Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2013., 12:15   #121
Ima li netko na pravu u Splitu tko bi mi bio voljan učiniti jednu uslugu? da se ja sad iz Ri ne spuštam dolje samo radi toga. Detalji na pm.
Aelindis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 20:59   #122
Pozdrav, prijateljica mi nema forum pa pitam u njezino ime. Ove godine upisuje izvanredno 2. godinu, zanima ju postoji li mogućnost plaćanja školarine u ratama?
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 15:27   #123
Bio bi zahvalan kad bi dobio odgovor od nekoga iz prve ruke.. Koliko je tesko upast na pravo u st, kakva je bila situacija proslu godinu, dvije?
jazo90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 11:15   #124
Moze mi netko reci kakva je situacija sa izvanrednima u st? Trebaju li pohađati određenu kvotu predavanja za potpise, jesu li seminari i vjezbe obvezne?
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 00:50   #125
Quote:
ena94 kaže: Pogledaj post
Moze mi netko reci kakva je situacija sa izvanrednima u st? Trebaju li pohađati određenu kvotu predavanja za potpise, jesu li seminari i vjezbe obvezne?
Ja sam završila upravno u St-u, sad sam na 2. godini specijalističkog diplomskog stručnog studija javne uprave, naravno, izvanredno. Ništa nije obavezno ako si izvanredan. Mi smo imali predavanja, al samo za one koji su htjeli ić.
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn!!!!
Bicycle girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 12:31   #126
Quote:
Bicycle girl kaže: Pogledaj post
Ja sam završila upravno u St-u, sad sam na 2. godini specijalističkog diplomskog stručnog studija javne uprave, naravno, izvanredno. Ništa nije obavezno ako si izvanredan. Mi smo imali predavanja, al samo za one koji su htjeli ić.
Citala sam sa na kucnu adresu dobijem raspored predavanja (sto traje dva, tri tjedna). Znaci ne trebam ic na to uopce?
Kakva je situacija s potpisima onda?
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 21:47   #127
Do kada stari studenti u Splitu moraju diplomirati,je li rok isto do 30.9 ove godine?Postoji li mogucnost da se rok produzi?
adriann is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 13:48   #128
Progajem knjige 1 god prava, detalji na pm
sweetie22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 12:42   #129
Pitanje- ponovno upisivanje godine

Pozdrav,
dakle zanima me sljedeće. Upisala sam ponovno prvu godinu (pola predmete s prve godine, pola s druge) ,i to sam završila u roku. Ove godine upisujem pola druge i pola treće, dakle 4. i 5. semestar. Da li je u slučaju da položim sve iz 4. i 5. semestra do kraja 3. mjeseca (dakle početak novog semestra) ikako moguće upisati 6. semestar ,tako da do kraja godine završim cijelu treću i pola druge godine?

I da, znači li da zbog ponavljanja druge godine moram svaku godinu upisivati pola-pola?
fifi009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 15:45   #130
zanima me dali netko polaže sada predmet "ljudska prava međunarodnopravni aspekt predmet sa specijalističkog i kako izgleda ispit usmeno ili pismeno i kakva je prolaznosst u Bačića.???
Bbranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 14:12   #131
Kad su upisi jel zna netko?
JellyfishK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 21:37   #132
Quote:
JellyfishK kaže: Pogledaj post
Kad su upisi jel zna netko?
20.7. i 21.7. u 10h za redovne, 22.7. u 10h za vanredne
iako to vjv znaš već
em19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 14:30   #133
U pon idem na upise. Zanima me jel mi bolje ici taksijem s kolodvora na faks ili nekim busom?
miki279 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 16:17   #134
Quote:
miki279 kaže: Pogledaj post
U pon idem na upise. Zanima me jel mi bolje ici taksijem s kolodvora na faks ili nekim busom?
busem! taxi ti je 50 kn, a bus 11
JellyfishK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 21:51   #135
Pozdrav!
Ima li neka dobra dusa koja bi udjelila par savjeta brucosu? Jel se da rijesiti vecina predmeta preko kolokvija? Kolege s visih godina, koliko vremena provodite/ste provodili na faksu (predavanja i ostalo) ? Zadnji vodic za brucose je od prije 2 godine, jel bilo nekih vecih promjena od tad? Toliko toga me zanima da uopce neznam sto da pitam ovaj period prije odlaska od doma je malo overwhelming...
miki279 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 18:13   #136
Pozdrav!
Gdje mogu kupiti knjigu Šarac Lučić - Privatno Rimsko Pravo, postoji li neki antikvarijat, neka knjizara gdje to prodaju ili bilo sto slicno?
JellyfishK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 12:23   #137
Quote:
JellyfishK kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Gdje mogu kupiti knjigu Šarac Lučić - Privatno Rimsko Pravo, postoji li neki antikvarijat, neka knjizara gdje to prodaju ili bilo sto slicno?
Imas u kopirnici priko puta faxa
miki279 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 20:20   #138
Quote:
miki279 kaže: Pogledaj post
Imas u kopirnici priko puta faxa
A prof nece radit problem ako je kopirana? Jer stvarno sam svasta cula...
JellyfishK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:53   #139
Quote:
JellyfishK kaže: Pogledaj post
A prof nece radit problem ako je kopirana? Jer stvarno sam svasta cula...
Da i ja san cuja da se triba na ispit doc sa original knjigom i to ali mislim da je ove godine nije briga. Cak je rekla da mozemo isprintati knjigu sa stranice od faksa pa nevidim zasto bi kopija bila problem. Ali u svakom slucaju ja joj bas nebi baca kopiranu knjigu pod nos
miki279 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 19:37   #140
Quote:
miki279 kaže: Pogledaj post
Da i ja san cuja da se triba na ispit doc sa original knjigom i to ali mislim da je ove godine nije briga. Cak je rekla da mozemo isprintati knjigu sa stranice od faksa pa nevidim zasto bi kopija bila problem. Ali u svakom slucaju ja joj bas nebi baca kopiranu knjigu pod nos
Pa da i ja sam se cudila zasto nam onda govori da skinemo knjigu sa stranice, mislim sto nas oce vise bacit ili sto xd
a ti imas isto kopiranu?
JellyfishK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.