Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2007., 11:24   #1
Gdje windows sprema updateove?

Pitanje za poznavaoce:

Redovito formatiram c disk (od par puta tjedno do jednom mjesecno). Zanima me gdje windows sprema downloadane updateove (koje sam downloada)? Zelio bih ih spremiti da ne skidam opet iste za par tjedana. Hvala, windows xp je u pitanju?
Leci_tone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 11:40   #2
Quote:
Leci_tone kaže: Pogledaj post
Pitanje za poznavaoce:

Redovito formatiram c disk (od par puta tjedno do jednom mjesecno). Zanima me gdje windows sprema downloadane updateove (koje sam downloada)? Zelio bih ih spremiti da ne skidam opet iste za par tjedana. Hvala, windows xp je u pitanju?
__________________
"640K ought to be enough for anybody."
martyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:28   #3
Tu imas za skinuti sve critical update (i jos kojesta): http://www.softwarepatch.com/windows/index.html
Nadam se da ces uspjeti sve poskidati do iduceg formata.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:36   #4
hvala decki, no download se obavi automatski kad ga tako postavim. pitanje glasi: gdje (u koji folder) windows spremi automatski download koji se potom instalira?
Leci_tone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 12:41   #5
lol
ako prebrišeš cijele windowse, prebrišeš i updateove...
znači da svaki put kad formatiraš disk, brišeš i windowse i updateove...

a zašto uopće formatiraš svako malo?
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 13:24   #6
Jesi ozbiljan za: od nekoliko puta tjedno??? kako ti se da? svaka cast

Pogedaj u C:\program files\windows update...mozda mozes tu izvuci nesto, nemogu ti tocno reci, jer sam na poslu i pod admin sam sifrom, nemam pristupa. ili da skines manual update, i sacuvas, mislim da ti je to laksi nacin.
__________________
We are born naked, wet and hungry. Then things get worse!!!
qpqp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:08   #7
Quote:
Leci_tone kaže: Pogledaj post
Pitanje za poznavaoce:

Redovito formatiram c disk (od par puta tjedno do jednom mjesecno). Zanima me gdje windows sprema downloadane updateove (koje sam downloada)? Zelio bih ih spremiti da ne skidam opet iste za par tjedana. Hvala, windows xp je u pitanju?
mislis valjda na update, inace
__________________
Retaj
dragan88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:38   #8
da, mislim na formatiranje diska, samo se smijte amateri. zahvaljujem qpqp_u, ali nema takvog foldera. ako netko shvati sto me zanima veselio bi me odgovor

pozdrav
Leci_tone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 20:17   #9
TI nemaš pojma kaj ti treba, ali dat' ću ti mig - autopatcher!
__________________
"640K ought to be enough for anybody."
martyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 22:05   #10
samo za martyna koji je telepatijom shvatio sto meni treba:

Iz razloga koji su nekima nedokucivi, ja relativno cesto formatiram svoj tvrdi disk. Od zadnjeg formata skinuo sam neke updateove za windows tako da mi se pojavio prozorcic na taskbaru i oni su se downloadali i instalirali. Moja je zelja naci gdje su se spremili ti updateovi jer nisam u postavkama mogao/znao pronaci gdje to windows skida. Dakle, hocu spremit ove koji su sad skinuti bez da skidam nove
Leci_tone is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 23:46   #11
Quote:
Leci_tone kaže: Pogledaj post
da, mislim na formatiranje diska, samo se smijte amateri. zahvaljujem qpqp_u, ali nema takvog foldera. ako netko shvati sto me zanima veselio bi me odgovor

pozdrav
Taj folder bi ti trebao biti "hiden", tako da odes u folder options i stavis da ti prikaze i skrivene foldere. pozz
i zasto toliko formatiras hdd? mislim da je nepotrebno, ali bi te se isplatilo zaposliti u servisu
__________________
We are born naked, wet and hungry. Then things get worse!!!
qpqp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 02:56   #12
automatski update windowsa ti se ne skine ko 1 file u nekom folderu, nego ti se razbaca na nekoliko mjesta + registry koji su svi međusobno zavisni, tak da ti to nije baš tak jednostavno kak bi ti htel

lepo su ti ljudi rekli, autopatcher ili skini sa one stranice za koju isto gore imaš link critical updates koje trebaš i možeš, a od ostalog ako ti kaj treba, skini sa servera...

inače, ako imaš npr. frenda koji je admin na nekom većem serveru, velika je vjerojatnost, ako održava i masu kompova, da mjesečno dobiva CD/DVD od MSa sa svim updateovima... a ako znaš, možeš ih skinuti i sa MS stranice ko zakrpe - svaka zakrpa 1 fajl, samo moraš malo tražiti, i naravno imati legalne prozore (ne mislim na live update)
__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 23:23   #13
zahvaljujem
Leci_tone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 08:54   #14
skini updateove koje trebas na cd..dvd...
instaliras windowse i ugasis automatic update...
pokrenes updatove koje imas...
i ponovno ukljucis updatove...
ili sam totalni moron pa ne kuzim
papa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 18:49   #15
www.autopatcher.com martyn je u pravu. spališ na neki medij ili staviš na neku particiju koju ne diraš i poslije svake reinstalacije imaš sve zakrpe i još ponešto

ustvari, automatic update ti više i ne treba
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 10:01   #16
Quote:
Leci_tone kaže: Pogledaj post

Pitanje za poznavaoce:

...

da, mislim na formatiranje diska, samo se smijte amateri.

...

Iz razloga koji su nekima nedokucivi, ja relativno cesto formatiram svoj tvrdi disk.
wah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 14:54   #17
RyanVM Integrator 1.4.3

freeware

integrira sve zakrpe nakon SP2 i kreira instalacijski CD
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.