Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2009., 17:01   #261
Quote:
tatjana23 kaže: Pogledaj post
Kod nas se u obitelji ne uči prvo hodati, nego voziti...
S obzirom da mi je tata vozač kamiona i stric a sada i dva brata se tim bave...( znači potječem iz obitelji šofera ) bila bi mi sramota da sam pala..

Sve sam bez problema prošla...

same here... oko mene svi soferi i mehanicari, joj bas bi me sram bilo da sam pala
__________________
Zaplaci kad te nitko ne vidi....
Kleine is offline  
Old 09.12.2009., 17:30   #262
sve iz prve, velikom lakoćom
Cameron is offline  
Old 09.12.2009., 17:33   #263
Ja sam položila iz 3. pokušaja.
I od tada sjela za volan dvaput( a davno sam položila)
Tako mi i treba kada sam uvik govorila da mi idu na živce ljudi koji polože, pa više nikad ne sidnu u auto, prije bi se upucala nego bila takav vozač bla bla.
Nikad ne reci nikad
Ruralna is offline  
Old 09.12.2009., 21:15   #264
Polozila sve iz prve, sva ponosna dosla kuci s rozom knjizicom i odmah sjela u svog malisana i vozila se bezveze po gradu
__________________
...I want to hurt you just to hear you screaming my name...
ThinkPink is offline  
Old 09.12.2009., 21:20   #265
Na prvom satu u prvih par minuta instruktor je sa mnom već bio lud i rekao da neozbiljni poput mene ne prolaze, da se uozbiljim....

Položila sve testove iz prve, položila vožnju iz prve (zaboravila dignuti ručnu - instruktor mi šapnuo, a ja se pitam zašto auto ne kreće , skoro pogazila pješake na pješačkom: nije mi jasno zašto sam prošla ).

Nakon što sam i samostalno krenula na cestu, u početku sam samo kupila retrovizore, grebala aute (ovim putem se svima javno ispričavam), a zaustavio me tek konkretan sudar u centru grada sa 100 na sat zbog čega sam osim u novinama završila i na tv-u. Zatim dugo nisam vozila ništa i to samo zato jer je bila totalka pa više nisam imala što voziti.

Sada vozim povremeno tuđe aute ljudi koji se ne voze sa mnom i srećom ne znaju moj nick na forumu (nadam se ) i ne ide mi loše.

Puštam svih, pjevam na sav glas, vičem samo ako imam zatvorene prozore

Ne vozim brzo jer se sjetim sudara pa ako me netko drugi vozi brzo konfuzna sam: istovremeno sretna i preplašena

U svakom slučaju, uživam u vožnji, bilo kao vozač, bilo kao suvozač. Evo, nedavno je rođaka bila kod mene i trebale smo samo nešto do grada, završile smo u Istri. Nije nam se dalo stati
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 09.12.2009., 21:44   #266
Testove sam prosla od prve, iako s malim komplikacijama. Na prvi test iz propisa sam zaboravila donjeti onu plavu knjizicu pa me nisu pustili na test i morala sam dva puta placat isti test, sto me uzasno naljutilo pa sam na sljedeci dosla bez uplatnice i iako sam prosla, nisu mi dali knjizicu pa sam morala po nju u draskovicevu s uplatnicom
Voznju sam pala jednom tako da sam skoro lupila golfa do mene na raskrizju
Drugi put prosla s par sitnih greskica, a i stari je naso vezu u HAK-u da mi ne gledaju male greskice pa su me mozda zbog toga pustili

Lose sam vozila sve do 37. sata. Na 37. sam rasturila da je cak i instruktor ostao bez teksta i prvi put me nije opomenuo za nista cijeli sat
Danas 10 mjeseci nakon prolaza imam samo probleme s parkiranjem, pogotovo bocnim i vec 10 mjeseci govorim kak cu ic vjezbat bocno i nikak da se natjeram
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 10.12.2009., 02:54   #267
Sve iz prve!
Iako sam, prije nego sam krenula na vozački, mislila da nikad to neću položiti, ne nam zašto, mislila sam da to ne mogu. A uopće nije bilo tako teško kad sam se smirila i prestala bojati se grešaka. Prvi instruktor je bio živčan i stalno vikao na mene, drugi je pak bio totalna flegma. S prvim sam vozila grozno, s drugim sam se smirila. Iako je drugi možda bio pomalo, hm, nije se ponašao profesionalno...
P.s.Samo što sam ja polagala prije 9 godina, dok nije bilo tih poligona ili kako god da se sad polaže vozački. I bez ograničenja za mlade vozače.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 10.12.2009., 23:16   #268
imala kroničan strah od vožnje u autu., mama me na prepad dovela u autoškolu i onda sve super...
sve od prve, čak i uspjela slupat auto....hihihihihi
već 5 godina vozačka u novčaniku i sad sam baš happy!!!!
__________________
De, dobro je!
kjava is offline  
Old 12.12.2009., 08:56   #269
prva pomoc je bez veze laganica, propisi iz prve ...voznja iz prve...

...na voznji sam se ukak...ko grlica tako da sam na poligonu vozila rikverc tak da me puz mogao stici jer mi je sam bilo da prodem na poligon (oni i njihve crte i cunjevi) i odem na cestu...

...na cesti sam bila 10 min i vratila se nazad...parkirala na rikverc naravno, vozila sam po glavnoj cesti, usla u jednu porednu i gotovo...vozila sam se prebrzo al me naravno pustio jer sam sve dobro odradila.....i sad se vozim prebrzo
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Old 12.12.2009., 14:49   #270
kad sam ja polagala nisu cijene bile tak velike..
pala sam teoriju, pa prošla od druge.. morala sam utvditi gradivo..
prvu pomoć sam prošla...
a vožnja, jao meni jao.. koji idiotizam... imala sam ful laganu vožnju i pala sam. krivo sam parkirala i udarila u rizol.. a kaj sad.. idem ponovno..
drugi put sam prošla, rekao ispitivač nek si vozačku stavim pod bor.. da to je bilo u ovo vrijeme prije 6 godina..
nije da nešto puno vozim.. nemrem doći na red za auto od tate.. on stalno nekud ide.. al zato imam dvije zdrave nogice pa većinom pješaćim..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 12.12.2009., 18:19   #271
Moja priča s vozačkim ispitom je dosta specifična.

Naime, dva puta sam polagala, pri čemu ne mislim dva puta izlazila na ispit, već bila u dvije različite autoškole. Prvu sam upisala prije par godina u mom rodnom gradu s 2-3 raskrižja i nikako nisam mogla položiti. Instruktor smotan, ja nezrela za vožnju...Ugl 4 puta sam pala i odustala.
Budući da sam tek ove godine ponovo upisala autoškolu, ovaj put u zg-u, morala sam sve ispočetka, od teorije do vožnje. Dozlaboga mi se nije dalo sve ispočetka, ali ta nedovršena priča me svih ovih godina mučila i htjela sam ju skinut s leđa. Evo prošli tjedan prošla iz druge. Tak da kad mene ljudi pitaju iz koje sam položila, ne znam dal reći iz druge ili šeste. Lakše ću dobit diplomu neg što sam dobila vozačku dozvolu.
StuckMojo is offline  
Old 13.12.2009., 01:38   #272
Ja sam položila u 1.mj ove godine i to od prve. Ali ja uživam u vožnji i volim voziti, pa valjda zbog toga nikakve muke sa tim nisam imala.
Instruktor mi je bio kakvog bi svatko mogao samo poželjeti. Strpljivo je trpio sva moja glupa pitanja i isto tako odgovarao na njih. Bočno parkiranje mi je 100 puta objasnio sve dok nisam parkirala točno u milimetar
Koja je to LEGENDA, svaka mu dala
Lollipop* is offline  
Old 13.12.2009., 08:12   #273
Quote:
Lollipop* kaže: Pogledaj post
ja uživam u vožnji i volim voziti,
I ja isto i nisam mogla dočekati da položim. Položila sam sve iz prvog pokušaja i još čekala 2 mjeseca do 18. rođendana da napravim vozačku.
Orleanska I. is offline  
Old 16.12.2009., 13:05   #274
Pisala sam po ovoj temi davno... Imala sam nenormalan strah od voznje. Danas vozim svakodnevno. Cak i preko grane, ako treba Trudim se, stvarno se trudim jer bez auta je tesko.
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Old 16.12.2009., 20:38   #275
Quote:
Antonio00 kaže: Pogledaj post
Evo nisam mogao a da ne pitam vas cure nakon sto sam odgledao ovaj video kako je vama bilo poloziti vozacki??

http://www.natelki.net/video/1964/polaznica-vozackog

(obavezno zvucnike upaliti)
ma sve laganini, a kako je bilo tebi?
PS: ne mogu da ne pitam nakon što sam pogledala film
Lucky_star is offline  
Old 12.09.2010., 23:03   #276
ljudi nemojte biti glupi i nemojte se tolko hvaliti da ste sve iz prve ovo ono . kak vam se da uopce tak ponositi sa samim sobom.
lav_18 is offline  
Received Infraction
Old 13.09.2010., 00:21   #277
Ljudi, nemojte biti tako glupi i dizati temu staru godinu dana kad ista već postoji na prvoj stranici.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.