Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2009., 13:16   #1
Najspektakularnija otkrica prevare ever

Citam po forumu raznih major razocarenja, pa rekoh da skupimo malo iskustva (svoja i tudja) na gomilu

I da ispricam jedan od najgorih za koji sam ja (iz prve ruke) cula

Dakle bracni par sa malim djetetom, ode u posjetu u drugi grad kod svojih kumova (njegov najfrend i zena mu). Navece cuga zajebancija, zalokali se svi, zene pogotovo. Odu spavat svaka u svoju sobu. Gosti sa djetetom u jednu, domacini u svoj bracni.

U neko doba noci budi se gost od buke, cuje kako se kum i kuma kresu poglasno u susjednoj sobi, dijete mu se isto probudi, a on gleda- zene nigdje.

Pogadjate, nakon malo trazenja i osvjescivanja, gost udje u spavacu, a tamo u bracnom krevetu njegov kum i zena od ovoga se prase na sav glas, pored kume mrtve pijane u istom krevetu!!!!

Nastala tuca frka, skika, dijete vristi, policija dosla, i tek onda se vrla kuma probudila i shvatila sta se desava...

Ne zna se kome je gori sok bio...

Epilog: 2 rastave
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 24.05.2009., 13:20   #2
Joooj, da nije tragično bilo bi smiješno
__________________
Puteva je koliko i ljudi, a ljudi koliko i stranputica.
Mimi1 is offline  
Old 24.05.2009., 13:24   #3
meni to, iskreno nista ne cudi...al me CUDI kako ljudi nakon ovakvog tipa otkrica i dalje ostaju u brakovima i vezama.

ja sam osobno dozivila prevaru...i znam koji i kakav je to osjecaj..i zato skidam kapu svima koji zive dvostruke zivote, i kojima je to nacin zivota..
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 24.05.2009., 13:37   #4
Mislim da će ovu priču malo što nadmašiti
miss_marple is offline  
Old 24.05.2009., 14:25   #5
Bio je i onaj slucaj,kad se mladi bracni par vjenco,i tek kad su usli u salu,mladozenja kresnio kumu u WC-u...
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Old 24.05.2009., 14:28   #6
u slavonskom brodu su se usred slavlja mladozenja i kum kresnuli u wc-u..
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Old 24.05.2009., 14:42   #7
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
u slavonskom brodu su se usred slavlja mladozenja i kum kresnuli u wc-u..
ovakve sam price cula 1000 puta...
malo su se vise i isprale...
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 24.05.2009., 15:04   #8
Quote:
DIO$ kaže: Pogledaj post
Bio je i onaj slucaj,kad se mladi bracni par vjenco,i tek kad su usli u salu,mladozenja kresnio kumu u WC-u...
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
u slavonskom brodu su se usred slavlja mladozenja i kum kresnuli u wc-u..
Htjela sam to reci, ali Tommek je rekao
Kod nas uvijek zanimljivo u svatovima, potuku se prije, mladozenja i kum zavrse u wc-u, eh...
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 24.05.2009., 15:53   #9
da a kad je mladi otac čekao rođenje svo sina prvijenaca u zagrljaju medicinske sestre u susjednoj porodiljnoj sobi
ovosam_ja is offline  
Old 24.05.2009., 15:58   #10
Mene moja prevarila sa najboljim prijateljem...(bio do tada), i nedavno sa nekim 11.g. starijim od nje kojeg uopće nepozna.... i dalje hoće bit samnom??? svim sam im oprostio ali ne u potpunosti, u duši nikako... (zapravo i nije onda oprost)...ona hoće i dalje bit samnom.... jao kad čitam malo ove prevare i postove, tek sad mi dolazi u glavu kako sam glup...nema oprosta!
Ramzes13 is offline  
Old 24.05.2009., 16:02   #11
uvjerljivo najbolje koje sam ikad cula - tip koji je radio u World trade centru je na 9/11 umjesto na posao otišao ljubavnici i isključio mobitel, nisu palili telku i ševili se fino cijelo jutro. u medjuvremenu naravno napadi, kaos i panika. ukljuci on fino mob nakon sheve i zena ga u panici nazove i pita gdje je. odgovor je glasio "na poslu pa gdje bi bio?!" uslijedio je razvod.
FluffyDragon is offline  
Old 24.05.2009., 16:06   #12
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
I da ispricam jedan od najgorih za koji sam ja (iz prve ruke) cula
Nemogu opisat koliko se nelagodno i općenito loše sad osjećam. Ne da sam nešto slično radio, nego jednostavno scena najboljeg frenda dok ti troži ženu na sav glas, dok ti to sve i djete koje ti je rodila gleda... je Užas.

Ako je to stvarno istina... tko još ima muda onda reć "DA" i u dobru i zlu kad se ovakve stvari mogu dogodit.
-GT- is offline  
Old 24.05.2009., 16:11   #13
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
u slavonskom brodu su se usred slavlja mladozenja i kum kresnuli u wc-u..
Ja sam isto čula par bizarnih priča i zanimljivo,sve su se dogodile u Slavonskom Brodu!
Rossa is offline  
Old 24.05.2009., 16:16   #14
Takve sugavce treba klati,
makar je prica izmisljena
Ša la la la is offline  
Old 24.05.2009., 16:45   #15
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
..
Ovu sam priču čini mi se već negdje čula, istina ili ne, zanimljivo u svakom slučaju

Nego da, moja priča...

To su bila ona mladenačka doba (uf što sam stara, jeli ), prvi dečko, nema ljubavi, sve je to zato da je i tako... Volio on mene, ja njega ne i tako kako sve to bi... Ode ja na more jelte iživit svoj mladenački duh i kako to inače ide upoznala puno dečkiju, zgodni-manje zgodni, al bilo ih je na izvoz. I ja mlada nadobudna kakva sam bila (opet ), naravno nisam mogla odoljeti čarima prekrasnih muških i eto desila se prevara, dvije, tri...
U isto vrijeme bi se čula sa svojim "dragim" i pričala kako jedva čekam da se ponovo vidimo. I tako vratim se ja doma osunčana novim iskustvima i ponukana svime odlučim se pohvaliti na tada izraženo aktualnom blogu ()... ovo je bilo jako zanimljivo... sve sam tamo potanko opisala, bože me sačuvaj i još da stavimo šlaga na tortu u jednom razgovoru njemu rekla onu poznatu rečenicu "dođi na moj blog i ostavi koj komentar"
o da, da
I tako siroti Romeo sve pročitao i slomljena srca odlučio patiti u tišini ne javljajući mi se. Kad sam mu se ja nakon par dana javila da vidim kako je i što radi on je samo nešto promrmljao i rekao da je s nama gotovo.
Ostala sam paf. zašto?
Jadnik... eh, djeca djeca

I tako je neslavno prošla moja prva i posljednja veza.. odlučila sam čekat da se uozbiljim

Ne pišem više blog, tražim dečka
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 24.05.2009., 16:50   #16
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
Ovu sam priču čini mi se već negdje čula, istina ili ne, zanimljivo u svakom slučaju

Nego da, moja priča...

To su bila ona mladenačka doba (uf što sam stara, jeli ), prvi dečko, nema ljubavi, sve je to zato da je i tako... Volio on mene, ja njega ne i tako kako sve to bi... Ode ja na more jelte iživit svoj mladenački duh i kako to inače ide upoznala puno dečkiju, zgodni-manje zgodni, al bilo ih je na izvoz. I ja mlada nadobudna kakva sam bila (opet ), naravno nisam mogla odoljeti čarima prekrasnih muških i eto desila se prevara, dvije, tri...
U isto vrijeme bi se čula sa svojim "dragim" i pričala kako jedva čekam da se ponovo vidimo. I tako vratim se ja doma osunčana novim iskustvima i ponukana svime odlučim se pohvaliti na tada izraženo aktualnom blogu ()... ovo je bilo jako zanimljivo... sve sam tamo potanko opisala, bože me sačuvaj i još da stavimo šlaga na tortu u jednom razgovoru njemu rekla onu poznatu rečenicu "dođi na moj blog i ostavi koj komentar"
o da, da
I tako siroti Romeo sve pročitao i slomljena srca odlučio patiti u tišini ne javljajući mi se. Kad sam mu se ja nakon par dana javila da vidim kako je i što radi on je samo nešto promrmljao i rekao da je s nama gotovo.
Ostala sam paf. zašto?
Jadnik... eh, djeca djeca

I tako je neslavno prošla moja prva i posljednja veza.. odlučila sam čekat da se uozbiljim

Ne pišem više blog, tražim dečka
jadan taj decko...

prevara je gadna stvar..i vise ako me itko ikad prevari, molim vas...
postedite me saznanja
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 24.05.2009., 16:53   #17
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
Ovu sam priču čini mi se već negdje čula, istina ili ne, zanimljivo u svakom slučaju

Nego da, moja priča...

To su bila ona mladenačka doba (uf što sam stara, jeli ), prvi dečko, nema ljubavi, sve je to zato da je i tako... Volio on mene, ja njega ne i tako kako sve to bi... Ode ja na more jelte iživit svoj mladenački duh i kako to inače ide upoznala puno dečkiju, zgodni-manje zgodni, al bilo ih je na izvoz. I ja mlada nadobudna kakva sam bila (opet ), naravno nisam mogla odoljeti čarima prekrasnih muških i eto desila se prevara, dvije, tri...
U isto vrijeme bi se čula sa svojim "dragim" i pričala kako jedva čekam da se ponovo vidimo. I tako vratim se ja doma osunčana novim iskustvima i ponukana svime odlučim se pohvaliti na tada izraženo aktualnom blogu ()... ovo je bilo jako zanimljivo... sve sam tamo potanko opisala, bože me sačuvaj i još da stavimo šlaga na tortu u jednom razgovoru njemu rekla onu poznatu rečenicu "dođi na moj blog i ostavi koj komentar"
o da, da
I tako siroti Romeo sve pročitao i slomljena srca odlučio patiti u tišini ne javljajući mi se. Kad sam mu se ja nakon par dana javila da vidim kako je i što radi on je samo nešto promrmljao i rekao da je s nama gotovo.
Ostala sam paf. zašto?
Jadnik... eh, djeca djeca

I tako je neslavno prošla moja prva i posljednja veza.. odlučila sam čekat da se uozbiljim

Ne pišem više blog, tražim dečka
A to je kao bilo davno? Mislim da, i meni je baka pricala da je pisala nekakve blogove

Interesantna prica i interesantan karakter.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 24.05.2009., 16:58   #18
Quote:
FluffyDragon kaže: Pogledaj post
uvjerljivo najbolje koje sam ikad cula - tip koji je radio u World trade centru je na 9/11 umjesto na posao otišao ljubavnici i isključio mobitel, nisu palili telku i ševili se fino cijelo jutro. u medjuvremenu naravno napadi, kaos i panika. ukljuci on fino mob nakon sheve i zena ga u panici nazove i pita gdje je. odgovor je glasio "na poslu pa gdje bi bio?!" uslijedio je razvod.
vidis da prevara zivot znaci nekima.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 24.05.2009., 17:12   #19
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A to je kao bilo davno? Mislim da, i meni je baka pricala da je pisala nekakve blogove

Interesantna prica i interesantan karakter.
mislim da neki smajlovi odaju moj sarkazam što se tiče godina, ali recimo da proprcionalno s mojom dobi jest prošlo puno godina jerbo i nisam tolko stara, al ajmo reč postala malo ozbiljnija...
ova priča je negdje s početka postojanja bloga... kojih 5 godina? više
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 24.05.2009., 17:15   #20
Quote:
wannda kaže: Pogledaj post
mislim da neki smajlovi odaju moj sarkazam što se tiče godina, ali recimo da proprcionalno s mojom dobi jest prošlo puno godina jerbo i nisam tolko stara, al ajmo reč postala malo ozbiljnija...
ova priča je negdje s početka postojanja bloga... kojih 5 godina? više
Ajde, oprosteno ti je jer si bila mlada

Ali da je bilo brutalno, bilo je...pogotovo ako je on bio zaljubljen.
Simpaticno zvuci doduse kako si ti to napisala.

Ali malo empatije ne skodi.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger