Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 14:47   #21
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post
Vlovrec, pa šalim se jer ni ja nisam čula za taj izraz
ma znam, i ja sam cula vec toliko imena za to, a nitko ne zna reci kako se to "sluzbeno zove"

kod nas to zovu pajac
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 14:49   #22
Quote:
Ćufta kaže: Pogledaj post


ali ste me sad sjetile na one piđamice u komadu... treba mi jedna broj 8 pa ako netko naleti negdje na to, molim da me obavijesti
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:15   #23
HM ima sasvim sigurno, tj imao je prije mejsec dana. bas sam ih gledala
bez stopala doduse, ne zna kakve hoces
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:23   #24
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
ja uopce ne biram gdje je proizvedeno.
eto bas kupili rucnik u kiku, za 44 kn, china, kao i sve uostalom
u c&a slican ali 80kn
a kaj mislis da se h&m radi u njemackoj?
sve ti je to isti drek u zadnje vrijeme
nekad je postojao mtc za djecju robicu, jbg sve propalo, gdje da nades domacu proizvodnju?

vidim da c&a jedino naglasava da je sve od onog nekog pamuka, bio ili tako nesto, ali su zato cijene duplo vece

ja cu vrecu za spavanje uzeti svakako s rukavima koji s mogu skidati.imas ih u c&a, puno vrsta. mada sam se zaljubila u jednu iz ikee, ali ta nema rukave, pa sam odustala od nje.
Ja sam većinu oblekice kupila u KRETEX-u, mislim da su oni iz Bjelovara i imaju tu kod nas jednu trgovinu. Stvarno mi je super ta njihova robica, vidi se da je pamuk i onako je baš mekana na dodir.

H&M, C&A, ... svi oni većinom imaju proizvodnju u Kini ili tamo negdje, to mi je jasno, ali eto čisto da pitam kako vi to odabirete. Zapravo meni je najbitnije da bude pamuk, barem dok mi beba bude jako mala

A koju ćeš veličinu vreće uzeti?
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:30   #25
Quote:
Cigi kaže: Pogledaj post
U Nextu većina robice za male ima 100 posto pamuk ili kombinacija, al opet je većinom pamuk.
Divna im je robica, pogotovo pamučna odjelca, čvrst i debeo pamuk, preživjelo sto pranja i na višim temperaturama, a isplati se uzeti one stvari po 3 do 5 komada u pakiranju, konkretno bodići i pidzamice, ima ih od vel. 50 pa nadalje. Ja prezadovoljna, uzimala prvorođenom i sada ću drugoj bebi isto.
Naručivala i za sebe, al to nije sad tema
E da NEXT! Gledala sam njihovu stranicu neki dan. I izgledalo mi je to dosta kvalitetno. Moram priznat da sam se iznenadila i tim njihovim cijenama

Oni imaju i trgovinu u POINT-u, jel da? Jesi bila možda tamo ili samo naručuješ preko neta? I koliko im treba da dostave?
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:34   #26
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
HM ima sasvim sigurno, tj imao je prije mejsec dana. bas sam ih gledala
bez stopala doduse, ne zna kakve hoces
zašto nema u online katalogu?

edit: icuce!!!!
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:36   #27
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post


ali ste me sad sjetile na one piđamice u komadu... treba mi jedna broj 8 pa ako netko naleti negdje na to, molim da me obavijesti
Carters ima do 7 god, taman čekam da dođu, nama treba za 4-5

Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post
Ja sam većinu oblekice kupila u KRETEX-u, mislim da su oni iz Bjelovara i imaju tu kod nas jednu trgovinu.
Kretex?? Zezaš da Kretex ko im da takvo ime

a veličinu, a meni je prvi bio velik pa nismo ni imali 56 nego odmah 62 s početka, ili od 3 mj, ove newborn su mi ko za nedonošće
Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post

Oni imaju i trgovinu u POINT-u, jel da? Jesi bila možda tamo ili samo naručuješ preko neta? I koliko im treba da dostave?
Nemam ti pojma, ja nisam u ZG osuđena sam na naručivanje preko neta. Dođe unutar tri (radna) dana na kućna vrata paket
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:38   #28
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
zašto nema u online katalogu?

edit: icuce!!!!
ma daj

Ko potomak Maje Lene Lopatne
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:47   #29
Quote:
Cigi kaže: Pogledaj post
Kretex?? Zezaš da Kretex ko im da takvo ime

a veličinu, a meni je prvi bio velik pa nismo ni imali 56 nego odmah 62 s početka, ili od 3 mj, ove newborn su mi ko za nedonošće

Nemam ti pojma, ja nisam u ZG osuđena sam na naručivanje preko neta. Dođe unutar tri (radna) dana na kućna vrata paket
Da Kretex... E vjeruj mi, ja nisam ni znala da postoje dok nisam ostala trudna, tj. dok nisam prestala radit, jer sam prije sve kupovala u ZG. E sad sam doma i raspitala se malo gdje se u KA kupuje bilo što za djecu, kad ono svi kupuju u Kretex-u, a ja ono "molim? gdje?" pa se možeš ti smijati koliko hoćeš, ali ja sam tamo sve kupila i odlični su mi, bez obzira na ime.

Super mi je ova info za Next, bacam se odmah na naručivanje. E samo još da te zagnjavim s pitanjem koliko im je dostava? Kažem neki dan sam rovarila po njihovoj stranici ali nisam pronašla...
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:48   #30
Quote:
Cigi kaže: Pogledaj post
ma daj

Ko potomak Maje Lene Lopatne


__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:54   #31
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
baš vam hvala kaj niste na staroj temi ostavile link za novu
pa ne moraš mi vi govoriti
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:57   #32
Znam da je dosta individualno, ali kako bebe otprilike rastu nakaon 6 mjeseci? Moj deckic sad ima 6 mjeseci i 7800 kg, trenutno je na 62/68 lidlovski, 68 next,a nesto i 74 bome. Ja mu danas u lidlu kupila sve nesto 86/92 sad za zimu/proljece - jesam pretjerala?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 16:47   #33
Quote:
Cigi kaže: Pogledaj post
Carters ima do 7 god, taman čekam da dođu, nama treba za 4-5
pih, to je princeza nosila prošle godine.
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
pa ne moraš mi vi govoriti
sad mi to kažeš...
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 17:52   #34
Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post

A koju ćeš veličinu vreće uzeti?
gledala sam te u c&a i vidim da imaju velicine 60,70 i tak. mislila sam svakak ne manje od 70. a nisu bas jeftine, 25eura najjeftinija. ja gledam na onom nekom online shopu, pa se po tome ravnam, jer na nasim stranicama nema artikala.
a mozda i 80 jer mi se cine ti rukavi dosta kratki. pa da zdrzi kroz zimu bar.
e jbg kad ja to sve naslikama gledam, nista uzivo nisam vidjela.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 17:57   #35
Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post
Super mi je ova info za Next, bacam se odmah na naručivanje. E samo još da te zagnjavim s pitanjem koliko im je dostava? Kažem neki dan sam rovarila po njihovoj stranici ali nisam pronašla...
Free shipping za vrijednost posiljke iznad 150 kn.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 18:01   #36
ćufta i cigi, a jeste lude, baš ste me nasmijale
ja nikad čula za mediće, a imam dvoje djece, nedopustivo

Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post
E da NEXT! Gledala sam njihovu stranicu neki dan. I izgledalo mi je to dosta kvalitetno. Moram priznat da sam se iznenadila i tim njihovim cijenama

Oni imaju i trgovinu u POINT-u, jel da? Jesi bila možda tamo ili samo naručuješ preko neta? I koliko im treba da dostave?
next je odlična dječja roba
ja naručujem i dalje s neta jer je veći izbor nego u dućanu u pointu, tri dana im treba.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:38   #37
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
gledala sam te u c&a i vidim da imaju velicine 60,70 i tak. mislila sam svakak ne manje od 70. a nisu bas jeftine, 25eura najjeftinija. ja gledam na onom nekom online shopu, pa se po tome ravnam, jer na nasim stranicama nema artikala.
a mozda i 80 jer mi se cine ti rukavi dosta kratki. pa da zdrzi kroz zimu bar.
e jbg kad ja to sve naslikama gledam, nista uzivo nisam vidjela.
E vidiš, zato bi ja možda radije uzela bez rukava, pa svejedno ću joj nešto obući prije nego ju stavim u vreću.

Ovo gledanje preko neta i mene izluđuje. Sad kad se ne bi smjela našetavat okolo pokušavam to nešto preko weba tražit, a ja to najradije vidim uživo i pipnem

Ali nahodala sam se ja okolo i nagledala svega, još tih par tjedana ću sad izdržat doma. Zato mi je baš žao vas koje od početka nikud ne smijete
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:41   #38
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Free shipping za vrijednost posiljke iznad 150 kn.
Tnx
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:43   #39
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
next je odlična dječja roba
ja naručujem i dalje s neta jer je veći izbor nego u dućanu u pointu, tri dana im treba.
Ma baš mi imaju slatkih stvarčica

Mislim da će past neka malo jača kupovina, možda već i večeras
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:45   #40
ja sam si inace nagledala ovu vrecu, prekrasna mi je


http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/20197487/


ali me brinu ti rukavi. stavim ga u vrecu, za noge mu je toplo, a za ruke zima. pokrijem ga s necim, onda ce mu biti vruce za noge (i vreca i dekica ili vec sta), a za rukice ok.

a uvijek mogu te rukave skinuti, na svakoj se vidim mogu.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.