Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2013., 19:46   #81
Ja ga vidio na svoje oči prije par dana u meniju. Na tri pljeske mislim...
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 19:54   #82
Prepisujem s računa koji smo dobili: Kovinotokarski obrt Tomislav Mladić, Pečenjara Flanjka. Na dnu računa, nakon svih generalija i zahvale na posjeti, stoji Tvornica pljeskavica Kosta.
Znači, TPK je brend na koji se furaju, a ne firma. Nekako se maglovito sjećam da je bilo riječi o partnerstvu Koste i jedne javne osobe, no očito to nije to

A što se voza tiče, na računu nije jedinstvena cijena i ne postoji voz kao takav, već obračunaju svaki slijed na komad x cijena (ćevapi, uštipci, pljeska mala, punjena vješalica).

Tri pljeske jesu bile tamo kao jedno jelo na tiskanom meniu, no na fejsu ih ne vidim, očito nije ažurirano.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 19:55   #83
Očito sam ja dobio krivi jelovnik jer je i u mojem bilo "tri pljeskavice". Ovdje piše više ljudi koji tamo nisu jeli nego jesu
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 19:56   #84
Quote:
kukuriza kaže: Pogledaj post
Očito sam ja dobio krivi jelovnik jer je i u mojem bilo "tri pljeskavice". Ovdje piše više ljudi koji tamo nisu jeli nego jesu
Zaviri na njihov fejs pa ih pronađi
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 21:18   #85
Svaštanešto se događa u TPK - ljudi se raspisali kako su ih jednostavno potjerali van jer imaju prečeg posla nego pustiti da gosti pojedu i popiju što su platili i naručili http://dobrahrana.jutarnji.hr/tvorni...skavica-kosta/

Zbilja zanimljiv poslovni koncept

Fali im i atmosfera, a što više čujem, to više shvaćam zašto je nema
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 22:14   #86
Ne vjerujem baš u te fejzbuk komentatore, evo ovdje je tema nabila 5 strana a niko nije napisao da su ga potjerali van
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 23:31   #87
Kao što sam napisao ja nemam negativnih iskustava sa TPK-om. Moje iskustvo je pozitivno kao i osobe sa kojom sam bio. A ta osoba je jako izbirljiva kad je u pitanju roštilj, a i sami ambijent mjesta gdje se jede. I sigurno ću ga posjetiti opet uskoro.
Isto tako, možda je netko stvarno imao negativno iskustvo. Taj se više neće vratiti, TPK će izgubiti gosta. Nije moj problem već njihov.

Što se tiče ovog sa vremenom i izbacivanjem , mi smo imali rezerviran jako kasni termin. Kad smo pojeli i htjeli platiti, dobili smo desert na račun kuće. Iako je ceh bio oko 200 kuna. Toga sam se sjetio čitajući jednu temu
Ako stvarno izbacuju ljude, onda ne bi sigurno dobio desert, ili sam imao sreće da taj dan nisu bili raspoloženi za izbacivanje već gratis deserte.
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 23:45   #88
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Znači, TPK je brend na koji se furaju, a ne firma. Nekako se maglovito sjećam da je bilo riječi o partnerstvu Koste i jedne javne osobe, no očito to nije to
http://www.novilist.hr/Vijesti/Zagre...a-zato-svanulo

jučer sam čitao članak pa rekoh da podijelim- Siniša Švec, ex Radio 101 voditelj, sad već i ex Plavi radio voditelj...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 06:16   #89
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
http://www.novilist.hr/Vijesti/Zagre...a-zato-svanulo

jučer sam čitao članak pa rekoh da podijelim- Siniša Švec, ex Radio 101 voditelj, sad već i ex Plavi radio voditelj...
Na to sam mislila, no nekako ne iščitavam tu ekipu na računu koji smo dobili
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 09:48   #90
OK, tweetee je razjasnila da je flanjka=TPK

i sad mi je dosta toga jasnije.
prvo, ovaj cijeli hype je očito rezultat jače medijske propagande.
najbolji roštilj i tome slično.
novi list, dobra hrana, masterchef i sl.
lik je očito lokal otvorio kao flanjku, nije mu baš išlo, pa se bacio na marketing.
evo tu piše članak iz prosinca o tek otvorenom lokalu....

a..
ja sam tamo jela u rujnu i listopadu dok je bila flanjka samo, prije medijske ideje o tvornici pljeskavica kosta. nije bilo nikog unutra a kamoli da se s rezervacijom čekalo tjedan dana. s obzirom da nisu imali posla baš, jednom sam i pričala sa mr kostom... kad mi je objašnjavao šta nude, šta je uštipak, vješalica ovo-ono... bilo je ok (ćevapi) al ništa spektakularno, uštipci preljuti i začinjeni. lepinja nikakva.
doduše, i konobar i kosta su jako ljubazni bili.

u svakom slučaju ne namjeravam više ići tamo..ima puno boljih roštilja.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 11:54   #91
znači, da rezimiramo, lokal je i dalje, kako je i prije bio, = FLANJKA, a gazda obrta koji ga drži je angažirao vrsnog grillera Kostu da sa svojim brendom "TPK" kroz "globalni", agresivni medijski marketing privuče što više ekipe u dotad uglavnom prazan lokal. točka.

i tu je onda vrlo bitno naglasiti i odijeliti generalnu "politiku birtije" od kuhara samog (i ponekad njegovog odnosa prema gostima), koji je ili nije (vlasnički) partner (do)sadašnjem gazdi, ne ulazim, to ne znamo pouzdano i sa sigurnošću...

ili se pak sve još vodi i piše na starog gazdu-obrt-Flanjku jer Kosta to nije uspio/htio prebacit još? ko će ga znat..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 13:08   #92
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
uštipci preljuti i začinjeni
definitivno znam što ću prvi put jesti kad dođem tamo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 14:11   #93
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Na to sam mislila, no nekako ne iščitavam tu ekipu na računu koji smo dobili
Ha, mislim, nije da će ti pisati njihova imena i OIBi na računu. Uvijek je to mahom neki d.o.o. A ko zna ko stoji iza toga.
A možda je ovaj (debeli Švec) jednostavno samo doveo Kostu tu da radi. Ili je kao marketinški trik to napravljeno. Nije ni bitno, na kraju krajeva.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:43   #94
kako ste vi ljudi uspjeli rezervirati stol? ja ih evo vec 3 dana zovem... nitko se ne javlja na telefon ne, lazem, jendom je bilo zauzeto i iza toga se opet nitko nije javljao... WTF
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 14:52   #95
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
kako ste vi ljudi uspjeli rezervirati stol? ja ih evo vec 3 dana zovem... nitko se ne javlja na telefon ne, lazem, jendom je bilo zauzeto i iza toga se opet nitko nije javljao... WTF
Stalno im je puno pa se ni ne javljaju, tj. ne javlja se jer jedan konobar sve radi sam...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:00   #96
evo odgovorili mi na poruku na facebook-u da nemaju pojma zasto ih ne mogu dobiti i da ne mogu rezervirati preko facebook-a, ali neka im javim zeljeni termin da vide ima li mjesta.
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:01   #97
apsurdna situacija... moraš rezervirati jer inače nećeš dobiti mjesto, a na telefon se niko ne javlja
malo ću još pričekati dok se stvari ne poslože
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:06   #98
Zvao u ponedjeljak za danas navečer, kaže mi tip da samo dođemo bilo kada, da je potrebno rezervirati samo ako trebaju 2 ili više stola. Meni bilo čudno obzirom da se ovdje stalno spominju velike gužve pa sam inzistirao da ipak napravi rezervaciju. Sad me baš zanima koliko će biti "slobodno"...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:08   #99
evo uspjela ih dobiti konacno. treba biti jako uporan

edit:
a evo i preko fejsa su mi htjeli rezervirati stol

javim ovdje kakva je bila klopa

Zadnje uređivanje Zla patka : 20.03.2013. at 15:30.
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 16:06   #100
O jebote, ko da peku zlatne ćevape
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.