Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2013., 15:27   #1
Kako isključiti osjećaje

kad kamatarim bivše prijatelje?

Od kad sam počela šljakat i dobijat lovu, nekim mojim prijateljima je bila jako potrebna ista. Pošto sam tako glupa kako jesam, posuđivala sam im da se izvuku iz govana. I sad su se izvukli no nisu mi ju vratili. Ne radi se o nekim velikim iznosima ali meni su trenutno potrebni. I sve bi to bilo ok da mene ne grize savjest što ću ja SVOJU lovu tražit natrag

Pale su sad tu neke svađe i prijetnje, dolazit ću ima doma sa gorilama samo da vratim pare. Kako isključiti osjećaje dok me moljakaju da ima oprostim dug?

Znam da ovo sve zvuči ko hrpa sranja i trolanje ali zbilja nije

Ps- stvarno nisam znala gdje da stavim ovo. Prvo sam htjela na psihologiju al bi me tamo ili popljuvali ili bacali neke glupe dijagnoze. Vi mi se činite kao da imate iskustva u tome pa molim za pomoć. Fala
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:29   #2
Obrij glavu i reci da ti treba za terapije
dodozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:31   #3
roditi se kao zensko
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:31   #4
Jako teško, znam točno u kakvoj si situaciji i ne znan ti ništa pametno reć, ili imaš ili nemaš to u sebi... Znan jer san i ja pizda ka i ti koja se smiluje svakom ko pita a kasnije ne znan sam pitat nazad...
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:34   #5
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Od kad sam počela šljakat i dobijat lovu, nekim mojim prijateljima je bila jako potrebna ista. Pošto sam tako glupa kako jesam, posuđivala sam im da se izvuku iz govana. I sad su se izvukli no nisu mi ju vratili. Ne radi se o nekim velikim iznosima ali meni su trenutno potrebni. I sve bi to bilo ok da mene ne grize savjest što ću ja SVOJU lovu tražit natrag

Kako isključiti osjećaje dok me moljakaju da ima oprostim dug?
nema tu osjećaja, novci su novci a prijatelji su prijatelji (u ovom slučaju se ispostavilo da nisu...)
nešto mi nije jasno... u ovo moderno vrijeme kad u banci možeš podići kredit za bilo što, ljudi žicaju novce okolo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:35   #6
popiješ litru štoka... pa kreneš
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:36   #7
nemoj ih tražiti svoju lovu nazad, traži ih da ti posude.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:37   #8
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
popiješ litru štoka... pa kreneš
... uhvatiš ga za kosu pa na štok
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:38   #9
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
... uhvatiš ga za kosu pa na štok
e.... to je još bolje
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:42   #10
Jebiga, mislila sam im još malo vremena dat za vraćanje para dok nisam vidjela da se ima za more, ajfon, pičke materine. Onda sam rekla dosta. No, kad im vidim te bijedne face, dođe mi da ih zagrlim. Stvarno nisam pametna
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:44   #11
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Jebiga, mislila sam im još malo vremena dat za vraćanje para dok nisam vidjela da se ima za more, ajfon, pičke materine. Onda sam rekla dosta. No, kad im vidim te bijedne face, dođe mi da ih zagrlim. Stvarno nisam pametna
ma reci ti njima da nema druženja dok ti ne vrate lovu... a ak se više nikad ne jave... u biti si jeftino prošla... da se riješiš takvih tipova
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:47   #12
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
ma reci ti njima da nema druženja dok ti ne vrate lovu... a ak se više nikad ne jave... u biti si jeftino prošla... da se riješiš takvih tipova
Ni nema više druženja. Na pas mater smo i malo sam im prijetila jer su mi se počeli bahatiti Samo hoću da mi vrate moje pare i da se totalno isključim kad im dođem doma sa krkanima
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:49   #13
a koliko su ti ukupno dužni? bez kamata
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:49   #14
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Ni nema više druženja. Na pas mater smo i malo sam im prijetila jer su mi se počeli bahatiti Samo hoću da mi vrate moje pare i da se totalno isključim kad im dođem doma sa krkanima
pa zašto bi ti išla s krkanima?

mensečini da sve to izmislila samo da dođeš do krkana
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:53   #15
Oko 5 hiljada kuna. Nije puno ali mi je sad stvarno potrebno.


Hausfrau- pa idem s krkanima da ne bi dobila batina. Vidim da su dužnici malo neuračunljivi postali a ja sam mala pa misle da me mogu zajebavat
I živim u Dubravi tako da nemam potrebu tražiti gorile na forumu
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:53   #16
ti si puno bolji donator pozajmatelj od banke i kamatara?

banka ti oduzme dom pa ti sljedi most.
kamatari ti skinu glavu i jure te ganovima.

ti žališ svoje dužnik.

jel postoji mogućnost da se zadužim kod tebe obećajem vratim kad bude plaća
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:55   #17
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Oko 5 hiljada kuna. Nije puno ali mi je sad stvarno potrebno.


Hausfrau- pa idem s krkanima da ne bi dobila batina. Vidim da su dužnici malo neuračunljivi postali a ja sam mala pa misle da me mogu zajebavat
I živim u Dubravi tako da nemam potrebu tražiti gorile na forumu
ak dužnici isto žive u dubravi, onda zaboravi na povrat novca
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:55   #18
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Oko 5 hiljada kuna. Nije puno ali mi je sad stvarno potrebno.


Hausfrau- pa idem s krkanima da ne bi dobila batina. Vidim da su dužnici malo neuračunljivi postali a ja sam mala pa misle da me mogu zajebavat
I živim u Dubravi tako da nemam potrebu tražiti gorile na forumu
5 somova kuna! i ti još pitaš kak isključit osjećaje posudi im još jedno 20... pa buju se sami isključili
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 15:55   #19
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
ti si puno bolji donator pozajmatelj od banke i kamatara?

banka ti oduzme dom pa ti sljedi most.
kamatari ti skinu glavu i jure te ganovima.

ti žališ svoje dužnik.

jel postoji mogućnost da se zadužim kod tebe obećajem vratim kad bude plaća
Čuj, bili su frendovi a ja taman počela radit. Naravno da će mene prije pitat nego se ić jebat u banci sa kredom

Ne postoji mogućnost. Bježi
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 16:00   #20
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
ak dužnici isto žive u dubravi, onda zaboravi na povrat novca
Žive Biće to pravi rat, svemse čini

Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
5 somova kuna! i ti još pitaš kak isključit osjećaje posudi im još jedno 20... pa buju se sami isključili
A vidiš da sam još naivno dijete
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger