Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2009., 01:41   #21
Quote:
dawnn kaže: Pogledaj post
Baš tako...Možda ga zanimaju i iskustva ljudi i preporuke u vezi klubova. Čemu takav negativan stav...
slazem se jer nije bas da u nas hrvata djeca hrle na kosarku, a onda se jedan javi i svi ga isprepadaju...
kasno sam vidio tvoje pitanje jer sad sezona traje i nema sanse da bi min. do drugog dijela sezone mogao igrat bilo gdje...
ok 95 godiste ti pomaze jer si jos jednu sezonu u istom uzrastu, ako nisi nasao klub do sada preporucam ne zaletavat se sa idejama tipa cibona, zagreb, cedevita i fenix jer to je utopija (formirane ekipe)...
ako stvarno imas volje i normalno dozu talenta javi se na pm i pomoci cu ti...
zewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 00:36   #22
koliko se meni čini, u zg-u je najbolja škola košarke kk dubrava, onda fenix, zagreb i cedevita
__________________
...mala truba traži put za njene riječi...
glavonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 01:59   #23
Quote:
glavonja kaže: Pogledaj post
koliko se meni čini, u zg-u je najbolja škola košarke kk dubrava, onda fenix, zagreb i cedevita
istina.... samo ovisi kakav si potencijal,tj jel si tek poceo ili....
Blizu Zvonimirove?
Pa odi u Hermes, imaju treninge tam negdje kod Vlaške....
nikol@j is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 22:16   #24
u Zagrebu ti najbolji podmladak ima KK zagreb međutim budući da si 95 godište, prvo proguglaj sve klubove u zagrebu pa ih kontaktiraj ali to bih ti preporučio za nekih 5 - 6 mjeseci. do tada malo radi na svojoj igri, snazi, izdržljivosti.....
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 21:36   #25
frende sam ti je bitno da odeš u neki klub što prije i prođeš školu košarke. ja sam skoro do srednje treniro u školi, to je kk dubrava organizirala. i zvali su me u selekciju, kao nisam bio loš, ali tamo nisam mogo upast jer osim toga što je to odavno formirana ekipa ti momci su me pojeli jer su oni svi trenirali godinama u tom klubu u grupi od 15-20 ljudi, a ja sam praktički naučio igrat na igralištu, jer ti u školi di odjednom trenira 100 ljudi nemreš puno naučit.
ako si u zvonimirovoj, raspitaj se o maksimiru. imaju treninge na ekonomskom faksu, ne znam u kakvom su sad stanju, kad sam ja bio tamo nisu bili loši. puno sreće želim, momak
__________________
Mene je učilo vrijeme
Chiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 20:51   #26
da ne otvaram novu temu..a ovu pronasao... dal mi tko moze opisati kako bi to izgledalo kad bi ja dosao trenirati u neki klub recimo 4.lige??
imam 23god, visok sam 193cm, 82kg... i prije sam trenirao za osnovnu, srednju, plus mala epizoda u zrinjevcu te visio u kvartu svaki dan na kosarci,
sad bi htio pocet opet trenirat, al kako bi to izgledalo?! dal bi bio ukljucen u treninge s tim ekipama, ono trening utakmice i to, ili sta da vidim dal mi se to uopce isplati, dal ima sanse da recimo proigram s njima nakon nekog vremena?
__________________
When I was born I was so suprised I couldn't talk for almost two years!!
ATM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 13:53   #27
Bez ikakvog problema,moj prijatelj je preko dečka sa basketa(iliti hakla) došao na trening u klub(4. liga) i sad uredno igra.Baš sam bio ovu subotu na utakmici,gledajući ih,mislim da bih i ja nakon mjesec dana treninga(i to ne prezahtjevnog) mogao igrati sa njima.A igrao sam jednom u zadnjih godinu dana.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 14:12   #28
Quote:
ATM kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu..a ovu pronasao... dal mi tko moze opisati kako bi to izgledalo kad bi ja dosao trenirati u neki klub recimo 4.lige??
imam 23god, visok sam 193cm, 82kg... i prije sam trenirao za osnovnu, srednju, plus mala epizoda u zrinjevcu te visio u kvartu svaki dan na kosarci,
sad bi htio pocet opet trenirat, al kako bi to izgledalo?! dal bi bio ukljucen u treninge s tim ekipama, ono trening utakmice i to, ili sta da vidim dal mi se to uopce isplati, dal ima sanse da recimo proigram s njima nakon nekog vremena?
U četvrtoj ligi bi i moja baba mogla igrati, a kamoli čovjek koji je visok 193 centimetra.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 11:11   #29
Question Kosarka

Pozdrav za sve

Treniram košarku 6 god, mnogo sam visok, skočan i brz. Ali imam jedan problem, kada krenem da zakucam sa jednom rukom uvjek mi ispadne lopta iz ruke, pa me zanima postoji li kakva vježba?

Zoranovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:24   #30
Pa onda probaj zakucati sa drugom rukom.
IzrazitiManijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:57   #31
Uzmi loptu u obje ruke pa zakucaj
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 15:16   #32
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 17:02   #33
Desnjak sam i ne mogu lijevom rukom da kucam, sa 2 ruke ko od sale, ali, kad sam u trku prema kosu tesko je zakucati sa 2 ruke i ne mogu se puno odraziti. Zato jednom rukom moram da kucam

Ako ne mozete pomoci, nemojte se javljati

Poz
Zoranovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 22:56   #34
Poradi na odrazu pa ćeš moći zakucati sa dvije ruke. Uostalom, zašto bi uopće pokušavao sa slabijom rukom zakucati, ako ni u jaču ne možeš uhvatiti loptu (ako se ne varam, u tome je problem)?


Quote:
Zoranovich kaže: Pogledaj post
mnogo sam visok, skočan i brz
Umro sam na ovo.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 11:34   #35
koliko si visok?
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:19   #36
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Poradi na odrazu pa ćeš moći zakucati sa dvije ruke. Uostalom, zašto bi uopće pokušavao sa slabijom rukom zakucati, ako ni u jaču ne možeš uhvatiti loptu (ako se ne varam, u tome je problem)?




Umro sam na ovo.

Visok sam 203cm. Znas li ti citati? Kazem ispada mi lopta iz moje desne ruke(jace ruke) to je problem. Ne mogu se stalno oslanjati na 2 ruke a sa 2 ruke kucam lagano.

I ne razumijem sta je tu smijesno??
Zoranovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:28   #37
Odi u neki sportski dučkas i nabavi si gumu za jačanje šake.......bilo lijeve ili desne...

+ uzmi uteg od 1-2-5 kg zavisno kolko si jak....sveži taj uteg na špagu a na drugi kraj sveži manji štap(50akcm i nek bude deblji da ti fino sjeda u ruku).....

I vježbaj dizanje i spuštanje tog utega sa objema rukama da si izjačaš podlaktice....

Al prvo si odi nabavi onu gumu....i zajebi one ko škare ili kak se već to zove a isto služi za jačanje šake samo je puno sjebanije u pogledu da buš taj isti rekvizit prije sjebao...guma je trajnija i bolja za vježbanje....

E da za podlaktice je isto jebena stvar powerball...samo skuplja od ovog utega
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 19:42   #38
Meni je pomoglo držanje kalašnjikova u vojsci u desnoj ruci, a pošto srbin rado ide u vojnike tebi bi to moglo pomoć.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 12:48   #39
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Meni je pomoglo držanje kalašnjikova u vojsci u desnoj ruci, a pošto srbin rado ide u vojnike tebi bi to moglo pomoć.
Provaljujes se

@Dwarf980

Hvala, pokusacu
Zoranovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 13:56   #40
Rekreativna košarka

Pozdrav, nov sam ovdje!
Imam 19 godina, visok sam oko 186 i imam oko 75 kila.
Molio bih da mi netko preporuči neki košarkaški klub u kojem mogu trenirati, pa možda i zaigrati. Mislio sam na neke niže lige kao B i C, ali sam čuo na drugom forumu da je bolji probati kod nekog kluba u KOALA ili PROam ligama(da se igra bolja košarka).
Ali, ne mogu naći kontakt ni od jednog kluba u tim ligama!
Igrao sam košarku kroz osnovnu školu, u srednjoj sam prestao...(to mi je bila pogreška) Sad sam opet dobio želju pa eto..

Hvala na odgovorima!
Magik_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.