Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2015., 15:43   #81
Quote:
wiki pedia kaže: Pogledaj post
A gledaj, kao prvo ja nemam ženu, frenda koji to pokuša odjebem, a uostalom mislim da je to pomalo rasistička i šovinistička spika, slobodno samostalno zaključi zašto.
Nije mi pod Nijemcima loše. Možda je pod muslimanima bolje, samo sam dao par trivijalnih primjera da prikažem da želim zadržati razinu slobode koju poznajem. Žene cijenim definitivno više nego muslimani jer im dajem slobodu da odlučuju i ne namjeravam im upravljati životom. Vole one i prošetati u majci do pol trbuha i biti primljene za guzu i pričati o Sartreu. Smiju mi se i bahatiti i smije njihov izbor nekad pobijediti.
de wengen is offline  
Old 20.08.2015., 15:43   #82
Quote:
Amy Triptyline kaže: Pogledaj post
Kako mogu u isto vrijeme biti i žensko i šovinist?

Zar šovinisti nisu oni koji propagiraju seksizam i ženomrzačke stavove?

Ne kužim.
Ne.
wiki pedia is offline  
Old 20.08.2015., 15:44   #83
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Koga nekoga prozivam?
Prozivam onog ko kaze da bi snajperom, bodljikavom zicom i minskim poljem na izbjeglice koji bjeze od terora kojeg se i vi bojite?
Ako je lose sto prozivam nekog ko bi na djecu snajperom, bodljikavom zicom i minskim poljem samo zato jer bjeze da ih neko ne ubije, onda ok odoh ja među svoje.

Samo mi reci gdje su ti moji?

P.s. Znas li i jesi li svjestan da ovi ljudi, muslimani, pa i i ja kao musliman bih bio ubijen od strane ISIL-ovaca?
Ej ej ej.

Ja ne govorim o ISIL-u. Nećeš mene navući na te priče kako ste i vi protiv šačice ljudi koja terorizira svakoga tko nije poput njih. Ja govorim o muslimanima. Jer činjenica je da svoju vjeru temeljite na pričama i savjetima pa ajmo reći čudnog proroka. I činjenica je da tu njegovu knjigu tumačite na sto različitih načina. I nikad ne znaš koji preokret se dogodi u glavi normalnog muslimana da odjednom odluči pratiti svog poslanika i ubijati nevjernike. Ti nećeš, neće ni drugi dovoljno razumni. Garantiraš li za ovih 5 milijuna koji su u neposrednoj blizini?

A kad si već morao spomenuti ISIL, jesi siguran da baš nitko od tih milijuna nije član iste organizacije? Baš nijedna osoba, sve su umorne žene i gladna djeca?

Tvoji su u Beogradu po parkovima, sjedni u auto i odnesi im 10 litara vode i neku hranu, možda jaknu ili majicu dugih rukava. Ja bih išao svaki dan da toliko zastupam njihova prava.
porivuk is offline  
Old 20.08.2015., 15:46   #84
pa ono, ajmo biti malo realni... Europa svoj standard i naprednost moze zahvaliti svojim kolonijama i stotinama godina izrabljivanja ljudi i njihovih bogatih zemalja. Valjda je dosao payback time
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 20.08.2015., 15:47   #85
Quote:
Amy Triptyline kaže: Pogledaj post
Kako mogu u isto vrijeme biti i žensko i šovinist?

Zar šovinisti nisu oni koji propagiraju seksizam i ženomrzačke stavove?

Ne kužim.
Razumijem da ne kuzis. Za to treba imati i bar malo mozga.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 20.08.2015., 15:48   #86
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
pa ono, ajmo biti malo realni... Europa svoj standard i naprednost moze zahvaliti svojim kolonijama i stotinama godina izrabljivanja ljudi i njihovih bogatih zemalja. Valjda je dosao payback time
Apsolutno, red je da Hrvatska primi izbjeglice iz svih svojih bivših kolonija.
porivuk is offline  
Old 20.08.2015., 15:49   #87
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
pa ono, ajmo biti malo realni... Europa svoj standard i naprednost moze zahvaliti svojim kolonijama i stotinama godina izrabljivanja ljudi i njihovih bogatih zemalja. Valjda je dosao payback time
I kakve ja veze imam s tim što je moj praprapra deda tjerao nekog azijata/afrikanca/štoveć da podrezuje plantaže čaja po cijele bogovetne dane?
Amy Triptyline is offline  
Old 20.08.2015., 15:49   #88
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Apsolutno, red je da Hrvatska primi izbjeglice iz svih svojih bivših kolonija.
Hrvatska je samo tranzit, jos uvijek. Ali da, posredno je i ovdje bilo blagostanja na tudji racun
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 20.08.2015., 15:50   #89
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
pa ono, ajmo biti malo realni... Europa svoj standard i naprednost moze zahvaliti svojim kolonijama i stotinama godina izrabljivanja ljudi i njihovih bogatih zemalja. Valjda je dosao payback time
Al nek osvetnik ne bude frajer kojemu žena ne smije pokazat usne i bit direktorica firme. Radije bih onda volio neke sofisticiranije osvetnike da mi glavu prosviraju.
de wengen is offline  
Old 20.08.2015., 15:51   #90
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
pa ono, ajmo biti malo realni... Europa svoj standard i naprednost moze zahvaliti svojim kolonijama i stotinama godina izrabljivanja ljudi i njihovih bogatih zemalja. Valjda je dosao payback time
Ovo mi je super logika.

Europljani su najveći monstrumi ikad i stići će ih strašna karma.

Kad će nama Turci platit odštetu? A Mongoli, polovici Azije i Europe?
Apple Pie is offline  
Old 20.08.2015., 15:51   #91
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Razumijem da ne kuzis. Za to treba imati i bar malo mozga.
A pošto ti imaš toliko veći mozak od mene onda put pod noge i idi dijeliti topli grah i džempere tim izbjeglicama umjesto da glumiš internetskog mesiju.
Amy Triptyline is offline  
Old 20.08.2015., 15:51   #92
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Apsolutno, red je da Hrvatska primi izbjeglice iz svih svojih bivših kolonija.
Tako je. Švedska, Norveška, Švicarska, Finska, Slovenija itd., također. Sve, veliki izrabljivači. Došlo je vrijeme naplate...
MyBurden is offline  
Old 20.08.2015., 15:51   #93
kakvi crni osvetnici?
Reljef is offline  
Old 20.08.2015., 15:52   #94
Quote:
Apple Pie kaže: Pogledaj post
Ovo mi je super logika.

Europljani su najveći monstrumi ikad i stići će ih strašna karma.

Kad će nama Turci platit odštetu? A Mongoli, polovici Azije i Europe?
zašto misliš da nije karma to što je Europa radila?

payback nije nužno karmička, jednostavno, nakon stoljeća i stoljeća izrabljivanja drugih zemalja, sad najednom se čudimo što baš k nama (nama) žele.
Reljef is offline  
Old 20.08.2015., 15:53   #95
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Hrvatska je samo tranzit, jos uvijek. Ali da, posredno je i ovdje bilo blagostanja na tudji racun
I što sad?

Šveđani su imali kolonije i bogatili se na račun drugih, sad je red da ljudi svoje mukom zarađene vikendice prepuste izbjeglicama jer eto, tako se vraćaju dugovi iz prošlosti?

Jel ja trebam dati svoj stan nekome iz Sirije jer je u Hrvatskoj blagostanje na štetu njihovih života? Oh.
porivuk is offline  
Old 20.08.2015., 15:53   #96
Quote:
de wengen kaže: Pogledaj post
Al nek osvetnik ne bude frajer kojemu žena ne smije pokazat usne i bit direktorica firme. Radije bih onda volio neke sofisticiranije osvetnike da mi glavu prosviraju.
ja ne bih nikakve osvetnike, samo unosim malo objektivnosti
stavite se u tudje cipele na sekundu barem
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 20.08.2015., 15:54   #97
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Ej ej ej.

Ja ne govorim o ISIL-u. Nećeš mene navući na te priče kako ste i vi protiv šačice ljudi koja terorizira svakoga tko nije poput njih. Ja govorim o muslimanima. Jer činjenica je da svoju vjeru temeljite na pričama i savjetima pa ajmo reći čudnog proroka. I činjenica je da tu njegovu knjigu tumačite na sto različitih načina. I nikad ne znaš koji preokret se dogodi u glavi normalnog muslimana da odjednom odluči pratiti svog poslanika i ubijati nevjernike. Ti nećeš, neće ni drugi dovoljno razumni. Garantiraš li za ovih 5 milijuna koji su u neposrednoj blizini?

A kad si već morao spomenuti ISIL, jesi siguran da baš nitko od tih milijuna nije član iste organizacije? Baš nijedna osoba, sve su umorne žene i gladna djeca?

Tvoji su u Beogradu po parkovima, sjedni u auto i odnesi im 10 litara vode i neku hranu, možda jaknu ili majicu dugih rukava. Ja bih išao svaki dan da toliko zastupam njihova prava.
Nije tema moja vjera niti Islam, al kad si vec potaknuo.
Ko garantuje da jedan krscanin sutra u Americi, Njemackoj, Spaniji, Francuskoj i ostalim krscanskim zemljama nece pritisnuti puljku sa atomskom bombom i pobiti stotine hiljada ljudi? Nije da to vec nisu ucinili jel tako?
Garantujes li ti za sve katolike u svojoj drzavi koji revnosno idu u crkvu da nisu latentni Brejvik ili Pavelici? Garantujes li da ovi koji idu u crkvu nece sutra napraviti pokolj kao sto su napravili u Ahmicima, nad muslimanima jelte?
Da ne pricamo o pokoljima Amerikanaca, krscana jelte, koje su cinili i cine po Iraku i Afganistanu.

Ne siri pricu i ne spinuj lose, jer je sve navedeno off topic. Tema je druga, a ja sam se upalio iz razloga da bi neko ubijao izbjeglice iz snajpera, bacio ih u minsko polje.... i to u "savremenoj" Evropi.

Ne, moji nisu u Beogradu, moji su u Sarajevu i kad izbjeglice i ako dođu u Sarajevo vrlo rado cu im pomoci na nacin na koji mognem. Necu ih pitati kako se zovu ni kako se Bogu mole.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 20.08.2015., 15:54   #98
Quote:
porivuk kaže: Pogledaj post
Jel ja trebam dati svoj stan nekome iz Sirije jer je u Hrvatskoj blagostanje na štetu njihovih života? Oh.
zasto ti sve moje upise dozivljavas osobno?

samo kazem, karma is a bitch


ponekad
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 20.08.2015., 15:55   #99
Quote:
Reljef kaže: Pogledaj post
kakvi crni osvetnici?
A jebi ga...
Ne misli se baš da će doći Afrikanci kucati nekom na vrata jer im je izrabljivao pradjeda, ali padne čovjeku na pamet da tu ima neke povijesne pravde.
Jedino kaj je Amerika malo daleko za gumene čamce...
Dlapek is offline  
Old 20.08.2015., 15:56   #100
Evo Makedonija poslala vojsku na južnu i sjevernu granicu, ne dopušta novom valu emigranata da uđu u državu.
Reljef is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:08.