Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2011., 13:58   #81
Quote:
ChiliKimi kaže: Pogledaj post
Koliko znam ima ih više, a također postoje i kunićari. Kakvi oglasnici, traže se psi po prijavama legla. Pa valjda nije nitko blesav da ne zna što hoće i što kupuje Na zg cacib-u ih je bila gomila. Uzgajivačnice postoje i u Italiji, Mađarskoj i to jako kvalitetni psi.
jako dobro znam koliko ih ima u hrvatskoj jer se bavim uzgojem..
tocno 4 kujice minica..
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 17:51   #82
Quote:
kirota kaže: Pogledaj post
jako dobro znam koliko ih ima u hrvatskoj jer se bavim uzgojem..
tocno 4 kujice minica..
Aha u HR postoje cijele 4 kujice patuljastog jazavčara??? Ma daj me nemoj! I to svih tipova dlake pretpostavljam
To što si uzgajivač (čega? ) bi što trebalo značiti? Da znaš točan broja pasa u RH
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 13:24   #83
Quote:
ChiliKimi kaže: Pogledaj post
Aha u HR postoje cijele 4 kujice patuljastog jazavčara??? Ma daj me nemoj! I to svih tipova dlake pretpostavljam
To što si uzgajivač (čega? ) bi što trebalo značiti? Da znaš točan broja pasa u RH
da.. 4 kratkodlake.. zovi hks i provjeri!!!
i gdje si ti sad na CACIB-u vidjela hrpu minica!?!?
Jesi li uopce pogledla katalog?!?! Hajde se nemoj pravit pametna tamo gdje nisi informirana!
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:01   #84
Quote:
kirota kaže: Pogledaj post
da.. 4 kratkodlake.. zovi hks i provjeri!!!
i gdje si ti sad na CACIB-u vidjela hrpu minica!?!?
Jesi li uopce pogledla katalog?!?! Hajde se nemoj pravit pametna tamo gdje nisi informirana!
Prekini vrijeđati i razgovaraj normalno!

Da bilo je više minijaturnih i kunićara nego standarda na Cacib-u.

Edit: uklonjena imena uzgajivača

Zadnje uređivanje ChiliKimi : 29.11.2011. at 14:25.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:07   #85
pa ako je netko trazio kratkodlakog minica, onda je logicno da cu o njima pricati..

Edit: hvala

Zadnje uređivanje kirota : 29.11.2011. at 14:27.
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:13   #86
Ok ispričavam se, ako je zaista pobrojano i tvoje ime.
Odgovarala si na neki stari post s cijelom teorijom kako treba paziti kad se kupuje, kao da su ljudi koji žele kupiti minijaturnog jazavčara ovce koje se neće raspitati o tome što kupuju. I nisi precizirala da misliš na kratkodlake, zato sam i reagirala.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:18   #87
Jako dobro znam zasto sam to napisala, jer ljudi stvarno ne znaju!
I svasta toga sam vidjela i cula.
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:23   #88
Vjerujem, ali nekako se nadam da se ljudi prvo informiraju prije nego što nabave psa (nebitno kojeg). Iskustvo mi pokazuje drugačije ali sam i dalje optimistična.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:36   #89
I ja se nadam da jednog dana necu morat objasnjavt zasto je bitan rodovnik, i da nisu stanceri oni koji prodaju s rodovnicima, vec oni koji prodaju bez..
Zivjet cemo u nadi!
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:40   #90
Quote:
kirota kaže: Pogledaj post
I ja se nadam da jednog dana necu morat objasnjavt zasto je bitan rodovnik, i da nisu stanceri oni koji prodaju s rodovnicima, vec oni koji prodaju bez..
Zivjet cemo u nadi!
Veliki potpis na ovo A do tad ćemo uživati u čarima objašnjavanja
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 23:52   #91
čitati pravila foruma
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 13:16   #92
E, ovaj, pardon, zaboravila da jazvice imaju svoju temu.... i da mi imamo jazvicu....

Quote:
ziggybiggy kaže: Pogledaj post
JAZZ je razigrani, veseli mladi mješanac jazavčara ili lovačkog goniča, malog do srednjeg rasta, oko 10 kg težak i izmedu 8 i 10 mjeseci star, mazan, prelijep i želi biti VAŠ pas!!!

Idealan je za stan ili kuću i obitelj s djecom, obožava ljude i odlično se slaže s drugim psima!

JAZZ je prava maza, ali voli i loptice a biti će odlično društvo kako za duže šetnje, tako i za večeri u fotelji..

Velika je maza...



Voli šetnje...



A i igru!



Jazz je stigao 2.01.2012.!

Kontakt brojevi telefona:

098 817 831
095 562 00 22
091 572 28 30


Njegova tema
__________________
Spasite život...
TurbulentFluid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 19:59   #93
Pozdrav svim ljubiteljima jazavčara.

tekels is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 01:50   #94
ima li kakvih novih jazo vlasnika?
mi bi se druzili (barem virtualno ako nis drugo )
evo jedna za poticaj

kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:59   #95
Ljudi pozdrav. Danas sam bila u jednom mini izletištu za roditelje i djecu i imaju stvarno sve lijepo uređeno, puno životinjica i tak... I hodam, ja hodam i naletim pored doslovce boxa od konjeka, malu oštrodlaku jazavčarku. Toliko je mala i zakržljala da je to strašno, živi na metar lanca, hrani ju nogama od svinje, koje su ili dimljene (što sumnjam) ili toliko već pocrnile od stajanja). U nekakvoj metalnoj zdjelici ima još komadića nekih sitnih koščoba.. Ma užas. Nakon što sam se sa vlasnikom doslovce ozbiljnije porazgovarala, zamolio je svog oca, starog gazdu da promijeni (produlji) lanac, da kujica može barem normalno ući u kućicu, pa je dok sam odlazila jadnica imala možda 2m lanca koji svako toliko omota, pa se onda odmotava sama, trga.. Oko ogrlice ima svu dlakicu uništenu i ranice .. Na moje pitanje koliko ju često puštaju, rekao mi je svaki 2-3 dan. Uglavnom, to je mala foteljašica, a sada ju planiraju pariti dalje jer "znate ima i papire".. Ona je toliko mala i nikakva da po mom neće izdržati nikakav okot, a kamoli parenje sa svojom vrstom Užasno je plašljiva i komentirao je da je za lov nikakva.. Molila sam ga da mi ju da ili proda da ju spasim tog užasa, ali mi je samo napomenuo da bi ju dao u zamjenu za nekog muškog (kuje mu zapravo nisu bile dobar izbor) i ako ima lovnu dozvolu itd..... Ova jadnica ima i tetovažu i stvarno svaka čast uzgajivaču koji pse daje u takve uvjete svakom zagorskom seljačini. UŽAS, UŽAS i još jednom UŽAS. Dakle, ono što je moje pitanje je da li bi mi možda netko pomogao otkupiti tu jadnicu ili ima volju pomoći joj da nađe život, a možda da čovjeku "uvali" nekog mužjaka kojem bi to bio extra super život, jer na njeno mjesto će uvijek doći pas (muški), a to stvorenjce piški pod sebe od straha, puže od straha, da nisam danas tamo inzistirala da joj produlje lanac, mislim da bih momentalno napravila dar mar.. Sa time da mi je gospodin preljubazno objasnio da su svi lokalni vet. inspektori njegovi kompići...
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 15:34   #96
uh.. cisto sumnjam da bi netko dao ikakvog muzjaka u zamjenu jer je lanac isti, bez obzira na spol.. a to sto je losa u lovu, isto nema nikakve veze sa spolom.. obicno su kuje bolje. Jedino sto ja tu vidim kao rjesenje je prijaviti covjeka..
Jesi mozda zapisala tetovir broj?
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 16:19   #97
Quote:
kirota kaže: Pogledaj post
uh.. cisto sumnjam da bi netko dao ikakvog muzjaka u zamjenu jer je lanac isti, bez obzira na spol.. a to sto je losa u lovu, isto nema nikakve veze sa spolom.. obicno su kuje bolje. Jedino sto ja tu vidim kao rjesenje je prijaviti covjeka..
Jesi mozda zapisala tetovir broj?
ne nisam zapisala broj tetovaže Svatko može otići tamo i uvjeriti se u uvjete. Meni je to koma, srce mi se lomi. Znam da možda ima i pasa u sto puta gorim uvjetima, ali toj curici doslovce fali djelomično dlaka oko vrata zbog te ogrlice i lanca , mala je i zakržljala od nekretanja i uopće si ne mogu zamisliti kako je preživjela zimu. Eh, kada bi bila bliže pa vrebala trenutak da ju puste da šeće okolo (navodno ju puste da prošeće), pošto tamo nema ograde, moglo bi ju se odvesti... već dugo nisam bila toliko išokirana....
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 17:25   #98
mislim da kradja kujice nije nikakvo rjesenje, samo si mozes probleme navuci.. Ako je pas u losim uvjetima, prijaviti vlasnika.. Mozda nece od prve imati utjecaja, ali jednom se mora i to promijeniti.. Pa u slucaju da nekad dobije kaznu, mozda jednom napravi adekvatan smjestaj za svog psa, i promijeni odnos prema njoj.
kirota is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 13:48   #99
iako bih ju i ja najradje otela, mozda ne bi bilo lose ipak sve to prijaviti http://www.suza.hr/default.aspx?id=1617 , i kontaktirat nekoga sa Suze? bilo bi super kad bi ju netko poslikao siroce malo, drzim fige
ajam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 16:19   #100
Quote:
ajam kaže: Pogledaj post
iako bih ju i ja najradje otela, mozda ne bi bilo lose ipak sve to prijaviti http://www.suza.hr/default.aspx?id=1617 , i kontaktirat nekoga sa Suze? bilo bi super kad bi ju netko poslikao siroce malo, drzim fige
Nema šanse da bi bilo bilo kakvog pomaka.. Nije gladna, nije žedna, služit će za rasplod, za lov je niškoristi, živi na lancu kao SKORO SVI (mislim da ne pretjerujem ako kažem da van Zagreba 90% živi na lancu) psi u krapinsko-zagorskoj i zagrebačkoj županiji..Očito jadnica nema sreće..
Blago vašim jazama, meni su osobno premedeni, obožavam ih, imala sam doma brak jazavčarku koju je vlasnik odbacio (tetovirana, čipirana) i danas je sretno udomljena...
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.