Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 00:03   #361
Dvije najkonobarice iz Papasa su otisle od tamo... necu to nikad preboljeti.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 12:18   #362
Quote:
rudi1107 kaže: Pogledaj post
Ma kakvi sami... Pa zna se da je papas pravi vlasnik Mario Kovačević, to je industrija, American bar dollar je ista stvar samo u Osijeku...
Pecivo im peče neka pekarnica, bio sam par puta kad su ga dovozili, ali nisam stigao pogledati natpis na kutijama.
Ja sam bila prije par godina kad je tek otvoreno i sjecam se da su sami mijesili i pekli...moze biti da im se nije isplatilo/ne da im se, pa sad kupuju od drugih...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 16:35   #363
Meni osobno najbolji burger sto sam pojeo ovih mjeseci je bio u maxi pubu na ravnicama.
Neznam tocno ime ali bio je s crispy pilecim zabatkom.
Koliko znam peciva pecu sami.
__________________
Pić kondišin satisfektori.
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 18:09   #364
Quote:
sp@mmerica kaže: Pogledaj post
Onaj Tommys Street Burger na vrhu Tkalče sad se zove Mr. Moo pa ako budete tražili ko ja, da znate
E al stvarno im je dobar burger, pecivo lipo i mekano, a meso sočno. Isplati se probati svakako.
Neki dan išla Tkalčom pomalo gladna pa sam se sjetila ovog posta i uzela u navedenom Mr. Moo (https://www.facebook.com/mr.moo.burger/) jedan Forest burger - pecivo, meso, gorgonzola, umak, prilozi. Pecivo je fino, malo onak zapečeno, taman mekano, ali ne previše da se raspada dok jedeš burger. Meso isto korektno, pečeno taman, debljine isto taman. Na meso su mi stavili 2 podeblje šnite gorgonzole koja se taman počela pomalo rastapat od topline gornjeg peciva. S tim su me dobili jer nisu škrtarili na gorgonzoli, a moram priznat da sam imala osjećaj da budu. Cijena od 26kn taman u skladu s dobivenim. Burger me zasitio iako sam na prvu razmišljala da uzmem još i krumpiriće, nakraju se pokazalo dobrom odlukom što nisam jer bi mi bilo previše. Iz burgera mi nije ništa poispadalo i pojela sam ga bez da sam se sva upackala što je isto plus. Imaju i dobar izbor umaka i priloga, recimo prženi luk i gljive što rijetko tko nudi, a možeš kombinirat što želiš.
Svakako ću pokušat probat i ostatak ponude
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 19:44   #365
A jebemu, ja jučer se nabrijao na taj Tommy's burger, tražio po Tkalči i ništa. Našao samo taj Mr Moo, al mi je zgledalo ko neka prčvarnica.

A niže, kod Historyja ima neki Street food, ali mi je ponuda bila bezveze.

Na kraju sam otišao u Rocket Burger. Uzeo burger prepotentnog naziva Bacon Cheddar Supreme (to im je kao bestseller), ali za burger veličine muškog dlana cijena od 42kn je zaista pretjerana. Mora da je u to uključeno i sjedenje na terasi u top djelu Tkalče.

Burger nije bio loš, ali zbog takve porcije više ne grem tamo...
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:35   #366
Bio u Rocket Burgeru u Tkalci. Buger nista posebno, prije bih rekao poprilicno los, pecivo suho, kao da su ga prekjucer nabavili. Da ne govorim o tome koliko je burger malen, jedan je nista, treba ti barem dva da se koliko-toliko najedes. Cijena naravno paprena, kao da smo svi turisti iz Japana ili Njemacke i imamo njihove place. Ono, nemres mi burger velicine pseceg kolacica naplatit 45 kn ili koliko vec.

Bio veceras u Submarineu. Sjeo vani. Cekao konobara jebenih 15 minuta da uopce dodje pogledat da li je netko novi sjeo van. Mislim si, ma necu mu nis rec, neda mi se pokvarit si tek. Uzmem burger sa rebricama i onaj drugi sa slaninom. Rekao jos i casu vode koju naravno nisam dobio, niti sam dobio bilo kakve maramice da si obrisem ruke od umaka koji se cijedi niz ruke, jer burger se ocito jede rukama, pa je onda logicno da se daju i maramice s kojima ce se na kraju obrisati te ruke.

Cijene takodjer za turiste. Mislim, burger mi naplatis 35 ili koliko je vec dosao. Minijaturni burger, da takodjer minijaturni kao i u Tkalci, ali srecom okusom pet puta bolji, naplate kao da sam pojeo ne znam sto. Srecom nisam uzeo jos i pomfrit i pice, jer bi to sve zajedno kostalo 60 kn ako ne i vise.

Nevjerojatno kolike mi cijene imamo, kao da imamo njemacki standard i svima nam je normalno dat 55-60 kn za jebeni burger, pommes i nekakvo pice.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:57   #367
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Bio u Rocket Burgeru u Tkalci. Buger nista posebno, prije bih rekao poprilicno los, pecivo suho, kao da su ga prekjucer nabavili. Da ne govorim o tome koliko je burger malen, jedan je nista, treba ti barem dva da se koliko-toliko najedes. Cijena naravno paprena, kao da smo svi turisti iz Japana ili Njemacke i imamo njihove place. Ono, nemres mi burger velicine pseceg kolacica naplatit 45 kn ili koliko vec.

Bio veceras u Submarineu. Sjeo vani. Cekao konobara jebenih 15 minuta da uopce dodje pogledat da li je netko novi sjeo van. Mislim si, ma necu mu nis rec, neda mi se pokvarit si tek. Uzmem burger sa rebricama i onaj drugi sa slaninom. Rekao jos i casu vode koju naravno nisam dobio, niti sam dobio bilo kakve maramice da si obrisem ruke od umaka koji se cijedi niz ruke, jer burger se ocito jede rukama, pa je onda logicno da se daju i maramice s kojima ce se na kraju obrisati te ruke.

Cijene takodjer za turiste. Mislim, burger mi naplatis 35 ili koliko je vec dosao. Minijaturni burger, da takodjer minijaturni kao i u Tkalci, ali srecom okusom pet puta bolji, naplate kao da sam pojeo ne znam sto. Srecom nisam uzeo jos i pomfrit i pice, jer bi to sve zajedno kostalo 60 kn ako ne i vise.

Nevjerojatno kolike mi cijene imamo, kao da imamo njemacki standard i svima nam je normalno dat 55-60 kn za jebeni burger, pommes i nekakvo pice.
pa 50-60 ces i u mekdonaldsu dat ak zelis normalnu porciju, sta se cudis to su normalne cijene, sam kaj su kod nas place nikakve, pala je vrijednost kuni a place su ostale iste i zato je standard uzasan

sto se tice burgera zadnji put kad sam u rocketu bio bio je sasvim pristojan, u submarineu mi je bio malo premali, papas mi se cini bolji izbor
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 13:48   #368
1. Zagreb burger festival, najava:
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 11:53   #369
Slika uopce ne djeluje primamljivo

Sent od Hrcka
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:26   #370
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Slika uopce ne djeluje primamljivo

Sent od Hrcka
Fakat, izgleda ko onaj plitvički
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 13:46   #371
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
Slika uopce ne djeluje primamljivo
Ni ja ne volim jesti slike.
To su oni na sliku stavili neki bezvezni (no name) da ne bi bilo da reklamiraju nekog od sudionika ili izazovu ljubomoru kod konkurencije, ako stave neki primamljivi i prepoznatljivi.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 01:23   #372
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...12118b4535.jpg
Bistro Salsa. ajde napokon da sam i taj probao. Taman sutra idem na burger fest pa da usporedjujem. Samosam skeptican ko ce uopce bit tamo. vidio nesto sumbarine naravno, bbbb(taj mi nije nis dobar, obicno hambi zilavo pecivo) mozda neki zanimljiv bude jos.

Burger je dosta dobar, pecivo mekano fino, meso debelo nelose, malo mi fali neki izrazeniji umak ili topljeni sir za socnost.. krumpirici isto ok.
Ne bi rekao da je najbolji u zg ali medju boljima da. Sigurno bolji od papasa, pa i rougmarinea.
meni je sumbarine super zbog specificnih umaka tipa tartufi okus.
Mundoaka, bas steta sto nema peciva i neki umak jer im je meso najbolje bilo. Ali u kompletu bezlicno za 85kn.

velicina, izgledom prvo nedovoljan ali ubiti je debelo meso 200g i najedes se, pojeo sam porciju i pol krumpirica uz to.

tortilju su naplatili 60 umjesto 35 ali sam spomenuo to na kraju slucajno pogledao racun na izlasku pisalo neki meni, pa se ispricali i vratili ostatak.
Terasa je ok.
burger sa krumpiricima je 50kn(40+10)


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)

Zadnje uređivanje Pringles : 15.09.2016. at 12:10. Reason: prevelika slika
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 09:56   #373
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
burger sa krumpiricima je 50kn(40+10)
Burger u Šalši je uvijek 35 kn, valjda najbolji value for money. Ako je bilo ukupno 50 kn onda su krumpirići 15 kn (pretpostavljam, ne uzimam ih uz burger).
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 12:06   #374
Istina. Sad skicnuo na fb 35kn je burger krumpirici 10.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 02:23   #375
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...32660ae403.jpg
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...8f7bb1bd0f.jpg

danas setanje gradom. prvo trg europe umami thai pad + neke ala proljetne rolade. thai solidan, kombinacija sa klicama, kikirikijem, tofu, kozice.

zatim zrinjevac sladoled od pite od sljiva, zanimljiv okus. Pa kod bakice neke cvarkuse i neke pite od kopriva.

Zatim pod zidom, druga fotka, al je pretamno bilo, pulled duck.

Ne znam, krumprici su kao cips ali ne tvrdi, nelose, ali pulled duck lagano razocaranje. Samo on je 48kn, velicinom nekako mali, ali okusom nis posebno, veselio sam se tom mesu, ali ga preuzeo okus soje, i ultra slanoca.
Morao sam zalijevati cugom non stop. Da je neki drugi umak i da je socnije mozda bi moglo proc.

Prosetali do burger festivala, ima istih burgerbarova na oba mjesta. htio probat maredo, al iritantan lik radio i taman se stvorio red nekakav, veliki komadi al izgleda ki dosta prosaran mozda zilica ima, nisam probao pa nemrem sudit..

Odem do Placa i taman nestalo burgera.
Vracamo se do zrinjevca natrag jer sumbarine najveca guzva bila ali i mali izbor burgera, da je bilo nekih novih uzeo bi.

Opet do placa na zrinjevcu i taman se i tamo przio zadnji burger kaze. Kiks, nije sudjeno vise burgera ali ionak sam bio pretrpan hranom pa i bolje mozda. Ovo sam vise htio za okus probat, onaj u crnom pecivu.

Otisli na mojitose za zavrsit finu vecer.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)

Zadnje uređivanje L3go : 21.09.2016. at 19:44. Reason: img
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 09:38   #376
Jeo onaj obicni burger pod zidom. Cipsa malo i mastan. Burger prebiberast al relativno ok. Porcija malo za 45 kuna.
Zena jela onaj crni burger,susi usta to crno pecivo, okus nevuce na nista. Zali boze para i cekanja u redu za oba burgera.
__________________
Uhljeb, majke mi
frosty840 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:05   #377
Jučer sam na Europskom trgu pojeo na Food & Mood štandu bacon & cheddar burger. Neloše, ali nekako anemično, fali nekakvog izraženijeg okusa. Lošiji od Submarinea, Papasa i takvih.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 19:45   #378
Rougemarin zna ispeći burger :mljac:



Sent from CocoNut Galaxy
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 12:37   #379
Iako volim "roskasto", ovo je za moj ukus ipak malo pre-rare.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 13:48   #380
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Iako volim "roskasto", ovo je za moj ukus ipak malo pre-rare.
i moj, al bih smazao bez previse razmisljanja

https://www.facebook.com/rougemarin....4303034396737/
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.