Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 16:32   #221
I tako ode moj no buy u zaborav
Jučer i danas sam naklikala svašta:
- Huxley oil essence
- Leeijaham propolis ampule
- Heimish mali balm od 5ml da probam
- The Face shop green tea dvofazni eye čistač
- onaj q10 efektor koji je spominjala wendy

I bidam još neke stvarčice
Dok sam tu, bar ne kupujem, pa eto moj vas novčanik preklinje da pišete
uppsala is offline  
Old 11.11.2017., 16:35   #222
Jesi vec koristila face shopov dvofazni cistac? Ja bas trazim neki.

Sent from my D5803 using Tapatalk
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Old 11.11.2017., 16:45   #223
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
Jesi vec koristila face shopov dvofazni cistac? Ja bas trazim neki.

Sent from my D5803 using Tapatalk
Koristila sam više njih od Face shopa, alibovaj green tea još ne.
Ovaj mi je odličan, a ovaj trenutno koristim.
Samo brzo trošim pa je malo skup sport.
uppsala is offline  
Old 11.11.2017., 18:22   #224
i mene svrbi Q10 efektor...
opcenito su mi se efektori pokazali kao izvrsna stvar.

ali nakon duuuugo vremena moram pohvaliti jedan zapadnjacki i to hrvatski proizvod: anti age serum od smilja zagrebackih gradskih ljekarni
ne preskupa, a izuzetno efikasna stvarcica sa dobrim sastavom.
po efektu je na tragu korejskih serumcica. izrazito dobro nahrani kozu, ostavlja ju glatkom i mirisnom (tko voli miris smilja), super se ponasa u rutinama sa bezbroj koraka i nadam se da dugorocno malo i popegla situaciju, buduci da je "anti age".

30 ml kosta 70-tak kn.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.11.2017., 18:31   #225
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i mene svrbi Q10 efektor...
opcenito su mi se efektori pokazali kao izvrsna stvar.

ali nakon duuuugo vremena moram pohvaliti jedan zapadnjacki i to hrvatski proizvod: anti age serum od smilja zagrebackih gradskih ljekarni
ne preskupa, a izuzetno efikasna stvarcica sa dobrim sastavom.
po efektu je na tragu korejskih serumcica. izrazito dobro nahrani kozu, ostavlja ju glatkom i mirisnom (tko voli miris smilja), super se ponasa u rutinama sa bezbroj koraka i nadam se da dugorocno malo i popegla situaciju, buduci da je "anti age".

30 ml kosta 70-tak kn.
3, 2, 1, hype
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 11.11.2017., 18:34   #226
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i mene svrbi Q10 efektor...
opcenito su mi se efektori pokazali kao izvrsna stvar.

ali nakon duuuugo vremena moram pohvaliti jedan zapadnjacki i to hrvatski proizvod: anti age serum od smilja zagrebackih gradskih ljekarni
ne preskupa, a izuzetno efikasna stvarcica sa dobrim sastavom.
po efektu je na tragu korejskih serumcica. izrazito dobro nahrani kozu, ostavlja ju glatkom i mirisnom (tko voli miris smilja), super se ponasa u rutinama sa bezbroj koraka i nadam se da dugorocno malo i popegla situaciju, buduci da je "anti age".

30 ml kosta 70-tak kn.
Mene je zasvrbio efektor jer me nervira bora mrštilica na čelu koju imam od 12. godine, ali ko da mi se produbila ima 2 tjedna
uppsala is offline  
Old 11.11.2017., 18:47   #227
Sad ne znam dal da zalim ili se radujem sta nisam u Zagrebu, pa necu odma u pon trcat u ljekarnu
A sto se tice efektora, zapamtila sam da je wendy nedavno napisala da joj je od q 10 jos bolji syn ake...

I ako slucajno netko zna di se moze kupit swanicoco waterfull emulzija? Probala sam je ovo ljeto zahvaljujuci Duu pegla i bila mi je super super, a sad sam je se sjetila kad su pocela grijanja i susenja koze... A vise je ne mogu nac
Rinchi Cinchi is offline  
Old 11.11.2017., 18:50   #228
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
3, 2, 1, hype
ma nije hajp.
ako netko trazi dobar serum, a ne da mu se cekati korejce, moze probati.
nije najbolja stvar u svemiru ikad, ali je za tu cijenu i taj sastav jako, jako dobar
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.11.2017., 19:07   #229
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Sad ne znam dal da zalim ili se radujem sta nisam u Zagrebu, pa necu odma u pon trcat u ljekarnu
A sto se tice efektora, zapamtila sam da je wendy nedavno napisala da joj je od q 10 jos bolji syn ake...

I ako slucajno netko zna di se moze kupit swanicoco waterfull emulzija? Probala sam je ovo ljeto zahvaljujuci Duu pegla i bila mi je super super, a sad sam je se sjetila kad su pocela grijanja i susenja koze... A vise je ne mogu nac
Ja sam je isto probala zahvaljujuci curama i odlicna mi je. Trazila sam i nasla negdje ali je bila bolesno skupa. Imam onu njihovu drugu emulziju ferment snail ona je malo hranjivija a waterfull je divna hidratantna i ja cu je kupiti kad nadjem povoljnije.
Princez Krafna is online now  
Old 11.11.2017., 19:49   #230
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ja sam je isto probala zahvaljujuci curama i odlicna mi je. Trazila sam i nasla negdje ali je bila bolesno skupa. Imam onu njihovu drugu emulziju ferment snail ona je malo hranjivija a waterfull je divna hidratantna i ja cu je kupiti kad nadjem povoljnije.
Curke, ja Swanicoco kupujem na w2beauty.com i imam vam kodove za 30% popusta i free shipping za Swanicoco, Eclado, SandaWha, Cellnco, Romand, Moksha i La Bellona proizvode. Isto tako kodovi će vrijediti cijeli 11. i 12. mjesec i možete ih koristiti neograničeno puta. Vrijedit će i za 107 Oneoseven i Oseque sad kad uskoro stignu na w2beauty

Ne smijem dalje... inbox
malasjuga is offline  
Old 11.11.2017., 20:30   #231
Quote:
malasjuga kaže: Pogledaj post

Ne smijem dalje... inbox
Zašto ne smiješ dalje?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.11.2017., 20:32   #232
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Zašto ne smiješ dalje?
Pa ne smijemo ovdje pisat kodove. Zar ne?
malasjuga is offline  
Old 11.11.2017., 21:02   #233
Quote:
malasjuga kaže: Pogledaj post
Pa ne smijemo ovdje pisat kodove. Zar ne?
Pa ne smiješ pisat kodove ako su vezani uz to da ti nakon nečije kupnje dobivaš bodove. Ako su 'obicni' kodovi, sve pet.
Npr iherb ima individualne kodove koje vlasniku donose kune jer ih netko drugi koristi. Većina drugih stranica ima kodove koji bez obzira što su poslani na ime i prezime vlasniku koda ne nosi kune.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.11.2017., 21:09   #234
Quote:
malasjuga kaže: Pogledaj post
Curke, ja Swanicoco kupujem na w2beauty.com i imam vam kodove za 30% popusta i free shipping za Swanicoco, Eclado, SandaWha, Cellnco, Romand, Moksha i La Bellona proizvode. Isto tako kodovi će vrijediti cijeli 11. i 12. mjesec i možete ih koristiti neograničeno puta. Vrijedit će i za 107 Oneoseven i Oseque sad kad uskoro stignu na w2beauty

Ne smijem dalje... inbox
Ej, super, javit cu ti se kad jos malo proucim. Sad mi na brzinu, s moba, pari da ni tamu nema te hidratantne emulzije.. Nije valjda da su je prestali proizvodit
Hvala ti
Rinchi Cinchi is offline  
Old 11.11.2017., 21:13   #235
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@XenaRatnica, ako se ne varam, ta teta koja ima Asiastore u Ilici je otvorila i u Areni. Čini mi se da se tako spominjalo i na jednoj od Gastro tema.
Žao mi je za Klairs, meni je jedna od boljih ikad.
E super, bas ti hvala, to mi je blizu posla :klap:
A klairs.... lako tebi s njom kad imas lice ko curica, a ona napravi "your face but better". Ti si s njom vjerojatno duplo ljepsa

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Xena, hvala ti za ovaj klairs, imam ga vec dugo na wl.
ali s obzirom da ja zelim prekrivanje, brisem. sejvala si mi 18$
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Xena, hvala i od mene, i ja sam imala klairs na wish listi
Jesi uspjela uhvatiti farmasi cc? Javi ako nisi pa ti posaljem malo za probu uz premium kad stigne
Svakako probajte ako cete imati priliku, ne mora biti da bi i vama bila takva.

Cc stigla danas, isprobavam ju u ponedjeljak, hvala ti na ponudi


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 11.11.2017., 21:19   #236
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post

Svakako probajte ako cete imati priliku, ne mora biti da bi i vama bila takva.
nisam nailazila na testere ali meni je kod bb kreme i pudera najvaznija stavka prekrivanje pa ako to ne zadovoljava, automatski ga krizam.
ne treba mi samo ujednacavanje i "my skin but better" jer mi "my skin" nije bas nesto idealna zbog pubertetskih nedaca pa me ni ovo "better" ne spasava puno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.11.2017., 21:35   #237
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Ej, super, javit cu ti se kad jos malo proucim. Sad mi na brzinu, s moba, pari da ni tamu nema te hidratantne emulzije.. Nije valjda da su je prestali proizvodit
Hvala ti
Nema na čemu!
malasjuga is offline  
Old 11.11.2017., 22:02   #238
Quote:
malasjuga kaže: Pogledaj post
Nema na čemu!
Jesi probala te Cellnco ampule? Izgledaju privlacno, a ne sjecam se da smo ih ovdje spominjali
Rinchi Cinchi is offline  
Old 11.11.2017., 22:26   #239
Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
Jesi probala te Cellnco ampule? Izgledaju privlacno, a ne sjecam se da smo ih ovdje spominjali
Nisam, sad sam ih išla gledat. Je, izgledaju super, ali na žalost, čitajući sastav, zabranjena su roba za mene. Menta, ružmarin... ja bih sutradan vjerojatno imala kvrge koje imaju kvrge koje imaju lice.
malasjuga is offline  
Old 11.11.2017., 22:46   #240
Quote:
malasjuga kaže: Pogledaj post
Nisam, sad sam ih išla gledat. Je, izgledaju super, ali na žalost, čitajući sastav, zabranjena su roba za mene. Menta, ružmarin... ja bih sutradan vjerojatno imala kvrge koje imaju kvrge koje imaju lice.
Ahahah, nista onda.
Ja cu jos proucit, sastav po cosdni im je dobar Ova prva me najvise privlaci
Cellnco
Rinchi Cinchi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.