Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Pogledaj rezultate ankete: Ocjena Vlade RH nakon 365 dana
odličan (5) 6 4.35%
Vrlo dobar (4) 4 2.90%
Dobar (3) 5 3.62%
Dovoljan (2) 8 5.80%
Nedovoljan (1) 31 22.46%
Nema tako niske ocjene 84 60.87%
Glasovatelji: 138. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 22:18   #9121
Quote:
Poštarko kaže: Pogledaj post
Hodaju gologuzi a naoružavaju se kao da se spremaju na ofenzivu u Sirij.NATO je vojna organizacija a oni naoružavaju policiju koja je zadužena za civilni sektor!
nesto smrdi...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 19.11.2017., 09:47   #9122
[QUOTE=JKD01;66567961]Napredujemo.
Bogati Hrvati hranu plaćaju skuplje nego njemačka sirotinja.

https://www.vecernji.hr/vijesti/trgo...rkanic-1208493

Lupetanja - barem djelomična - senzacionalističkog novinarstva.
Jučer sam opet bila u kupovini u Sloveniji.
Cjene osjetno više nego kod nas u devedeset posto namirnica, jedino ono šta je najniže kvalitete je jeftinije ili kao kod nas.
Kupila sam meso, no iz razloga što sam sigurnija -aroma kada se skuha to i dokazuje - da je sviježe doista i sviježe a ne dvije godine staro pa odmrznuto pa prodavano kao svježe. Cjena govedine - 7, 80 eura. Ili oko 60 kuna.
Kod nas je 55. Zamrznuta tuna bez kože i kosti - 115 kuna. Sve voće i povrće daleko skuplje nego kod nas.
Kao i kod nas imaš tjesteninu, rižu, koje se raspadnu kod kuhanja za par kuna po kili, sokove sastava voda, šečer, umjetna boja - ti su jeftiniji nego doma i vidim da ih ljudi masovno kupuju, no, ako uzmeš voćne sokove, skuplji su.
Skuplji je najam stana, građevni materijal - trebali smo nešto nedavno, ali smo kupili na kraju doma....
U Italiji isto tako - cijene za nas hrvate daleko veće, u Austriji isto tako, u Nizozemskoj isto, čak i u Slovačkoj, čak i u Mađarskoj su svakodnevne potrebštine ili kao kod nas ili skuplje, a Mađarska ima manje plaće nego mi.



Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
nesto smrdi...
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...PirGFco2LI4uep

Čemu ismijavanje modernizacije naše policije?
Policija je branila Vukovar - varaždinska i međimurska od početka do pada Vukovara - brat moje šogorice je bio šezdesetak dana tamo.
Policija ima i sada interventne i jurišne jedinice, čuva granice......
To je puška koju je proizvelo hrvatsko gospodarstvo, puška koju želimo plasirati na svijetsko tržište.
Jedna od startnih pozicija marketinga je korištenje takvog proizvoda u matičnoj zemlji porijekla.
Da je samo zbog marketinga - razlog uvođenja puške u opremu policije bi bio opravdan.
No, vremena se mijenjaju, sigurnosna situacija se pogoršava - nedavna zapljena pedeset kila eksploziva koji se sa područja BIH prebacio na hrvatski teritorij jansno poručuje da možemo kroz skoro vrijeme očekivati i kod nas terorističke napade.
Da, policija mora biti spremna odgovoriti na svaku ugrozu, a za to im je potrebna i adekvatna oprema.
Ti bi više volio vidjeti da im prijete u stilu - no, no, još jednom tako i tri puta slično i dobili bute po ritici?
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 19.11.2017., 09:58   #9123
[QUOTE=JOHABI;66573165]
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Napredujemo.
Bogati Hrvati hranu plaćaju skuplje nego njemačka sirotinja.

https://www.vecernji.hr/vijesti/trgo...rkanic-1208493

Lupetanja - barem djelomična - senzacionalističkog novinarstva.
Jučer sam opet bila u kupovini u Sloveniji.
Cjene osjetno više nego kod nas u devedeset posto namirnica, jedino ono šta je najniže kvalitete je jeftinije ili kao kod nas.
Kupila sam meso, no iz razloga što sam sigurnija -aroma kada se skuha to i dokazuje - da je sviježe doista i sviježe a ne dvije godine staro pa odmrznuto pa prodavano kao svježe. Cjena govedine - 7, 80 eura. Ili oko 60 kuna.
Kod nas je 55. Zamrznuta tuna bez kože i kosti - 115 kuna. Sve voće i povrće daleko skuplje nego kod nas.
Kao i kod nas imaš tjesteninu, rižu, koje se raspadnu kod kuhanja za par kuna po kili, sokove sastava voda, šečer, umjetna boja - ti su jeftiniji nego doma i vidim da ih ljudi masovno kupuju, no, ako uzmeš voćne sokove, skuplji su.
Skuplji je najam stana, građevni materijal - trebali smo nešto nedavno, ali smo kupili na kraju doma....
U Italiji isto tako - cijene za nas hrvate daleko veće, u Austriji isto tako, u Nizozemskoj isto, čak i u Slovačkoj, čak i u Mađarskoj su svakodnevne potrebštine ili kao kod nas ili skuplje, a Mađarska ima manje plaće nego mi.





https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...PirGFco2LI4uep

Čemu ismijavanje modernizacije naše policije?
Policija je branila Vukovar - varaždinska i međimurska od početka do pada Vukovara - brat moje šogorice je bio šezdesetak dana tamo.
Policija ima i sada interventne i jurišne jedinice, čuva granice......
To je puška koju je proizvelo hrvatsko gospodarstvo, puška koju želimo plasirati na svijetsko tržište.
Jedna od startnih pozicija marketinga je korištenje takvog proizvoda u matičnoj zemlji porijekla.
Da je samo zbog marketinga - razlog uvođenja puške u opremu policije bi bio opravdan.
No, vremena se mijenjaju, sigurnosna situacija se pogoršava - nedavna zapljena pedeset kila eksploziva koji se sa područja BIH prebacio na hrvatski teritorij jansno poručuje da možemo kroz skoro vrijeme očekivati i kod nas terorističke napade.
Da, policija mora biti spremna odgovoriti na svaku ugrozu, a za to im je potrebna i adekvatna oprema.
Ti bi više volio vidjeti da im prijete u stilu - no, no, još jednom tako i tri puta slično i dobili bute po ritici?

policija...kvalitetna i funkcionalna odjeca i obuca...
svecana odora...
kratke cijevi...


duge cijevi ,specijalna oprema,kontrola granica...
to nije posao za ljude sa 6 mjesecnim kursem...

ako je situacija na granici ozbiljna,ponasajmo se ozbiljno i tamo stavimo
ozbiljne postrojbe...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 19.11.2017., 11:04   #9124
[QUOTE=zalazak pameti;66573251]
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post


policija...kvalitetna i funkcionalna odjeca i obuca...
svecana odora...
kratke cijevi...


duge cijevi ,specijalna oprema,kontrola granica...
to nije posao za ljude sa 6 mjesecnim kursem...


ako je situacija na granici ozbiljna,ponasajmo se ozbiljno i tamo stavimo
ozbiljne postrojbe...

Hrvatska policija ima oko 5 tisuća policajaca.
Nabavila je tisuću novih pušaka.


A ti misliš da Hrvatska nema školovanog kadra?

Svake godine se upisuje po 300 učenika za policijsko zanimanje.
U Policijsku školu se recimo 2013. upisalo njih 315 od oko sedam tisuća prijavljenih, a i sada se prijavljuje za tristotinjak mjesta dvije i pol - tri tisuće kandidata, tako da je selekcija vrlo oštra.
Policijska akademija upisuje tristotinjak kandidata od nekoliko tisuća prijavljenih. Ljudi se po godinu dana nakon završene srednje kondicijski i psihološki pripremaju za selekcijski postupak prije upisa na Akdemiju kako bi zadovoljili stroge kriterije.
Stari kadrovi kojih je sve manje se mijenjaju, povlače ili u uredske poslove, ili prirodnim odljevom kroz mirovinu odlaze i mijenjaju novima, obučenim i fizički spremnima i obučenima.
Imam niže moje kuće dva pripadnika specijalne policije....hmmmm.....dečki koje bi poželio uz sebe u bilo kakvoj ugrozi.
Hajde, reci, šta bi ti napravio sa npr. bratom moje šogorice koji je šezdeset dana kao pripadnik policije bio na obrani Vukovara, i od tih šezdeset je bio kod kuće samo jednom sedam dana,( ne sjećm se da je bio više) nakon toga je bio do kraja rata na raznim bojištima. Bi li mu kao starom kadru, nakon rata, ili kasnije dok je imao nekoliko godina do mirovine dao otkaz i zamijenio ga mlađim, fizički spremnijim i školovanijim? Ili bi ga povukao na neko radno mjesto na kome može dočekati mirovinu na poslu koji može obnašati?
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 19.11.2017., 11:44   #9125
Opet lažeš?

Misliš da je podatke o broju policajaca isto tako lako lažirati kao rezultate referenduma?

http://www.narodni-list.hr/posts/113925002

Gotovo je ista situacija i u policiji, koja je u Hrvatskoj daleko prekobrojna i to usprkos činjenici da se smatramo jednom od sigurnijih zemalja u svijetu. S oko 20.000 policajaca, Hrvatska spada u sam vrh liste zemalja Europske unije po broju policijskih službenika u odnosu na broj stanovnika. Podaci Eurostata pokazuju da zemlje poput Njemačke, Danske, Islanda ili Irske, imaju manje od 300, a dio njih i vrlo blizu 200 policajaca na 100.000 stanovnika. Među države s nešto više policije, dakle od 300 do 400, spadaju Belgija, Francuska ili Slovenija i tek rijetke imaju više od 400 policajaca na 100.000 stanovnika.

Hrvatska sa oko 20.000 policajaca pak spada u malu grupu zemalja Europske unije koja uzdržavaju više od 450 policajaca na 100.000 stanovnika, a tu su još jedino Grčka, Italija, Portugal i Španjolska.

Kad se tome još pribroji oko 10.000 zaposlenih u Ministarstvu unutarnjih poslova koji nisu djelatne osobe, odnosno riječ je o administraciji, broj zaposlenih u ovom sektoru Hrvatsku stavlja u sam vrh Europske unije.

Nije te bar malo sram?
Smotani2 is offline  
Old 19.11.2017., 12:10   #9126
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Opet lažeš?

Misliš da je podatke o broju policajaca isto tako lako lažirati kao rezultate referenduma?

http://www.narodni-list.hr/posts/113925002

Gotovo je ista situacija i u policiji, koja je u Hrvatskoj daleko prekobrojna i to usprkos činjenici da se smatramo jednom od sigurnijih zemalja u svijetu. S oko 20.000 policajaca, Hrvatska spada u sam vrh liste zemalja Europske unije po broju policijskih službenika u odnosu na broj stanovnika. Podaci Eurostata pokazuju da zemlje poput Njemačke, Danske, Islanda ili Irske, imaju manje od 300, a dio njih i vrlo blizu 200 policajaca na 100.000 stanovnika. Među države s nešto više policije, dakle od 300 do 400, spadaju Belgija, Francuska ili Slovenija i tek rijetke imaju više od 400 policajaca na 100.000 stanovnika.

Hrvatska sa oko 20.000 policajaca pak spada u malu grupu zemalja Europske unije koja uzdržavaju više od 450 policajaca na 100.000 stanovnika, a tu su još jedino Grčka, Italija, Portugal i Španjolska.

Kad se tome još pribroji oko 10.000 zaposlenih u Ministarstvu unutarnjih poslova koji nisu djelatne osobe, odnosno riječ je o administraciji, broj zaposlenih u ovom sektoru Hrvatsku stavlja u sam vrh Europske unije.

Nije te bar malo sram?
Ma da, lupetanje mi je na nivou tvoga, u kome ti prozivaš svoga rođaka o neadekvatnoj upotrebi pesticida i kroz nju generaliziraš cijelokupnu hrvatsku poljopriverednu proizvodnu populaciju sa njom, i tvrdiš da svi hrvatski poljoprivredni proizvođači truju hrvatske potrošače.

Ili nije?

Ja svoju pogrešku shvaćam i velim da sam pogriješila, a ti svoju teoriju opetovano lupetaš konstantno u svakome upisu koji se tiče teme poljoprivrede.



Ja sam napisala krivu informaciju iz razloga što sam zamijenila istu sa 5 tisuća policajaca koji će dobiti nove uniforme sa cijelokupnom hrvatskom policijskom populacijom, a ti ne možeš shvatiti da tvoj rođak nije relevantan primjer načina na koji hrvatski poljoprivrednici odrađuju kemijsku zaštitu usjeva.
Na, nije me sram zbog pogreške, ali bih se veoma sramila na tvome mjestu u tvojoj nemogućnosti shvaćanja u čemu ti griješiš - pojedinačnih primjera i općoj generalizaciji zbog njih. Jer generalizacija pokazuje koliku netko ima moć realne prosudbe.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 19.11.2017., 12:24   #9127
Trolaš i muljaš.
Ne vidim da si nešto priznala pogrešku.
Ni ovu s brojem policajaca ni onu s lažiranjem rezultata referenduma.

A vidim i da se naslađuješ kupovinom dugog oružja policajcima.
Zašto?
Da pucaju po onima koji ih plaćaju?

A da nema 10000 ljudi zaposlenih u birokraciji, možda bi bilo novaca za zimske uniforme.
Uostalom, za spavanje u toplom autu nit im zimske uniforme ne trebaju.
Smotani2 is offline  
Old 19.11.2017., 12:24   #9128
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Misliš da je podatke o broju policajaca isto tako lako lažirati kao rezultate referenduma?
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ja svoju pogrešku shvaćam i velim da sam pogriješila
Ono kad se ponadas da u svakom covjeku cuci ipak neka doza postenja i morala...

Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ja sam napisala krivu informaciju iz razloga što sam zamijenila istu sa 5 tisuća policajaca koji će dobiti nove uniforme sa cijelokupnom hrvatskom policijskom populacijom
A onda shvatis da je to ipak samo pripadnik vrste HDZ vulgaris...
dokle-vise is offline  
Old 19.11.2017., 12:26   #9129
Što god Johabi od sad kaže, ovaj drugi će forumaš će povući - lažiranje referenduma.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 19.11.2017., 12:31   #9130
Pa naravno.
Time se je diskreditirala zauvijek.
Ako je to priznala, koliko ima HDZ putra na glavi kojeg ne priznaje?

Nadalje, kroz svaku njenu opservaciju koje nije drugo neg glorificiranje Zločinačke provlače se očite laže, kao ova o broju policajaca...

dakle...
Smotani2 is offline  
Old 19.11.2017., 12:39   #9131
[QUOTE=JOHABI;66574033]
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post


Hrvatska policija ima oko 5 tisuća policajaca.
Nabavila je tisuću novih pušaka.


A ti misliš da Hrvatska nema školovanog kadra?

Svake godine se upisuje po 300 učenika za policijsko zanimanje.
U Policijsku školu se recimo 2013. upisalo njih 315 od oko sedam tisuća prijavljenih, a i sada se prijavljuje za tristotinjak mjesta dvije i pol - tri tisuće kandidata, tako da je selekcija vrlo oštra.
Policijska akademija upisuje tristotinjak kandidata od nekoliko tisuća prijavljenih. Ljudi se po godinu dana nakon završene srednje kondicijski i psihološki pripremaju za selekcijski postupak prije upisa na Akdemiju kako bi zadovoljili stroge kriterije.
Stari kadrovi kojih je sve manje se mijenjaju, povlače ili u uredske poslove, ili prirodnim odljevom kroz mirovinu odlaze i mijenjaju novima, obučenim i fizički spremnima i obučenima.
Imam niže moje kuće dva pripadnika specijalne policije....hmmmm.....dečki koje bi poželio uz sebe u bilo kakvoj ugrozi.
Hajde, reci, šta bi ti napravio sa npr. bratom moje šogorice koji je šezdeset dana kao pripadnik policije bio na obrani Vukovara, i od tih šezdeset je bio kod kuće samo jednom sedam dana,( ne sjećm se da je bio više) nakon toga je bio do kraja rata na raznim bojištima. Bi li mu kao starom kadru, nakon rata, ili kasnije dok je imao nekoliko godina do mirovine dao otkaz i zamijenio ga mlađim, fizički spremnijim i školovanijim? Ili bi ga povukao na neko radno mjesto na kome može dočekati mirovinu na poslu koji može obnašati?
ako govorimo o specijalnim policijskim postrojbama,onda nemam nista protiv dugih cijevi...

ako govorimo o policajcima koji su to postali iz nuzde,onda duga cijev nije za njih...

dovoljno je pogledati americke policije i prekopirati...

nece mi valjda naplacivati kaznu za prebrzu voznju duge cijevi...

obucen kao varioc u 3.maju a duga cijev...

ja sam da prvo lijepo i kvalitetno obucemo i obujemo ljude...
onda da ih obucimo...

zavrsavaju i ekonomiju i pravo kod nas...i...
sve sjebano...
lopovi sa fakultetima...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 19.11.2017., 13:54   #9132
Cek, jel ova stvarno laprda da je senzacionalizam da je hrana u Nj jeftinija nego u HR?

Paket Kinder pinqua, 8 komada, u Njemackoj 1.89 €...dakle,manje od 15kn...

Isti paket u HR, ali 4 KOMADA, 15 kuna...

I opet flanac ekipa laprda HDZ istine samo da obrani svoju nesposobnu bagru na vlasti...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 19.11.2017., 14:19   #9133
[QUOTE=zalazak pameti;66575289]
Quote:

ako govorimo o specijalnim policijskim postrojbama,onda nemam nista protiv dugih cijevi...

ako govorimo o policajcima koji su to postali iz nuzde,onda duga cijev nije za njih...

dovoljno je pogledati americke policije i prekopirati...

nece mi valjda naplacivati kaznu za prebrzu voznju duge cijevi...

obucen kao varioc u 3.maju a duga cijev...

ja sam da prvo lijepo i kvalitetno obucemo i obujemo ljude...
onda da ih obucimo...

zavrsavaju i ekonomiju i pravo kod nas...i...
sve sjebano...
lopovi sa fakultetima...

Naravno - zbog toga je u igri tisuću pušaka, a ne pet ili dvadeset tisuća.
Ophodna ili saobraćjna policija nije niti do sada imala duge cijevi - koliko je meni poznato, niti sam ih igdje, u bilo kom dijelu Hrvatske vidjela, a prošla sam je cijelu, osim niže od Makarske. Osim ako ih nemaju kao dodatnu opremu, koju ne koriste svakodnevno - to ne znam.

Znam da je novačenje policajaca u danima prije rata bilo stihijski, povlačili su se ljudi različitih zanimanja, onda iz opravdanih razloga - znali smo da će uskoro započeti rat, a policijske snage su bile u to vrijeme jedine regularne koje su mogle održavati red u to predratno doba. I bila je zaista velika potreba za ljudima, pojačanim snagama reda koje se neće u akcijama održavanaja reda od strane svijetske javnosti moći proglasiti paravojnima. Politički trenutak nije dozvoljavao takvu mogućnost zbog interesa Hrvatske. A i u poratnom vremenu je dugo vremena trebalo imati pojačane policijske snage na terenu na kojem su se odvijala ratna zbivanja.

Evo, to su neki razlozi koji su sada već zaboravljeni - zašto je sastav naše policije dugo vremena nakon rata ostao takav kakav je bio - šta je trebalo napraviti sa ljudima koji su prvi, neki i cijelo trajanje rata bili na linijama obrane ili su se zapošljvali u vremenima pojačanih potreba - reći im - a znate, trebali smo vas dok je bilo gadno, evo, završilo gadno, ne vrijedite nam u mirnodopsko vrijeme - evo vam sada otkaz?
Mnogi su takvi dočekali policijsku mirovinu - i neka su.
Sjećam se koliko je mladih ljudi u ono vrijeme otišlo u policiju, ali i nekih koji su, kada je započelo ratno stanje i vidjelo se da neće stati, dali otkaz. Ne može im se zamjeriti zbog toga - puno njih nije bilo niti svijesno da im radni zadatci neće biti samo na području gdje su bili zaposleni nego će ih se slati dalje. Strah od nepoznatog, ugroze, normalno je ljudsko stanje.



Evo, oblače ih i opremaju.
Školuju ih i obučavaju.
Stari kadar zamijenjuje mladi, obučeniji, sposobniji, spremniji za predstojeće ugroze koje nas vjerojatno neće zaobići obzirom da terorizam posvuda eskalira.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 19.11.2017., 14:29   #9134
Prvo se branilo kupovanje najskupljih sigurnosnih vozila na svijetu,sada ovo...

Policija nema zimsku opremu,a kupuju se puske...

Dok MUP vjezba gađanje na suho...

A vidim pisu se i provale o mlađem,skolovanijem kadru...

Vecina starijeg kadra pogotovo po interventnim odjelima im 5 godina ratnog staza i treninga SP...

Nesto sto mlađi kadar,nasrecu,nikada nece moci okusiti i proci...

Oblace ih?

Ova nesreca od ministra se vadi na proizvođace odjece kao razlog sto MUP nema dovoljno robe...to pokazuje kakav je kapacitet...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 19.11.2017., 14:45   #9135
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Prvo se branilo kupovanje najskupljih sigurnosnih vozila na svijetu,sada ovo...

Policija nema zimsku opremu,a kupuju se puske...

Dok MUP vjezba gađanje na suho...

A vidim pisu se i provale o mlađem,skolovanijem kadru...

Vecina starijeg kadra pogotovo po interventnim odjelima im 5 godina ratnog staza i treninga SP...

Nesto sto mlađi kadar,nasrecu,nikada nece moci okusiti i proci...

Oblace ih?


Ova nesreca od ministra se vadi na proizvođace odjece kao razlog sto MUP nema dovoljno robe...to pokazuje kakav je kapacitet...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Kaže mi susjed koji ima vez za kaić do mene a radi u policiji da je otišlo ove godine od travnja mj.500 mladih policajaca u inozemstvo.Ostaju samo debeli i starije koji su pred penzijom.Toliko o njenom pomlađivanju policije.
__________________
Ignore :JOHABI,miramare,GemsBond,rezon@tor,plavobili,Krvn ik,Mortal Kombajn
Poštarko is offline  
Old 19.11.2017., 16:16   #9136
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Evo, oblače ih i opremaju.
Školuju ih i obučavaju.
Stari kadar zamijenjuje mladi, obučeniji, sposobniji, spremniji za predstojeće ugroze koje nas vjerojatno neće zaobići obzirom da terorizam posvuda eskalira.
još da ih plate.

Quote:
Potplaćeni, bez riješena stambenog pitanja, izloženi napadima, bez zaštite... Slika je to organa javnog reda i mira zbog koje iz Ministarstva unutarnjih poslova odlazi tko god može i ima kamo otići
https://www.vecernji.hr/premium/i-po...-osobe-1181391

i da im daju dnevnice za otkomandu. da ne jedu parizer iz konzuma.

Quote:
Problemi su i što se policijski službenici iz unutrašnjosti upućuju na rad npr. u PU dubrovačko-neretvansku u kojoj je jako teško osigurati smještaj jer ga nema ili je izuzetno skup pa je tamo teško osigurati egzistenciju – kaže Dubravko Jagić, predsjednik Sindikata policije Hrvatske prenosi Dubrovački Dnevnik.
http://splitskidnevnik.rtl.hr/vijest...rade-bausteli/

i isplate zakonske otpremnine

Quote:
Dosadašnje odgode primjene navedenog prava pravdale su se teškom gospodarskom situacijom u kojoj se Republika Hrvatska nalazila, a sada naprosto ne možemo vjerovati, da naš ministar ponovno po četvrti put predlaže odgodu primjene članka 21. Zakona o policiji pod obrazloženjem da se to čini u cilju racionalizacije troškova u trenutku kada više nije teška gospodarska situacija i kada raste BDP te kada se pojedinim ministarstvima povećava proračun (Ministarstvo obrane, Ministarstvo kulture).
http://www.sps.com.hr/index.php/obav...m-sluzbenicima

vjerovanje u bolje sutra ostavit za nedjelju.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 19.11.2017., 16:38   #9137
Moram priznat da je tema malo stagnirala dok je JOHABI bila siva, ali sad kad je opet natrag mogu rec da su njezini upisi cisti comedy gold, toliko puta sam sebe pokopat vlastitim upisima se tesko nadje na forumima.

Kolicina trolanja u njezinim upisima je ravna 4chan korisnicima, jedino sta je kvaliteta tog trolanja daleko losija. #goodtrollingishard
Nihi is offline  
Old 19.11.2017., 16:55   #9138
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Cek, jel ova stvarno laprda da je senzacionalizam da je hrana u Nj jeftinija nego u HR?

Paket Kinder pinqua, 8 komada, u Njemackoj 1.89 €...dakle,manje od 15kn...

Isti paket u HR, ali 4 KOMADA, 15 kuna...

I opet flanac ekipa laprda HDZ istine samo da obrani svoju nesposobnu bagru na vlasti...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Piva (rang našeg Karlovca) 29 centi, što je u startu smiješno, a Pfand 25.
Kupis 10, kad ih popijes iducih 10 placas 40 centi
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Old 19.11.2017., 18:17   #9139
Quote:
Nihi kaže: Pogledaj post
Moram priznat da je tema malo stagnirala dok je JOHABI bila siva, ali sad kad je opet natrag mogu rec da su njezini upisi cisti comedy gold, toliko puta sam sebe pokopat vlastitim upisima se tesko nadje na forumima.

Kolicina trolanja u njezinim upisima je ravna 4chan korisnicima, jedino sta je kvaliteta tog trolanja daleko losija. #goodtrollingishard
Ne vjerujem da su 4chan korisnici nisu lažirali referendum niti poželjeli da obolim od raka, artritisa ili što je već bilo.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 19.11.2017., 18:52   #9140
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
još da ih plate.
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...gmGBRhpzlLRhhChttps://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...H_Cy5hyPxgO11Z



Eto, budu i plaće od početka slijedeće godine povećane. Minimalna bude 5000 kuna.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.