Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 15:53   #81
evo i predlog za zamjenu!
vi sto porucijete izvana pa ako dobijete nesto sto neodgovara mozemo mjenjati ako imam za vas odgovarajuce
dacadavez is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 22:11   #82
Evo, imam jedne gojzerice broj 50, nikad nošene, za broj prevelike (inace nosim 49). Placene 700 kn, za cijenu se dogovorimo.
__________________
We dont need no education....
-yes you do, you just used a double negative
sylar86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 01:15   #83
samo mi posalji slike nekolke da ih vidim. na mejl posalji
dacadavez is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 01:31   #84
na nj uskalo sam postavila neke modele pa pogledajte
dacadavez is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2012., 08:29   #85
Quote:
ri619ej kaže: Pogledaj post
Možda još neko ima sličan problem pa eto da pitam. Gdje kupiti obuću brojeva 50 na više?? Zapravo treba mi 50 1/2. Neki dan sam naručio na ebay-u Marte broja UK 15 ali su mi prevelike a jednom sam naručio broj UK 14 pa su mi bile premale . Zapravo cipele se moraju isprobati i to je to. Ništ od ebay-a
di si uspio nac marte 51 ?
ja vec duze vrijeme trazim, a najdem samo sa 8 rupica -.-
faxX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 15:11   #86
Quote:
sylar86 kaže: Pogledaj post
Evo, imam jedne gojzerice broj 50, nikad nošene, za broj prevelike (inace nosim 49). Placene 700 kn, za cijenu se dogovorimo.


Jesi li prodao gojzerice?
sweet012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 15:13   #87
bigfuti su među nama
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 16:33   #88
ja sam prosao kroz varazdin i zagreb i nigdje nema patika za kosarku broj 48.. a ako ima kostaju oko 1000 kn.. koji je sad to kurac, patike po 1000-1300 kn
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 16:36   #89
pa kad je u vaše tenisice/cipele potrebno uložiti hrpu sirovina više... a o radu da i ne govorimo
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2012., 22:31   #90
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
ja sam prosao kroz varazdin i zagreb i nigdje nema patika za kosarku broj 48.. a ako ima kostaju oko 1000 kn.. koji je sad to kurac, patike po 1000-1300 kn
A prava muka je tek kad probamo naći za kišu ili snig. Ako ko vidi 48, ono kao planinarske, neka javi
@ marko Imam ja dvoje novih patika, jedne su košarkaške, kupljene su "za kišu" kad sam se umoria od potrage. Možda bi ih proda ako nađem za kišu, za cijenu bi se dogovorili. Brojevi su 48 1/2, i 49. Od Nike-a su pa znaš da su manji kalupi.
Ako koga interesira može na mail [email protected]
Stalni putnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 20:24   #91
Majka sam 16-godišnjaka sa nogicom broj 50! Tenesice kupujemo new balance, nekada je trgovina bila u Heleni, navodno je još uvijek ima u Rosesu, nešto smo našli i u Adidasovom outletu, Timbice u Gjuri,,,
Ono što mene muči su klizaljke i role s obzirom da je još uvijek dijete još bi si ponekad to priuštio ali nemam pojma gdje bi se dalo nabaviti?
leeloo36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 21:28   #92
role broj 50? pa to vise ne spada pod role, to je skejtbord
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 23:52   #93
Quote:
leeloo36 kaže: Pogledaj post
Majka sam 16-godišnjaka sa nogicom broj 50! Tenesice kupujemo new balance, nekada je trgovina bila u Heleni, navodno je još uvijek ima u Rosesu, nešto smo našli i u Adidasovom outletu, Timbice u Gjuri,,,
Ono što mene muči su klizaljke i role s obzirom da je još uvijek dijete još bi si ponekad to priuštio ali nemam pojma gdje bi se dalo nabaviti?

E-Bay možda
__________________
"Just because you can't dance, doesn't mean you shouldn't dance." - Alcohol
sgavri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 12:43   #94
S obzirom da sam tek odnedavno postao stanovnik Zagreba, a kako se već sad počelo razmišljati o kupovini cipela za proljeće, molim da mi kažete gdje kupujete cipele u Zagrebu ili preko granice. Nosim broj 50. Hvala
__________________
Neke se stvari ne mogu kupiti novcem.
futzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 13:52   #95
Pokusavala sam muzu kupiti gumene cizme br.49 (uglavnom da ne propustaju kisu jer mu to treba kad seta psa) medjutim nisam nista nasla...zna li netko od vas tu mozda gdje da pogledamo?Hvala.
cvjeticka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 17:00   #96
Pozdrav, jel zna netko u Zagrebu gdje ima za kupiti cipela broj 50 za recimo krizme, vjenčanja i tako to malo ozbiljnije događaje.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 12:30   #97
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel zna netko u Zagrebu gdje ima za kupiti cipela broj 50 za recimo krizme, vjenčanja i tako to malo ozbiljnije događaje.
http://bigfoot.nova-oprema.hr/
probaj ovdje, ako je uopće ovo aktualno što kažu na webu


joj jadni vi velikostopalni
ne bih vam bio u koži


A ostalima preporučam ili eBay ili neke Najkice ili slično
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 12:35   #98
hvala, prije sam našao u bati al su bile toliko neudobne al sam istrpio
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 13:57   #99
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
hvala, prije sam našao u bati al su bile toliko neudobne al sam istrpio
Meni su Batine cipele bile vrlo udobne (klasične elegantnije crne za odijelo) ali su se naborale gore na pregibu, svake te elegantnije cipele mi se tu sjebu jer vozim u njima, a opcija da ih stalno skidam obuvam skidam... mi je prekomplicirana. Iako sam to jedno vrijeme radio i stvarno očuva cipelu, a onda nakon 4 puta peti put zaboravim i skužim u pola vožnje
uglavnom pušiona


nego ja nisam tako velikog broja, ja nosim klasičan broj za muške, tako da stvarno kapa dolje vama i vašim problemima s obućom
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 10:21   #100
Fala, ali jebeš ti to.
Niti jedne cipele ili tenisice ne mogu naručiti sustavom 'viđeno-kupljeno' jer mi obuća mora biti i dovoljno široka, svaki prokleti komad obuće moram isprobati.
Da ne spominjem sveopću zbrku s kalupima i veličinama, našel sam nedugo pri čišćenju na tavanu ranča svoje stare 'Obuća Zagreb' cipele veličine 48 umotane u najlon. Bile su jednake duljine i šireg gazišta (đona) od onih 50 koje su mi bile na nogama.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger