Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2005., 11:59   #41
Quote:
zlocestoca kaže:
a za spike tipa "sav industrijski namjestaj je smece, ono sto napravi majstor stef je super" - naravno da je tako, kao sto su i beko aparati bolji od miele
a daj mi reci ko je ovdje to tako rekao?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 12:17   #42
Quote:
parzg13 kaže:
Ja sam radila kuhinju po mjeri... i dobila 5 godina garancije...
Ne znam otkud veza kuhinj po mjeri- one-man-band
Pa kuhinje po mjeri rade obrtnici koji bi se u principu trebali truditi višr od industrijalaca... jer rade na principu preporuke.
Ja sam svoju uzela kod majstora (množina) koji su radili nekoliko kuhinja koje sam vidla. i koje su mi se jako svidile.
Jest da sam našla zamjerki... ali su to ispravljali odmah pri postavci (npr... nisam željela da mi solk bude s bočne strane nego da mi stave ploču do poda, ali sam istu stvar vidla i na Velesajmu na Gorenje kuhinji.)
Nije bilo nikakvih problema.. sve su prilagodili tome kako smo tražili.
I... usput... postavljala si je 3 dečka kroz 2 dana, a ne jedan 12 sati
hm, svi majstori za koje sam ja cula su one-man-band
jedini ozbiljniji domaci proizvodjaci za koje znam su lpanel, kuhinje mesaric, kuhinje saric
gdje si dobila garanciju 5 godina?
uglavnom je svuda godinu dana...

sto se tice truda oko kupaca - ducan u kojem sam kupila svoju industrijsku je obiteljski (zastupnici su za tu firmu za hr) i stvarno su se potrudili
za razliku od ostalih, zena nam je ponudila poprilicno varijanti prije finalne, izasla je na izmjeru prije nego sto smo ista platili (izmjera je besplatna), kuhinja je stigla na vrijeme (nijedan dio nije falio ni bio ostecen), nakon sto je kuhinja smontirana nazvala je da pita da li smo zadovoljni, da li je sve onako kako smo htjeli itd
uglavnom, sve savrseno profesionalno i sad ih preporucujem svim prijateljima/poznanicima!

decki za montazu su isto bili

sve su smontirali za 1 dan (njih dvojica), osim same montaze, ugradili su i spojili sve aparate (perilica, pecnica, ploca, napa), spojili mi neonske lampice - ma sve
osim toga, sve su pocistili i jako su pazili da ne ostete zid i parkete
ako su nesto naslanjali na zid ispod su stavljali stiropor da ne zmazu, ispod svega sto su pilili, lupali su stavili kartone da ne zgrebu parkete

uglavnom decki
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 12:24   #43
zaboravila sam napisati da su dostava (na podrucju cijele RH) i montaza ukljuceni u cijenu kuhinje
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 12:26   #44
Koliko velika kuhinja, od kakvih se elemenata sastoji i koja je cijena?
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 12:31   #45
Quote:
MadVlad kaže:
Koliko velika kuhinja, od kakvih se elemenata sastoji i koja je cijena?
majstore vlad to cu ti na pm
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 12:38   #46
zlocestoca super zbog tebe sto imas o.k. iskustva s industrijskim kuhinjama (imam i ja, barem sto se kvalitete usluge tice) ALI ti odbijas priznati da ima vrlo kvalitetne usluge i kod onih koji nude izradu kuhinje po mjeri? Ko onom konju kad mu nabiju stitnike pa ne vidi ni lijevo ni desno To ti je isto kao da ja kazem, isao sam zubaru privatniku i sjebao mi zube - zato su SVI zubari privatnici losi. Jel kuzis razliku?
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 12:38   #47
Pitanje je bilo zbog toga sto vecina vrlo skupih stvari (da li je tvoja kuhinja u tom rangu?) ima besplatnu dostavu i montazu jer im je to na ukupnu cijenu zanemariva stavka, a vrlo je privlacna eventualnim kupcima. To bi u biti trebala biti normalna stvar kod svih komada namjestaja. Najbolja je fora kad kupis novi auto i onda moras jos dodatno platiti za trokut i gumene tepihe. Pa dodje ti da vratis auto!
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 12:47   #48
Quote:
MadVlad kaže:
Pitanje je bilo zbog toga sto vecina vrlo skupih stvari (da li je tvoja kuhinja u tom rangu?) ima besplatnu dostavu i montazu jer im je to na ukupnu cijenu zanemariva stavka, a vrlo je privlacna eventualnim kupcima. To bi u biti trebala biti normalna stvar kod svih komada namjestaja. Najbolja je fora kad kupis novi auto i onda moras jos dodatno platiti za trokut i gumene tepihe. Pa dodje ti da vratis auto!
i ja isto mislim da bi dostava trebala biti besplatna, medjutim gotovo nigdje nije
u vecini slucajeva nece ti besplatno izaci ni na izmjeru
nitko ti nece ni ugraditi aparate (znaci nakon sto sloze kuhinju jos moras naci elektricara i vodoinstalatera)
vrhunac bezobrastine je u meblu gdje na papiru pise nesto u stilu - ne dajemo nacrte kuhinja (ono ak ne kupis, nema slike - strasno)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 13:19   #49
Quote:
dodouprolazu kaže:
zlocestoca super zbog tebe sto imas o.k. iskustva s industrijskim kuhinjama (imam i ja, barem sto se kvalitete usluge tice) ALI ti odbijas priznati da ima vrlo kvalitetne usluge i kod onih koji nude izradu kuhinje po mjeri? Ko onom konju kad mu nabiju stitnike pa ne vidi ni lijevo ni desno To ti je isto kao da ja kazem, isao sam zubaru privatniku i sjebao mi zube - zato su SVI zubari privatnici losi. Jel kuzis razliku?
dodo s tobom ne mislim raspravljati o nicemu
najbolji su mi takvi likovi, pojavi se niotkud, prvi post na topicu napadacki, a sljedeci uvredljivi (k'o fol "zacinjeni" s pokojim smajlicem)
od takvih mi se
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 14:22   #50
Quote:
zlocestoca kaže:
dodo s tobom ne mislim raspravljati o nicemu
najbolji su mi takvi likovi, pojavi se niotkud, prvi post na topicu napadacki, a sljedeci uvredljivi (k'o fol "zacinjeni" s pokojim smajlicem)
od takvih mi se
moj prvi post ovdje je bio pokusaj obuzdavanja dvije koke koje su se (nepotrebno) pocupale. Lijepo da si nam saopcila da ti se od mene povraca (a koga je to zanimaloi kakve to veze s temom ima?). Ne moras ti sa mnom raspravljati, ja neovisno o tome mogu napisati svoje misljenje. Koje ti pokusavaju objasniti SVI na ovoj temi ali ti ne zelis cuti. Nije mi poznat razlog tvojoj agresivnosti (ne samo ovdje, opcenito)
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 14:24   #51
Quote:
dodouprolazu kaže:
moj prvi post ovdje je bio pokusaj obuzdavanja dvije koke koje su se (nepotrebno) pocupale. Lijepo da si nam saopcila da ti se od mene povraca (a koga je to zanimaloi kakve to veze s temom ima?). Ne moras ti sa mnom raspravljati, ja neovisno o tome mogu napisati svoje misljenje. Koje ti pokusavaju objasniti SVI na ovoj temi ali ti ne zelis cuti. Nije mi poznat razlog tvojoj agresivnosti (ne samo ovdje, opcenito)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 15:28   #52
Quote:
zlocestoca kaže:
hm, svi majstori za koje sam ja cula su one-man-band
jedini ozbiljniji domaci proizvodjaci za koje znam su lpanel, kuhinje mesaric, kuhinje saric
To samo govori o tvom ukusu i cjepidlačenju.
Ne znam za Kuhinje Mesarić a za Lpanel sam se već izjasnila.
Ali da si ikada vidla montiranu kuhinju Šarić tako što ne bi prošlo preko tvojih usta.
Ja sam ih vidla nekoliko i tokilu nekvalitetiu nemreš naći ni kod Jože u štaglju... A tek aroganciju gazde...
Veli on... ja sam u tom poslu već godinama i valjda ja znam kak se rade kuhinje... a stavi sokl od iverice umjesto plastike... čepove na bočne VANJSKE stranice (mislim da tak zbilja niko nemre biti trapav)... u sivu kuhinju stavi bijeli korpus i onda na to frontu manju od korpusa kako bi dobila pun spektar boja. Da ne govorim o nakoso izrezanim pločama itd.. itd. A da ne govorim o uništenom okolišu... odnosno uništenoj preilici na koju su stavili cijelu kuhinju.
Vjeruj mi vidla sam svojim očima i razočaranje vlasnika kuhinje koji je sve to platio 30.000,00 kn teško je opisati.
Na teren šalje klince s prakse koji ti dolaze po 12 puta jer svaki puta zaborave neku dasku.
Sve u svemu kvaliteta

I ti kažeš da za tebe nije dobra kuhinja po mjeri... sad bar znam zakaj imaš takav zadrti stav... to si objasnila ovom rečenicom.

Vidim da nije vrijedno više uopće gledati ovaj topić jer se svodi sve na čisto prepucavanje svih s tobom.
Zbilja ti pristaje ime
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 15:35   #53
Quote:
parzg13 kaže:
To samo govori o tvom ukusu i cjepidlačenju.
Ne znam za Kuhinje Mesarić a za Lpanel sam se već izjasnila.
Ali da si ikada vidla montiranu kuhinju Šarić tako što ne bi prošlo preko tvojih usta.
Ja sam ih vidla nekoliko i tokilu nekvalitetiu nemreš naći ni kod Jože u štaglju... A tek aroganciju gazde...
Veli on... ja sam u tom poslu već godinama i valjda ja znam kak se rade kuhinje... a stavi sokl od iverice umjesto plastike... čepove na bočne VANJSKE stranice (mislim da tak zbilja niko nemre biti trapav)... u sivu kuhinju stavi bijeli korpus i onda na to frontu manju od korpusa kako bi dobila pun spektar boja. Da ne govorim o nakoso izrezanim pločama itd.. itd. A da ne govorim o uništenom okolišu... odnosno uništenoj preilici na koju su stavili cijelu kuhinju.
Vjeruj mi vidla sam svojim očima i razočaranje vlasnika kuhinje koji je sve to platio 30.000,00 kn teško je opisati.
Na teren šalje klince s prakse koji ti dolaze po 12 puta jer svaki puta zaborave neku dasku.
Sve u svemu kvaliteta

I ti kažeš da za tebe nije dobra kuhinja po mjeri... sad bar znam zakaj imaš takav zadrti stav... to si objasnila ovom rečenicom.

Vidim da nije vrijedno više uopće gledati ovaj topić jer se svodi sve na čisto prepucavanje svih s tobom.
Zbilja ti pristaje ime
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 15:57   #54
Quote:
parzg13 kaže:
1. a stavi sokl od iverice umjesto plastike
2. čepove na bočne VANJSKE stranice (mislim da tak zbilja niko nemre biti trapav)
3. u sivu kuhinju stavi bijeli korpus...
1. Cesce se stavlja sokl od iverala nego od plastike. Ja jos ni jedan nisam stavio od plastike i ne vidim nista lose u tome. Po cemu bi plasticni bio bolji? Problem je sto se vrlo tesko uskladi nijansa boje plasticnog sokla i fronti (osim nekih uobicajenih - bukva, tresnja...)
2. Sto jest jest. Jest da to odnosi vise vremena i truda, ali to se mora napraviti kak se spada tam di se vidi.
3. U 90 % slucajeva se korpus kuhinje radi u bijeloj boji jer je 40 % jeftinija od ostalih dekora. Isti je posao napraviti korpus u boji koju hoces, ali zamisli samo koju bi onda cijenu lupali!
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 16:00   #55
E da, bijeli se korpus uvijek kantira u boju fronti tako da i ako su fronte manje od tijela, ne vidis bijelo nego istu boju. Suprotno je jedan od vecih slamperaja.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 21:39   #56
Quote:
MadVlad kaže:
1. Cesce se stavlja sokl od iverala nego od plastike. Ja jos ni jedan nisam stavio od plastike i ne vidim nista lose u tome. Po cemu bi plasticni bio bolji? Problem je sto se vrlo tesko uskladi nijansa boje plasticnog sokla i fronti (osim nekih uobicajenih - bukva, tresnja...)
2. Sto jest jest. Jest da to odnosi vise vremena i truda, ali to se mora napraviti kak se spada tam di se vidi.
3. U 90 % slucajeva se korpus kuhinje radi u bijeloj boji jer je 40 % jeftinija od ostalih dekora. Isti je posao napraviti korpus u boji koju hoces, ali zamisli samo koju bi onda cijenu lupali!
1.Na mojoj je kuhinji plastičan... a ja svoj pod perem svaki dan... možda sam picajzla ali moja kuhinja to zahtjeva. , a Šarić svoju ivericu čak ni ne kantira.
2. Moji roditelji imaju 25 god.staru kuhinju i ni na jednoj bočnoj stranici nemaju čepove
3. Na Šarićevoj kuhinji tj. 3 njihove kuhinje koje sam ja vidjela korpus je vidljiv pa onda imaš spektar crveno-bijelo-sivo ili plavo-bijelo-sivo.
I BTW, mediapan im se ljušti jer ne stavljaju na njega završni lak...
Nakon što smo to čuli (i vidli) pitali smo sve ostale o tome. Dosta ih to ne stavlja, jer kažu da je puno skuplje a nije takva potreba za tim

Mi smo ipak izabrali majstore koji lakiraju sve slojeve

Ma nema veze.
Nismo tu da bi kritizirali određene privatnike.
Nitko nije "valjda" toliko loš da netko ne bi s njim bio zadovoljan
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 13:08   #57
mene isto zanima tapecirania dobro dizajnirana sjedeća granitura po mjeri- naslon mora bit visok ,da se može nasloniti vrat i glava .
jel ima to uopće negdje za naručiti ili kupiti u zg?
letlampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2005., 16:22   #58
Za ZG jos nisam cuo, ali sam dobio ponudu iz Slavonije pa cu skociti drugi tjedan to vidit. Ako bude bar slicno onom sto mi covjek naprica na telefon moglo bi biti JAKO dobro.
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 12:18   #59
imam kuhunji od privatnika...

11 godina staru, jedino sto je nisam ja crtala...

i bez zamjerki sam - josh se nish nije raspalo
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 14:42   #60
Quote:
Juraj kaže:
Za ZG jos nisam cuo, ali sam dobio ponudu iz Slavonije pa cu skociti drugi tjedan to vidit. Ako bude bar slicno onom sto mi covjek naprica na telefon moglo bi biti JAKO dobro.
ajd javi kak ti se svidjelo kad odeš, ja nisam u sb, al moji stvarno dobro rade, i nije samo hvala, neg sam obilazila trgovine, kad smo opremali stan , pa sam vidjela što se sve prodaje, tak da je i kod mene manje više sve nakraju rađeno po mjeri ( još me kuhinja čeka).
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.