Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2016., 18:55   #201
Sjedenje mi je ok, počne me presjecati kad stojim i kad se malo prošećem. Onda ulove lažni trudovi. I tako već danima. Još svaki put naivno idem gledat na sat da vidim za kolko će se ponoviti. Zasad su razmaci 24h, pa 3h, pa 1h, pa nekih 12 i tako totalno ima nade da će uskoro
ludo_malo is offline  
Old 13.07.2016., 19:01   #202
Ja uopce ne znam kako izgledaju ti lazni trudovi. Jel moguce da ih ne osjetim? Do sad nikakva stezanja.. Zna me zabolit u predjelu stidne kosti, s obje strane prema preponama. I eto sad me pocelo to presijecati nakon sjedenja.
221133 is offline  
Old 13.07.2016., 19:04   #203
A ne znam, mislim ja pretpostavljam da su to lažni trudovi, jako me zaboli kao menstrualna bol, čak sad i u leđima osjetim kad me primi i želudac mi se okrene. Baš onako u momentu iscrpi energiju. Za par minuta sam ko da se ništa nije dogodilo
Prošli tjedan je bio mir a sad je opet ovaj tjedan počelo.
ludo_malo is offline  
Old 13.07.2016., 21:10   #204
Lažni su isto meunstralni bolovi mene čak i straznjica zna boljeti i ledja čak i stezanja jer kad sam drugi put bila trudna sam osjetila lagana stezanja ništa više a lažni su kad stanu bar je meni tako bilo prošli vikend...odonda stalno osjećam al nikako da se pojača
Al opet sve je individualno s prvim kad sam bila trudna prvi trud je bio užasno bolan pa sve do zadnjeg tako da sam u bolnicu išla nakon tri sata jer mi je trebalo da se ootusiram i krenem uglavnom kad je trajao nisam mogla da ništa...
Valjda sam malo pomogla
B&G&L is offline  
Old 14.07.2016., 12:56   #205
Drage moje, riskirajući ječmence, na mene je spala ta nezavidna zadaća da vam ovaj čet zatvorim jer je, naime, nedopušteno imati više četova, već je učinjen ustupak s Vonabi četom.

Dakle nastavite pisati na Zboru tu kod nas, vjerujem da ćete se sasvim dobro uklopiti i biti korisne i drugim curama koje vaši tjedni tek čekaju.

Srdačno,

vaša moderatorica MajaMama

PS: Nisam imala vremena provjeravati vas u posljednje vrijeme, ali sad sam opet tu i pratit ću koliko stignem.
MMovca is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.