, nisi sasvim dobro vidjela. Valjda zato što si bila samo u prolazu.
Nego, zašto ti onda pozivaš i moliš se Isusu kad je i on bio čovjek? Tu ne vrijedi da je Bog samo jedan?
I nema li svugdje, pa i u katoličkim crkvama svakakvih kipova i slika, i Isusovih, i Marijinih, i svih mogućih svetaca? To nije idolopoklonstvo?


Quote:
mmamma kaže: Pogledaj post
tko je ovlastio te ljude?Crkva?ne
Ne, nije ih ovlastila Crkva. "Ovlastio" ih je Bog himself, kao i "tvoju" Crkvu. Zar si umišljaš da Crkva ima monopol nad Bogom?

Quote:
mmamma kaže: Pogledaj post
ako nije u pitanju službena medicina,jedina ispravna je ona u Crkvi
Ma kaj ne veliš! Ti to znaš? Zdrava si ko dren nakon nedjeljne mise, jel? Zakaj su, uopće, tvoji suvjerovatelji tak bolesni, i to ponajprije duhom, kad bi ih Crkva sve mogla izlječiti ( ako službena medicina već ne uspjeva)?

Quote:
mmamma kaže: Pogledaj post
čuvajte se,pazite kome ćete povjerovati
Ovo se jaaako odnosi, baš ne tebe.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 14:22   #13
Quote:
ileana_ kaže: Pogledaj post
U Krugu prijatelja sam 5 godina, ako koga zanima može na PP..

U biti u Krug prijatelja dolaze mnogi sa neizliječivim bolestima kojima suvremena medicina nije uspjela pomoći, ima i poseban odsjek liječnika koji zatim provjeravaju ta iscjeljenja i daju stručni komentar (također svatko je slobodan otići kod neovisnog liječnika, koji na poslijetku i potvrde iscijeljenje ako se ono desilo, ne zabranjuje se ni ne preporuča nikakva terapija, nema nikakvog liječenja ni pregleda u smislu klasične medicine, liječnici su tu samo da zabilježe ako pojedinac osjeća da je doživio neku promjenu u svom tijelu ili iscjeljenje)...

...nema nikakvih članarina niti vezanosti, dapače svatko je slobodan doći i otići kako želi, nema nikakvih posljedica od takvog postupka..također svaki novac koji se želi ostaviti može se na dobrovoljnoj bazi, dakle čovjek dođe posluša,ako osjeća da je to nešto za njega može i dalje dolaziti ako ne i to je također u redu..

...kao što rekoh dolaze mnogi ljudi sa neiscjeljivim bolestima i teškim dijagnozama, kojima se liječnici nažalost uzeli svaku nadu i kroz školsku medicinu im se ne može pomoći..

.....nažalost skeptici su uglavnom ljudi koji ne znaju o čemu se radi...ne radi se o nikakvoj sekti ili nečem sličnom i sam Bruno Gröning je poticao ljude da ostanu u svojim crkvama, ja osobno normalno idem u svoju crkvu, jedna prijateljica mi je pravoslavka, a druga je muslimanka, obje su zadržale svoju vjeru,obje su došle zbog fizički neizlječivih bolesti u nadi da im se može pomoći..

..Bruno Gröning nikad nije rekao da on iscjeljuje dapače uvijek je naglašavao "Bog je najveći liječnik!", dakle nikad nije tražio nikakvo obožavanje, dapače često je naglašavao "Ukoliko ste doživjeli neku pomoć, zahvalite se Bogu ne zahvaljujte meni,ja sam samo njegov mali pomoćnik i sluga."
U Krugu prijatelja sam već skoro 4 godine, i mogu samo potpisati sve što je Ileana napisala. Moj je savjet da odete tamo i doživite to. Što se tiče negativnih komenatara koji se tiču odnosa Bruno Groening- Crkva- vjera, usudim se tvrditi da je riječ o običnim paranoičnim predrasudama, koje doduše mogu shvatiti, ali ne i podržati. Bog sudi po plodovima, a ne po korijenju...a iz osobnog iskustva mogu reći da su plodovi učenja Bruna Groeninga samo Dobro. Pozdrav.
milena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 14:41   #14
Bog i alternativno liječenje

Quote:
Krešimir kaže: Pogledaj post
Lolly, sa tim strahovima ulaziš u začarani krug, jer tvoj strah od psihičke bolesti samo pogoršava stanje. To se gomila kao snježna gruda, a izvorni problem je možda banalan i lako rješiv.
Dobila si tu dobrih savjeta, a meni se čini da bi kralježnica tu mogla stvarno imati veliku ulogu (da budem konkretniji oko C7 kralješka). Vjerovala ili ne, većina tih simptoma može biti povezana s njom. Preporučio bih ti da prvo posjetiš kiropraktičara i neurologa. U međuvremenu možeš piti B vitamine, magnezij i cink za jačanje živčanog sustava i neke čajeve za opuštanje kao što su valerijana, matičnjak, kamilica i slično. Sretno!
Svaki čovijek ima neke strahove, prividne ili stvarne. Ukoliko je tako, a
trenutno je kod Lolly, ne treba se sugerirati da netko ulazi u nekakve "za-
čarane krugove i da se nešto gomila", jer Njoj je i sad već teško pa
ne treba još nešto dodavati i stvarati nove pritiske.

Kao što sam već napisala u prijašnjem postu alternativno liječenje ne
donosi nikakove rezultate, osim stradanja na duhu, duši i tijelu jer da
je to nešto dobro o tome bi se studiralo na Medicinskom fakultetu.

Tako u to "nazovi liječenje tj. šarlatanstvo" pripada: bioenergija,
reiki, autogeni treninzi, yoga, kiropraktika, kristaloterapija, neke vrste
masaža, aromaterapija, pohođenje raznih baba vračara, travara i na-
mještanja kostiju, skidanje uroka, čaranja, vračanja, bajanja, nošenje
i stavljanje na tijelo, u kuću, auto i sl. amajlija, itd., itd., a sve, kao
u cilju za navodno dobro čovijeka. To je sve laž najgore vrste i sve se
to i ti koji to čine gade se Bogu.
Budući da Vi savjetujete Lolly da ode kiropraktičaru, jer "tu bi kralježnica
mogla igrati veliku ulogu - konkretno C7 kralježak", što bi to trebalo zna-
čiti, pokušati ću osvijetliti ostalim članovima da ne bi došli u zabludu
jer, kao što rekoh, Katolička Crkva to zabranjuje. Zašto, pitat ćete,
pa to je samo "manualna metoda oslobađanja kralježaka da bi mogla
nesmetano teći energija koja je blokirana kod tih kralježaka", a ta me-
toda je bazirana na "studiranju" za kiropraktičara. Da, stvarno? Zbog
čega ne na Medicinskom fakultetu?
Eto, baš zbog tih "oslobađanja energija" tj. "oslobađanju i otvaranju
čakri". To što Vi navodite C7 kralježak - to je predio kralježnice koji
je "srčana čakra" koje bi, kao kiropraktičari trebali osloboditi?!?
Za što i koga osloboditi? Da bi tada kroz taj, nazovi, oslobođeni prostor
"ufurali" zle sile. Čovijeku može biti trenutno bolje nakon kiropraktike
ali mora ponovno doći kroz kratko vrijeme opet na tretman.
Znanstveno je dokazano da kiropraktika oštećuje hrskavicu.
To što navodim riječ "čakra" je terminologija alternativaca, a osobno
to nisam nego sam službenica Božja i svjedočim za Isusovo svijetlo
onima koji Njega žele primiti i slijediti, ali ne znaju kako, jer da bi to mogli
trebaju Isusa prvo upoznati, Njegov nauk i put.
Jedino je Isus - put, istina i život, a On dok je liječio i hodao ovom zemljom
nije "otvarao čakre i predavao ljude nekim zlim silama" nego je polagao
Svoje Presvete Ruke po bolesnicima moleći se Ocu Nebeskom da kroz
Njega izliječi čovijeka i učini čudo. Put u alternativno liječenje nije Isusov
put jer svi oni koji polažu ruke po ljudima navodeći da to čine u Božje
Ime, a kako se zove taj njihov bog? Da li mu je Ime Isus Krist?
Ne nije dragi članovi Foruma, to su neki drugi bogovi koji tada ulaze
u čovijeka i razaraju ga.
Pođite, ako želite, do Crkve Sv. Križa u Sigetu, fra Smiljan Kožul služi
Sv. Mise i molitve za osobe i obitelji koje su stradale na takav način.

To sve što se događa Lolly su rane srca (samoća, strah, neizvjesnost,
unutarnja patnja. Moj zaključak je, povjeri Lolly sve svoje patnje Isusu
i On će zaliječiti patnje tvog srca, a i svi oni koji su se prepoznali u ovom
tekstu. Ne idite za lažnim bogovima jer oni će vas strovaliti i uništiti.
Isus je podnio križ i patnju za cijelo čovječanstvo, uzeo je lik čovijeka,
podnio svaku muku i patnju u Svom Tijelu i nema ljudske patnje koju
On ne može razumijeti i izliječiti, samo ako mu se čovijek obrati i zamoli.
Isus ne osuđuje nikoga i ni za što, on voli svoju djecu, a vi svi ste Nje-
gova djeca, niste pali s Marsa na ovu zemlju, On nas je sve stvorio.

Na kraju su ga razapeli, liječio je ljude, volio je, činio im je, a nisu mu
povjerovali. I danas ga se raspinje, alternativci ga raspinju, naša loša
djela ga raspinju. Što je rekao na križu: "Oprosti im Oče jer ne znaju što
čine". Ne morate ni vi svi meni vjerovati, ali ponavljam , sve je istina
što sam napisala, ja nisam Bog, samo svjedočim za Njega.
Želim vam od srca Božji blagoslov.


Primjer: Ne vjerujete li meni, ne morate, ali što govorim istina je jer
u Bogu živim, koji je sama istina i svjedočim za Njega da je tako. Po-
đite na "Tabor", u Samobor, na neki od seminara fra Zvjezdana Linića,
Langova ulica bb, svaki tjedan se održava jedan, slobodno možete
doći, sve je besplatno, veliki broj ljudi dolazi iz cijele Hrvatske, pa
pogledajte i poslušajte kako su pojedini stradali i što su doživjeli kod
alternativaca. Hvala Bogu da ih je netko doveo na "Tabor" jer se tada
Bogu vraćaju.
good angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 18:29   #15
@Good Angel, ne promatraj sve kroz crno-bijele naočale. Nisam govorio o čakrama ni o vragovima ni o bogovima (ono ZAČARANI krug bilo je figurativno). Sve je to sasvim u skladu sa znanošću i medicinom, a i da nije, ne vidim kakve bi to imalo veze (kad je uopće medicina priznala Boga ili vrijednost molitve). Prije svega sam mislio na živce i inervaciju organa
http://www.perpetuum-lab.com.hr/w/in...xus_brachialis

Također, valjda ne trebam podsjećati šta je sve spadalo u službenu medicinu prije samo par stoljeća.
Kad sam rekao da je dobila dobre savjete mislio sam i na tvoj, ali ne pretjeruj...

Evo jednog po meni sličnog primjera iz života s plivazdravlje.hr

Pitanje:
"Ventrikularna aritmija
Imam 27 godina i otkad sam počela raditi (godinu i pol) imam sve moguće zdravstvene probleme!
Sve je počelo sa lupanjem srca zbog kojega sam otišla liječniku. Prošla sam kardiološku obradu - imam tahikardju i vrlo često preskakanje srca! Nosila sam holter na kojemu je zabilježeno 50 mislim VES da je doktorica rekla. Ultrazvuk srca je ok, krv je ok, štitnjača je ok. Doktorica je to opisala kao kozmetičku aritmiju i rekla mi da se ne brinem!
Ja se brinem iz razloga što me već nekoliko mjeseci svakodnevno boli cijela lijeva ruka, područje ispod pazduha mi je bolno na dodir i linija ispod prsa, bole me cijela leđa čak nekad i kad udišem, osjećam probadanje u cijelom torzu i ponekad u lijevoj nozi!
Osjećam se slabo i malaksalo! Bila sam na ultrazvuku grudi i to je bilo ok.
Bila sam na slikanju kralješnice gdje mi je ustanovljena skolioza, te pomaknut 6 kralješak i nekakva genetska deformacija 11 kralješka. Vratna kralješnica mi je potpuno ravna! Je li moguće da ja trpim tolike bolove od kralješnice ili je to ipak povezano sa srcem ili nečim drugim! Molim vas za pomoć, jer sam sklona panici i sve ovo ometa me u mom svakodnevnom funkcioniranju i radu!"

Odgovor:
"Očito ste korektno kardiološki obrađena i na pregledu Vam je na temeljnu neinvazivne obrade rečeno da 50-tak ventrikualrnih aritmija kroz 24 sata nije neka patologija koja iziskuje liječenje.

To što Vas svakodnevno boli cijela lijeva ruka, područje ispod pazuha i to već na sam dodir, cijela leđa i to što je na rtg-u kralježnice nađena skolioza, pomak kralješka uz deformaciju kralježnice je Vaš najveći problem. Te simptome morate uporno liječiti pod nadzorom specijsliste fizijatra i ortopeda.
Dr. med. Milica Gabor, spec. kardiolog"

Zadnje uređivanje Krešimir : 12.10.2008. at 18:36.
Krešimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 19:40   #16
Quote:
good angel kaže: Pogledaj post
bla, bla, bla...

isus plače zbog ograničenosti tvoje duše
__________________
psihologija - shiatsu - osteopatija - priroda
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 09:02   #17
Quote:
good angel kaže: Pogledaj post
Ljudi kreću iz neznanja kod razno raznih alternativaca, neki imaju neke strahove, probleme s kralježnicom, ima i osoba s teškim bolestima koje se hvataju za zadnju slamku i misle da će im ovi pomoći.
Bolje da ne pišem što rade ljudima, imala sam prilike vidjeti katastro-
falne posljedice i još im za te usluge uzimaju novac. Jadni ljudi, ne znaju, nitko im ne govori o tome da je to loše....

....Kao što sam već napisala u prijašnjem postu alternativno liječenje ne donosi nikakove rezultate, osim stradanja na duhu, duši i tijelu jer da je to nešto dobro o tome bi se studiralo na Medicinskom fakultetu.

Tako u to "nazovi liječenje tj. šarlatanstvo" pripada: bioenergija, reiki, autogeni treninzi, yoga, kiropraktika, kristaloterapija, neke vrste masaža, aromaterapija, pohođenje raznih baba vračara, travara i namještanja kostiju, skidanje uroka, čaranja, vračanja, bajanja, nošenje i stavljanje na tijelo, u kuću, auto i sl. amajlija, itd., itd., a sve, kao u cilju za navodno dobro čovijeka. To je sve laž najgore vrste i sve se to i ti koji to čine gade se Bogu.
Javljam se kako bih izrazio svoje neslaganje s tvrdnjom kako alternativa ne pomaže, već samo izvlači novce od naivaca.
Naravno da sve vrste liječenja nisu dobre jer su mnoge popločene s lošim namjerama, ali smatrati dobro samo ono što se uči na Medicinskom fakultetu je prema meni krajnje netočno. S druge strane poznato je da vjerovanje (u Isusa, Budu, ...) pomaže ljudima jer im daje moralno-misaono-duhovnu snagu. Ali prema "medicinskoj znanosti" i to je alternativa! U narednih nekoliko godina siguran sam da će se razotkriti što je sve medicina krivo napravila, a medicina je zapravo samo poslušnik farmaceutske industrije. Ako alternativci uzimaju novce a znaju da ne mogu izliječiti, naravno da je to nepošteno, lažljivo i kriminalno. Ali također se za to isto ne mogu amnestirati liječnici koji također uzimaju novac (nekoliko desetaka puta više) znajući kako nemaju pravih odgovora. U 20. stoljeću su svi napredni liječnici, znanstvenici i izumitelji bili proganjani ako nisu išli niz dlaku vladajuće farmaceutsko-medicinske kaste. I dogodilo se to što se dogodilo, skupi lijekovi koji obogaćuju malobrojne dok milijuni pate i umiru. Na primjer, prema anketama u onkološkim krugovima oko 75% onkologa nikad se ne bi podvrgnuli kemoterapiji kad bi oboljeli od nekog oblika raka! Treba li što više reći.

U svakom žitu ima kukolja, mi obični ljudi moramo si međusobno pomoći da nas ne unište, a tomu služi i ovakav forum, odnosno slobodno izražavanje putem interneta.
__________________
Tornado
Tornado is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 23:07   #18
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 23:41   #19
Quote:
good angel kaže: Pogledaj post
Bla, bla, bla ( hrpa dogme KC-a ispiranje mozga)
To je sve laž najgore vrste i sve se
to i ti koji to čine gade se Bogu.
Bog i ti ste prijatelji, pa eto ti on došapnuo što on voli ili nevoli?

Nedao ti Bog da ikada završiš u situaciji mnogih koje je medicinski faks otpisao i sada se hvataju za slamku. Slamku života. Ali znam, ti bi sve njih pokokala nek' idu kod Boga...
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 20:43   #20
Quote:
baby_bitch kaže: Pogledaj post
O bioenergiji se ne moze ništa konkretno reć. Neki će reć da je to sranje no sve su to naklapanja do onog trenutka kad to probate- osjećaj nevidljivog "energetskog omotača" oko materijalnog tijela, takvo je bar moje iskustvo. Probala jednom i vratila se ponovo
jednom sam osjetila nevidljivi 'energetski omotač' koji se spušta na mene i STRAH... kad me obavio, tako me snažno stiskao (ne osjetim dodir samo -energetski omotač) da mi je preostala jedino molitva.
sa usrdnim 'Zdravo Marijo, milosti puna.. ta dva stiha su bila dovoljna da se 'energetski omotač' 'odmota' od mene...

sta to bi- neman pojma.... al Mariju više ne doživljavam kao kip već osobu i zaštitnicu...
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.