Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 19:42   #641
Quote:
jačkijones kaže: Pogledaj post
Što se događa samnom ako ne upiše drugu godinu ili prvu godinu drugi put , ali se i ne ispišem?
Mogu li onda tamo treću godinu nastavit studirat ili ne ? Nisam zamrzavao.
ako se na tvom fakultetu zbog pada ponovljenog upisa kolegija gubi pravo studiranja, onda bojim se da možeš samo pokupiti papire.
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 09:34   #642
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
ako se na tvom fakultetu zbog pada ponovljenog upisa kolegija gubi pravo studiranja, onda bojim se da možeš samo pokupiti papire.

ali ja nisam drugi put upisao kolegij , 2013/14 sam bio brucoš , nego me zanima kakav je moj status ako ništa ne poduzimam , niti se ne ispišem niti se upišem , jel mogu tako pauzirat godinu? , neko mi kaže da bi me fakultet sam ispisao.
jačkijones is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 10:19   #643
da
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:25   #644
Smile Premještaj Gospić-Osijek

Pozdrav,zanima me procedura prebacivanja iz Gospića u Osijek ili Sl.Brod na Učiteljski fakultet. Kako treba izgledati zamolba? Može li se prebaciti nakon 1.semestra? Ako se netko prebacio,može mi se javiti privatnom porukom da mi sve objasni,bila bih jako zahvalna.
lina212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:33   #645
prebacivanje s hrstud na fpzg

Pozdrav, zanima me dali itko zna kakva je procedura prebacivanja s hrvatskih studija na fpzg. Trenutno studiram jednopredmetnu komunikologiju (brucošica sam) i želja mi je prebaciti se na novinarstvo.
Zna li tko dali je moguće prebaciti se na drugom semestru ili moram čekati kraj godine?
Ako se uspijem prebaciti, dali je moguće da upišem drugu godinu sa polaganjem predmeta razlike ili me nakon prebacivanja automatski vraćaju na prvu godinu?
Gubim li neka studentska prava prebacivanjem na drugi fakultet i čula sam da ako se prebacimo da moramo tu godinu plaćati?
Zahvaljujem na odgovoru
NaiyaSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:43   #646
da, moraš plaćatii ostalo se raspitaj u referadi
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:46   #647
Šta mislite jel se moguće prebacit iz informatičkog u turistički menadžment u toku godine,možda kraj 1.semestra?
Faks,isti,smjer samo drugi.
http://www.vus.hr/
lukaXXkralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:53   #648
Quote:
NaiyaSun kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me dali itko zna kakva je procedura prebacivanja s hrvatskih studija na fpzg. Trenutno studiram jednopredmetnu komunikologiju (brucošica sam) i želja mi je prebaciti se na novinarstvo.
Zna li tko dali je moguće prebaciti se na drugom semestru ili moram čekati kraj godine?
Ako se uspijem prebaciti, dali je moguće da upišem drugu godinu sa polaganjem predmeta razlike ili me nakon prebacivanja automatski vraćaju na prvu godinu?
Gubim li neka studentska prava prebacivanjem na drugi fakultet i čula sam da ako se prebacimo da moramo tu godinu plaćati?
Zahvaljujem na odgovoru
a sigurno ćeš morat polagat politološke predmete, tak da će te vjerojatno na prvu prebacit jer bi u protivnom parcijala bila, bar ja tako mislim
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 23:42   #649
Pozdrav! Studiram strojarstvo na Veleučilištu u Karlovcu, dakle stručni studij je u pitanju, 3+2 god. Zanima me postoji li mogućnost da se diplomski upiše na FSB-u u Zagrebu, i ako postoji koja je procedura?
muaythaiboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 12:17   #650
Quote:
muaythaiboy kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Studiram strojarstvo na Veleučilištu u Karlovcu, dakle stručni studij je u pitanju, 3+2 god. Zanima me postoji li mogućnost da se diplomski upiše na FSB-u u Zagrebu, i ako postoji koja je procedura?
mislim....ne kužim.....

zašto ne nazoveš FSB i jednostavno pitaš
cirio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 10:32   #651
Treća sam godina psihologije na ffos, zanima me ima li netko informacije o prebacivanju na diplomski studij edukacijske rehabilitacije, kakve su mi šanse, da li trebam visok prosjek, bilo šta...
Luna44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 23:46   #652
dat Architecture

Pozdrav,
evo ovako zanima me da li itko zna da je igdje moguće upisati diplomski studij arhitekture bez da imam završen dodiplomski arhitekture. Studentica sam na građevini, evo sad već zadnja godina, al bi se zbilja htjela baviti arhitekturom. Koliko mi je poznato, u Zagrebu nije moguće. Ali kako je stanje sa Ljubljanom ili Splitom ili bilogdje?
Bilokakva informacija bi mi puno značila.
hmmhmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 17:36   #653
Quote:
hmmhmm kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
evo ovako zanima me da li itko zna da je igdje moguće upisati diplomski studij arhitekture bez da imam završen dodiplomski arhitekture. Studentica sam na građevini, evo sad već zadnja godina, al bi se zbilja htjela baviti arhitekturom. Koliko mi je poznato, u Zagrebu nije moguće. Ali kako je stanje sa Ljubljanom ili Splitom ili bilogdje?
Bilokakva informacija bi mi puno značila.
Čula sam da se u Ljubljani može, samo što treba položiti čini mi se, dosta razlikovnih. To se najbolje direktno kod njih raspitaj.
RandomMind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 23:37   #654
opala! divno
još jedno pitanjce..kako da im se obratim? nisam baš dobra sa slovenskim. na hrvatskom, engleskom ili da nađem nekoga da mi ko mi može pomoći sa slovenskim?
hvala na odgovoru
hmmhmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:46   #655
Quote:
muaythaiboy kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Studiram strojarstvo na Veleučilištu u Karlovcu, dakle stručni studij je u pitanju, 3+2 god. Zanima me postoji li mogućnost da se diplomski upiše na FSB-u u Zagrebu, i ako postoji koja je procedura?
Teoretski moguce, prakticno gotovo i ne.

Ti studiras strucni studij, dok je FSB sveucilisni studij.

S tim da preddiplomski na FSBu traje 3,5 umjesto tvojih 3.

Trebali bi ti kao omoguciti razliku ispita, ali bi ona bila takva da bi pola faksa polagao ponovno.
U moje vrijeme cak ni s TVZ-a nisu dopustali nastavak kod nas. Matematike nisu niti priznavali, mehanike itd. A to ti je sve pocetak.

Svakako pitaj, ali eto ovako iz sjecanja.
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 22:45   #656
Quote:
hmmhmm kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
evo ovako zanima me da li itko zna da je igdje moguće upisati diplomski studij arhitekture bez da imam završen dodiplomski arhitekture. Studentica sam na građevini, evo sad već zadnja godina, al bi se zbilja htjela baviti arhitekturom. Koliko mi je poznato, u Zagrebu nije moguće. Ali kako je stanje sa Ljubljanom ili Splitom ili bilogdje?
Bilokakva informacija bi mi puno značila.
U Splitu (kao i u Zagrebu) ti to neće isto proći. Prevelika je razlika predmeta, nemaš iskustva sa projektiranjem, a praktički cijeli diplomski je vezan uz projektiranje na ovaj ili onaj način.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 22:45   #657
Je li moguce prebaciti se na diplomski studij fakulteta bez polozene mature za fakultet na koji se prebacuje (npr fali mi visa mat)?
Dolce1vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:05   #658
Bog svima! Ja sam sad na 3. godini talijanskog i filozofije u Splitu i htjela bih se na diplomski prebacit u Zagreb. Ako ima netko sa ffzg, zanima mr kakva je procedura s obzirom da se prebacujem na diplomski (razlika predmeta i to), postoji li neki prosjek koji moram zadovoljit? Hvala unaprijed!!
__________________
jednom sam zavoljela sitan sat,odviše sitan,onako posve mlada.
LeJdI1939 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 02:37   #659
Povijest pula - pov split

Quote:
LeJdI1939 kaže: Pogledaj post
Bog svima! Ja sam sad na 3. godini talijanskog i filozofije u Splitu i htjela bih se na diplomski prebacit u Zagreb. Ako ima netko sa ffzg, zanima mr kakva je procedura s obzirom da se prebacujem na diplomski (razlika predmeta i to), postoji li neki prosjek koji moram zadovoljit? Hvala unaprijed!!
Slicna prica samo se ja zelim prebacit u split nakon zavrsenog prvog semestra ili godine u puli. Ja sam na jednopredmetnog programu a u splitu je dvopredmetni pa me sad samo zanima dali se pri pribacivanju na dvopredmetni mora placat i jeli bi to ispalo vise od uobicajne naplate papirologije itd. Hvala
hrvoje32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 16:24   #660
Jeli se moguce prebaciti s prve godine poslovne informatike na Veleucilistu u Rijeci na poslovnu informatiku u Pulu ili na turizam u Opatiji? I ako da, koji su uvjeti za to.
whisper12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.