Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2012., 22:40   #141
eto nakon zimskog premisljanja sta i gdje kupiti te nakon iskustva s blesavim trgovcem napokon je moja husqvarna doma.
Znači odlučih se na model na akciji ( http://www.husqvarna.com/hr/products/trimmers/143r-ii/ )
Lokalni trgovac mi je digao tlak i eto čekanje kosilice od 10dana nije urodilo dogovorom pa sam okrenuo uvoznika i reka storiu... Uljudan gospon mi je dost pomogao i dao kontat trgovca na Korčuli uz to da navedem preko koga sam dosao...
Trgovac mi je uz kosilicu i sta uz nju ide dao free 1l org. ulja husq. zaštitu za glavu te jos jedan namotaj flah-a i rjesio prevoz do mog mjesta.
Sto se tiče kosilice nemam sta rec jer je jos u razradi.. potrosih pola rezervoara i zbog alregije na drijenak finuh na hitnu.... Tak da ce košnja pričekat neko vrjeme...
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 13:29   #142
Odličan izbor! Vrlo kvalitetan uređaj!
HQV is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 23:11   #143
vrjeme će pokazat
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 20:30   #144
Pozdrav. Zanima me želi li itko kupiti Husqvarna 152 RB za 2800 kn. Stara je 1,5 godina u dobrom je stanju. Radi normalno i dosta je jaka.
Za sve ponude i slike javite se na mail : [email protected]

Hvala !
TAKAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 09:39   #145
Stihl motorna pila koja a treba biti jaka i lagana ?

Pozdrav !
Evo nakon 25 godina 011 male pile otac oče da kupi pilu da ne ovisi o rođaku u šumi pa bi si kupio nešto što nije teško za rukovat a opet da je jako barem 4 ks .
Gledamo malo rang 4.1, 4.4. , 4.6 ks . sve se vrte od 5.5.kg prva , i ove dvije su po 5.9 kg . To su modeli Ms 290 te dva modela sa dekompresiskim vetilom ms310 i ms 390 naravno to nije segmet profesionalnih pila .
Obzirom da si hoće kupit novu pilu čitam malo i malo me strah Stihl da se radi u Kini ima koja da se ne radi ?
Pa smo se prebacili da gledamo i iz profesionalne serije model od 3ks model MS 241 C-M ispod 5 kg ali od ove 3 prve nabrojane za duplo manje vibracije ima .
Sad sam vec malo zbunjen i dolazim do zaključka kako sa 3.0ks i 4.7 kg ova može da bude profesionalna pa smo se bacili na MS 341 model ima opet kao ove prve 3 jačinu nesto između 4.2 ks 5.5 kg .
Obzirom da je od oca mala pila od 2ks ta 011 i lagana zanima me da li je ovih 5.do 5.9 kg dosta lagana pila za manevriranje oko drveta ?
I šlag na kraju ono što bi sa financiske strane mozda mogao da uzmem je model ms 361 rang modela iz prve tri po jačini 4.6 ks malo ipak lakša 5.6 kg ne kao ove tri prve 5.9 . i imao sve sta je u današnje vrijeme izmišljeno :
Antivibracijski sistem

DA
Snaga 3,4/4,6 kW/KS Posluživanje jednom polugom

DA
Masa bez vodilice/ lanca 5,6 kg ElastoStart

DA
Snaga u odnosu na masu 1,6 kg/kW Ematic- sistem za podmazivanje lanca

DA
Oilomatic lanac podjela/ tip 3/8 Rapid Super Comfort Kompenzator

DA
Preporucena max. duljina 40 cm Sistem filtera dugog vijeka trajanja

DA
Razina zvučnog tlaka (dB(A)) 101,0 Regulacijska uljna pumpa

DA
Razina zvučne snage (dB(A)) 113,0 QuickStop kocnica lanca

Eto ako može neka pomoć tko je malo stručniji .
dolazim do zaključka i vrtnje svih tih modela na youtube da je sto skoro sve isto što je jako 4ks .
Pa malo gledam usporedbe sa Husqvarna pilama na netu i čini mi se da su one ipak malo brže u radu od Stihl-a .
Oprostite na ovom sada malo dužem postu ali ne kupujem to kao kruh pa sam sad malo iznio šta se traži .
Zaključak je da mozda ova prva Ms 290 koja kosta 3750 kn i ova ms 361 od 6750 kn jačina ista , vibracija ima manje normalno ova za vcise novaca e sad tu sam dao ove karakteristike sta ima ta skupa da li je to neki marketing ili to sve što ima stvarno u jednu ruku pomaže čovijeku u praksi papir je manje važan ipak je ona u šumi .
Koliko je bitan taj dekompresiski ventil na recimo MS 310 a ova Ms 290 nema .

Zahvaljujem se i nadam se da će neki doktor u tome expert moći da mi sugerira ili objasni znam da je malo komplicirano .
max.007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 20:48   #146
Motorna pila Stihl

Dakle, problem sa navedenom motornom pilom. Motorna pila do prije par mjeseci radila je savrseno, no onda su poceli problemi. Motorka je sve teze palila i nakon nekog vremena vise nije mogla upaliti. Odnesena je u servis, tamo je zamjenjena membrana i valjda karike. Motorka je radila poslje toga vrlo malo i opet su poceli problemi. pocela se gasit. Malo radi i ugasi se. Nekad u leru, nekad u gasu. Kako se zagrijava tako se sve vise gasi. Odneo sam je opet u isti servis, gdje mi je serviser rekao da je mjesavina jaka, te izlio gorivo i natocio svoje navodno pravilno razrijeđeno i normalno je radila. Ja dosao kuci i nakon pet minuta rada opet isti problem. Ponovno sam odneo motorku u servis, pa mi je serviser skinuo karburator, sve ocistio, propirio i sastavio. Ja dođem kuci, radim 5 minuta i opet isti problem. motorka se gasi. nisam vise imao volje ici u servis te sam sam krenio u rastavljanje i naisao na jedno malo crijevo od goriva koje je probuseno. zamjenio ga i nazalost problem i dalje isti.... Ako tko ima kakvu ideju ili je imao ovakvo iskustvo volio bih da ga podjeli samnom, jer neznam vise sta da radim.
Hvala!

Zadnje uređivanje Majstor : 24.12.2016. at 15:16. Reason: Promjena naslova posta radi naslova teme
Shpeghy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 18:19   #147
Quote:
Shpeghy kaže: Pogledaj post
Dakle, problem sa navedenom motornom pilom. Motorna pila do prije par mjeseci radila je savrseno, no onda su poceli problemi. Motorka je sve teze palila i nakon nekog vremena vise nije mogla upaliti. Odnesena je u servis, tamo je zamjenjena membrana i valjda karike. Motorka je radila poslje toga vrlo malo i opet su poceli problemi. pocela se gasit. Malo radi i ugasi se. Nekad u leru, nekad u gasu. Kako se zagrijava tako se sve vise gasi. Odneo sam je opet u isti servis, gdje mi je serviser rekao da je mjesavina jaka, te izlio gorivo i natocio svoje navodno pravilno razrijeđeno i normalno je radila. Ja dosao kuci i nakon pet minuta rada opet isti problem. Ponovno sam odneo motorku u servis, pa mi je serviser skinuo karburator, sve ocistio, propirio i sastavio. Ja dođem kuci, radim 5 minuta i opet isti problem. motorka se gasi. nisam vise imao volje ici u servis te sam sam krenio u rastavljanje i naisao na jedno malo crijevo od goriva koje je probuseno. zamjenio ga i nazalost problem i dalje isti.... Ako tko ima kakvu ideju ili je imao ovakvo iskustvo volio bih da ga podjeli samnom, jer neznam vise sta da radim.
Hvala!
Možda bi bilo dobro da promijeniš servis.
Mačakvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 13:31   #148
Da, promjeni servis, ovo je strašno što se usude raditi.

Prvo probaš sa svječicom, stavi neku drugu, pa probaj jer baca iskru uopče.

Pregledaj SVA crijeva, dal su gdje oštećena i ako curi - promjeni.

Očisti filter.

Očisti karburator, promjeni membrane.

Poštelaj ler gas, pregledaj sajle.

A karike i ostalo, to je skroz zadnje što se gleda i mjenja, jer ne radi stihl dječje igračke da samo tako prne nekaj u motoru.
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 19:40   #149
a imate li preporuku nekog u okolici Vinkovaca?
Shpeghy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 22:59   #150
shpegy, uzmi ključ, odvrni svjećicu, spoji je natrag na "lulu" tj strujni kabel, prisloni joj vrh na metalni dio kućišta motorke i neka netko rukne par puta špagu, vidi pojavljuje li se jaka iskra u pravilnim razmacima "ima nema, ima nema..." brzo.

ako radi doslovce 5 minuta pa se počne gasiti, onda vjerojatno nisu crijeva problem, ako radi par desetaka sekundi onda lako moguće da jesu, jer u tako kratkom roku je moguće da još ima dovoljno benzina s kojim može raditi a onda kad joj ga ponestane radi npr prikliještenog nekog crijeva, počet će se gasiti... ako radi 5 minuta bez problema pa se tek onda počne gasiti, nije moguće da je ostalo toliko benzina za tako dugi rad.

zbog toga što si rekao da jedno vrijeme radi a kad se zagrije više ne, čini mi se da je ipak svjećica sumnjivac broj jedan.

ako ti svjećica radi normalno, probaj raditi tih 5 minuta dok se ne počne gasiti, onda ponovi proceduru brzo, svjećica van, prisloni je na kućište, poteži špagu i vidi ima li iste lijepe plave iskre i kad je vruća.

ako tad nema iskre, nosi to na servis ako nisi vičan većim popravcima i reci im što si otkrio. onda vjerojatno imaš ili kratkospajanje prekidača za gašenje (možeš provjeriti njegovu žicu, to je ona koja ide od gumba za gašenje prema motoru), ili loš modul za paljenje kojeg treba promijeniti.

meni je vrisnuo dio modula za paljenje koji gasi motorku pa je sad gasim na čok


edit:
sjetio sam se još jedne prilično glupe stvari. podtlak u rezervaru, meni to gasi trimer svakih 20ak minuta rada. jednostavno otvoriš čep rezervara benzina i pustiš zrak unutra, zatvoriš ga i radiš idućih 20 minuta probaj i to.

i probaj jel ti lanac jako zategnut kad se počne gasit ili je normalno labav/zategnut.

Zadnje uređivanje vbr666 : 03.11.2012. at 23:24.
vbr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 00:25   #151
Hvala na izdasnom odgovoru. sto se tice svjecice, provjerio sam i dobra je. baca dobro iskru. Lanac nije pretegnut, a za podtlak (vakum) u rezervoaru sam cuo prije i to sam provjerio. najvise sumnjam na karburator. ali posto nisam strucan radie bi dao nekom da to odradi. a u ovom nasem servisu vise nemam volje jer je majstor svojeglav...
Shpeghy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 21:14   #152
podešavanje karburatora, barem na mojem mccullochu je na dva vijka, a pretpostavljam da je i kod tebe tako, neka me štilovci isprave. imaš L i H setting, te T kao throttle, tj dovod zraka, minimalno "pritisnut" gas. uglavnom s ta 3 vijka podešavaš kompletan rad motorke. ako na tim vijcima imaš neke plastične kapice, koje imaju graničnike pa se vijci mogu vrtjeti samo npr 3/4 kruga, odjebi te kapice, strgaj ih kliještima. to su limiteri za podešavanje rada motorke u najnižem stupnju izbacivanja co2 u okoliš. da bi se nekakvi standardi pri prodaji ispunili, ali u stvari meni su samo stvarali probleme dok ih nisam odjebao.

ok, pošto, motorka nije pod garancijom, podešavanje karburatora je relativno jednostavno, prije nego je odneseš majstoru probaj još:
1. upalit i ostavit motorku da radi u leru preko roka kad se uobičajeno počne gasit
-ako nastavi radit, problem je "H" vijak koji podešava smjesu u opteretnom radu motora, tj dok piliš. Tada je rješenje prvo označit startnu poziciju na vijku, pa počet ga šerafit četvrt po četvrt kruga dok se nešto ne promijeni. Probaj prvo ulijevo.

-ako se ugasi nakon tog svog uobičajenog roka za gašenje, probaj istu proceduru na vijku "L" tj vijku za podešavanje smjese dok radi u leru.

2. Još nešto bitno, kod svakog opetovanog pokušavanja paljenja povlačenjem špage, a koje nije rezultiralo uspješnim paljenjem, skini svjećicu i očisti je, a dok je ona vani, povuci špagu par puta da se izbaci višak benzina iz cilindra. Nakon toga probaj opet palit motorku "normalno", ako ne radi, ponovi proceduru,ali ovaj put pali je s punim gasom, te s punim čokom. Ako upali, znači da si na dobrom putu i da je vjerojatno u pitanju podešenje karburatora a ne krepani modul za paljenje.

Ovo gore opisano nije uopće nikakav problem za radit, samo zahtijeva malo vremena i razbijanja glave, ponavljanja šablone, metoda pokušaja i promašaja, ali ne zahtijeva nikakvo posebno mehaničko znanje, samo skidanje svjećice i okretanje vijaka šerafcigerom , ako uspiješ uštediš si pare od servisa, ako ne, nisi ništa izgubio, ionako mora ne servis.

Molim da me iskusniji majstori isprave ako griješim, ovakvo je bilo moje iskustvo s otpočetka svog radnog vijeka, tvrdoglavom mcculochicom (sad je poznam u dušu al ne znači da je na stihlu isto).
vbr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 21:22   #153
ako skužiš da mijenjanjem postavki vijaka mijenjaš nešto na motorci, tj da ima poboljšanja, da si skratiš muke, probaj motorku objesit na neku kuku, ali sa skinutim mačem tj lancem, da te ne poreže, pa onda je ostavit upaljenu da visi na tome i istovremeno jednom rukom držat šerafciger i šerafit vijke, a drugom držat gas da ako se počne gasit možeš ga na vrijeme pritisnut i spasit se muke od stalnog paljenja. tako se dosta skrati procedura podešavanja karburatora ovom mojom metodom pokušaja i pogrešaka, uglavnom znaš da si pogodio postavke kad ti u leru radi normalno jednakomjerno, bez "gušenja", ali da ne pokreće lanac, a isto tako da kad stisneš gas, odziv je brz i na punom gasu isto nema gušenja i kašljucanja. tad bi trebao biti gotov.
vbr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 15:37   #154
Imam problem sa pilom Stihl 021 (malo je starija )
Sam sam se upustio u popravak i išao raskopati frgazer (jer mi se gasila) nakon nekog vremena skužio sam da je problemu cjevčici za gorivo.
Kad sam sve to složio, problem je bio u tome da bi radila dok je bila hladna ali čim bi se ugrijala, gasila bi se i nisam je više mogao zapaliti dok se nebio ohladila.
Dao sam je prijatelju koji ima nekog frenda da pogleda i rekao je da sam krivo okrenuo membranu i da ju je složio...

E sad, tak je stajala preko pola godine i kad sam htio piliti s njom vidim da opet ne radi. Išao sam štelati L H i za ler gas šerafiće ali bezuspješno.

Ako ju poštelam da radi na ler gasu dobro, onda se prilikom dodavanja gasa ugasi.

Ako ju poštelam da ima snage i da dobro pili onda neće raditi na ler gasu...

Ima li tko kakvu ideju što bi moglo biti?
zack_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 13:18   #155
bolest navedenih pila je u tome što loša i nekvalitetna mješavina uništava fleksibinost membrana ,a zatim i nadri-majstori koji iste ne zamijene pravilno a nakon toga neznaju naštelati omjer smjese zraka i goriva a najčešče je da takav popravak u vlastitoj režiji košta najviše
popravljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 13:22   #156
Quote:
zack_zg kaže: Pogledaj post
Imam problem sa pilom Stihl 021 (malo je starija )
Sam sam se upustio u popravak i išao raskopati frgazer (jer mi se gasila) nakon nekog vremena skužio sam da je problemu cjevčici za gorivo.
Kad sam sve to složio, problem je bio u tome da bi radila dok je bila hladna ali čim bi se ugrijala, gasila bi se i nisam je više mogao zapaliti dok se nebio ohladila.
Dao sam je prijatelju koji ima nekog frenda da pogleda i rekao je da sam krivo okrenuo membranu i da ju je složio...

E sad, tak je stajala preko pola godine i kad sam htio piliti s njom vidim da opet ne radi. Išao sam štelati L H i za ler gas šerafiće ali bezuspješno.

Ako ju poštelam da radi na ler gasu dobro, onda se prilikom dodavanja gasa ugasi.

Ako ju poštelam da ima snage i da dobro pili onda neće raditi na ler gasu...

Ima li tko kakvu ideju što bi moglo biti?
kod raskapanja si krivo postavio membrane ili su već i bile za zamjenu. dakle zamjena membrana
popravljam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 14:21   #157
]HUSKVARNA 359
evo da malo pokrenem temu več 1 godine nitko ne piše
ja sam jučer kupio HUSQVARNU 359 na akciji 3999 kuna i probao piliti i zaključio
da ima jako puno snage 3,9 ks ali da je originalna vodilica malo premala za tu snagu
mislim da je vodolica 40 cm ako se računa koliko je vani .
molim vas vaša iskustva sa tom pilom ja mislim da je omjer cijene i kvalitete zadovoljavajuči
robberta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 15:30   #158
je H359 odlična pila da završiš u vrapču ak si slabih živaca...
nakon nekih 40-50h klip,pa fergazer pa struja pa amortizeri milina...
zmiklauz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 17:03   #159
Quote:
zmiklauz kaže: Pogledaj post
je H359 odlična pila da završiš u vrapču ak si slabih živaca...
nakon nekih 40-50h klip,pa fergazer pa struja pa amortizeri milina...


baš neznam da bih to bile tako loše pile kako vi pišete
prije nego sam pilu kupio dobro sam se raspitao
i pila je dobila sve pohvale kolega koji se bavi sa prodajom drva
za 3 godine je sa husqvarnom 359 napravio preko 300 metara drva
i kaže da nije imao niti jednu grešku do sada.
htio bih čuti tko je radio sa takvom pilom njegova iskustva
robberta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 22:01   #160
tvoj kolega ne servisira pile i nemože ocjenjivat na temelju jedne...359 nije šrot od pile ali nije ni daleko
zmiklauz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.