Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2011., 19:19   #41
Jako rijetko, jer nisam ni inače baš ljubitelj kafića, ali odem ponekad (ne na kavu, nju ne pijem).
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 23:16   #42
Ponekad.
Doduse, nisam nikad ciljano otisla na kavu sama sa sobom, najcesce to bude kad imam neku rupu u rasporedu.

Zapalim, procitam novine, tu i tamo obavim pokoji telefonski razgovor i uzivam u miru.
I boli me briga sta tamo netko koga ni ne poznajem misli o tome kak ja sama sjedim na kavi.

Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 00:22   #43

Ne pijem kavu, ali da sad idem popit sok ili nešto, sama - nikad.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 08:32   #44
Ciljano ne odem nikad ali mi se često desilo da bi morala ubit negdje pol sata ili više a ne isplati mi se doma pa sjednem na kavu sama

I nije mi bed uopće, dapače. Uzmem si novine, u miru božjem prolistam, popijem kavicu
Milina
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 09:26   #45
da, nemam problema s time
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 14:34   #46
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
Ponekad.
Doduse, nisam nikad ciljano otisla na kavu sama sa sobom, najcesce to bude kad imam neku rupu u rasporedu.

Zapalim, procitam novine, tu i tamo obavim pokoji telefonski razgovor i uzivam u miru.
I boli me briga sta tamo netko koga ni ne poznajem misli o tome kak ja sama sjedim na kavi.

Tako nekako i ja. Uglavnom sam to prije znala raditi i nisam imala nikakav problem s tim, a sad idem samo na dogovorene kave. (s drugim ljudima)
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 16:23   #47
idem.
kada obavim shopping redovito sjednem na kavu da se odmorim.
ili ako mi se kljuca u miru i čita novine/knjigu a birc se našao prikladno usput. kava u kafićima je nemjerljivo bolja od one doma napravljene. pogotovo kad je bezkofeinska u pitanju. cappuccino također, nijedan iz vrećice nije ni približno dobar kao onaj iz automata.
naravno, biram mjesto gdje je meni ugodno okruženje.nije svaki birc pogodan za sjedanje u miru i čitanje knjige.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 17:18   #48
Idem,ali ako sam već u gradu zbog nekih obaveza pa imam viška vremena.S druge strane nikad mi nije palo na pamet da idem ciljano od kuče sama na kavu,a ima kafić 10 metara od mene.Nekako mi je veči gušt popit kavu na miru doma.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 19:15   #49
idem, bez problema. osim u birc u kojem mi donesu "uobičajeno" čim uđem, sasvim mi je normalno sjesti sama ako imam neku rupu u rasporedu, uzmem novine, pijuckam sok....milina
imam previše godina da bi brinula što netko o tome misli
__________________
bolje je šutjeti i pustiti ljude da misle kako si budala nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 19:23   #50
Idem ako idem nesto obavit pa usput...ciljano da idem iz kuce u lokalni kafic mi je bezveze....ne razbacujem novce tako...radije dona gustam

Sent from my U8650 using Tapatalk
ZoomZoom is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 21:07   #51
idem kad se zaželim malo mira
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 20:11   #52
Da. Kad mi se pije kava.

Ne idem planski sama na kavu, ali ako mi se pije kava, a sama sam, sjednem i popijem kavu. Ako imam s kim u tom trenu popit kavu super, al ak ne neće me to što nemam nikog kraj sebe spriječit da pijem kavu ako mi se pije u tom trenutku.

Čitam novine, vrtim neke filmove u glavi, guštam u kavi i cigareti...

Valjda je nama koji baš guštamo u kavi to najprirodnija stvar...
fuzzy lili is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 20:17   #53
obožam sam sjest na kavu

i razmišljat ko bi mi, joj joj, pasal da je smenom


__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 21:38   #54
bas si razmisljam ovih dana kad djeci pocne skola iskoristit bar po ure i sist sama na sok , ne zamaram se time oce ko gledat u mene i komentirat joj vidi ove sama sidi , gluposti
__________________
*New Age*
naivna budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 22:35   #55
Ako nešto obavljam u gradu, pa imam viška vremena do nekog dogovora ili neke druge obaveze, onda znam sama sjesti u kafić i uživam u finoj bijeloj kavi. Još ako se može naručiti neki fini kolač.... Savršeno!

U torbi obavezno imam knjigu, pa čitam uz kavu i tako mi vrijeme brže prođe. Nije mi jasno zašto je to nekima neugodno? Meni je to skroz normalno.
Ela Manu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 13:33   #56
znam, kad imam rupu između predavanja, prije mi je bio bed, al vise nije...bas me briga kaj ce neko rec...
dodjem, narucim kavu, prolistam novine, i pogledam kaj imam za fax ili ugl odem u birc do faxa, a tamo me vec znaju konobari pa se i snjima razgovaram, tak da stvarno nije nikakav problem...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 13:38   #57
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
idem.
kada obavim shopping redovito sjednem na kavu da se odmorim.
ili ako mi se kljuca u miru i čita novine/knjigu a birc se našao prikladno usput. kava u kafićima je nemjerljivo bolja od one doma napravljene. pogotovo kad je bezkofeinska u pitanju. cappuccino također, nijedan iz vrećice nije ni približno dobar kao onaj iz automata.
naravno, biram mjesto gdje je meni ugodno okruženje.nije svaki birc pogodan za sjedanje u miru i čitanje knjige.
Potpis.

Quote:
lake of fire kaže: Pogledaj post
znam, kad imam rupu između predavanja, prije mi je bio bed, al vise nije...bas me briga kaj ce neko rec...
dodjem, narucim kavu, prolistam novine, i pogledam kaj imam za fax ili ugl odem u birc do faxa, a tamo me vec znaju konobari pa se i snjima razgovaram, tak da stvarno nije nikakav problem...
Tako je i meni.Imam grupicu na faksu,ali nemamo svi uvijek predavanja u isto vrijeme i nekad sjednem na kavu.

Meni je gušt sjedit solo,pogotovo na jutarnjoj kavi.
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 14:46   #58
odem sama na kavu bez pol frke.
ako nekom smeta, ne mora gledat u mene.

nije da idem planski van na kavu "sama sa sobom", nego onako u nekim predasima, neka pauza u danu ili tokom vrludanja po gradu ili naprosto kad poželim sjest i odmorit se od nečega ili čekam nešto... ili naprosto poželim popit kavu.

i baš mi je gušt. fino - mir, sjedneš malo, mozak na pašu, popiješ kavicu... ma super.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 15:03   #59
Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
... al me začudilo kad mi je neki dan jedan od konobara prokomentirao to da 'se svi pitaju da kak ja tak solo i da je to bezveze i da ispada koda ocekujem nekaj...'
Pa zar toga još ima?

Gomila ljudi po kafićima je solo, pije kavu, čita novine ili što već, ne znam kome je to još može biti čudno.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 11:02   #60
Ha ne znam, meni bude dosadno i pomalo neugodno gledati okolo dok dođem ranije od društva, pa sjedim sama i blejim, a kamoli sjest ciljano sama negdje na kavu... Nije mi to nekako gušt. Novine pročitam na netu, pa nije da mi je to napeto raditi u bircu uz kavu, a ionako sam ponekad prelijena i da s društvom odem na kavu, a kamoli sama...
OneOfTheHidden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.