Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2017., 23:00   #5961
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
Bandiću fakat smetaju zelene površine u gradu

sad je na redu ona kod Selske i Tratinske - ako sam dobro čula
koja to, ne kužim....selska i tratinska nemaju dodirnu točku
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 29.10.2017., 09:50   #5962
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
Ideja tramvaja do aerodroma i to ovakvog ZG tramvaja s prosječnom brzinom od 13km/h je šprdnja s narodom i zdravim razumom.

Trenutno vozi BUS s Kvatrića, put je dugačak 19 km i ima 19 (devetnaest !) jebenih stanica do tamo, evo to je još veća šprdnja npr...

A sam aerodrom izgleda tako jadno s ona 4+2 terminalića, ja mislio to će biti pravi aerodrom, a ne neko selsko letište...barem mu je ime primjereno
Ideja kao ideja nije sprdnja. Tramvaj može razviti brzinu veću od 70 km/h. Ide po sredini i auti ga ne usporavaju. U Beču tramvaj vozi od Opere u Baden (30 km južnije). Usput djelom vozi kao tramvaj, djelom kao podzemna i djelom kao lakošinska željeznica.

Ali za realizaciju takvog projekta je potrebno znanje koje ova gradska uprava nema.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 29.10.2017., 10:11   #5963
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
Ideja tramvaja do aerodroma i to ovakvog ZG tramvaja s prosječnom brzinom od 13km/h je šprdnja s narodom i zdravim razumom.

Trenutno vozi BUS s Kvatrića, put je dugačak 19 km i ima 19 (devetnaest !) jebenih stanica do tamo, evo to je još veća šprdnja npr...

A sam aerodrom izgleda tako jadno s ona 4+2 terminalića, ja mislio to će biti pravi aerodrom, a ne neko selsko letište...barem mu je ime primjereno
Ajde dobro bar ga nisu gradili kumovi Penava i Selendic tek tad bi bio projekat kakav prilici ovom gradu pod Bandićem.
jim rogers12345 is offline  
Old 29.10.2017., 11:39   #5964
Neki dan objavljeno je da je Agrokor duzan Zagrebu 200 milja kuna a Milance sada tvrdi da je dug 85 milja kuna. To je ipak velika razlika.

https://www.24sata.hr/news/agrokor-g...na-kuna-545735
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 29.10.2017., 13:57   #5965
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
koja to, ne kužim....selska i tratinska nemaju dodirnu točku
krapinska
Munjarski put
onaj komad livade
zagorska -krapinska-selska?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 30.10.2017., 12:56   #5966
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ideja kao ideja nije sprdnja. Tramvaj može razviti brzinu veću od 70 km/h. Ide po sredini i auti ga ne usporavaju. U Beču tramvaj vozi od Opere u Baden (30 km južnije). Usput djelom vozi kao tramvaj, djelom kao podzemna i djelom kao lakošinska željeznica.

Ali za realizaciju takvog projekta je potrebno znanje koje ova gradska uprava nema.
Sudeći prema nedavnim prometnim intervencijama, ova uprava ne da nema znanje, nego imam dojam da tamo nekakvi pacijenti iscrtavaju ulice po gradu. Jer ovo što je napravljeno u Maksimiru, Kranjčevićevoj i kod zgrade Morh-a graniči s psihotičnim ludilom, a ne neznanjem.

Te lokacije su kao da ih je Horvatinčić "isprojektirao", pa sad tamo krišom vreba i čeka da ljudi krenu ginuti kako bi se naslađivao.
IceClimber is offline  
Old 30.10.2017., 18:01   #5967
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
krapinska
Munjarski put
onaj komad livade
zagorska -krapinska-selska?
ahaaaaa....to misli dirati????

ljudi, spriječimo ga!!!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 30.10.2017., 19:54   #5968
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
ahaaaaa....to misli dirati????

ljudi, spriječimo ga!!!
domicilni stanovnici su se aktivirali
ali bandiću fakat smetaju zelene površine
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 30.10.2017., 20:22   #5969
Quote:
IceClimber kaže: Pogledaj post
Sudeći prema nedavnim prometnim intervencijama, ova uprava ne da nema znanje, nego imam dojam da tamo nekakvi pacijenti iscrtavaju ulice po gradu. Jer ovo što je napravljeno u Maksimiru, Kranjčevićevoj i kod zgrade Morh-a graniči s psihotičnim ludilom, a ne neznanjem.

Te lokacije su kao da ih je Horvatinčić "isprojektirao", pa sad tamo krišom vreba i čeka da ljudi krenu ginuti kako bi se naslađivao.
Vidjela sam fotke novog rotora na Bukovačkoj, jebeš mi sve ako ja, inače vozačica s punih 20 godina 'staža', tu išta kužim...
ViktorViktorija is offline  
Old 30.10.2017., 20:47   #5970
Talking

Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Vidjela sam fotke novog rotora na Bukovačkoj, jebeš mi sve ako ja, inače vozačica s punih 20 godina 'staža', tu išta kužim...
Ma šta vam ima ne bit jasno, to je rođo ziđa, nu evo detaljne upute:
http://www.trakmedian.com/wp-content...human-sees.gif
ruka-slave is offline  
Old 30.10.2017., 20:50   #5971
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Ma šta vam ima ne bit jasno, to je rođo ziđa, nu evo detaljne upute:
http://www.trakmedian.com/wp-content...human-sees.gif
plačem!
ViktorViktorija is offline  
Old 30.10.2017., 20:50   #5972
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
plačem!
Pa reka sam, čisti piss off kejk.
ruka-slave is offline  
Old 31.10.2017., 14:20   #5973
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Vidjela sam fotke novog rotora na Bukovačkoj, jebeš mi sve ako ja, inače vozačica s punih 20 godina 'staža', tu išta kužim...
A tek rotor-koji-to-zapravo-nije na početku Bauerove, kod parka i morha.

Imaš rotor u kojem vrijedi prednost lijeve strane, ali onda ga na pola presijeca ulica na kojoj normalno vrijedi pravilo desne strane. I još kao nalijepe na kolnik znak o gubitku prednosti. Bit će veselo kad se pohaba i ne bude više vidljiv.

Nakon ovakvih intervencija u prometnoj mreži očekujem od gradonačelnika da do slijedećih izbora na svaku benzinsku pumpu montira plinske grijače sa otvorenim plamenom, kako građanima ne bi bilo hladno dok toče gorivo.
IceClimber is offline  
Old 31.10.2017., 14:44   #5974
U prometnim propisima ne postoji stavka "rotor". U bivsim sovjetskim zemljama su vozilq koja ulaze u rotor uvijek u prednosti jer je tako definirano znakovima kao npr. kod glavnog ulaza u Mirogoj.
AndrejX is offline  
Old 01.11.2017., 06:55   #5975
Koliko ce se jos kotrljat Bandiceva rodijacka skalamerija upravljanja gradom ako hitno ne dobiju novu pozajmicu?
Sad su duzni vec debelo iznad gradskog godisnjeg proracuna. Sto je to nego bankrot?
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 01.11.2017., 07:24   #5976
Ke ?

http://www.telegram.hr/politika-krim...gradonacelnik/
nil amstrong is offline  
Old 01.11.2017., 09:11   #5977
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
U prometnim propisima ne postoji stavka "rotor". U bivsim sovjetskim zemljama su vozilq koja ulaze u rotor uvijek u prednosti jer je tako definirano znakovima kao npr. kod glavnog ulaza u Mirogoj.
ma super
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 01.11.2017., 15:41   #5978
Oće'l više žičara, ja kupijo nove smučke i sad ne znam kako do smućkališta.
ruka-slave is offline  
Old 01.11.2017., 17:32   #5979
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Oće'l više žičara, ja kupijo nove smučke i sad ne znam kako do smućkališta.
Evo reći ću ti ja put.

Gle, uzmeš tramvaj kod aerodroma, prođeš pored saniranog Jakuševca, pa preko deniveliranog rotora i pored nove Sveučilišne bolnice novim Jarunskim mostom. Onda dalje tramvajem kroz produženu Šoljanovu i tako do nove žičare...

Za to vrijeme ja ću se brčkati u novom bazenu u Dubravi na Klaki, pa poslije na obnovljeni sportski centar Klaka na tenis...

Onda kad si gotov sa smučanjem, zovem te na pivo na obnovljeni centar Svetice, pa kod 'Srbina' na roštilj.

Za one koji nisu iz Zagreba, od svega ovoga postoji samo 'Srbin'.
ViktorViktorija is offline  
Old 01.11.2017., 17:51   #5980
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Evo reći ću ti ja put.

Gle, uzmeš tramvaj kod aerodroma, prođeš pored saniranog Jakuševca, pa preko deniveliranog rotora i pored nove Sveučilišne bolnice novim Jarunskim mostom. Onda dalje tramvajem kroz produženu Šoljanovu i tako do nove žičare...

Za to vrijeme ja ću se brčkati u novom bazenu u Dubravi na Klaki, pa poslije na obnovljeni sportski centar Klaka na tenis...

Onda kad si gotov sa smučanjem, zovem te na pivo na obnovljeni centar Svetice, pa kod 'Srbina' na roštilj.

Za one koji nisu iz Zagreba, od svega ovoga postoji samo 'Srbin'.
A sve drugo navedeno postoji u svakom predizbornom obećanju vrlog nam mikija fontane!
leo4 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.