Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 11:36   #4481
Quote:
baby doll kaže: Pogledaj post
Pozdrav, cure, tek krećem u potragu za vjenčanicom, možete mi dati neke okvirne cijene za Pronovias vjenčanice u Sposi u Zagrebu? I jesu li starije kolekcije jeftinije?
Da znam ima li uopće smisla ići tamo ako mi budžet ne paše
Ne znam cijene, ali znam da salon Katjusha ima dosta vjenčanica, koje ima i Sposa, ali po jeftinijim cijenama, pa ti možda ne bi bilo loše otići tamo i vidjeti kakve su cijene, sigurno su povoljnije nego u Sposi.
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:50   #4482
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Jel kod nas po salonima ima haljina ovog tipa?

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...1aa44ef08b.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...72ef1c81b3.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...c9e80d8852.jpg

Tak taj boho stil, da izgledaju ko da su napravljene od zavjesa i stolnjaka?
http://www.asos.com/asos/asos-bridal...1&gridcolumn=1
za 160eura se isplati probati, možeš bspl vratiti ak ti ne valja...
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:17   #4483
Hvala, ali em ne bi crop top, em nema mojeg broja : plus size :

Haljinu ću zapravo svakako dati šivati, sumnjam da će mi nešto zapesti za oko, ali bi htjela prije isprobati takve modele da vidim kak mi stoji.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:59   #4484
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Hvala, ali em ne bi crop top, em nema mojeg broja : plus size :

Haljinu ću zapravo svakako dati šivati, sumnjam da će mi nešto zapesti za oko, ali bi htjela prije isprobati takve modele da vidim kak mi stoji.
Obavezno hodaj po salonima i isprobavaj haljine. Ja sam bila uvjerena da ću šivati (isto plus size), ali sam na kraju našla koja mi je super, i nije bila onakva kakvu sam prvotno zamišljala..ovu sam odabrala
https://img.twojasuknia.pl/p/0/p2781...558ca8b165.jpg
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:02   #4485
Vidim da tema već neko vrijeme nije baš aktivna i sve mi se čini da su sve cure našle vjenčanicu osim mene hahaha vjenčanje mi je u sedmom mjesecu, a ja sve to nekako easy

Uglavnom, zanima me što mislite o kolekciji koju je izbacilo Nebo?
_lizzy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 11:35   #4486
Quote:
*NomenEstOmen* kaže: Pogledaj post
..ovu sam odabrala

prekrasna
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:54   #4487
Cure, zna netko kak se krecu cijene Aldukovih vjencanica?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 23:09   #4488
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Hvala, ali em ne bi crop top, em nema mojeg broja : plus size :

Haljinu ću zapravo svakako dati šivati, sumnjam da će mi nešto zapesti za oko, ali bi htjela prije isprobati takve modele da vidim kak mi stoji.
Jesi li pogledala haljine/vjenčanice američkog brenda Free people?
Nisu baš jeftine, a tu je i carina i pdv ako naručuješ s njihove stranice. Ako ti ne odgovara veličina opet je trošak povrata visok. Možeš bar pogledati. Ja sam majicu naručivala kad je bio besplatan shipping.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:48   #4489
Pozdrav udavace ��
Pratim vas vec dugo iz prikrajka al sad je ostalo jos 18 dana do mog dana pa vam mogu napisat neka moja iskustva s vjencanicama ☺
Nisam bas tip za obilaske salona, tako da sam isla samo u Sposu u Os i u Lukabu u Os..
U Sposi nisam nasla ono sto trazim, al me zato Marina iz Lukabu odusevila nakon pola sata razgovora s njom tako da sam tamo odlucila sivati vjencanicu iako nisam niti jednu probala.
Sve preporuke za Lukabu ��
Super mjesto za sve mladenke koje zele nest modernije i nest svoje dodati vjencanici ��
Anci2903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 18:18   #4490
2 u 1 vjenčanica

Pozdrav drage moje
Friško sam zaručena pa se sad tek priključujem...
Naime, nalazimo se u Dublinu, pa moja potražnja za vjenčanicom može biti opširnija, ali iskreno, imam na umu nešto što je još novo kako mi se čini, s obzirom da nisam takvu ideju vidjela nigdje osim na internetu
2 u 1 vjenčanica iliti bujna vjenčanica koja ima suknju za skinuti pa se mlada ne mora presvući poslije ponoći :klap:
Ideja mi se odavno sviđa jer zaista želim cijeli dan provesti kao princeza s obzirom da se planiram udati samo jednom ahhaha
Dakle moje pitanje je da li ste vidjeli takve vjenčanice u Osijeku, možda i okolici ili čak i Zagrebu?
Hvala puno svima unaprijed
wania is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 21:14   #4491
Quote:
wania kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage moje
Friško sam zaručena pa se sad tek priključujem...
Naime, nalazimo se u Dublinu, pa moja potražnja za vjenčanicom može biti opširnija, ali iskreno, imam na umu nešto što je još novo kako mi se čini, s obzirom da nisam takvu ideju vidjela nigdje osim na internetu
2 u 1 vjenčanica iliti bujna vjenčanica koja ima suknju za skinuti pa se mlada ne mora presvući poslije ponoći :klap:
Ideja mi se odavno sviđa jer zaista želim cijeli dan provesti kao princeza s obzirom da se planiram udati samo jednom ahhaha
Dakle moje pitanje je da li ste vidjeli takve vjenčanice u Osijeku, možda i okolici ili čak i Zagrebu?
Hvala puno svima unaprijed
Tara Keely 2210 je jedan od najpopularnijih takvih modela, ne znam koji ti je budžet pa ću samo navesti sve kojih se sjetim da su imale takve modele u svojim kolekcijama ako ti je opcija šivanje
Neke od njih sigurno nemaju u Zg/Os, no puno veća šansa da ćeš ih naći u Irskoj
Provjeri Rosa Clara, Berta, Monique Lhuillier, Nicole vjenčanice (ne znam točan naziv, Talijani su u pitanju).

A znam da sam vidjela i nekoliko na stranici David's Bridal, no nemam pojma gdje su im trgovine pa provjeri
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:03   #4492
Hvala

Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Tara Keely 2210 je jedan od najpopularnijih takvih modela, ne znam koji ti je budžet pa ću samo navesti sve kojih se sjetim da su imale takve modele u svojim kolekcijama ako ti je opcija šivanje
Neke od njih sigurno nemaju u Zg/Os, no puno veća šansa da ćeš ih naći u Irskoj
Provjeri Rosa Clara, Berta, Monique Lhuillier, Nicole vjenčanice (ne znam točan naziv, Talijani su u pitanju).

A znam da sam vidjela i nekoliko na stranici David's Bridal, no nemam pojma gdje su im trgovine pa provjeri
Hvala puno... gledala sam po stranicama naših trgovina i našla sam u Zagrebu salon Artajan i oduševljena sam, ali vjerujem da su cijene ajme
pregledat ću sve što si mi napisala, pa ako uspijem i naći ovdje, bit će super
wania is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 09:17   #4493
Quote:
wania kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage moje

Friško sam zaručena pa se sad tek priključujem...

Naime, nalazimo se u Dublinu, pa moja potražnja za vjenčanicom može biti opširnija, ali iskreno, imam na umu nešto što je još novo kako mi se čini, s obzirom da nisam takvu ideju vidjela nigdje osim na internetu

2 u 1 vjenčanica iliti bujna vjenčanica koja ima suknju za skinuti pa se mlada ne mora presvući poslije ponoći :klap:

Ideja mi se odavno sviđa jer zaista želim cijeli dan provesti kao princeza s obzirom da se planiram udati samo jednom ahhaha

Dakle moje pitanje je da li ste vidjeli takve vjenčanice u Osijeku, možda i okolici ili čak i Zagrebu?

Hvala puno svima unaprijed


Bok! Ja sam kupila takvu vjencanicu, dizajnerica Tanya Grig, salon Katjusha i meni je fenomenalna! Prvo sam mislila da necu skidati taj til, jer je predivan, ali je bilo toliko vruce da sam morala. Pogledaj na njenoj stranici, ima par takvih modela. I sretno s potragom!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sovica Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:52   #4494
Cure, ima li itko od vas iskustva da niste bile zadovoljne krajnjim rezultatom sivanja vjencanice i da ste odbile preuzeti (i platiti preostali iznos osim onog sto je ostavljeno kao akontacija), jer to nije ono sto ste u startu zamislile?
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 10:38   #4495
Quote:
wania kaže: Pogledaj post
Hvala puno... gledala sam po stranicama naših trgovina i našla sam u Zagrebu salon Artajan i oduševljena sam, ali vjerujem da su cijene ajme
pregledat ću sve što si mi napisala, pa ako uspijem i naći ovdje, bit će super
U Artajanu su ti cijene najma oko 6.500kn takvih modela.

Buduci da pitas za Osijek, mozda ti je Novi Sad opcija, puno je jeftiniji najam u Srbiji.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 19:44   #4496
Dala sam sivati divnu crop top vjencanicu. Bas je kako sam htjela i jako sam zadovoljna.
E sad... muci me tih 5-10cm golog trbuha, kako ce to u crkvi proci? Gore je sve zatvoreno, 3/4 rukavi. Sto mislite?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 10:55   #4497
Ako imaš dobrog župnika/svećenika koji će te vjenčat - neće proć

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:31   #4498
Po meni nije bitno kako će proći kod svećenika, stvar je kulture i poštovanja kako se ide u crkvu. Ja bih se na tvom mjestu pokrila i to je to.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:10   #4499
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Po meni nije bitno kako će proći kod svećenika, stvar je kulture i poštovanja kako se ide u crkvu. Ja bih se na tvom mjestu pokrila i to je to.
slažem se...meni je vjenčanica cijela u komadu sa debljim spuštenim naramenicama pa sam svejedno dobila molbu od svečenika koji nam je ujedno i prijatelj da pokrijem bar dio ramena ispod naramenica....

stavi malo deblji pojas koji lako kasnije skineš
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:49   #4500
Quote:
baby doll kaže: Pogledaj post
Dala sam sivati divnu crop top vjencanicu. Bas je kako sam htjela i jako sam zadovoljna.
E sad... muci me tih 5-10cm golog trbuha, kako ce to u crkvi proci? Gore je sve zatvoreno, 3/4 rukavi. Sto mislite?

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Ako inače ideš na misu u crop topu i prolazi, onda će ti i sad...

Osobno ne bih niti razmisljala hoce li proc ili ne, normalno da bih se pokrila..
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.