Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2015., 00:40   #1901
Quote:
Bobi Bobic kaže: Pogledaj post
Pozdrav nixolino!
Znaš, ne bi se ja tak sekiral da mi nije "ANĐEL" rekel da sam u pravu gledajući
to s pozicije mog pisanja, tj. od operacije "Orkan 91", Lore, pa do Vukovara...
Moreš samo to kaj veliš ! Kulturno napišeš izjavu, ovjeriš kod JB da bude
pravno ok (za razliku od onog GUZOBRISA). VSRH ga nije ni pogledal,a kamo
li da pokrene neku istragu... Na DORH-u stoje već mjesecima mnoge
stvari, a rezultat isti. Kad politika i sudstvo bodo morali pokrenuti istrage o
zločinima koje su počinil branitelji ili oni iznad nas, boš videl da bodo pak delali GUZOBRISI!
Oni gore tj. Francek i kompanija nebodo ništ krivi, a nehabali bomo
pak mi. To ti garantiram. Sjeti se samo Vukovara. Za pad su bili krivi svi, samo
ne oni koji su obustavili napad planiran za 12.11.1991. Razlog za pljuvanje po nama je bil
opravdan jer ih je mučilo pitanje: "KAJ NAM BO HRVATSKI NAROD
REKEL I KAJ BO MISLIL O NAMA". Sad mjenjam taktiku. Dok se si paperi ne
reše kaj stoje u DORH-u tj. onak kak to Bog zapoveda, tek onda bodo dobili informacije o
šuškavim papirićima, štampariji i ćudnim putevima Gospodnjim.
A do tada bodo dobili, znaš ono "kak se drva nose na jedne roke"
(jedno malo skrćiš, a drugo roko deneš u pregib skrćene roke).
Dečki nastavite dalje, a ja idem na odmor. Dok bode nekaj novoga budem se javil.
S poštovanjem, bobi bobic!
Ne znam što drugo reći nego da sve ovo djeluje suludo i nestvarno.
Hvala na novom infu. A tebi i dalje želim puno strpljenja i živaca.
__________________
________________________________________

♥♥ [ SKINITE MARASOVCU BAN ] ♥♥
nixolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 19:54   #1902
Quote:
Bobi Bobic kaže: Pogledaj post
Pozdrav @SVIMA!
Ovi 3 linka su dokument (na 3 strane): "ZAPISNIK O OČEVIDU" (po mome GUZOBRIS).
Uz sve navedeno (ranije) nema ni žig na dnu (možda ga više nije ni bilo kad je pisan).
Cijeli dokument nisam našel na internetu, pa vam je ovo prilika da se sami uvjerite.

http://imgur.com/3bpDJqy

http://imgur.com/qDzuDcz

http://imgur.com/OM7CiXS

Ima li itko kakav komentar na ovo?
S poštovanjem, bobi bobic!
Bobi da ne grijesimo dušu?

Sad sam tek uspio 1. pdf pročitati i vidim da se govori o Kneževicu koji je iz Kaštel Luksica, rodom iz Benkovca a sjecam se da je jedan od forumasa spominjao nesto slicno (nemrem naci konkretan upis - na mobu sam trenutno). Pretrazit cu forum kad dođem na komp pa javim.

Znam da si rekao da si 80% siguran da je to isti koji je nama bio vodič ali ipak...

Svejedno, negdje moraju biti nekakvi papiri iz akcije na Trokutu di je točno ime.
__________________
________________________________________

♥♥ [ SKINITE MARASOVCU BAN ] ♥♥
nixolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 23:07   #1903
Quote:
nixolino kaže: Pogledaj post
Bobi da ne grijesimo dušu?

Sad sam tek uspio 1. pdf pročitati i vidim da se govori o Kneževicu koji je iz Kaštel Luksica, rodom iz Benkovca a sjecam se da je jedan od forumasa spominjao nesto slicno (nemrem naci konkretan upis - na mobu sam trenutno). Pretrazit cu forum kad dođem na komp pa javim.

Znam da si rekao da si 80% siguran da je to isti koji je nama bio vodič ali ipak...

Svejedno, negdje moraju biti nekakvi papiri iz akcije na Trokutu di je točno ime.
Pozdrav nixolino!
Komentar je bil na forumu "Orkan 91". Mi smo samo obični smrtnici i branitelji.
Pišući ISTINE, vršimo pritisak na one gore da pokrenu neke istrage. Procjene
su procjene i one nikog ne zatvaraju i ne ubijaju. Institucije RH trebaju i
moraju istražiti ono na što branitelji ukazuju. One su te koje trebaju dati svoj
konačni sud. Ima mnogo svjedoka, a vjerojatno i papira. Samo treba pokrenuti
istragu. Moram priznati da me je ujedno i strah. Strah me moguće spoznaje
da sam u pravu i da je naš Knežević (Orkan 91)=Nenad Knežević (Lora).
S poštovanjem, bobi bobic!
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 03:09   #1904
Pozdrav @SVIMA!
Kako je tema "Glavaš" aktualna, koristim priliku da vas upoznam s nekim novim saznanjima, a i da
se prisjetite nekih stvari kako bi lakše pratili ovu temu u medijima (i razmišljali svojom glavom).

ISTINE I LAŽI

Odvjetnik Vinko Burazer 01.04.2015. (novo):

http://imgur.com/pN9Kjh5

Odvjetnik Dražen Matijević 02.05.2007. (spomenuti odgovor)

http://imgur.com/wPlDn9T

Ivanka Toma 01.04.2015. (novo):

http://www.vecernji.hr/hrvatska/u-sl...o-placa-998051

Ivanka Toma 19.01.2008. (to je vjerojatno ovaj članak o kome govori odvjetnik Vinko Burazer):

http://www.jutarnji.hr/template/arti....jsp?id=239392

Završna riječ optuženog Branimira Glavaša 27.04.2009. (da se podsjetite što je rekao):

http://www.branimirglavas.com/index....d=614&Itemid=1

S poštovanjem, bobi bobic!
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 12:54   #1905
Nisam uspjel naći stariji članak pa sam digel link članka koji opisuje događaje
istog dana (stariji članak je vjerojatno bil identičan). Nije bitno.
Bitan je dan, datum i mjesto događaja. Dva putpuno suprotna viđenja događaja,
odvjetnika Vinka Burazera koji je na tom istom mjestu i istog dana bil i pisanje novinarke Ivanke Toma. Naručeni članak?
Nekolicina nas iz HDZ-a 1993. bili smo isto žrtve naručenih članaka u lokalnim novinama, a naručile ga lopine tj. kreirali iste (imali su i pokrovitelja).
Te godine sprovodila se politika čiščenja HDZ-a, a tu politiku sprovodili su
Manolić, Perica Jurić,...
Pisat ću o tome kad budem imal malo vremena.
S poštovanjem, bobi bobic!
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 21:36   #1906
Veliko hvala 100%-tnom muljatoru na PTSP-u.
Ako smo ludi nesmo glupi.


Stožerni narednik B.Ž.

Zadnje uređivanje Bobi Bobic : 06.04.2015. at 21:49.
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 23:20   #1907
Quote:
Bobi Bobic kaže: Pogledaj post
Veliko hvala 100%-tnom muljatoru na PTSP-u.
Ako smo ludi nesmo glupi.


Stožerni narednik B.Ž.
Kaj se događa Bobi?
__________________
________________________________________

♥♥ [ SKINITE MARASOVCU BAN ] ♥♥
nixolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 00:10   #1908
Quote:
nixolino kaže: Pogledaj post
Kaj se događa Bobi?
Pozdrav nixolino!
Budem ti sutra odgovorill u PP. Sad sam živčan i izbačen iz takta (gledal sam telku).
F-ovi delaju svoje, a ja svoj kruv zarađujem i nisam na teret državi.
Dok god budem mogel delati budem delal, a za povlastice se nesem boril.
Za razliku od nekih meni je stalo do ISTINE i da svojim saznanjima pomognem
braniteljima kojima je uskračeno pravo na prevedno suđenje. 100% muljator
mene ne predstavlja i ak nije sretan nek se žali UDBA-škom učenku i onima koji
su osmislili "Fantomski zakon". Nek pazi kaj brblja! Uhhh!
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 23:15   #1909
Mislim da sam na pravoj temi i nadam se da ce mi netko ovdje pomoci.. Trazim nekoga iz 99-te brigade ( Pescenica) .. Ime mu je Damir, nadimak mu je bio "Francuz" (prezime nazaslost zaboravljeno) .. novogradisko bojiste, Gorice .. posljednje vidjenje prije nekih 15 godina kada je radio kao konobar u restoranu "Buf" - Lesnina ..
madammmim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 01:10   #1910
Quote:
madammmim kaže: Pogledaj post
Mislim da sam na pravoj temi i nadam se da ce mi netko ovdje pomoci.. Trazim nekoga iz 99-te brigade ( Pescenica) .. Ime mu je Damir, nadimak mu je bio "Francuz" (prezime nazaslost zaboravljeno) .. novogradisko bojiste, Gorice .. posljednje vidjenje prije nekih 15 godina kada je radio kao konobar u restoranu "Buf" - Lesnina ..
Pozdrav madammmim!
Kako ti nitko ne odgovara moraš se obratiti udruzi 99-te brigade. Možda ti netko
odgovori tj. možda se netko sjeti po imenu i nadimku kako mu je prezime, pretraži
dokumentaciju... S imenom i prezimenom lakše ćeš ga naći.

@ostalima
Konačno sam na G.O.i gužva mi je prošla. Moral sam se i udaljiti od tipkovnice da
se malo smirim. Puno toga se događalo i događa. Muljanja i zakulisne igre
ne podnosim. SIGURNOST DRŽAVE, STABILNOST, RED, ZAKON, DEMOKRACIJA,
PRAVDA, ... SU SMISAO MOG ŽIVOTA. ZA TE VRIJEDNOSTI SAM SE I BORIL.
NEREDU NA ULICAMA, JEDNO VELIKO, JASNO I GLASNO: NE!!!
Ako sam pomogao, sretan sam. Znam da ovo zadnje ne kužite, ali za sada
tako mora biti. Jedno suđenje vezano za DR je u tijeku i ako ponovo budu radili guzobrisi, ...
S poštovanjem, bobi bobic!
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 09:36   #1911
Jedni dragovoljci drugi podrumaši

Kao dragovoljac od ljeta 1991 dakle evo punim ovih dana 24 godine od kad sam postao dragovoljac u ZNG-u dakle ljeti u 8 mjesecu 1991 godine.Svi smo mi u to vrijeme koji smo bili svjedoci pocetka agresije na nasu domovinu imali nekakvu ulogu u svemu tome..jedni su bili dragovoljci u zng-u i policiji..drugi su bili dragovoljci u NZ(narodnoj zastiti)..treci su organizirali pomoc u ljekovima,odjeci,hrani za branitelje i civile tj prognanike i izbjeglice...cetvrti su pomagali nasoj borbi pjesmom,podrskom,humanitarnim akcijama....a postojali su i oni peti-PODRUMAŠI..ja sam ih tad osobno zvao i kartaši..tj BELAŠI ili BRIŠKULAŠI...koji su se kroz najteze trenutke agresije na nasu domovinu 1991 skrivali po podrumima provodeci svoje vrijeme u kartanju po podrumima i sklonistima i to u svojim najboljim godinama da se pridruze obrani domovine ako ih ej vec bilo strah da uhvate oruzje ono makar humanitarnim radom ili ukljucivanjem u NZ...oni cak ni na taj nacin nisu pridonjeli obrani domovine..nego su se jednostavno za vrijeme uzbuna zavalili u podrume i sklonista i tratili vrijeme kartajuci ili prigovarajuci braniteljima zasto se nije ovo ili ono obranilo,unistilo,osvojilo..razrađujuci svoje neke 'takticke varijante' kroz kartanje ili tracanje..umjesto prvi u8 obrani bili su prvi u grabezu humanitarne pomoci ili prvi kad je trebalo zauzeti najbolje pozicije u podrumima i sklonistima naravno za kartanje ili spavanje..ne mareci cak ni za djecu ni za starce...
svatoljub is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 10:41   #1912
Na današnji dan '91, u ovo vrijeme, granatirali su našu Tehničku radionicu. Četvero ranjeno, a jedna žena poginula.
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 12:56   #1913
Pozdrav svim Hrvatskim braniteljima ma gdje bili, vjećna hvala i slava našoj poginuloj brači.
dragovoljac sa vukovarskog Sajmišta,
18.11.2015. neka Kolona sjećanja bude jedna i ponosna kao i do sada, naši mrtvi su to zaslužili.
__________________
In angustiis amici apparent - prijatelji se pokazuju u nevolji
jedan od 67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 02:11   #1914
Quote:
nixolino kaže: Pogledaj post
Kaj se događa Bobi?
Pozdrav svima!
Guska u magli (tak me nazval onaj smradek iz OG POSAVINA) je tu nakon dugo
vremena. Predaleko sam otišel s pisanjima (kak i u "ORKAN 91" 29.10.1991.) pa
sam malo stal s pisanjima. Nadam se da ste pratili i pratite slučaj Merčep,
Loru, ... Koga zanima ima sve u novinama, pa nema smisla da tu dosađujem.
Neke stvari sam napisal i prije nego što su se dogodile. Lagal sam? Izmišljal?
Kaj je USRH rekel o tome kad je nastala RH? Kaj je gospodin Hebrang rekel na
telki o proboju za Vukovar planiran 12.11.91. i razgovoru s Genscher-om
(u "Veterani mira")? Pisal gluposti o nekom SANU2?
Neki linkovi više ne rade (uvjerite se na slučaju Bj.). Igi-jev blog "Domovinski rat
bitka za Trokut" ne postoji (ima samo arhivski). Opalil sam tamo dvije
šamarčine i za par dana THE END. Molim g. Igi-ja da mi u PP javi što je
razlog (osobni ili one dvije šamarčine nekome). Rekel sam mu da
pišem ovdje, pa ako ovo pročita neka mi javi. Ovo o SANU2 neka ne brine
branitelje. Ako krene po zlu ... napisal sam i upozoril davno. Slobodno pitajte.
S poštovanjem, bobi bobic!
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:27   #1915
Pozdrav svima!
Kako je aktualna priča o MIG-ovima tj. njihovom remontu, sjetil sam se jedne iz DR.
Davno sam ju čul, u magli mi je, a i nisam stručnjak za avijaciju.
Možda je ovo negdje i napisano, no nemam živaca googlati i tražiti. Zato ako postoji
i čitali ste, nemojte mi zamjeriti. Ako tko zna točan sadržaj priče (stručan) volio bi
da ju ovdje napiše točno onak kak je bilo. Kad je donesena odluka da krene operacija
"Oluja", nastal je veliki problem u zrakoplovstvu. Nisu imali avio-bombe (ili su imali
samo malu količinu). JNA-a je svojim povlačenjem odvezla i svu zalihu bombi za
MIG-ove tj. ispraznila je skladišta. Na žalost čeda, JNA je napravila veliku pogrešku.
Ostavila je veliku zalihu bombi, namjerno, jer one nisu bile namjenjene za MIG-ove.
MIG-ovi ih nisu mogli koristiti pa se s njima nisu ni zamarali. Razlog je bil tehničke
prirode. Nosači bombi nisu mogli kopčati te bombe. No, skupina naših stručnjaka
došla je na ideju da prerade nosače bombi, tj. prilagode ih bombama koje je JNA
ostavila. Promjena na jednom MIG-u je napravljena i on je poletio na probnu vožnju.
Bombu je uspješno izbacil iznad čeda. "Slučajno se sama odkvačila" – bila je izlika u
slučaju ako sladoledari budu kaj mrnđali, tj. prigovarali, tj. kakali. Nakon uspješnog
testiranja uslijedilo je prerađivanje i ostalih MIG-ova. Tako je ratno zrakoplovstvo,
svojim znanjem i stručnošću, uspješno odigralo svoju ulogu u operaciji "Oluja".
Znali ste za ovo?

Zadnje uređivanje Bobi Bobic : 18.04.2016. at 00:38.
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 21:21   #1916
Poštovani,
molim Vas, prenesite ovaj članak na svojim mrežnim stanicama.

Emilio Bungur uputio žalbu Vrhovnom sudu: optužen nezakonito i uz nedostatak dokaza

http://narod.hr/hrvatska/emilio-bung...ostatak-dokaza


S poštovanjem,

Jagoda Bungur
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 16:45   #1917
Quote:
Bobi Bobic kaže: Pogledaj post
Poštovani,
molim Vas, prenesite ovaj članak na svojim mrežnim stanicama.

Emilio Bungur uputio žalbu Vrhovnom sudu: optužen nezakonito i uz nedostatak dokaza

http://narod.hr/hrvatska/emilio-bung...ostatak-dokaza


S poštovanjem,

Jagoda Bungur
Nisam znao da je ovo tema "Bili smo zatvorski čuvari i ratovali smo sa zavezanim neprijateljem daleko od bojišnice".
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 21:52   #1918
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Nisam znao da je ovo tema "Bili smo zatvorski čuvari i ratovali smo sa zavezanim neprijateljem daleko od bojišnice".
Hektor ima takav stav, pojma nema o čemu se radi. Kladim se da link i
pdf unutar istog nije ni pročital. Zašto Hektor? On zna!
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 00:12   #1919
Sada idemo polako sa slučajem Bjelovar i suđenjem Juri Šimiću.
Ovo ovdje je isti link sa "Orkan 91" (odgovor za @Labud Labud) sa 7. strane,
tj. pisanje jednog branitelja 2. bojne 105. brigade iz Čazme. Ovaj put pročitajte
odlomak označen kao "IX" (rimski 9).

http://drazen-pavlic.bloger.index.hr...io/579148.aspx

Da ne bi ovaj link ponovno "nestal"..., pa kaže:
Quote:
Hrvatski su specijalci 29. rujna 1991. na juriš zauzeli bjelovarsku vojarnu.
Tog jutra Čazmanci su čuli jaku eksploziju. Na horizontu se iz smjera Bjelovara u
nebo dizao golem stup crnog dima. Zaluđeni zastavnik Jugovojske dignuo je u zrak
jedno od najvećih skladišta streljiva, takozvanu Barutanu, a s njim sebe, svoje vojnike
i još sedmoricu hrvatskih branitelja. Snajperisti koje su vrbovale jugoslavenske tajne
službe s krovova zgrada gađali su slučajne prolaznike, nastojeći posijati paniku.
U napadu je poginuo zapovjednik kasarne pukovnik Rajko Kovačević.
On nije slijedio primjer svojeg prethodnika majora Topalovića, koji je u travnju 1941.
predao vojarnu pobunjenim Hrvatima iz 108. puka. Nije slijedio ni primjer svojeg
pretpostavljenog u Varaždinskoj vojnoj oblasti, koji se nakon pregovora s gradskim
vlastima mirno povukao iz Varaždina.
Dakle, bjelovarsku vojarnu 29.09.1991. oslobodili, tj. zauzeli su Hrvatski specijalci.
Za sve ili samo neke, tada nije smel znati ni F.T. Možda nikad i nije saznal.

Quote:
Jure Šimić odbacio optužbe: ”Nisam pobio oficire JNA, taj dan nisam bio u vojarni!”
JURE ŠIMIĆ, predsjednik Kriznog stožera Bjelovara, odbacio je optužnicu za ubojstvo pukovnika Rajka Kovačevića, potpukovnika Miljka Vasića i kapetana Dragišu Jovanovića.
Nastavak slijedi ...
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 03:31   #1920
Zbog osjetljivosti ove teme, tj. samog sudskog procesa, ovdje (da ne tražim gdje), davno,
napisal sam jednu od sto verzija oko događaja kod osvajanja vojarne u Bjelovaru 29.09.1991.
Razlog? Prvo sam moral vidjeti tijek sudskog procesa. Zato sam krivudal u pisanju i nisam
pisal o specijalcima. No, istina je jedna. Ni dan danas se nezna prava istina, tj. što se tog dana
zaista dogodilo u vojarni. Odgovor na to jedino mogu dati specijalci koji su je i osvojili, tj.
zauzeli, a ne Jure Šimić. Nigdje, osim u ovom linku iznad, ne spominju se specijalci.
Govori se o HV-u ili ZNG-u, pa se ujedno s tim (negdje) i 105. brigada stavlja u taj koš.
105. brigada je bila angažirana na vezi, blokadama, barikadama oko i u Bjelovaru,
osiguranjima objekata, nadziranju, ... Ja sam osobno bil doma jer sam se sa ekipom od
60 branitelja, par dana prije napada, vratil iz Daruvara (osvajanje Doljana).
Zato i nisam sudjeloval u pripremama, i tog dana nisam bil u Bjelovaru. No, da su specijalci
zauzeli vojarnu, da su štemali sve što se nije predalo ili je pokušalo bježati, to smo saznali
odmah drugi dan u jutarnjim satima. O nekim likvidacijama u vojarni nije bilo ni slova.
O tome tada nitko ništa nije ni znal, pa ni sam Jure Šimić. Bil je i kod Manolića na ispitivanju.
Tek tad je po prvi put i to osobno od Manolića i doznal da se nešto dogodilo (ako se dogodilo).
Gore dignuti link jedini spominje specijalce tj. ono što smo čuli 30.09.1991. To je samo tada
izrečeno. Nikad i nigdje više. Potpuna šutnja o tome. O nekakvim likvidacijama, saznali smo
mnogo kasnije i to iz novina. Osim specijalaca u zauzetoj vojarni, drugih postrojbi nije bilo.
Tako da danas (mislim) nema svjedoka u korist Jure Šimića. Postoje samo srpski svjedoci tj.
JNA vojnici koji ga terete i upiru prst u njega. Dobro uhodana praksa UDBA+KOS=SIS koji
nalaze svjedoke i obučavaju ih kako da svjedoče ( kao i u slučaju: Glavaš, Merčep, Lora, ...)
Ako se što i dogodilo tada mora biti kriv Jure Šimić (žrtveno janje), a ne specijalci i heroji DR
pod ZNA SE čijom kapom. Zbog ovakvih tajni iz DR danas imamo obavještajno-korupcijsku hobotnicu. Ucjene, dobivanje poslova i izvlačenja novaca iz firmi, mito, korupcija, manipuliranje, kampiranje...
Takvi branitelji, časnici, generali, pod ZNA SE kojom kapom, su zaštićena vrsta jer služe svrsi tj.
politici, a žrtveno janje se uvijek nađe. Tada u DORH-u, i na sudovima prolaze i guzobrisi.
Neki od oficira, zarobljeni tog dana, kao i snajperisti, sprovedeni su u PU Bjelovar i zatvoreni u
podrumske prostorije iste. Nakon par dana u PU Bjelovar, došli su opet specijalci s fantomkama na
glavi i nekolicinu zarobljenika odveli i pobili, ali je jedan preživjel streljanje. Opet na "kućnom pragu"
Bjelovara. Nekom odozgo je bilo u interesu da se se stalno sere po Bjelovaru. To se kasnije
i odrazilo na netrpeljivost F.T. prema Bjelovaru kao i 105. brigadi, optužbe na račun iste (Vukovar),
pljuvanja, ... Zato se 105. brigada gotovo i nije spominjala nigdje, a zasluge su si pripisivale
druge brigade, od zapada pa do istoka. Nadam se da su vam sada neke stvari jasnije. Na našem
kraju bilo je dosta KOS-ovaca pa nisu isključeni ni među-KOS-ovski obračuni i likvidacije.
Jedan (nekad) KOS-ovac 5. A.O. je danas general. Nedodirljiv. Policajci koji su bili i noćnoj
smjeni, kad su došli specijalci i odveli zarobljenike, a potom ih streljali, ostali su krivi i suđeno
im je. Policajci nisu znali kaj ova gamad bude napravila jer povremeno su dolazili u PU i
ispitivali zarobljenike. Da su ih stavili i u sef, specijalci bi ga otvorili milom ili silom, digli u zrak,
prepilili, ... i odveli ih. Ubojice nikad nisu pronađene.

Evo link sa suđenja policajcima:

http://blog.dnevnik.hr/tkojenacelnik...e-ubojice.html

Zadnje uređivanje Bobi Bobic : 29.05.2016. at 03:49.
Bobi Bobic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.