Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2009., 06:08   #1
Zavijanje

Nocas oko 3.00 me probudio plac djeteta. Prvo nisam par sekundi mogao doci sebi jer sam bio jos u polu snu,kad sam se razbudio i dalje sam cuo zvuk koji me probudio. Otvorim vrata sobe, cuje se zvuk iz hodnika zgrade. Zvuk kao da djete pocme zavijati kao macka, potom na njegovo zavijanje pocme zavijati po glasu reko bih starija zena isto kao macka, onako jaukanje kao i plakanje.

U hodniku niceg nije bilo kad sam izasao,niti u podrumu niti na katu iznad. Kad sam se vratio opet je pocelo.

Jezivo u svakom slucaju..
Ivan15421 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 09:23   #2
Bogme je jezivo, možda si sanjao?
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 10:01   #3
Ako je bio san jos uvjek sanjam dakle, jer sam od tada budan.
Ivan15421 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 10:33   #4
Quote:
Ivan15421 kaže: Pogledaj post
Nocas oko 3.00 me probudio plac djeteta. Prvo nisam par sekundi mogao doci sebi jer sam bio jos u polu snu,kad sam se razbudio i dalje sam cuo zvuk koji me probudio. Otvorim vrata sobe, cuje se zvuk iz hodnika zgrade. Zvuk kao da djete pocme zavijati kao macka, potom na njegovo zavijanje pocme zavijati po glasu reko bih starija zena isto kao macka, onako jaukanje kao i plakanje.

U hodniku niceg nije bilo kad sam izasao,niti u podrumu niti na katu iznad. Kad sam se vratio opet je pocelo.

Jezivo u svakom slucaju..
ma to je mačka,one tako znaju arlaukat kao što dijete plače,dosad čuo bezbroj puta.Tako se uglavnom ženke glasaju
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 10:42   #5
Znam kak macka zavija, ali prvo je bio drukciji plac bas djete djete, pa sam i izasao i pogledao nigdje nista.. uostalom macke tamo u 2-3mj tako zavijaju najcesce. Al sve je moguce..
Ivan15421 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 13:01   #6
Imam hrpu mačaka oko kuće i znam kako to strašno može zvučati kad počnu urlati, kao plač djeteta, ili kao glas stare žene. Tako neku večer, kasno je bilo, prošla ponoć, ja u kuhinji jedem nešto, prozor otvoren, kao ono neka baba odmah ispod prozora počne vikat "jaoooo, jaoo"... Ja se usro, al ipak reko, idem pogledat na prozor da vidim kakva mi se to vještica usred noći mota po dvorištu. Pogledam ja, kad ono napaljeni mačak... Tako da je i ovo tvoje iskustvo vjerojatno bilo mačje glasanje, pogotovo kad se pare znaju zvučat zaista strašno...
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 13:32   #7
Moguce.. tj. onda je vjerovatno to. Al bilo je fora i jezivo, kao u horror filmovima .
Ivan15421 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 13:35   #8
mačke znaju sablasno i jezivo zavijat s jakim promjenama u zavijanju, ali to su ipak samo mačke...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 15:00   #9
Jbg gledanje "emily rose" je ostavilo tragova i nakon par godina..
Ivan15421 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 18:13   #10
To mogu biti mačke, ja sam ih imala, a onda u ono vrijeme parenja to cijele noći pjevale serenadu,zavijale, kao da govore među sobom ili šta ja znam

Ti si zamijenio plač djeteta za macu , ja bih rekla da mi ispod prozora jedan vrag (m)jauče
pahuljica08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 18:50   #11
evo jednog takvog arlaukanja

http://www.youtube.com/watch?v=p0glqwun2r0
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 19:42   #12
http://www.youtube.com/watch?v=964uC...eature=related
ili još bolje ovaj
__________________
Go beyond everything...
Unicorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 07:43   #13
Da, slažem se sa gornjim postovima i još ću nadodati, budući da tu oko moje kuće ima lijepi broj mačaka svih uzrasta, da svaka mačka drugačije zavija što ovisi i o prigodi koja je potaknula na zavijanje: drugačije zavijaju kad se svađaju, kad se pare, kad zovu jedne druge...
__________________
The total intelligence on the planet is a constant; the population is growing
gretel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 21:31   #14
a postoje priče da duhovi lutaju baš u tri ujutro jer je to suprotno od Isusove smrti na križu u 15:00!
pa sad...
AinotnA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 21:37   #15
jel ko kada čuo galebove.....dok se karaju...
mene su jednom probudili i stvarno sam bio zbunjen...
nešto između zavijanja , zapomaganja, stenjanja, urlanja...
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 17:41   #16
Quote:
Dear Prudence kaže: Pogledaj post
jel ko kada čuo galebove.....dok se karaju...
mene su jednom probudili i stvarno sam bio zbunjen...
nešto između zavijanja , zapomaganja, stenjanja, urlanja...
E, sad sam se sjetila. I srndaći kad se tjeraju znaju čudno zavijati, jeza.... Ko i ovi galebovi.
__________________
The total intelligence on the planet is a constant; the population is growing
gretel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 22:44   #17
To se srećo mačke pare
__________________
Jedem, dakle debela sam
trešnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 09:42   #18
ovaj dogadaj je objasnjiv, ali da, u svakom slucaju jako jezivo
Marwill is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 09:59   #19
Quote:
Ivan15421 kaže: Pogledaj post
Nocas oko 3.00 me probudio plac djeteta. Prvo nisam par sekundi mogao doci sebi jer sam bio jos u polu snu,kad sam se razbudio i dalje sam cuo zvuk koji me probudio. Otvorim vrata sobe, cuje se zvuk iz hodnika zgrade. Zvuk kao da djete pocme zavijati kao macka, potom na njegovo zavijanje pocme zavijati po glasu reko bih starija zena isto kao macka, onako jaukanje kao i plakanje.

U hodniku niceg nije bilo kad sam izasao,niti u podrumu niti na katu iznad. Kad sam se vratio opet je pocelo.

Jezivo u svakom slucaju..
I ja sam to doživio ali ne sam. To je bilo negdje posle osam na većer. U boravku nječakinja (tada je polazila srednju školu) gledala je neku seriju. Ja sam bio u drugoj prostoriji a vrata su bila otvorena. Drugaga nikoga nije bilo u kući. Jedan momenat mi se nječakinja obratila: "tetak, dal si sad nešto čuo i što bi to bilo". Ja da ju nebi preplašio rekao sam da se to sigurno čula sa televizije makar tada na televiziji nije bilo ništa takvoga. Ja sam čuo dječji plač ali onaj prvi plač bebe nakon poroda. To je opisala i nječakonja. To je trajalo nekoliko sekundi i onda je prestalo. Mala je rekla da je čula isto to ali da joj je sumljivo jer na televiziji nije bila takva scena, baš nešto potpuno drugo. Kad joj to spomenem veli da se dobro sjeća i osječa jezu kad se toga sjeti. Ja sam to čuo i prije ali prije puno godina. U kući ni tada ni onda nije bilo mačaka ni drugih životinja ni ikoga drugoga. A to se čulo u prostoriji a ne izvana.
lav1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 11:08   #20
Zajeba*o.. i cudno jako.

ja bi i reko da su macke bile kod mene al nemogu bas sa sigurnoscu ni to reci, jer stvarno niceg nije bilo u hodniku a vrata zatvorena, kad sam se vratio u stan opet pocelo.
Ivan15421 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.