Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2007., 02:04   #21
Ovako ja sam jednostavno mišljenja da ako mu je stalo do tebe.. ucinit ce to jer se ti osjecas dobro... banalni primjer.. ja volim lizat.. ali ne sad toliko da bi lizao zbog samo liza.. volim kad vidim kako cura stenje, uzdise i svrsava dok se ja trudim da joj bude sto bolje.. as simple as that!!!

a sto se pristupa tice.. kao sto kazu mnogi.. smao lagano i trebalo bi sve ok bit!
Blue Mist is offline  
Old 05.03.2007., 02:21   #22
Quote:
LoveStoned kaže: Pogledaj post
ma još si ti mlad za takve zaključke... pitat ću te za par godina
daj mala,nemoj mi sam godine spominjat....kaj nemaš nijedan drugi argument pa tak nisko padaš
slatki_18_zg is offline  
Old 05.03.2007., 14:29   #23
Quote:
slatki_18_zg kaže: Pogledaj post
daj mala,nemoj mi sam godine spominjat....kaj nemaš nijedan drugi argument pa tak nisko padaš
ma što se brusiš! hej, ohladi hormone! pa što se sramiš svojih godina - samo sam ti rekla da pričekaš još koju da nađeš curu s kojom ćeš guštati u svemu i biti spreman sve napraviti (možda te i iznenade neki tvoji postupci ) - pa ćemo onda razgovarati...
argumenti mi nisu ni trebali jer nisam ni znala da ulazim u raspravu - odgovorila sam ti sa dozom zajebancije i so what! i daj, ne obraćaj mi se s "mala" - čim se dečko koristi takvim izrazima to je živi dokaz njegove nezrelosti i malograđanštine! Svaka daljna rasprava, bar s moje strane, ovdje završava! Uživaj i ne opterećuj se ničijim, pa tako ni mojim, benignim rečenicama.
__________________
I would much rather have regrets about not doing what people said, than regretting not doing what my heart led me to and wondering what life had been like if I'd just been myself.
LoveStoned is offline  
Old 05.03.2007., 14:35   #24
Quote:
sweety-88 kaže: Pogledaj post
Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

ljudi help
ja to obozavam, no mojoj dragoj svejedno, dobar osjecaj, svida joj se, blablabla, al nist posebno...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Old 05.03.2007., 17:44   #25
Ja sam npr. jedan od onih koji su totalno ludi za ženskim stopalima (s tim da je i sam izgled stopala od velike važnosti) i znam da bi me totalno napalilo da se cura svojim stopalcima poigrava mojim skočkom. Ustvari napalio bih se i prije kad bih joj masirao i lickao nožne prstiće
Lukas Lucius is offline  
Old 11.03.2007., 10:51   #26
I ja takoder volim noge i stopala pogotovo ako su lijepa naravno ne svoja nego od djevojke.. Nema tu nista cudno, cuo sam od mnogo ljudi da imaju taj fetis netko sam na noge, a netko samo na stopala i ja osobno mislim da ti nije perverzno, tko to nije probao (npr. da mu djevojka stavi stopalo na penis i malo ga mazi itd..) neka proba unjet ce im novu dimenziju u vezu
mralic is offline  
Old 11.03.2007., 11:18   #27
licno vise preferiram zenske noge povis stopala ali ukusi su razliciti. neces znati dok ne probas.
__________________
bolje 7 puta sa snjezanom nego jednom sa 7 patuljaka
jarac is offline  
Old 28.11.2008., 19:36   #28
Smile cao sweety

Quote:
sweety-88 kaže: Pogledaj post
Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

ljudi help
ja sma tu pahuljice, ako on nece. Ja vise ne mogu da izdrzim trazeci djevojke sa tim fetisom, ja sam lud za zenskim stopalima! Ako mozes nekako da mi se javis ostavi neki kontakt

Za ostavljanje kontakata i sl. postoji PM.
Teta

Zadnje uređivanje Teta2U : 28.11.2008. at 21:22. Reason: gramatika, i dodatak
cuke is offline  
Old 06.12.2008., 16:07   #29
vrlo jednostavno:
"imam fetiš na stopala"
Čata is offline  
Old 06.12.2008., 21:35   #30
ja bi te ženija
Mr.Nice-Guy is offline  
Old 11.12.2008., 17:52   #31
Gle,ja sam manijakalni fetišist na ženska stopala.Ako mu se to neće svidjeti,slobodno se javi meni! Ja to razumijem
jonn is offline  
Old 14.12.2008., 00:28   #32
Auuu koliko vas je što volite ženska stopala

Meni je to isto napaljujuće, volim kad mi partner liže i siki prstiće na nogama
__________________
S.A.R.S.
plawka is offline  
Old 14.12.2008., 00:58   #33
ja sam na spomen fetiša ženi dobio nogom u jaja.jel to fetiš stopala?
šumskičovjek is offline  
Old 14.12.2008., 16:15   #34
Quote:
sweety-88 kaže: Pogledaj post
Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

ljudi help
ma nema tu zime, taj tvoj fetiš nije nimalo bolestan
jednostavno, baci se na posao i promatraj njegovu reakciju, sumnjam da ćeš naići na odbijanje. a kasnije će on sam sigurno bacit komentar na to
leanne is offline  
Old 15.12.2008., 01:59   #35
Jeste li primijetili da je tema otvorena 2007 godine i da nema vise one koja je otvorila temu?
__________________
Sve one tajne o kojima prava dama ne govori , naci cete na mom blogu.
http://madamvalentina.blog.hr/ Uzivajte svaku sekundu svog zivota.
MadamValentina is offline  
Old 15.12.2008., 02:58   #36
Voljela bih da mi cuclaš nožne prstiće i ližeš stopala!
 
Old 15.12.2008., 21:59   #37
to je nesto najlepse sto postoji,zenska stopala.....mmmmmmmmmmm

mariamagdalena javi mi se na pm,doci cu i na kraj sveta ako treba
bgcz is offline  
Old 18.12.2008., 02:34   #38
stopala

Probaj mu reci da te bolu stopala i da ih malo masira. Ne mozes pogrijesiti tad ako ga to ne pali vidjet ces.

P.S. OPERI NOGE PRIJE!
francescq is offline  
Old 18.12.2008., 03:50   #39
Quote:
sweety-88 kaže: Pogledaj post
Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

ljudi help
joj, to je jeeeebeno, al daj oribaj pete prije da ne grebe, i odrezi nokte!
mmmm... footjob, yeah!
90% ekipe koju znam to voli, a za ostalih 10% mislim da isto, ali im je bed priznat jer, istina, malo debilno zvući..
muad´dib is offline  
Old 18.12.2008., 03:52   #40
Quote:
muad´dib kaže: Pogledaj post
90% ekipe koju znam to voli, a za ostalih 10% mislim da isto, ali im je bed priznat jer, istina, malo debilno zvući..
Zanimljivo. Kad meni dolaze frendovi doma, velim im da skinu cipele. Vi valjda velite: Skini i čarape.
fat slut is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger