Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 17:38   #1
Arrow Malinska

ejj... Dal ko ide na more u Malinsku u 7. mj????
conversica_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 20:30   #2
bila prošle godine....truljkavo i gadnjikave plaže
__________________
Limeni: idem spunat jastučić dok me ne odbaci tokom noći :cry:
reptilia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 21:14   #3
I ja bila neke godine. Meni također bez veze. Ništa se ne dešava i plaže bez veze.
ninana23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 08:20   #4
Idemo na Krk, ali ne u Malinsku vec Krk...
Ljetovao sam par godina na Krku i bio po svuda, svida mi se otok. Ali ovisi sto strazis...
Sta ti ides ove godine tamo ili?
Bajic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 16:11   #5
malinska

ej conversice kc...pa ja cu u malinsku ove godine evo..uz krk idemo jos i na pag i rab..bit ce ludilo.ali ove god prvi puta gremo u malinsku tako da ne znam kako je tamo..osim da postoji club crossroad..
inace i ja sam iz kc..
pozzz
 
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:56   #6
imate i neki klub boa...u centru grada, pa je na zatvorenom (nije ko crossroad otvorenog tipa)...navodno je taj boa neki novi fensi šmensi, brijem da cak imaju i sajt na netu.otvorio se proslog ljeta...nisam bila...tak da ne znam kakvo je..nije to moj đir bas
__________________
Limeni: idem spunat jastučić dok me ne odbaci tokom noći :cry:
reptilia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:08   #7
malinska je taaako dosadna. Bogu hvala pa ima okolnih gradića a krk nije baš tako velik za obić.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:43   #8
Po meni je najbolje bas u Krku na Krku...
Imam najvise sadrzaja...
Ima ok plaze, razno razlicite, nekak za sve ukuse po nesto, a opet imas birceva, ima par lijepih i finih restorana i ima nocnog zivota. Tako da je se u principu nemoras od tamo micat nikud.
Malinska, pa ono, ima par birceva ali sto se tice drugih stvari, neznam..plaza mi tam bas i nije nes..ono prolzai, al to je to...ako zelis u cross moras autom, jerbo nije bas tako blizu. Jedino sto ima sada ona Boa...ali to je manje vise to...
A baska, sta ja znam, plaza je super, samo kada se sjetim koje su tamo guzve preko sezone, al mi se uvijek zaletimo bar na jedno kupanje tam. S tim da nisam tamo nikad izlazio bas, ali nije da sam i vidio nes posebno...
Ja bas ove godine opet idem na Krk i bit ce do jaja!
Bajic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 00:11   #9
Boa je dobar klub, ponekad puste previše ljudi, ali glazba je odlična i definitivno je bolji od preogromnog Crossroad-a koji je više za klince i turiste.
mali_tomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:11   #10
Quote:
reptilia kaže: Pogledaj post
imate i neki klub boa...u centru grada, pa je na zatvorenom (nije ko crossroad otvorenog tipa)...navodno je taj boa neki novi fensi šmensi, brijem da cak imaju i sajt na netu.otvorio se proslog ljeta...nisam bila...tak da ne znam kakvo je..nije to moj đir bas
dal u cross puštaju mlađe od 18?
_tut_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:21   #11
Imam visku blizu Malinske i svake godine mi je jos bolje. BOA mi je nekak banana jer je u podrumu a Cross je OK osim subotom kada je krcato i kada ima previse dece
Dameer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 13:58   #12
Ak ideš u Malinsku onda se ideš odmarat, a ne tulumarit (iako postoje clubovi Crossroad i Boa). A ak si autom briješ po Krku pa ima i drugdje za otić...ne znam na kojima ste vi plažama bili (oni koji jesu), ali desno os Malinske prema Njivicama ima tzv. Rajska cesta i plaže su fenomenalne - bor, stijena, more...naravno ak takve plaže volite...ak vam se kupa na pješčanim plažama onda Malinska nije za vas...
hrks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 13:58   #13
aha, najljepše plaže na krku su u njivicama i u baškoj. za izaći navečer grad krk definitivno. malinska je dosadna u svakom pogledu
bubili mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 23:44   #14
plaza u malinskoj je prelosa, ono nema plaze 10 metara za 5 metara u moru da mozes bacit picigin sa ekipom, nego sve poplocano, betonirano i govno pravo.. a oni trampolini, banane i sl stvari su preskupe i tamo samo zauzimaju mjesto.. doduse ima jedna fina plaza malo dalje od malinske, u Poratu, samo su tamo starci i djeca, ali zato najbolja plaza je u onom Kijacu odma kod Njivica i tamo je bas lijepo...

za izaci van ima Cross koji je iz godine u godinu sve lošiji (pogotovo sto se tice cijena - mala piva i to ozujska 14 kn, s time da platim upad min. 30 kn bez konzumacije) sadrzaj u crossu katastrofa, uvijek isto severina, edo maajka, let 3, urban i to opale cijenu od 80 kn, a ja ocu ici na gornji floor koji je puno bolji...
Boa je isto bezveze, udes unutra svi te gledaju jer nosim kratke hlace ili starke, ono wtf jebes takve klubove di se punoljetan moras borit da udes unutra i to je sve.. najbolje cak sjest sa pivom na rivu i udaraj!
__________________
ne dajem autogram
Supervillain is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 15:45   #15
Zna netko gdje se u Rijeci mogu kupit ulaznice u prtprodaji za Prljavce u crossu 22.8?
_tut_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 20:23   #16
Quote:
_tut_ kaže: Pogledaj post
Zna netko gdje se u Rijeci mogu kupit ulaznice u prtprodaji za Prljavce u crossu 22.8?
pa kupi ih u crossu ili pošalji mail na izlasci.net jer oni djele ulaznice, bar sam ja tak neki dan napravio i dobio
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 20:39   #17
Zna li netko gje je škola u Malinskoj? Ako je tamo uopće ima...
messi2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 09:35   #18
ima OŠ Malinska-Dubašnica, a adresa je Stipkino 7, mjesto Bogovići
Ne poznajem Malinsku tako dobro da bih znala di su točno ti Bogovići (znam da spadaju pod Malinsku)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 21:09   #19
Evo ja ko baba iz bolesti.. s pitanjem nakon zadnjeg komentara od prije 3 godine...
Gdje je točno Cross? Nigdje ne mogu naći točnu adresu.. Za mjesec i pol stižem u Malinsku pa malo istražujem koliko će mi što biti daleko. Unaprijed hvala!
Luxurious is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 20:21   #20
Tražim apartman

Tražim apartman u Malinskoj, dvije odrasle osobe i dijete od 3 godine, klima uvijet, blizina šljunčane plaže primjerene maloj djeci u periodu od 25.7. do 30.7.

Ponude na pm

Hvala!
dalia123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.