Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2013., 10:30   #61
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
imam važno pitanje i molim odgovor

hoće li igra gta 5 izaći za pc prije 2014 godine?
To pitaj svog najboljeg prijatelja koji se zove google
http://www.info.ba/tekstovi1_tekst.aspx?tid=19138
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 13:50   #62
A ajde mi nabroji najpoznatije ljude u Hrvatskoj ovoga stoljeća. Ne mislim na Todorića. Nego one koji će tek uspjeti, ili one koji će postati popularni zbog nečega paranormalnoga kao Ingo Swann, po imenu i prezimenu, ako si stvarno bio u budućnosti, trebao bi to znati.
Zyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 23:40   #63
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Krivo si povezao, sve si stavio pod isti kišobran događaja. Ali ja sam kriv, da sam znao da će te zanimati možda sam prvo trebao napisati kronološki tijek povijesti da te ne buni.
Uglavnom ratovi nisu povezani sa seobom. Seoba je usljedila nekoliko generacija od sada, a primaran razlog su bile klimatske promjene. Ne brini, nitko od vas i vaše djece neće doživjeti seobu tako da se ne trebaš opterećivati sa time jer je to bio jedan tužan i potresan događaj za Europu. Zauvijek ostaviti pradjedovinu i tlo u kojoj su pokopane generacije.. Tolike suze su isplakane na odlasku

Što se tiče islama, on će se i prije seobe raširiti diljem Europe, biti će ih od Francuske preko Njemačke i Skandinavije pa sve do Češke i Bugarske. Nema ništa strašno u tome jer kršćana će svejedno biti sve manje i manje pa muslimani ionako neće biti nikome trn u oku jer nije riječ o nekim fundametalistima kakvim ih danas doživljavate već je riječ o običnim ljudima imigrantima, izbjeglicama. Europi će trebati radne snage i muškaraca jer su Europljani starili a djecu nisu pravili. Uglavnom islam će se širiti po Europi imigracijom iz Afrike, Azije i sa Balkana, velikim natalitetom, te mješanjem brakova. Muslimani će uglavnom živjeti po europskim gradovima dok će manji gradići i sela uglavnom zadržati kršćanski karakter.

Albanija neće zauzeti ništa ratom, ne znam kako si to zaključio. Natalitetom će se proširiti po južnoj Srbiji, istočnoj Crnoj Gori, po cijeloj Makedoniji, zapadnoj Grčkoj.. ima ih svuda od Beča i Praga do Beograda tako da su jednostavno postali najbitniji i najstabiliniji politički faktori ovog dijela Europe koja je u njima prepozala lidere i to je to. Tek nakon seobe Albanci će sa Bošnjacima i Turcima potpuno zavladati Balkanom jer će ga većina Hrvata, Srba, Grka i Bugara napustiti.

Primjećujem da si ti Srbin ili Crnogorac pa ćete možda zanimati i ovo: nakon općeg kolapsa zapada (znači prije seobe, je li me pratiš?) Kina i Rusija su preuzele glavnu ulogu u svijetu tako da je Srbija naglo ojačala svoj položaj i dobila pomoć od Rusije. Budući da je cijelo susjedstvo bilo na koljenima zbog pada zapada, Srbi su pokušali poravnati neke stare račune sa Albancima, Bošnjacima i Hrvatima ali ih je u sveopćem vojnom pohodu na to novo Dušanovo carstvo djelomično stopirala Kina, Albanski saveznik. Svejedno su udarili na Kosovo, Makedoniju, Bosnu i Hrvatsku. Budući da Hrvatska bila zemlja bez vojske, a usput je ostala i bez saveznika zbog općeg kolapsa zapadnih zemalja, jedina koja se konsolidirala i pritekla u pomoć Hrvatima i Albancima jest bila Italija. Na stranu Srba se zatim direktno umješala i Rusija, nakon par bitaka su nastupili mirovni pregovori. Nacrtane su nove granice velike Srbije, velike Albanije, velike Italije.. i ne samo ovdje, svuda po Europi je bio iskorišten trenutak općeg pada zapada za rješavanjem starih računa i nova crtanja granica. Grci i Turci na Cipru, Velika Mađarska od Slovačke do Transilvanije, neovisne Baskija i Katalonija i tako dalje.
Na koju godinu mislis da ce biti sve ovo negdje 2030 ili kasnije
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 00:11   #64
2240

Kršćanstvo je blijedi iz američke kulture

nakon stoljeća propadanja, Kršćanstvo je na rubu nestajanja iz američke kulture. Velika većina stanovnika SAD-a sada je ateist, agnostik ili.


Smrtonosna heatwaves kuga Europa; tradicionalna poljoprivreda je desetkovan

Heatwaves veća nego što je zabilježeno u 2003 postali godišnja pojava u ovo doba. *

U vrhuncu ljeta, 2085 godine temperature u većim gradovima poput Londona i Pariza do preko 40 ° C. U neke od južnih dijelova kontinenta, temperature iznad 50 ° C su izvijestili. Tisuće umiru od toplinske iscrpljenosti.

Šumski požari bijes u mnogim mjestima * , dok su dugotrajne suše, u tijeku uzrokuje mnoge rijeke pokrenuti trajno suha. Španjolska, Italija i Balkan se pretvara u pustinju naroda, sa sličnim klimatskim uvjetima u Sjevernoj Africi.

To razdoblje snažno obilježava kraj tradicionalne poljoprivrede za mnogim zemljama EU, i vidi uspostavu cjelovite nove poljoprivredne sustave temeljene na pomno kontroliranim zatvorenim sredinama. U kratkom roku, to uzrokuje ogroman društveni i gospodarski poremećaj, ali na duži rok pridonosi boljitku čovječanstva.
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 10:29   #65
Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
Skoro sam zaboravila! Zašto Slaven u misiji među Slavenima nosi židovski nadimak? Jel zbog Jasenovca?
Azaryahu = Azarija. Dobio sam to ime. Nosim ga iz istog razloga zbog čega i vi gotovo svi nosite židovska imena.
Ili stvarno misliš da su Andrija, Matija, Ilija ili Marija vaša unikatna hrvatska, to jest slavenska, imena?

Vidiš li sada uski fokus svoje percepcije i znanja, Pepa Prase, i shvaćaš li zbog čega izbjegavam rasprave?
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 10:38   #66
Quote:
worldbridger kaže: Pogledaj post
Zanimljiv pogled. Cao frende.

Mene recimo zanima kako objašnjavate tokove vremena? Sigurno znate da ima više paralelnih tokova stvarnosti i vremenskih linija, te da nećemo svi nužno završiti u budućnosti iz koje dolaziš. Možda nećeš ni ti više.

Što vam točno prijeti tada? (i kad je to točnije?)
Je li se dešava neki veliki kozmički događaj za 15ak godina?
Kakva je računalna tehnologija? Kako izgledaju procesori?
Koliko su prosjećne temperature više od danas i koja je situacija sa metanom?

Hvala!
Samo je jedna budućnost. Koja se može promjeniti.
Ja se ne mogu vratiti. Žrtvovan sam ostati ovdje da pokušam promjeniti tijek koji vodi ka negativnim i pogubnim događajima jer takve događaje trebamo izbjeći.

Ne smijem ti pisati o računalima ili bilo kakvim inovacijama za 15ak godina, ne smijem davati ideje već takve stvari moram pustiti predodređenima za to da postignu. Jer nije vam svima dano isto.

Temperature su porasle za 3 celzijeva stupnja.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 10:44   #67
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Azaryahu = Azarija. Dobio sam to ime. Nosim ga iz istog razloga zbog čega i vi gotovo svi nosite židovska imena.
Ili stvarno misliš da su Andrija, Matija, Ilija ili Marija vaša unikatna hrvatska, to jest slavenska, imena?

Vidiš li sada uski fokus svoje percepcije i znanja, Pepa Prase, i shvaćaš li zbog čega izbjegavam rasprave?
Ne vidim! Pepa prase gotovo sigurno nije židovsko ime. Ali svejedno hvala ti što si mi pojasnio ono što sam i sama znala, bez da si mi odgovorio na pitanja.

I ja sa tobom ne raspravljam, samo pitam stvari koje me zanimaju nekoga koji ima bolju percepciju od mene. Inače dolazim prošlosti ali to je za drugu temu.
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 10:49   #68
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
hvala još jednom na odgovoru..
ovo što si napisao, definitivno je jedan mogući scenarij..
samo ne znam zašto misliš da nešto možemo promjeniti? zar ne znaš koliko malo utjecaja imamo na stvari oko nas, i zapravo nitko ne zna na koji način nešto poduzeti... da krv poteče ulicama, i to smo vidjeli.. pa opet ništa.
dok se ogormna masa ljudi ne promjeni iznutra, u svojim glavama i dušama, ništa od svega. vidimo se u budućnosti.

da, i zašto misliš da mi iz ovog vremena imamo ikakve veze s tom kataklizmom koje se bojite?
Fantastično si napisala. Tako treba razmišljati, potrebna je promjena iz unutra.

Zato jer je krenulo niz brdo sa vašom generacijom. Zavladala je pohlepa, oholost, bludnost, proždrljivost, nemilosrđe, olaka osuda drugih, panika, strah, mržnja i razvratnosti svake vrste, a koje ste usadili i u srca vaših potomaka te su se i oni počeli ponašati isto.
Ali vi imate nadu, vi možete podučiti vaše potomke, vašu djecu, unuke i nećake da se vrate Bogu.

Ako ne vjerujete meni, slušajte bar poruke od majke Kristove, Marije Međugorske. Gospe iz Međugorja
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 10:51   #69
Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
Na koju godinu mislis da ce biti sve ovo negdje 2030 ili kasnije
Napisati ću vam kronologiju događanja jer vidim da vas sve više manje zanima isto.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 11:05   #70
Quote:
Zyon kaže: Pogledaj post
A ajde mi nabroji najpoznatije ljude u Hrvatskoj ovoga stoljeća. Ne mislim na Todorića. Nego one koji će tek uspjeti, ili one koji će postati popularni zbog nečega paranormalnoga kao Ingo Swann, po imenu i prezimenu, ako si stvarno bio u budućnosti, trebao bi to znati.
Pa kada mladi momak ili cura to pročitaju da se šokiraju? Kolega, imaš li trunke zdravog razuma?

General Ante Gotovina će biti upisan u povijesnim knjigama između ostalog i kao predsjednik Hrvatske.
Kada se HDZ sroza i kada ta najveća konzervativna opcija bude na koljenima, zapad će osnovati novu konzervativnu opciju među Hrvatima, a Gotovinu će pogurati ga na čelo države što će opet ujediniti većinu Hrvata.

Paranormalci su marginalci, ništa vam od toga neće opstati niti će se znati za njih. Bolje čitajte Bibliju i molite da na vas siđe Duh Sveti, nego što se bavite vanzemaljcima, reptilima ili tarotom.
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 11:07   #71
Pepa prase, možeš li mi pojasniti što si mislila pod ovim?

Quote:
Pepa prase kaže: Pogledaj post
Jel zbog Jasenovca?
__________________
Bez panike, ovo je samo test.
Azaryahu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 11:35   #72
Nema neke velike filozofije. Ili si shvatio ili nisi, objašnjavanjem se upropasti poanta. Jel možeš ti definirati "vrijeme" i reći kada će Einsteinove šašave teorije biti napokon (javno/globalno) shvaćene kao praznovjerje jedne generacije?
Pepa prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 12:59   #73
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Napisati ću vam kronologiju događanja jer vidim da vas sve više manje zanima isto.
Dali misliš da će ova 2013 ostati upamčena i doživljena kao jedna tragedija oko navedenog vulkana kao supervulkanska erupcija koja će uništiti grad Ciudad de Mexico. Po tome će biti vjerojatno na desetine miliona mrtvih i žrtave te prirodne katastrofe.
i ova zima na prijelazu 2013/2014 će biti najhladnija u posljednjih 100 godina sa temperaturama koje bi se kretale ispod -30 stupnjeva kao svakodnevnica. Misliš na tako nešto.
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 14:29   #74
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Fantastično si napisala. Tako treba razmišljati, potrebna je promjena iz unutra.

Zato jer je krenulo niz brdo sa vašom generacijom. Zavladala je pohlepa, oholost, bludnost, proždrljivost, nemilosrđe, olaka osuda drugih, panika, strah, mržnja i razvratnosti svake vrste, a koje ste usadili i u srca vaših potomaka te su se i oni počeli ponašati isto.
Ali vi imate nadu, vi možete podučiti vaše potomke, vašu djecu, unuke i nećake da se vrate Bogu.

Ako ne vjerujete meni, slušajte bar poruke od majke Kristove, Marije Međugorske. Gospe iz Međugorja
Koja si ti budala,ali stvarno jesi
ne razumijem zasto vec nisi dobio ban forever
idi trollaj tamo pod relegiju,a ne tu
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 18:22   #75
Kako si žrtvovan? prije koliko si godina došao?
Zyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 19:29   #76
Quote:
Zyon kaže: Pogledaj post
Kako si žrtvovan? prije koliko si godina došao?
Možda se sam žrtvovao.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 22:28   #77
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Na takve stvari od mene ne možeš dobiti odgovor. Kada bih ti rekao, sutra bi mi došao po još. I prekosutra opet. I ne bi mogao stati...

I ne samo ti, već i mase drugih željnih brzoga novca. Je li uopće tko može pojmiti situaciju kada ima nekoliko milijuna istovremenih dobitnika na lottu?

Što se tiče rata kao oružanog sukoba u obliku kojega ste poznavali kroz vaše 20. stoljeće, njega na vašem prostoru neće biti skoro vrijeme. Ovo vaše vrijeme je vrijeme mira, vrijeme kada oružje miruje. Vaše potomke će dopasti vrijeme nemira i novih preslagivanja.
Samo jedan listic i prestat cu, casna pionirska

A reci mi jos nesto, je li te tu dobacio George Wells, poznat jos i kao Alexander Hartdegen ili mozda Marty McFly i Emmett Brown?
__________________
ignorancija je kljuc.
son of a gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 09:49   #78
Quote:
Azaryahu kaže: Pogledaj post
Ako ne vjerujete meni, slušajte bar poruke od majke Kristove, Marije Međugorske. Gospe iz Međugorja
dragi azaryahu, Međugorje je prijevara.. najobičnija vjerska turistička atrakcija, poligon za zarađivanje novca pojedinaca koji su u tome.
Najobičnija farsa. Informiraj se malo što se tamo događa, nemoj biti vjernik ispranog mozga.
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 10:18   #79
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
dragi azaryahu, Međugorje je prijevara.. najobičnija vjerska turistička atrakcija, poligon za zarađivanje novca pojedinaca koji su u tome.
Najobičnija farsa. Informiraj se malo što se tamo događa, nemoj biti vjernik ispranog mozga.
daj mi cvrst dokaz da se gospe nije ukazala u medjugorje?ako vatikan nije prizna ali nije ni odbacija,ali izgleda da si ti prepametan!isa san malo off topic
trogir31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 10:21   #80
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Možda se sam žrtvovao.
Da... Možda se spalio na lomači... Ili samo uzeo lopatu i pokopo se... Kada svakoga sluša... To vam je svima pouka, ne slušajte doslovno nekoga kada vam kaže uzmi lopatu i pokopaj se, ili daj se spali.

Daj reci kako si žrtvovan! I kada si došao tu. I kako
Zyon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.