Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2012., 08:37   #81
Quote:
afriend kaže: Pogledaj post
Radiovalovi...dakle, sve su to za početak elektromagnetski valovi. Ali to je općenito nebitno. Najbitnija je stvar u cijeloj priči da efekt haarpa nije jak u razmjerima atmosfere pa čak i iznad ne znam, aljaske ili gdje već? Prevelik sustav, premalo energije..itd..
a nemos to niti tako gledat, rilac od komarca je isto jako malen naspram covika pa iritira, virus je isto jako malen pa ubije bez frke...
niska frekvencija moze sluzit kao nosioc visokoj jer visoka nema dometa. sa visokom freq. mos grijati.. hipotetski
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 23:47   #82
Quote:
wicked666 kaže: Pogledaj post
Uragan Sandy je umjetno stvoren kako bi Barack Obama pobjedio na izborima !?

Aktivnost HAARP-a čudnovato se poklapa s izgledom Sandy i snagom njezina udara na SAD. Što je još zanimljivije, očekivano vrijeme udara točno se poklapa s dolaskom visoke plime.

http://www.novi-svjetski-poredak.com...o-na-izborima/
A ovo nevrijeme kod nas je rezultat nekoga mini-HAARPa?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 08:37   #83
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
A ovo nevrijeme kod nas je rezultat nekoga mini-HAARPa?
mini haarp ne postoji, ono u srbiji je antena instituta za fiziku...
gle frajeru, ja sam tu pokusavao dokazat jeli haarp sposoban tako nesto... naisao sam na hrpu nestrucnih tehnicki nepotkovanih frajera(skeptika, ne pravih debunkera sta je velika razlika.... skeptik 2.0 = debunker...)
e onda mi je vishe bilo puna kapa pa sam poceo trazit patente ukljucene u HAARP projekt...
shvatio da se tu vishe nema sta debankirat, zapravo je cijeli projekt ispatentiran... ukoliko smatras da haarpom nije moguce utjecati na vrijeme procitaj molim te
http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-P...S=PN/4,686,605
dakle radi se o .gov stranici...tocno ono sto ekipa ovdje trazi/// ukoliko ti se neda citat evo dvi recenice iy patenta
Weather modification is possible by, for example, altering upper atmosphere wind patterns or altering solar absorption patterns by constructing one or more plumes of atmospheric particles which will act as a lens or focusing device. Also as alluded to earlier, molecular modifications of the atmosphere can take place so that positive environmental effects can be achieved. Besides actually changing the molecular composition of an atmospheric region, a particular molecule or molecules can be chosen for increased presence. For example, ozone, nitrogen, etc. concentrations in the atmosphere could be artificially increased

nema se tu vishe sta filozofirat... patenti su tu, objesnjeno je sta i kako se moze s haarpom raditi...idiotproof
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 11:47   #84
Quote:
Huricanechaser kaže: Pogledaj post
mini haarp ne postoji, ono u srbiji je antena instituta za fiziku...
gle frajeru, ja sam tu pokusavao dokazat jeli haarp sposoban tako nesto...
Sad sam još i frajer!
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 17:27   #85
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Sad sam još i frajer!
hahah
a sorry jebga, nisi....
....there-there....
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 14:09   #86
haarp kao trenutno oruzlje je smijesno. mislim da bi vec odavno mogli poceti odvajti normalnu informaciju od USA informacije
cim vidite da je nesto glupo, napisite ispod: made in UstupidA

harp bi vam bio nesto kao jedna velika mikrovalana. prevelik stroj za pokretanje. fiksan. sto on moze unistiti? moze izavati kaoticno gibanje molekula sto izaziva toplinu. to kad radi na visokom valu. ko stavis glavu povise njega mozete izgorit. ali da se on moze usmjerit na milimetar kao laser. lazu vas... totalno bez koristan uredaj. jer zagrijavanje oblaka... i mjenjanje njezinig geometriskih veza..je random efekt.. i strucnajci koji to rade ne znaju sto dobivaju s time...

vlf. niska frekvencija. bi se mogla opisat kao akusticno detonacijska frekvencija. ja jos nisam vidio takav uredaj da je efikasan. ako tko ima ja cu se okladit da to ne postoji
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 04:24   #87
ajoj s kime se ovdije svađa vodi , a di je nestao otok , nili možda je moja bivša uzrokovala taifun Irena na Virginiu da probudi moju tetu da nam pošalje pare . A japan se slučajno zatresao. lool.
Zeir Anpin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 18:53   #88
mislim da HAARP nama ne moze nastetiti niti danas ima koja korisna upotreba njega, ali mogao bi postati zanimljiv za slanje nekih novih signala- samo kome?

tko ce slusat tako nisku frekvenciju?
gandalf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 04:33   #89
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
. ako tko ima ja cu se okladit da to ne postoji
i ne postoji, njegovo postojanje je izmisljeno samo da bi se ljudima skretala paznja.
udari zemljotres - kriv je navodni harp.
udari uragan - kriv je navodni harp.
na kraju je doslo do toga da je navodni harp kriv za svako desavanje u celokupnom suncevom sistemu.
a somovi se pecaju i pisu o tome kao da su harp svojim ocima videli.
doduse, nije ni cudno sto se somovi pecaju na pricu o harpu....upecali su se pre toga i na price o lutajucoj planeti, pleneti x, drugom, trecem i petom suncu, pa sto se ne bi upecali i na harop udicu...
Eagle Grandson is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 12:13   #90
Quote:
Eagle Grandson kaže: Pogledaj post
i ne postoji, njegovo postojanje je izmisljeno samo da bi se ljudima skretala paznja.
udari zemljotres - kriv je navodni harp.
udari uragan - kriv je navodni harp.
na kraju je doslo do toga da je navodni harp kriv za svako desavanje u celokupnom suncevom sistemu.
a somovi se pecaju i pisu o tome kao da su harp svojim ocima videli.
doduse, nije ni cudno sto se somovi pecaju na pricu o harpu....upecali su se pre toga i na price o lutajucoj planeti, pleneti x, drugom, trecem i petom suncu, pa sto se ne bi upecali i na harop udicu...
bravo orlov unuče...konačno nešto pametno
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 17:53   #91
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
bravo orlov unuče...konačno nešto pametno
Bravo biljka, konacno i od tebe jedan pametan koment
Zezanje na stranu, znas ti odavno moje misljenje o izmisljenom harpu, nije ovo prvi put da ga iznosim ovde na forumu.
pozdrav.
Eagle Grandson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 05:22   #92
Pozdrav svima!

Na ovim radarima padavina se mogu zapaziti veoma cudne skupine oblaka pravilnih geometrijskih formi:

http://www.inmh.ro/images/radarg/index.radar.php

http://sumeteo.info/wxanradar.php (potrebno pokrenuti animaciju)

http://www.met.hu/idojaras/aktualis_idojaras/radar/ (kliknuti na play)

Neko vreme je mozda potrebno posmatrati mada na prvom (Rumunskom) je vec mesecima vidljiva delatnost necega sta nikako nije prirodno!Predpostavljam da su neki pa kao mini haarp-ovi u pitanju.Ima jos snimakova sa americkih radara po youtubu,nije tesko naci (mada sve vise kontroliraju i internet pa se sve neki idijotski snimci samo mogu pronaci) ali eto radara uzivo pa koga zanima neka posmatra malo, ima ih bas dosta!

Vec neko vreme posmatram i ne verujem da je cilju u modifikovanja vremena jer kako se vidi, oblaci se poslazu u nekom pravilnom gemetrijskom obliku koji nije prirodan ali nema smisla da samo na tim mestima pada kisa ili sneg ako se duze posmatra i razmisli,puno cudnih dogadjanja ali stvarno nema smisla .. nesto drugo ce biti svrha tih naprava, kad nema padavina u blizini uglavnom nema ni vidljivih delovanja sem ako se ne prizna da su ti ponekad talasasto isprekidani oblaci (elf oblaci) veoma cudni i sigurno ne prirodni!

Verujem da je sve usko vezano uz chemtrailove i naravno zeljom vladara da nas oblikuju u njihovu korist.

Dobro je sto je lenjirom moguce odrediti tacne lokacije na komjima su postavljene te stvari pa resenje postoji samo da se svest prosiri i sredjeno
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 12:34   #93
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Vec neko vreme posmatram i ne verujem da je cilju u modifikovanja vremena jer kako se vidi, oblaci se poslazu u nekom pravilnom gemetrijskom obliku koji nije prirodan ali nema smisla da samo na tim mestima pada kisa ili sneg ako se duze posmatra i razmisli,puno cudnih dogadjanja ali stvarno nema smisla .. nesto drugo ce biti svrha tih naprava, kad nema padavina u blizini uglavnom nema ni vidljivih delovanja sem ako se ne prizna da su ti ponekad talasasto isprekidani oblaci (elf oblaci) veoma cudni i sigurno ne prirodni!

Verujem da je sve usko vezano uz chemtrailove i naravno zeljom vladara da nas oblikuju u njihovu korist.

Dobro je sto je lenjirom moguce odrediti tacne lokacije na komjima su postavljene te stvari pa resenje postoji samo da se svest prosiri i sredjeno
Baš zanimljivo na temelju čega zaključuješ da postoje čaK i ,mini harpovi,. Oblaci se poslažu u geometrijske oblike što nije prirodno. Odakle ti takva tvrdnja da to nije prirodno. Nekada dok sam bio puno mlađi promatrali smo oblake na nebu i vidjeli ih u raznim oblicima (ptice, ovce, likovi i slično). Da li su to tada radili neki maštovitiji harpovi, jer ovi danas ih očito slažu bez mašte u geometrijske oblike.
Samo ti nastavi promatrati slike sa radara i smišljaj kakve su to sve globalne urote.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 15:34   #94
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Baš zanimljivo na temelju čega zaključuješ da postoje čaK i ,mini harpovi,. Oblaci se poslažu u geometrijske oblike što nije prirodno. Odakle ti takva tvrdnja da to nije prirodno. Nekada dok sam bio puno mlađi promatrali smo oblake na nebu i vidjeli ih u raznim oblicima (ptice, ovce, likovi i slično). Da li su to tada radili neki maštovitiji harpovi, jer ovi danas ih očito slažu bez mašte u geometrijske oblike.
Samo ti nastavi promatrati slike sa radara i smišljaj kakve su to sve globalne urote.
Cao!

Napisao sam na temelju cega zakljucujem svoje tvrdnje,na osnovu posmatranja a ti ako ne zelis da posmatras malo te radare ne zelis sebi ni da dokazes postojanje tih naprava. Jer tu ti necu ja ili neko drugi reci/pisati, SAM mozes shvatiti posmatrajuci, kad budes polomio led i poceo zeleti shvatiti a ne zeleti odbiti!

Lepo je vidljivo delovanje neprirodnih sila na tim radarima,ne neke umisljene ptice ,ovce,likovi i slicno vec..koga zanima neka vidi za sebe gore su linkovi! Dal je haarp ili sta god u svakom slucaju neko nesto muti!

Na nekoj drugoj temi pogledaj kako se moze naci put do iskrenosti prema sebi (vidim puno svrljas po temama i ne das si verovart u nista dalje nego sto TV i moderna nauka kaze, tu mozes naci prave informacilje direktno od ljudi,razmisli malo ali probaj i sa drugom stranom mozga!).
Pa kad polomio led(posmatrao malo te radare za pocetak), poceces uvidjati realnije i lepse ces moci komunicirati sa stvarima i ljudima!
Dokazi sebi,znas dosta, samo se otvori .. nemoj da ti jos moram objasnjavati, nisam ja neki strpljiv tip pa ne mogu dugo sa onima koji nece,trebam videti da zelis da shvatis nesto pa cemo se raspravljat jos, ako
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 12:44   #95
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Na ovim radarima padavina se mogu zapaziti veoma cudne skupine oblaka pravilnih geometrijskih formi:

http://www.inmh.ro/images/radarg/index.radar.php

http://sumeteo.info/wxanradar.php (potrebno pokrenuti animaciju)

http://www.met.hu/idojaras/aktualis_idojaras/radar/ (kliknuti na play)

Neko vreme je mozda potrebno posmatrati mada na prvom (Rumunskom) je vec mesecima vidljiva delatnost necega sta nikako nije prirodno!Predpostavljam da su neki pa kao mini haarp-ovi u pitanju.Ima jos snimakova sa americkih radara po youtubu,nije tesko naci (mada sve vise kontroliraju i internet pa se sve neki idijotski snimci samo mogu pronaci) ali eto radara uzivo pa koga zanima neka posmatra malo, ima ih bas dosta!

Vec neko vreme posmatram i ne verujem da je cilju u modifikovanja vremena jer kako se vidi, oblaci se poslazu u nekom pravilnom gemetrijskom obliku koji nije prirodan ali nema smisla da samo na tim mestima pada kisa ili sneg ako se duze posmatra i razmisli,puno cudnih dogadjanja ali stvarno nema smisla .. nesto drugo ce biti svrha tih naprava, kad nema padavina u blizini uglavnom nema ni vidljivih delovanja sem ako se ne prizna da su ti ponekad talasasto isprekidani oblaci (elf oblaci) veoma cudni i sigurno ne prirodni!

Verujem da je sve usko vezano uz chemtrailove i naravno zeljom vladara da nas oblikuju u njihovu korist.

Dobro je sto je lenjirom moguce odrediti tacne lokacije na komjima su postavljene te stvari pa resenje postoji samo da se svest prosiri i sredjeno
Mozda je u pitanju kvar radara, gledao sam nesto i cvrsto verovo ..Ali mi je odjedanput palo u oko da su ta mesta o kojima pricam centri radara pa je mozda radar pokvaren i prikazuje tako cudne tragove. Priznajem mozda sam pogresio ,verovatno.

To ne menja cinjenicu da HAARP postiji,nego je pitanje za sta ga sve koriste!?
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 19:17   #96
Američki HAARP sustav na Aljasci se zatvara!

Tko će sada potrese izazivat?!?
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 04:13   #97
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Američki HAARP sustav na Aljasci se zatvara!

Tko će sada potrese izazivat?!?
http://www.theweatherspace.com/2013/...-bidder-group/

E bar da samo potrese moze izazvati.
Nije ni problem u tom jednom projektu,nego sto takva tehnologija lezi u rukama pogresnih ljudi!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2013., 11:35   #98
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Američki HAARP sustav na Aljasci se zatvara!

Tko će sada potrese izazivat?!?
ćumez is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 01:34   #99
Šit! To znači da su negdje sagradili jači i veći, ali ovaj put dobro paze da javnost ne sazna!
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2013., 11:35   #100
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
Šit! To znači da su negdje sagradili jači i veći, ali ovaj put dobro paze da javnost ne sazna!
možda je i nevidljiv
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.