Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2010., 22:56   #1
Question Peugeot jet force c-tech 2007g. 50ccm zvuk!

Kupio sam navedeni skuter od momka koji se ne kuzi u to a motor nije puno presao. E sad : kad vozim malo brze pozadi nesto zviždi nekad malo nekad se na punom gasu bas cuje a blokade su naravno skinute pomoc plz !!! pozzz !
branko1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 09:14   #2
Quote:
branko1234 kaže: Pogledaj post
Kupio sam navedeni skuter od momka koji se ne kuzi u to a motor nije puno presao. E sad : kad vozim malo brze pozadi nesto zviždi nekad malo nekad se na punom gasu bas cuje a blokade su naravno skinute pomoc plz !!! pozzz !
I meni se to na speedfightu događa, rezonira auspuh pod opterećenjem većim..neznam u čem je problem ali ne izluđuje me baš toliko..bar sam poseban!
smoki666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:59   #3
a znam ali zivcira me sto nekad cak i prolaznici cuju :S nekad zna ko ludo zvizdat samo me to jebe u ovoga jet-forca na ostalo nemam prigovora motor je supać...
branko1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 23:27   #4
i meni profuckao spuh, al mi se i temperatura jako dizala, kad sam ga promjenio problemi su nestali...
Prob1em is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 23:31   #5
Quote:
branko1234 kaže: Pogledaj post
Kupio sam navedeni skuter od momka koji se ne kuzi u to a motor nije puno presao. E sad : kad vozim malo brze pozadi nesto zviždi nekad malo nekad se na punom gasu bas cuje a blokade su naravno skinute pomoc plz !!! pozzz !
provjereno jedan kroz jedan,ako ti je uklonjena blokada brzine (dio cjevi u sastavu auspuha) zvuk se promjenio i za ocekivati je povišenu temperaturu (u duzim relacijama i pretoplim danima)
fijolin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.